Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 12 13 [14] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. 63 Ankieta - średnia ocena: 4,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ze zmianą rasy. 180 dni premium raz na pół roku, pierwsza zmiana darmowa i tyle.
03-05-2018 22:13 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
mr_J
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 130
Klan: N_G
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie sądzę że zostanie wprowadzone kiedykolwiek coś tak głupiego jak evo za punkty skarbu, ktoś sobie coś takiego ubzdurał i to wałkuje nie wiem po co... tym bardziej że jakieś tam nowe źródło tego evo ma się pojawić ponoć kiedyś tam, a do tego czasu dostajemy evo z pamiątek za darmo.

Opcją na czas zanim się pojawi to źródło mogło by być z raz czy 2 w miesiącu odpalenie eventu do zwiększonej ilości zdobywanego evo i tyle, przynajmniej więcej osób wtedy gra aktywniej i coś się tam dzieje.

Reset EVO był wielokrotnie wałkowany po każdej wprowadzanej w nich zmianie i balansie, Sushi za każdym razem upierał się go nie będzie... chociaż to akurat jest dobrze uzasadnione i w okresie kiedy dało się jakoś w miarę szybko skończyć te podstawowe dla danej ścieżki, to robiło się jakieś niepotrzebne bo nie było co z tym robić.

Aktualnie wygląda wszystko na to że mamy ten element gry w finalnej postaci, tak że jednorazowy reset miał by sens + ewentualnie opcja jak w przypadku zmiany tatuażu czy rasy - reset evolucji za premium, a dla czego ?

- skoro można zmieniać tatuaż, to na przykład bez zmiany evo przesiadka na palniaka z białasa będzie wymagała ze 2 miesięcy zbierania evo na dorobienie tego czego brakuje
- skoro można zmieniać rasę to zrobione wcześniej dodatkowe runy przy nowej rasie nie zawsze będą optymalne ze względu na rasowe tatuaże, nadrobienie tego też potrwa masę czasu, a w tym przypadku można by sobie zmienić podstawowe razem z rasą a następnie dorabiać kolejne do odpalenia kolejnego talizmanu
07-05-2018 12:29 mr_J jest offline Szukaj postów użytkownika: mr_J Dodaj mr_J do Listy kontaktów
repe
Lord


Data rejestracji: 13-05-2007
Postów: 462
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Najlepiej nic nie zmianiajmy z evo rotfl

Czekajmy na apkę, jeszcze z pół roku, rok.
Apka przyciągnie mnóstwo nowych graczy, którzy - jak zobaczą na czym ta gra polega, jak czasochłonna jest i jak niewdzięcznie nagradza za spędzony przy niej czas - uciekną stąd grać w casualowe gierki.

A BW Team wtedy spakuje walizki i ucieknie jeszcze szybciej, i tak skończy się bw, gra która nie idzie z duchem czasu bo "wyjadacze" mają o to za duży ból dupy Big Grin
07-05-2018 20:32 repe jest offline Szukaj postów użytkownika: repe Dodaj repe do Listy kontaktów
over86
Viking


Data rejestracji: 20-01-2007
Postów: 569
Kraina: Necropolia II

Najnowszy patch Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A pozalekcyjnych się ja też mogę ... ;-) Wprowadziliście drodzy administratorzy parch jak zwykle bez sprawdzania tego na jakichś serwerach probnych... I mamy teraz sytuacje ktoś ma najzwyklejsza broń palna 2h - e miotacz płomieni. Ja mam broń biała 2h prefixowana czyli taka co to trudniej jednak zdobyć... - e demon korbacz. I dostaje baty aż niemiło... no nie wiem czy wam czegoś gratulować czy się popłakać ...

klik

__________________
r1, r3 over86+
r6 - over86+
r16
02-08-2018 07:52 over86 jest offline Szukaj postów użytkownika: over86 Dodaj over86 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

RE: Najnowszy patch Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
over86 napisał(a)
A pozalekcyjnych się ja też mogę ... ;-) Wprowadziliście drodzy administratorzy parch jak zwykle bez sprawdzania tego na jakichś serwerach probnych... I mamy teraz sytuacje ktoś ma najzwyklejsza broń palna 2h - e miotacz płomieni. Ja mam broń biała 2h prefixowana czyli taka co to trudniej jednak zdobyć... - e demon korbacz. I dostaje baty aż niemiło... no nie wiem czy wam czegoś gratulować czy się popłakać ...

klik


ale czego wymagać skoro wszytko z poslizgiem i to grubym ( bo apka szanowni ) lakoniczna informacja balans nie mylic z paaczem będzie w lipcu...no i był owszem, ale jak sie zakotłowało na forum i nagle Cm pisze o co wam chodzi jak nie bedzie w lipcu bedzie w sierpniu jeden dzień w te czy we wte....a serwery testowe to gdzies tak panie na przełomie...i tak od bety w becie betą poganiane. BWT. kiedyś to wam się chociaż chciało, teraz ciągle macie pod górkę i czekacie na nowych graczy bo apka...obyście nie musieli isć do łopaty....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

02-08-2018 08:19 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
asam123
Junior Member


images/avatars/avatar-25625.jpg

Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 21
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tym miotaczem to spore przegięcie... Wystarczy że śpida sporo podrasowali pod palna...

Teraz to dystans do niczego się nie nadaje... Twardość z miotacza i spora ilość kryta... Wystarczy żeby rozwalić tych co mają unikalna biała... Tak zje... Ze grać się nie chce... Polecał bym to poprawić... I zróbcie coś z dystansem bo mało kto nim już gra na necro...
03-08-2018 20:41 asam123 jest offline Szukaj postów użytkownika: asam123 Dodaj asam123 do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A no to popatrz.

https://r3.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=819beb9105

Wlasnie dystans to jest teraz kontra na miotacza. Tak jak ja jako palniak raz musialem latac w palnej raz w dystansie tak bialasy niech sobie teraz kombinuja.

Skonczyl sie jeden build bialej pod kazdego, max zwinki i heja. Po palniakach i tak sie pojedzie bo bron slaba, dysatnsa sie przesumuje bo na jednej bialej +50 zwinki, a reszte biala przezwinkuje. Jak ci sie niechce pokombinowac to sie skasuj.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
03-08-2018 21:07 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście dystans wygrał z ledwością atak i jest zabójcza kontrą xD

Jest kontrą z jakiego niby względu?

Magic zadaje cios krytyczny z broni Epicka Kusza Wilka, sanczez zostaje zraniona za 1279 PKT ŻYCIA

Bo ma taki kozacki kryt ? Big Grin biała 1h ma lepszy a do tego więcej ataków Big Grin tylko bez pisania o defa bo teraz każdy ma ignore.

Palna 1h przy 40 atakach robi kryty za ponad 800 Big Grin


biała 2h zlom ( współczuje tym loteryjnym )

dystans tez powoli robi się złomem

ale lepiej bufowac palną która i tak była najsilniejsza Big Grin
03-08-2018 21:42 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sandromex napisał(a)
Rzeczywiście dystans wygrał z ledwością atak i jest zabójcza kontrą xD

Jest kontrą z jakiego niby względu?

Magic zadaje cios krytyczny z broni Epicka Kusza Wilka, sanczez zostaje zraniona za 1279 PKT ŻYCIA


Co za roznica ze jeden kryt mial dmg 1279 jak reszta byla wieksza i liczy sie wynik???
A kontra jest z takiego wzgledu ze jakby jeszcze zszedl z sumy ktora tu ma niepotrzebnie duza to by poszedl np w cichego lowce i by wygral jeszcze latwiej. A skoro biala jest taka lepsza to nie wiem o co ten bol dupy... jak nie umiesz pokonac palniaka dystansem to graj biala i na odwrot.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
03-08-2018 22:14 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam właściwie każdy rodzaj broni oprócz białej 2h i palnej 2h.

To samo może zrobić biała z zredukować ini 1h oraz 2h to takie bzdety a nie argument Tongue swoją droga 700 ini na tym lvl wygląda żałośnie nawet w palnej XD nie dziw się, że cie pokonał jak masz takie konto Big Grin

Jeszcze łatwiej xD

dystans taki dobry Big Grin widzę, że prosta matematyka cie przerasta jak i czytanie ze zrozumieniem. może wyjaśnię ci łopatologicznie żebyś nie musiał się drapać po główce

Oni marudzą, że biała 2h to złom bo jest złomem w porównaniu do takiego miotacza.

ja pisałem, że 1h biała jest lepsza a to nie to samo co 2h Big Grin

Przy spidzie to już w ogóle dystans stanie się najgorszą bronią bo nie dostanie nic Big Grin

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Sandromex: 03-08-2018 22:31.

03-08-2018 22:29 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sandromex napisał(a)
Ja mam właściwie każdy rodzaj broni oprócz białej 2h i palnej 2h.

To samo może zrobić biała z zredukować ini 1h oraz 2h to takie bzdety a nie argument Tongue swoją droga 700 ini na tym lvl wygląda żałośnie nawet w palnej XD nie dziw się, że cie pokonał jak masz takie konto Big Grin


Nie wiem po co ci w palnej inicjatywa w pvp. Jak liczy sie tylko spost/trafienie. Chcesz bic palniakow to idz w dystans oparty na sposcie. Dystans ma wszystko co potrzeba, kryta, ignora i staty do zasiegu. Jak nie umiesz poskladac zestawu to nie moja wina. A wogole to wklej jakies linki zamiast pisac z pogarda. Zobaczymy te twoje konto i gdzie robisz blad.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
03-08-2018 22:47 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Misiu kolorowy ale ja nigdzie nie napisałem, że mam problem Big Grin czy że przegrywam z jakimś rodzajem broni a innym nie Big Grin

Ja piszę ogólnie ale nie wiem czy załapiesz to w końcu czy tak nie bardzo? Znowu mam rozrysować? Tongue

Mi chodzi o liczby statystycznie dystans posiada dużo mniejszy dmg niż palna 1h i biała 1h reszta dochodzą aspekty jaki masz domek np. albo losowość bw nasza wspaniała


Dystans nie ma dmg bo kryt 1.4k z dysta to nie dmg Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sandromex: 03-08-2018 23:05.

03-08-2018 23:04 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sandromex napisał(a)
Misiu kolorowy ale ja nigdzie nie napisałem, że mam problem Big Grin czy że przegrywam z jakimś rodzajem broni a innym nie Big Grin

Ja piszę ogólnie ale nie wiem czy załapiesz to w końcu czy tak nie bardzo? Znowu mam rozrysować? Tongue

Mi chodzi o liczby statystycznie dystans posiada dużo mniejszy dmg niż palna 1h i biała 1h reszta dochodzą aspekty jaki masz domek np. albo losowość bw nasza wspaniała


Dystans nie ma dmg bo kryt 1.4k z dysta to nie dmg Big Grin


Bo dystans ma suffy ktore kompensuja mniejszy dmg i do tego dobierasz reszte(eq i umagi ) zeby ten dmg zwiekszyc, tak samo jak biala. A palna tego nie miala i dlatego ssała bo sama w sobie byla slabsza. Szczegolnie 2h misiu kolorowy.

Uparles sie na ten dmg na cios jakbys jednym ciosem chcial wygrac walke Smile

Edit
Poza tym na r3 przez dlugi czas to wlasnie dystans byl top 1 na arenach 1vs1 (caly czas jest)ze stosunkiem walk w tym momencie 59/8 , nie do ruszenia palna bo spost i slaby dmg palnej i biala bo duza obrona. Wiec dystans jest wystarczajaco dobry.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sanczezz: 03-08-2018 23:25.

03-08-2018 23:19 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Sandromex
Full Member


Data rejestracji: 19-07-2011
Postów: 63
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2h palna to gówno nieużywane było kiedyś to wiadomo. Natomiast buff dla palnej 1h jest dla mnie śmieszy bo na oblach największa robotę poza wyjątkowymi białasami 1h robi właśnie palna.

A rozumiem że nie ma eq i umagów pod palną zwiększająca dmg no spoko! Dzięki za info!

Widzisz i znowu nie rozumiesz ehh... mi nie chodzi o 1 pojedynczy cios tylko dmg na rundę.

A na moim masz w top 10 uwaga uwaga!! UWAGA!
0 słownie ZERO dystansów. w Top 20 masz 2 Big Grin bardzo dziwne i zaskakujące!

Top 10 wygląda następująco:
- 6 biała 1h
- 3 palne
- 1 biała 2h


Może przez długi czas BYŁ bo kiedyś dystans owszem BYŁ prawdopodobnie najlepszy ale owo BYŁ jest tutaj kluczowe.

tyci edit:
Teraz nawet najlepsza biała 1h nie ma szans z dobrymi palniakami na oblach XDD
Brawo bw team super balans Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Sandromex: 04-08-2018 02:50.

04-08-2018 01:26 Sandromex jest offline Szukaj postów użytkownika: Sandromex Dodaj Sandromex do Listy kontaktów
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja tam na r18 widzę co chwilę dystansowców, więc polemizowałbym ze stwierdzeniem, iż mało kto gra nim na necro.
04-08-2018 13:56 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
asam123
Junior Member


images/avatars/avatar-25625.jpg

Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 21
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sanczezz masz mały poziom tam i ten palnika był jeszcze słaby... Są osoby co mają na miotacz 10 ataków i kryta po 5k... W 2 rundy dystans pada... A dystansem nie zrobisz kryta sporego bo maja defa po 1.5k i twardość 60 co odejmuję ci ignora...
W białej 2h kryta podobnego wykrecisz ale ze względu na brak ignora przeciwko miotaczowi nie dasz rady...
04-08-2018 22:21 asam123 jest offline Szukaj postów użytkownika: asam123 Dodaj asam123 do Listy kontaktów
Beek
Triple Ace


images/avatars/avatar-15672.jpg

Data rejestracji: 24-06-2007
Postów: 158

Lamp Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co myslicie o patchu pozwlajacym w miare latwo zmieniac bonus z umagiczniej :
zwinka w spost i odwrotnie

przy okazji niby mozna by pomyslec o wiedza w sile ale to juz tam szczegol

ogolnie to pozwoliloby to na ciekawsze zastosowanie postaci, obecnie jestesmy ograniczeni umagami do jednego typu broni (ew srednio pod dystans)


grales zawsze palniakiem, a wpadnie ci epicka demon piacha bieglosci i tak nic z nia nie zrobisz bo masz z umagow np 100 sposta

mysle ze mogloby to ozywic te flaki w oleju Tongue

rotfl
komu tam sie spodoba moze napisac gdzie trzeba, zeby dodarlo do góry

pozdro

__________________
r16 Beek

13-02-2019 13:35 Beek jest offline Szukaj postów użytkownika: Beek Dodaj Beek do Listy kontaktów
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 12 13 [14] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH