Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run 99 Ankieta - średnia ocena: 5,52
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
NaSiR napisał(a)
Co za zenujacy pomysl...
Mam nadzieje ze to nie wejdzie nigdy a jesli tak to kasuje sie!

Moze jeszcze zmiana ludzi na PLN, zmiana plci, znajdowanie run
na pielgach i wolne LPC z PvP i aren??

Quo vadis BW??


O ni jak to nie wejdzie ja sie skasuje!

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

13-07-2017 16:37 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
San Escobar
Member


Data rejestracji: 04-02-2017
Postów: 44

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jednym słowem można to podsumować. Żart.
13-07-2017 18:52 San Escobar jest offline Szukaj postów użytkownika: San Escobar Dodaj San Escobar do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
San Escobar napisał(a)
Jednym słowem można to podsumować. Żart.



to samo pisaliśmy o runach, evo i epikach - teraz sobie chyba gry bez tego nie wyobrażasz Wink
podobnie było z wprowadzaniem legend - też był płacz i zgrzytanie zębami - a tu ciach strzał w dziesiątkę

to też z czasem okaże się zmianą na plus

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

13-07-2017 19:29 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie już zaczynają spekulacje Smile

Dobre Lekkie Szorty Nocy
24
1 206 088 - cena ostateczna

Op utnie do 50k, sprzedawca się ciut zdenerwuje a kupujący zrobi z tego epika i będzie miał najlepsze nocki na serwie Big Grin

Genialne w swej prostocie a załatwia problem martwego handlu i swietnych itemow w jednym rzucie Smile

__________________
R3 Przewodnik
13-07-2017 20:07 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Turb0 napisał(a)
Ludzie już zaczynają spekulacje Smile

Dobre Lekkie Szorty Nocy
24
1 206 088 - cena ostateczna

Op utnie do 50k, sprzedawca się ciut zdenerwuje a kupujący zrobi z tego epika i będzie miał najlepsze nocki na serwie Big Grin

Genialne w swej prostocie a załatwia problem martwego handlu i swietnych itemow w jednym rzucie Smile


a czy ktoś komuś broni licytować, niech się biją ile chcą przecież - najlepsze nocki?? jest sporo giętki/tygrysich/elfich na r4 - nie mówie o epikach czy leg, ale dsk (chociaż epiki też są)

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

13-07-2017 20:37 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dsk demon pnka zwinności

Wiadomosc co prawda usunieta - dsk demon piastka zwinnosci poszla za ponad 4kk xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 13-07-2017 20:41.

13-07-2017 20:40 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
dsk demon pnka zwinności

Wiadomosc co prawda usunieta - dsk demon piastka zwinnosci poszla za ponad 4kk xD


cofneli i była kolejna aukcja
Doskonała Demoniczna Pięść Niebios Zwinności 9 10 499 999 2017-07-10
16:05:56

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

13-07-2017 20:44 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
[quote]Indywidualista napisał(a)
Biżu to jedyna rzecz, którą można tak kupić - spróbuj kupić prefowane noski/speeda lub sufowane demony kastety/piastki lub inne UNIKATY nielegendarne z broni/ubrania

Szczerze nie wiem kto o zdrowych zmysłach będzie ulepszał biżu, jak o wiele więcej można zyskać w broni/ubranku Wink


Dobra Tygrysia Marynarka Siewcy Śmierci 1 10 000 2017-07-09
20:50:10

Doskonały Krwawy Gorset Szybkości 4 92 610 2017-07-05
19:24:31

Doskonała Krwawa Zbroja warstwowa Orchidei 2 105 000 2017-07-05
16:24:22

Doskonała Tygrysia Koszulka Orchidei 2 63 000 2017-06-30
17:08:44

Pewnie bym wiele więcej takich perełek znalazł gdyby nie to że równolegle meczyk oglądam.
Jak widzisz nie tylko biżu ale klatę też można wyrwać za cenę którą po ewentualnym wprowadzeniu tej zmiany trzeba by nazwać symboliczną.

Już samo poddanie pod dyskusję tego absurdalnego pomysłu wytworzyło się efekt spekulacyjny i ludzie zabezpieczają się na wypadek gdyby komuś strzeliło do głowy wprowadzić to na BW.
Setki graczy szuka już dzisiaj elementów które być może kiedyś będą mogli ulepszyć lub sprzedać w ogromnym zyskiem. To jest chore!

Sushi napisał że jest to rozwiązanie jest dedykowane pechowcom aby mogli sobie zrobić unikatowe eq którego nie mogą znaleźć. Logiki w tym nie ma żadnej!
Skoro podstawa do ulepszenia nadal musi być wydropiona lub kupiona to o żadnym remedium na pecha nie może być mowy!
Lekarstwem na pecha jest CRAFT!!!!
Tylko i wyłącznie kowalstwo/rzemieślnictwo oparte na nowym surowcu którym nie można handlować ani spekulować przed wprowadzeniem jest prawdziwą alternatywą dla pechowców.
To co się tutaj proponuje to jest wzmocnienie pozycji farciarzy i kombinatorów.

__________________
R14 : Brzydall
13-07-2017 21:03 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na każdym serwerze juz leci wykup itemków, db demony, jastrzębie i itp.

Patch kończący początkowy sens gry oparty na ekspieniu i dropieniu w kolejnym patchu proponuję wprowadzenie możliwość zakupu wsklepie demonów biegłości, śmiercionośnych szybkości elfich nocek itp za 20-30k pln

__________________
r7-lenula,r4-baczas
13-07-2017 21:11 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
r14Lookas
Member


Data rejestracji: 29-01-2014
Postów: 34
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowane nie. Stracicie kolejnych graczy i jedyne co wam pozostanie to połączenie wszystkich serwerów w jeden... po co robić z nekro morie?!?!?! Myśli ktoś z was " kochani" operatorzy????

__________________
Lookas
13-07-2017 21:56 r14Lookas jest offline Szukaj postów użytkownika: r14Lookas Dodaj r14Lookas do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
r14Lookas napisał(a)
Zdecydowane nie. Stracicie kolejnych graczy i jedyne co wam pozostanie to połączenie wszystkich serwerów w jeden... po co robić z nekro morie?!?!?! Myśli ktoś z was " kochani" operatorzy????

Po to ze nekro się wypalila. To już nie kombinowanie jak ubic moba tylko klikanie codziennie tego samego.

__________________
R3 Przewodnik
13-07-2017 23:11 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

taki patch tylko zwiększy przepaść miedzy topką a resztą graczy. Tak samo jak patch o runach.
Przy wejściu patcha "topka" od razu wrzucała evolucje "% na runy" na 2-3 lvl i odjechała reszcie na długie miesiące(jak nie lata)... teraz to samo chcecie zrobić z EQ.

ja w tym momencie mogę sobie zrobić kilka przedmiotów leg dsk i jeden epicki. Zwiększy to chęć do walki ze mną takiemu graczowi który kończy rozwijać zwykłe evo? w między czasie robiąc jeszcze evo do run i co 2 dzień łapiąc rune?

Zrobia apkę, zaloguje się nowy gracz a ja mu powiem "sorki musisz pół roku życ bez klanu i farmic złom", potem zaliczać hamujące rozwój pielgi i jakies zadania z wysyłaniem szpiega XD zanim zaczniesz łapac runy (co 2 dzień) i robić kw. Taki gracz po 2 latach jest w stanie powalczyć. O ile nie wejdzie taki bzdurny patch bo "topka" nie ma co robić z runami....


w systemie gry jest kilka rzeczy(WAŻNYCH, PILNYCH) do poprawy które ewidentnie nie działają. Niech poprawią. Połączą r10 z r14 czy tam innym R, najlepiej z wszystkimi i zobaczycie że będziecie mieli co robić poza klikaniem tego samego Pleased


choćby wymyslenie nowego surowca tak jak @Albano pisze, już by miało większy sens.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fidel0001: 14-07-2017 07:26.

14-07-2017 07:17 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
baczas napisał(a)
na każdym serwerze juz leci wykup itemków, db demony, jastrzębie i itp.

Patch kończący początkowy sens gry oparty na ekspieniu i dropieniu w kolejnym patchu proponuję wprowadzenie możliwość zakupu wsklepie demonów biegłości, śmiercionośnych szybkości elfich nocek itp za 20-30k pln



Czy ktoś ci broni kupować?

Etap gry oparty na losowości, po zmianie wiesz co kupujesz, po co kupujesz, ile cię będzie kosztowało ulepszenie i co uzyskasz.



cytat:
Albano napisał(a)


Dobra Tygrysia Marynarka Siewcy Śmierci 1 10 000 2017-07-09
20:50:10

Doskonały Krwawy Gorset Szybkości 4 92 610 2017-07-05
19:24:31

Doskonała Krwawa Zbroja warstwowa Orchidei 2 105 000 2017-07-05
16:24:22

Doskonała Tygrysia Koszulka Orchidei 2 63 000 2017-06-30
17:08:44

Pewnie bym wiele więcej takich perełek znalazł gdyby nie to że równolegle meczyk oglądam.
Jak widzisz nie tylko biżu ale klatę też można wyrwać za cenę którą po ewentualnym wprowadzeniu tej zmiany trzeba by nazwać symboliczną.

Już samo poddanie pod dyskusję tego absurdalnego pomysłu wytworzyło się efekt spekulacyjny i ludzie zabezpieczają się na wypadek gdyby komuś strzeliło do głowy wprowadzić to na BW.
Setki graczy szuka już dzisiaj elementów które być może kiedyś będą mogli ulepszyć lub sprzedać w ogromnym zyskiem. To jest chore!


Wklej świeższe aukcje a nie sprzed tygodnia, z jednej strony piszesz, że można kupić za bezcen, z drugiej piszesz że setki ludzi się zabezpiecza i kupuje. No to jak popyt rośnie to ceny też, nie widzę u ciebie logiki. Ja mogę mnożyć przykłady ożywienia aukcji właśnie informacją zawartą w tym temacie. No i kupuj, zabezpieczaj się, nikt ci nie broni!

cytat:
Albano napisał(a)

Sushi napisał że jest to rozwiązanie jest dedykowane pechowcom aby mogli sobie zrobić unikatowe eq którego nie mogą znaleźć. Logiki w tym nie ma żadnej!
Skoro podstawa do ulepszenia nadal musi być wydropiona lub kupiona to o żadnym remedium na pecha nie może być mowy!
.


Logiki w twoim rozumowaniu nie ma. System dropa to czysta losowość, teraz tak jak napisałem wyżej będziesz mógł kupić przedmiot, który będziesz mógł ulepszyć - nie widzisz różnicy? Zbierasz pr i runy niezbędne do ulepszenia, nic ci nie dropi albo wpada ci dobre połączenie pref suff ale jakość nie ta co trzeba - jesteś pechowiec - ale masz szanse na zrobienie czegoś sensownego - MASZ.

[quote]Albano napisał(a)

To co się tutaj proponuje to jest wzmocnienie pozycji farciarzy i kombinatorów.[/quote

Farciarzy powiadasz - teraz to jest dopiero promocja farciarzy, nie dość że pref suf się musza zgadzać to jeszcze minimum leg dsk!!

Kombinatorów? a w jakim rozumieniu, ja kombinuje cały czas, z eq z talkami - to sens gry. No chyba, że z autopsji mówisz o kombinowaniu na aukcjach. Ja na szczęście gram już tylko na serwerach aukcyjnych - tu mówisz o jakimś kombinowaniu - cena to wypadkowa zapotrzebowania i tyle.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

14-07-2017 07:21 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję nie wprowadzać już żadnych zmian w bw, bo każda tylko powiększa przepaść między topką i maluchami oraz wycofać 2 mapę(bo ci co popracowali mogą mieć runy codziennie), akt 3(bo większy i dłużej grający gracz wrzuci więcej Evo i miał więcej czasu na robienie ataków), a także ustawić maksymalną wartość treningu na 30(bo kto to słyszał, żeby osoba grająca 8 lat miała prawo mieć wyższy trening niż ktoś grający miesiąc!). Ludzie kurde... Każda zmiana w mechanice zawsze skutkuje tym, że większy gracz skorzysta na tym najwięcej! Co to w ogóle za argumenty z tyłka. Runy co 2 dzień? A kto Ci broni robić ekspy na lokacje z 2 mapy, gdzie masz blachę i nie trzeba biletu? Albo zblachować całą pierwszą mapę i masz wszystkie lokacje do cmentarza. Pierwsza mapa jest prosta do zblaszenia. To że jej nie masz to żaden argument przeciwko tej propozycji. Tak samo jak gadanie o kasacji. Co zmianę jest gadka o kasowaniu się przez niezadowolonych i najlepsze w tym jest to, że prawie zawsze piszą to te same osoby...
14-07-2017 08:15 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

w tym rzecz że nie każda zmiana zwiększa taką przewagę a napewno tak być nie musi.
Choćby wymyślenie nowego surowca było by lepsze.

Maluch dropiący db jastrząb lewitacji nie ulepszy go aż do 100+ lvla bo nie ma nawet talków porobionych. Sprzeda go? ok.

Ile czasu starsi gracze będą zbierać top sety? i jak będą mieli znowu zacznie padać rynek i tacy jak Ty będą za super pomysłem epików 2, później epików 3 i handlu epikami itd.... i tak w kółko.

Na forum wypowiadają się ciągle Ci sami gracze, brandzlujący się nad swoimi postaciami.

"oooo brakuje mi epik tygrysiego speeda ale mam za dużo run, pomarudze na forum to za rok sobie zrobie w kostce"



Twierdza run nie działa
Taktyki na oble mało znaczące, przestarzałe
Zadania, blachy nic nie dające
itd. itp.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fidel0001: 14-07-2017 08:45.

14-07-2017 08:36 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakakolwiek zmiana w mechanice nie będąca kosmetyką albo drobnym ułatwieniem taką przewagę zwiększa...

Sprzeda, będzie miał kupę pr na eq albo trening. A teraz takiego dropnie i może złomować. Albo go sobie zostawi i za jakiś czas będzie miał topowy przedmiot.

A z tymi epikami 2,3, 23432 to ewidentnie brakuje ci argumentów, bo handel padł przez epiki i nie była to propozycja graczy. Tak samo epiki 2.0. Będą zbierać sety długo, ale to nagroda za wytrwałość.

I spoko, brandzlujemy się postaciami. Daj mi chociaż 1 link z tego tematu, gdzie pisałem cokolwiek o swojej postaci.
14-07-2017 09:13 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sprzedając taki item "oddaje" swoim rywalom możliwość zrobienia endgamowego itemu a sam zostaje z kilkoma kk PR?

na jakie eq? co ma sobie kupić? jak dsk spaczek nietoperza będzie po kilka KK?

a czekanie 2 lata na ulepszenie raczej nie ma sensu.

Topka będzie miała end-gamowe eq. Reszta poczucie że "dropi".


i tak brandzlujesz tak to wygląda, dobrze wiesz że jeszcze większa przewaga powstanie ale masz to gdzieś, gdy piszę że choćby wprowadzenie innej waluty za ulepszanie nie dało by tak dużej tej przewagi to olewka, esencje jakos wprowadzili i wszystkim esencji brakuje po równo, nie było tak że przy wprowadzaniu "nowości" ktoś już miał 5 ton esencji zgromadzonej.

poprostu chcesz tych kilka przedmiotów tak bardzo, tak ładnie Ci w nich będzie. Widzę że już gromadzisz demon pmki. Teraz wystarczy wypłakać na forum zmianę.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez fidel0001: 14-07-2017 11:00.

14-07-2017 10:45 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
fidel0001 napisał(a)
sprzedając taki item "oddaje" swoim rywalom możliwość zrobienia endgamowego itemu a sam zostaje z kilkoma kk PR?


czyli lepiej nic nie sprzedawać tak i nie mieć z tego nic?

czyli jak wpadnie ci 3 db demoniczna piąstka to wolisz zezłomować?

cytat:
fidel0001 napisał(a)


na jakie eq? co ma sobie kupić? jak dsk spaczek nietoperza będzie po kilka KK?



no właśnie za te prki będzie mógł sobie tego spaczka kupić - sprzeda jedno kupi drugie - jeden ulepszy to co pierwszy dropnął i sprzedał, drugi ulepszy to co kupił - widzisz tu jakiś problem? W końcu będziesz mógł sobie sensownie poskładać eq a nie liczyć na leg dsk/epicki item z odpowiednim połączeniem pref suf

cytat:
fidel0001 napisał(a)



i tak brandzlujesz tak to wygląda, dobrze wiesz że jeszcze większa przewaga powstanie ale masz to gdzieś, gdy piszę że choćby wprowadzenie innej waluty za ulepszanie nie dało by tak dużej tej przewagi to olewka, esencje jakos wprowadzili i wszystkim esencji brakuje po równo, nie było tak że przy wprowadzaniu "nowości" ktoś już miał 5 ton esencji zgromadzonej.



a czym się różni topka od gracza 100 w rankingu?? Ja znam ludzi w topce którym esencji brakuje. Broni ci ktoś atakować?? Teraz nawet maluch dzięki premiom dziennym mogą wrzucać runy w talki i zbierać esencję. Esencja to tylko kwestia ataków - topka ma ich więcej? Może w obronie ją dostają? Nie widzę logiki w twoim płaczu bo argumentacją tego nazwać nie można.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

14-07-2017 11:17 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie widzisz logiki bo nie czytasz ze zrozumieniem
14-07-2017 11:25 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Nosferek napisał(a)
Wklej świeższe aukcje a nie sprzed tygodnia, z jednej strony piszesz, że można kupić za bezcen, z drugiej piszesz że setki ludzi się zabezpiecza i kupuje. No to jak popyt rośnie to ceny też, nie widzę u ciebie logiki. Ja mogę mnożyć przykłady ożywienia aukcji właśnie informacją zawartą w tym temacie. No i kupuj, zabezpieczaj się, nikt ci nie broni![quote]

Ty się do wszystkiego potrafisz dowalić żeby tylko lobbować za tym co Ci opowiada!
Najpierw Ci nie pasowało że wklejam przykłady z biżuterią a nie z innymi przedmiotami.
Teraz że daję przykłady sprzed tygodnia a nie z ostatnich dni chociaż info o tej zmianie wisi już chyba ze 3 tygodnie.
Nie oszukujmy się! Jeżeli podałbym Ci przykład z dzisiaj czy wczoraj to i tak napiszesz coś w rodzaju "dla mnie to nie unikat" albo "wyjątek potwierdzający regułę".
Jeżeli nie chce się spojrzeć obiektywnie to żadne argumenty nie będą wystarczające.

[quote]Nosferek napisał(a)Logiki w twoim rozumowaniu nie ma. System dropa to czysta losowość, teraz tak jak napisałem wyżej będziesz mógł kupić przedmiot, który będziesz mógł ulepszyć - nie widzisz różnicy? Zbierasz pr i runy niezbędne do ulepszenia, nic ci nie dropi albo wpada ci dobre połączenie pref suff ale jakość nie ta co trzeba - jesteś pechowiec - ale masz szanse na zrobienie czegoś sensownego - MASZ.[quote]

Ty mi nie tłumacz jak PiS co jest dobre dla ludzi a co nie!
Idąc twoim tokiem rozumowania to zanim pojawiły się epiki też było super bo Legendarne doskonałe przedmioty można było odkupić od tych którym dropiło i można było je MIEĆ!
Teraz są epiki których nie można odkupić więc nie można ich MIEĆ!
W zasadzie o wiele prościej byłoby wprowadzić handel epikami i wtedy każdy może je MIEĆ!

[quote]Albano napisał(a)
ombinatorów? a w jakim rozumieniu, ja kombinuje cały czas, z eq z talkami - to sens gry. No chyba, że z autopsji mówisz o kombinowaniu na aukcjach. Ja na szczęście gram już tylko na serwerach aukcyjnych - tu mówisz o jakimś kombinowaniu - cena to wypadkowa zapotrzebowania i tyle.


Tak kombinatorów i farciarzy. Te osoby które prawidłowo ocenią szanse na wejście tego pomysłu w życie zyskają a te które się pomylą niestety stracą!
Jeżeli pomysł wejdzie w życie to osoby które kupiły eq po taniości będą mogli je ulepszyć albo sprzedać z zyskiem. W zasadzie zyski ze sprzedaży top eq do ulepszenia pokryją koszta zakupu tego co będzie można ulepszyć.
Te osoby które teraz się wykosztują a pomysł nie wejdzie, będą stratne.
To jest spekulacja i kombinowanie a nie umiejętność grania która jako jedyna powinna być premiowana zyskiem.

Podam Ci jeszcze jeden argument przeciw.
Otóż farciarze mają już krwawe/ tygrysie/śmiercionoścne speedy, preka i nocki w epiku i oni sobie ulepszą za grosze. Ty natomiast widzisz jakąś "sprawiedliwość społeczną" w rozwiązaniu polegającym na tym że pechowiec zapłaci farciarzowi miliony za dobrego tygrysiego speeda który później będzie rok ulepszał za cenę pierdyliarda run.

Serio nie dostrzegasz że tylko Craft jest alternatywą na brak szczęścia?
Aż tyle masz eq do ulepszenia że lobbujesz za tym rozwiązaniem jakbyś miał wygrać bw po jego wprowadzeniu?

__________________
R14 : Brzydall
14-07-2017 11:33 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiesz Brzydal, ja w ogóle nie rozumiem skąd wziął się ten pomysł "podnoszenia" żywcem z Morii, chociaż nie ma w nim elementu ryzyka, a jedynie koszta w runach. Kompletnie tego nie rozumiem, bo przecież rok temu Sushi napisał, że będąc [już teraz] zadania dzienne i crafting.

Nie ma ani jednego ani drugiego. Zamiast tego jest ten luźno rzucony pomysł bez żadnego pomyślunku, taki totalnie populistyczny, jak np. sld "damy każdemu 2000 zł pensji obywatelskiej, czy pracuje czy nie". Wiadomo, że większość będzie za, cokolwiek by się nie tłumaczyło i edukowało. "2000 zł za nic? Jasne panie, dej mnie". Tutaj jest to samo, każdy już sobie wyobraził, że będzie miał tygrysie nocki, speeda, adrę/preko, wszystko end game eq. Serio wyobraziłem sobie ten crafting, że ktoś będzie grał aktywnie i raz na rok sobie coś sklei, co poprawi mu postać, a teraz widzę, że wystarczy, że kupi kilka tanich elementów teraz, a potem powbija, nawet nie sądzę by koszt w runach był wysoki. Sushi serio myśli, że jak sypnie przedmiotami, że każdy będzie miał to co sobie wymarzy, to ludzie zaczną wracać na serwery.

Tak to jest, im bliżej końca gry tym bardziej oderwane od rzeczywistości pomysły i jeszcze większy zjazd w dół, smutne, że gracze zupełnie tego nie rozumieją, ale widocznie tylko tacy już tutaj zostali. Wolę mieć przeklętą korbę i sobie powoli aktywnością craftować demony czy nocki niż w 2 miesiące mieć end game eq, tak jak i cały serwer, bo wtedy już nic nie zostanie w tej grze.

Uważam, że każdy, komu podoba się ten pomysł, jest zupełnie pozbawiony wyczucia balansu gry i tego co sprawia, że jeszcze jakaś grupa ludzi gra w BW. Tak samo jak ci, co chcą końca wojen na równi z tymi co chcą by wojny wyglądały tak jak teraz. Wyrobiła się tutaj taka ekstrema, że racjonalizm już chyba nie przejdzie.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
14-07-2017 12:24 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Placki płaczą a pomysł jest naprawdę dobry. W końcu jakieś urozmaicenia, nowości i szanse dla każdego. Jaki dysbalans?
Problemem będzie dla kogoś ze ze starego ldb śmierć orchy zrobię ldsk lub epika dla siebie? Skoro nawet zwykła epicka orcha nie leci.
Craft fajny jak i ulepszanie fajne - w końcu dopracujemy ekwipunek.
14-07-2017 14:04 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dziwi mnie, że to popierasz, ty tego nie zrozumiesz. Każdy będzie miał unikatowe eq więc nie będzie czegoś takiego jak unikatowe eq. Różnica będzie tylko w tym, że np. R18 będzie miał 30-40 parzystych więcej.

Unikaty powinno się robić w crafcie, aktywnością, długą i żmudną, a nie tym, że kupi się zwykłe krwawe nocki i wbije je na epika. Ktoś tam pokazał link jak to kupił za kilka k krwawe nocki, inny sobie kupił już dobre pająki lewity. Nie przemawia do mnie gadanie, że koszta są duże, bo czuję, że nie będą. Tak jak tempo zabierania run jest szybkie, a wszyscy płakali, że zebranie full talków na lvl 4 to 6 lat. Przyspieszono faktycznie zbieranie...zresztą nieważne.

Nie dziwi mnie, że tego nie pojmujesz, myślę, że to nawet oczywiste, że placek będzie za "dajta wszystkim wszystko na szyto i bedzie gites". Mam nadzieję, że Sushi potrafi wydestylować głupoty takie jakie uskuteczniasz. Temat przedwakacyjny, a ty się podniecasz. W kolejce działań, myślę...a co tam, mogę się założyć, że w 2018 w połowie roku będzie gadanie o tym "podnoszeniu" - czy i kiedy wejdzie.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
14-07-2017 14:13 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem za tym pomysłem, ale bardziej jest to opcja dla nowych serwerów. wprowadzenie tej zmiany na starych serwerach da mocnym graczom jeszcze większą przewagę nad pozostałymi, co zostało tutaj właściwie zobrazowane.

__________________
r18: Asmiran
14-07-2017 15:15 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

popieram Horneta

przy wprowadzeniu tego pomyslu gra juz calkiem sie splyci - top50-100 w ciagu pewnie roku na starych serwerach zrobi caly episki eq i co dalej? bedziecie krzyczec zeby zrobic super epiki 3.0 bo sie nudno robi bo areny wygladaja ze sa same ssaki w tym samym eq?
powaznie wy myslicie?
o twierdzeniu jak to pomoze maluchom zdobyc eq to poprostu nie che mi sie mowic bo oni nawet nie maja run na 4 levv a wy piszecie ze zamiast talizmanow wladuja je w ulepszanie? badzcie powazni

temat bez przemyslenia - a takie igrzyska dla tlumu nie przestanie sie drzec ze jest zle

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
14-07-2017 16:00 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet szkoda ze jesteś takim frustratem i nie potrafisz bez osobistych wycieczek czegokolwiek skomentować. Poziom ekipy rządzącej w naszym kraju.

Swoją drogą wielu z Was ma zapewne sporo szczęścia i nie wie jak to jest grać całkowicie złożonym eq (prócz broni - skorpy) sklepy przedmiotów leg dsk. Zapisyje sobie też fairdropa na klatke:
14.05.2017 (od maja)
E Szaman Marynarka Narkomana
E lekka kolczuga szermierza
epicka peleryna
Epicka kolczuga
Epicka Ćwiekowana Koszulka Kobry
Epicka marynarka
Epicka Lekka Zbroja warstwowa
Epicka Kurtka
Epicka Zbroja warstwowa Uników
Epicka Wzmocniona Kamizelka
Epicka Pełna zbroja Kobry
Epicka Władcza Koszulka
Epicka Władcza Zbroja warstwowa
Epicki Runiczny Gorset Adepta
Epicka Peleryna
Epicka Władcza Peleryna Strażnika
Epicka Krwawa Peleryna Uników
Epicka Tygrysia Marynarka Centuriona
Epicka Bojowa Marynarka
Epicka Kuloodporna Zbroja warstwowa
Epicka Kuloodporna Kolczuga
Epicka Kuloodporna Kurtka Narkomana
Epicka Kuloodporna Koszulka Złodzieja

Coś więcej do dodania?
Z racji takiej ze mam dużego pecha będę zawsze popierał pomysły które pomogą cokolwiek pechowcom. Gra się splyci? Jest tyle itemow które nigdy nie poleciały nawet na zw (refleksy wilka reakcji demo katanyitp) u nas a Wy już wieszczycie koniec bw. Właśnie ze posiadsnie w końcu xxx lewity bedzie powiewem świeżości i kolejnym polem do kombinacji.

P.s. Już to widzę jak każdego nagle stać na kilka itemow z ldsk na epika. 4x4poz to koszt wysoki i odpowiedni.
14-07-2017 16:11 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

też pisałem takie same tematy, miałem całą listę klat epickich, zero orchy, speeda, ss. I po około 90-kilku epickich klatach wpadło mi ss, a potem 2 speedy [inna sprawa, że bez fajnych prefów, ale cóż] na orchę wciąż czekam. Tak to jest z epikami. Do tej pory nie mam żadnych bojowych gaci czy 1h/2h [epik przeklęta korba to słaba sprawa].
No i co? Radzisz sobie?

Radzisz.

Czy ja sobię radzę?

Radzę.

Płakanie na epicki drop i popieranie tego by rozpieprzyć grę w 3 diabły to akurat słabe remedium na brak tegoż dropa. Masz +30% uniku przed logiką. Sam nazywasz wszystkich plackami, a potem dziwisz się, że twoja prowokacja wywołuje reakcje. Typowa totalna opozycja w tym kraju, plucie na wszystkich, a potem rozdzieranie szat.

Ponieważ grasz na speed necro i nie masz pewnie więcej jak 10k udanych pielg, to radzę zrobić to co wszyscy - poczekać. Coś tam wpadnie. A jak nie, to popieraj crafting, zadania dzienne.

Bo to co teraz popierasz to jest upadek BW, jesteś ślepy i nierozgarnięty jak tego nie rozumiesz. JA CHCĘ MIEĆ FULL END GAME EPIK EQ [najlepiej 2.0 z super boostami]. Ale wiesz czego nie chcę? By każdy je miał. Przy czym nie odmawiam nikomu prawa do posiadania super sprzętu, chcę tylko by wynikał on z codziennej aktywności jak na Morii, a nie z "wbicia" czegoś, co kupiło się za grosze. Sprzedałem dobre giętkie szorty nocy i kupiłem leg dsk nocki. Kto na tym zyskał a kto stracił? Przy pomyśle Sushiego, ja straciłem 2x. [nigdy nie robiłem takiego dealu, ale wielu robiło]. Jak powtarzam, nie sądzę byś to zrozumiał, nie wierzę, że masz odpowiednie narzędzia do analizy wewnątrzczaskowej i jedyne co doprowadza cię do stanu pisania jest nadmiar hormonów.

Ten pomysł jest tak kuriozalny, że powoli podejrzewam, że Sushi za jego pomocą robi test na inteligencję forumowiczów. Musi to być jakiś podstęp, bo poważne rozpatrywanie wbijania dobrego demon kastetu precyzji na epika, po np. 10 latach gry na serwerze, zakrawa na kpinę rozmiarów Mount Everestu. Zresztą jakiś czas temu wydropiłem dobry demon kastet biegłości [kilka osób z klanu potwierdzi, bo strasznie kląłem na losowator jakości] i sprzedałem go do sklepu. Skąd mogłem przypuszczać że powstanie temat o tym, że za pomocą kilku runek [nawet i lvl 4, a co tam, do czasu jak to wejdzie będę miał pewnie z 20 nadmiarowych] podniosę go sobie na epicki.

rotfl

Nie, na tym poście kończę z tobą dyskusję, bo szkoda mi czasu.

P.S mam już 5 nadmiarowych run na lvl 4 i gdybym powbijał wszystkie lvl 1/2/3 to miałbym pewnie z 6-7 nadmiarowych "już to widzę jak kogoś będzie stać" weź się nie ośmieszaj już. 4 runy lvl 4 dla epik krwawych/giętkich/elfich nocek? Żaden problem.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 14-07-2017 16:27.

14-07-2017 16:21 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Dynia
Triple Ace


Data rejestracji: 21-05-2017
Postów: 201
Klan: halo odbjur
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
. Przy czym nie odmawiam nikomu prawa do posiadania super sprzętu, chcę tylko by wynikał on z codziennej aktywności jak na Morii, a nie z "wbicia" czegoś, co kupiło się za grosze.


Lol, a 'waluta' do wbijania spadnie z nieba? To nie jest codzienna aktywność c'nie?

Zerojedynkowy świat horneta. Rząd i opozycja. Sushi i gracze. "Madrzy" jak on i debile co myślą inaczej.

Edit: No i wciąż masz jeden item olaczacy frustracie. Wbij potem kolejne 4x4 x7, przecież w rok poleci hahaha
Edit2: gdybys powbijal to ze zwykłego na epika nie wbijesz xD

edit3: MOJE EPICKIE SETY XD
1/3 jastrzębia
0/3 diamentu
0/3 czarnego
0/3 zdradzieckiego
1/3 plastiku
1/3 spaczonego (mlodosci)
0/3 słonka
0/3 jakiegokolwiek biżu arkanowego
0/3 pajęczego
0/3 tytanowego setu

prawie 10 000 pielg udanych, 2,5 roku i nawet w 5% nie mam wykorzystanych możliwości gry, co dopiero mówić o ENDOWYCH ITEMACH KTÓRYCH NA OCZY NIE ZOBACZE, CHYBA ŻE POKRAFTUJE 15 LAT xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ten post był edytowany 7 raz(y), ostatnio edytowany przez Dynia: 14-07-2017 22:39.

14-07-2017 16:31 Dynia jest offline Szukaj postów użytkownika: Dynia Dodaj Dynia do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hornet87, mnie wydaje się że ten pomysł to próba wysondowania czy nie można pójść na skróty w niektórych sprawach. Na BW jest taki ogrom pracy do zrobienia że musi to przytłaczać naszą kochaną Administrację. Ludzie żalą się na forum a Admini gaszą emocje kolejnymi zapowiedziami i obietnicami.
Tych wyczekiwanych zmian nawarstwiło się tak wiele że aż trudno je zliczyć:/
Balans talizmanów, ras, arkan, setów, Epki 2.0, Apka, nowe ewo, nowe bonusy za srebro i złoto. A co z mapami ekspedycyjnymi? Nawet nie potrafię sobie wyobrazić ile to potrwa!!!

Zapowiadano też Craft. Gdyby to weszło i z jakiegoś powodu nie spełniło oczekiwań graczy to można by myśleć nad innym rozwiązaniem. Craft jednak to pewnie od groma roboty! Zadania dzienne, nowy surowiec, nowe grafiki, bonusy do craftu, zaplanowanie podaży surowca i kosztów Craftu. To jest cały olbrzymi nowy blok do wprowadzenia!
Ulepszanie itemów wymaga od Administracji nieporównywalnie mniej roboty! Wiadomo że się sprzeda jak każda "darmocha". Przecież gdyby powstał temat: "Wybrany EPIK dla każdego" to też by było poparcie graczy. Lewicowi pseudointelektualiści dorobiliby do tego teorię że to super pomysł bo jak komuś dropi to wybrany epik mu tak nie pomoże jak temu któremu nie dropi i to pozwoli pechowcom odbić się od dna.
Jak słyszę takie argumenty: "pobudzi to handel" to mnie telepie. Handel jest małym trybikiem w grze a nie gra ma pobudzać handel! Jak ktoś czuje satysfakcję że handlowania to nich pojedzie na giełdę spożywczą kupi truskawki i rozstawi się pod Biedronką. Wystarczy parasol, leżak a i opalić się można!
Nawet jak na koniec dnia przyjdą strażniki miejsce i wlepią mandat to i tak satysfakcji z handlu nie odbiorą!

Pechowcy pokładający nadzieję w ulepszaniu itemów których podaż jest ściśle uzależniona od dropa na wyprawach pokazują himalaje naiwności. Manipulatorzy posiadający już masę itemów do ulepszenia zacierają rączki widząc jak pechowcy podbijają im temat. Na olbrzymiej większości itemów nadających się do ulepszenia obrotne cwaniaki zarobią dziesiątki o ile nie setki milionów a naiwniaki będą cieszyć się z wymarzonego przedmiotu który jeszcze będą musieli ulepszyć za pierdyliard run.

__________________
R14 : Brzydall
15-07-2017 13:25 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
mike_spelun
Newbie


Data rejestracji: 20-10-2011
Postów: 8

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla mnie kompletna bzdura - run nie zbieram jakoś mega szybko - robiło się i wendole w trakcie no i evo biedne ale sam już mam po jednej każdej na 4 poziomie i 3 dublety - a pozostałe w drodze.
Natomiast największym bezsensem jest to że ludzie posprzedawali db /dsk przedmioty maluchom za bezcen a teraz one będą warte niesamowicie dużo. Każdy będzie kisił dobre itemy bo sobie polepszy i tak samo jak zwykłe epiki jeszcze bardziej dobije to handel - nie mówiąc o tym że wydropienie dsk elfiego speeda będzie niemal tyle samo warte w handlu co lg dsk elfi speed (o ile ktokolwiek będzie coś takiego sprzedawał) Teraz te fajne itemy jeszcze od czasu do czasu krążą ale jak będą z czasem ulepszane to wogóle znikną z handlu

Jeżeli chcecie wyrównoać dropa to nie można po prostu zrobić normalnego dropa ze skarbu ?
NP. raz na 1000 udanych wyprawek mozesz wybrać epicki przedmiot z wybranym prefem/suffem i z 50% szansą na to że będzie randomowy drugi affiks. 1000 to za mało ? to niech będzie 2000 tys. a jak nie 2000 tys. to niech bedzie 5000 tys. (tylko nie daj boże nie liczone według tych pkt skarbu co teraz są bo sam mam ich ponad 10 tys - a są lepsze asy). I po problemie!
Farciarze dalej będą, ale każdy aktywnie grający będzie coś miał - ma to zdecydowanie więcej sensu niż loteria. Po co kombinować??
16-07-2017 21:35 mike_spelun jest offline Szukaj postów użytkownika: mike_spelun Dodaj mike_spelun do Listy kontaktów
Strony (8): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] 6 7 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO TYLKO N1 i N2 - podnoszenie jakości przedmiotów - w kostce - za cenę run

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH