Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. 63 Ankieta - średnia ocena: 4,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hrabia_kuczek-2
Forum Ace


Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 84
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Zambrów

RE: Rozbieranie przedmiotów w zamian za runy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dorsusek napisał(a)
cytat:
Hrabia_kuczek-2 napisał(a)
Nie wiem czy taki pomysł padł. Warto rozważyć.

Mam sporo nieużywanych epików jak każdy, kilka się powtarza, szkoda bo to unikaty. Sprzedać się nie da nikomu innemu. To może dajcie opcje rozbierania za runy lub esencje do wyboru.

Epik bez surfa 1 runa dowolna 2 poz lub 200 dowolnej esencji
epik + surf 2 runy 2 poziomu lub 400 dowolnej esencji
epik + surf i pref 4 runy 2 poziomu lub 600 dowolnej esencji

Leg ds bez prefa i surfa 1 runa poz 1 lub 100 esencji
leg ds z prefem lub surfem 2 runy 1 poziomu lub 200 esencji
leg ds z pref i surfem 4 runy poziomu 1 lub 300 esencji

Rozbierało by się w kostce i wybierało z 2 opcji.

Balans można zmienić ale nie przesadzał bym z korzyściami.

Pozdrawiam



Pomysl godny rozważenia, jednak za łatwo runy byłoby zdobywać. 1 ep z prefem lub sufem - 1 runa 1 poz, epik z prefem I sufem - 2 runy 1 poz. - prędzej tak.
I musi to oczywiście dotyczyć epikow wydropionych PO WEJSCIU PATCHA - inaczej byłoby to po prostu niesprawiedliwe czy to dla mniejszych graczy czy tez dla tych, którzy kasuja większość niepotrzebnych choc świetnych epikow



Kwestie balansu zostawiam Twórcom ja mówię co by mogło trochę pomóc, co do tego żeby po paczu się liczyły do "przemiany" to jestem na nie bo jak pisałem to chęć pozbycia się kilku epików jest ważna a ja kilka mam jak na pewno parę osób i na pewno ktoś coś wydropi zanim by się za to zabrali.

__________________
Gdzie diabeł nie może tam Babę pośle.
A fructibus eorum cognoscetis eos
Ad unum omnes

Nick r4 kuczek
01-08-2017 22:15 Hrabia_kuczek-2 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hrabia_kuczek-2 Dodaj Hrabia_kuczek-2 do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

RE: Rozbieranie przedmiotów w zamian za runy Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hrabia_kuczek-2 napisał(a)
cytat:
Dorsusek napisał(a)
cytat:
Hrabia_kuczek-2 napisał(a)
Nie wiem czy taki pomysł padł. Warto rozważyć.

Mam sporo nieużywanych epików jak każdy, kilka się powtarza, szkoda bo to unikaty. Sprzedać się nie da nikomu innemu. To może dajcie opcje rozbierania za runy lub esencje do wyboru.

Epik bez surfa 1 runa dowolna 2 poz lub 200 dowolnej esencji
epik + surf 2 runy 2 poziomu lub 400 dowolnej esencji
epik + surf i pref 4 runy 2 poziomu lub 600 dowolnej esencji

Leg ds bez prefa i surfa 1 runa poz 1 lub 100 esencji
leg ds z prefem lub surfem 2 runy 1 poziomu lub 200 esencji
leg ds z pref i surfem 4 runy poziomu 1 lub 300 esencji

Rozbierało by się w kostce i wybierało z 2 opcji.

Balans można zmienić ale nie przesadzał bym z korzyściami.

Pozdrawiam



Pomysl godny rozważenia, jednak za łatwo runy byłoby zdobywać. 1 ep z prefem lub sufem - 1 runa 1 poz, epik z prefem I sufem - 2 runy 1 poz. - prędzej tak.
I musi to oczywiście dotyczyć epikow wydropionych PO WEJSCIU PATCHA - inaczej byłoby to po prostu niesprawiedliwe czy to dla mniejszych graczy czy tez dla tych, którzy kasuja większość niepotrzebnych choc świetnych epikow



Kwestie balansu zostawiam Twórcom ja mówię co by mogło trochę pomóc, co do tego żeby po paczu się liczyły do "przemiany" to jestem na nie bo jak pisałem to chęć pozbycia się kilku epików jest ważna a ja kilka mam jak na pewno parę osób i na pewno ktoś coś wydropi zanim by się za to zabrali.


Aby pozbyc sie epikow masz taką magiczna opcje SPRZEDAJ, dostajesz za to walutę w grze zwana PLNami, za ktora kupujes zlom i mozesz sprzedać za Punkty Rozwoju (:

Przyjmuje ze jestes nowym graczem, bo starego mógłbym posadzić o zwykla chciwość, przetrzymujac w zbrojowni np. 5 epik speedow i epik nocek i licząc, ze dostanie za to cos więcej niż PLNy, czy to możliwość obniżki do lg dsk i sprzedaży za cenę kilkadziesiąt razy większa niż ze sprzedaży zlomu na PR, czy to możliwość "spalenia" ich za runy czy cokolwiek innego. To, jak juz powiedziałem, jest zwykla chciwość, pazernosc i Januszostwo/Grażyństwo pełną gębą. Nie popieram.


Edit: Jeśli chodzi o patch 19: Nerf aury potrzebny, lecz jedynie na areny klanowe, w innych stala sie najzwyczajniej niegrywalna. Co, dodam te 130 pkt życia kumplom zamiast 650, na expach jak adras, glaaki to czasem bywało zbawienne a teraz nie ma co gadać o tym nawet. DO POPRAWY!
Maska strachu okej, niech będzie, rzadko sie ja spotyka zamiast majka. JEST OK.
Pieśń krwi: Niepotrzebnie ruszana, jak dla mnie regen jest nadal za silny, pierwszy raz zastanawiam sie nad zmiana rasy, wiec cos MUSI być nie tak.
Widzieliście czym wasza "dobra zmiana" sie objawila, późniejsza, dosc drastyczna korekcja wartości juz do końca mnie przekonała, ze sorry, ale nie macie pojęcia jak działa ta gra, choc intencje macie dobre. UCIAC REGENA Tongue

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dorsusek: 04-08-2017 14:39.

04-08-2017 14:11 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo proszę o nierobienie piramidek. Jeśli odpowiadasz na ostatniego posta, nie ma potrzeby cytowania.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


04-08-2017 21:39 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
pik300
Double Ace


images/avatars/avatar-24654.jpg

Data rejestracji: 27-04-2013
Postów: 117
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Sushi wiadomo jakie są teraz plany na kolejne miesiące czy na razie spokojnie mamy czekać

Dodatkowo mam pytanko kiedy dowiemy się coś o Epikach na morii jak to będzie wyglądać i tak dalej czy na razie macie inne plany i to odległa przyszłość ?
11-08-2017 12:31 pik300 jest offline Szukaj postów użytkownika: pik300 Dodaj pik300 do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

RE: Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pik300 masz na 1 napisane że chcieli by żeby przed końcem wakacji było wiec pozostało im jakieś 20 dni Big Grin Ale fajnie jakby admini coś napisali co i jak czy się wyrobią czy np te epiki na mori będą jednak we wrześniu albi poździerniku albo jednak w przyszłym roku.

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Witam,

w związku z pojawiającymi się pytaniami o to co i kiedy i jak planujemy zrobić postanowiłem uchylić rąbka tajemnicy.



3. Epiki 2.0 oraz 1.0 dla Morii. - w związku z usprawnieniami w strukturze bazy związanymi z generowaniem statystyk przedmiotów, sposobem ich zapisu itp trzeba zrobić nowy generator - praca jest w toku i mam nadzieję, że E1.0 dla Morii ujrzą światło dzienne jeszcze przed końcem wakacji.
W przypadku E2.0 konieczne będzie jeszcze zakodowanie wszystkich efektów specjalnych co powinno zająć od 1 do 1,5 miesiąca dłużej.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobs Kils: 11-08-2017 12:35.

11-08-2017 12:34 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

RE: Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epiki 2.0 przeszły na październik? O rrrrany, już tylko to mnie trzymało przy nie-życiu na BW, a kiedyś było info że w sierpniu wejdą. No to czas się zwijać, ostatni patch zabił zupełnie chęć do gry.

Chyba że ktoś ma jakiś pomysł jak (jakie talki) zrobić moby od Andreasa włącznie, bez NB, na nacro2? Bo z przyciętą aurą to można mu naskoczyć. Poratujcie tipsem (albo napiszcie Konradowi te E2.0, skoro ten apkuje).
16-08-2017 11:19 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

poszukaj pierwszych prób z r14, powinny być gdzieś na forum. max skóra bestii, żadnych aur i innych ignorów i do tego cała ekipa w białych puszkach

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
16-08-2017 13:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SushiMaker Daj jakieś info odnośnie epików dla Mori czy będą w wymienionym terminie czyli przed końcem wakacji czy nie bo do końca wakacji zostało raptem 17 dni.

Dziękuje z góry za info Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bobs Kils: 17-08-2017 20:03.

17-08-2017 20:02 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
... że E1.0 dla Morii ujrzą światło dzienne jeszcze przed końcem wakacji.
...


Nie masz podanej daty, a wakacje są co roku Wink

Dodatkowo kluczowe jest słowo "ujrzą" które oznacza że mogą być trochę więcej opisane na forum a nie zaimplementowane w grze.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
18-08-2017 09:26 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Typhoon-ik
Lord


images/avatars/avatar-24351.jpg

Data rejestracji: 15-01-2011
Postów: 281
Klan: Alamut
Kraina: Moria IV
Skąd: Jelenia Góra

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie. Przydałoby się jakieś info jak sprawa wygląda. napisać trochę więcej, jak te epiki na Morii beda wyglądały abysmy wiedzieli na co sie przyszykować
18-08-2017 09:31 Typhoon-ik jest offline Szukaj postów użytkownika: Typhoon-ik Dodaj Typhoon-ik do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tym tygodniu na serwerach pojawi się nowy patch, w oddzielnym temacie zamieszczę log zmian tak by można było się wypowiedzieć na jego temat.

Co do epików to właśnie skończyliśmy robić edytor, więc możemy zacząć nad nimi pracę.

W kolejności planujemy:

- patch Patch 1.7.20

- fuzje (ankiety powinny wyjść do graczy w tym tygodniu)

- epiki 1.0 moria

- epiki 2.0 wszystkie serwery.

Oczywiście może się okazać, że w międzyczasie dodamy coś jeszcze.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-08-2017 11:49 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Autostrat
Member


Data rejestracji: 06-05-2008
Postów: 34
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z pieśnią krwi? Podobno była za słaba, a po ostatnich zawirowaniach wygląda jeszcze gorzej..
22-08-2017 12:40 Autostrat jest offline Szukaj postów użytkownika: Autostrat Dodaj Autostrat do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)

- epiki 1.0 moria

- epiki 2.0 wszystkie serwery.



Jedno podstawowe pytanie, handlu epikami nie będzie?
22-08-2017 12:49 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy i w jakiej sytuacji była za słaba pieśń krwi, co? To nie pieśń krwi była za słaba, tylko ktoś szepnął sushiemu by mu zboostował i tak już potężne arkano. Sushi nie znając się zbytnio na mechanice napisał 9% mod crita za arkano i tak też ludzie kosili po 100k dmg na rundę mając 14 k regenu.

Uważam, że arkano dające 140k HP w walce PVP i tyleż samo [nie do pokonania drużyna złozona z takich na 3vs3] i mające pod siebie dużo modu kryta to chyba OP sprawa i pytanie o pieśń krwi to jak pytanie o aurę:

kiedy boost?

i furię:

kiedy cokolwiek?

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
22-08-2017 12:51 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziki szal stal sie usless arkanem przy masce strachu i dmg wynikajacej z niej, kiedy boost i poprawa furii bestii? rotfl

Co z craftem i zadaniami dziennymi?

__________________

22-08-2017 12:57 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

craft i zadania dzienne mają służyć do tworzenia epików v2, więc siłą rzeczy będą musiały wejść najpóźniej razem z nimi

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-08-2017 13:15 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
W tym tygodniu na serwerach pojawi się nowy patch, w oddzielnym temacie zamieszczę log zmian tak by można było się wypowiedzieć na jego temat.

Co do epików to właśnie skończyliśmy robić edytor, więc możemy zacząć nad nimi pracę.

W kolejności planujemy:

- patch Patch 1.7.20

- fuzje (ankiety powinny wyjść do graczy w tym tygodniu)

- epiki 1.0 moria

- epiki 2.0 wszystkie serwery.

Oczywiście może się okazać, że w międzyczasie dodamy coś jeszcze.


Mam pytanie odnośnie epików 2.0.
1. Czy zostaną one wydane niezależnie od patcha z zadaniami dziennymi? Czy ten patch zostanie wydany dużo później?
2. Jak będzie wyglądal ich drop? Będą dużo rzadsze od zwykłych epików? Znalazłem informacje że będzie kilku procentowa szansa na e2.0, jest to aktualne?
3. W przybliżeniu - jak wymagające czasowo będzie stworzenie np. e speeda? 3 miesiące, pół roku, rok. Chodzi mi o przybliżony czas, zastanawia mnie koncepcja tego rozwiązania.
4. Czy bedzie możliwość wyboru w crafcie między e1.0 a e2.0?
5. Czy będzie można stworzyć DOWOLNY przedmiot?

__________________
r18 nick: woycieh
24-08-2017 21:28 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
woycieh napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W tym tygodniu na serwerach pojawi się nowy patch, w oddzielnym temacie zamieszczę log zmian tak by można było się wypowiedzieć na jego temat.

Co do epików to właśnie skończyliśmy robić edytor, więc możemy zacząć nad nimi pracę.

W kolejności planujemy:

- patch Patch 1.7.20

- fuzje (ankiety powinny wyjść do graczy w tym tygodniu)

- epiki 1.0 moria

- epiki 2.0 wszystkie serwery.

Oczywiście może się okazać, że w międzyczasie dodamy coś jeszcze.


Mam pytanie odnośnie epików 2.0.
1. Czy zostaną one wydane niezależnie od patcha z zadaniami dziennymi? Czy ten patch zostanie wydany dużo później?
2. Jak będzie wyglądal ich drop? Będą dużo rzadsze od zwykłych epików? Znalazłem informacje że będzie kilku procentowa szansa na e2.0, jest to aktualne?
3. W przybliżeniu - jak wymagające czasowo będzie stworzenie np. e speeda? 3 miesiące, pół roku, rok. Chodzi mi o przybliżony czas, zastanawia mnie koncepcja tego rozwiązania.
4. Czy bedzie możliwość wyboru w crafcie między e1.0 a e2.0?
5. Czy będzie można stworzyć DOWOLNY przedmiot?


1. Raczej oddzielnie. Na chwilę obecną robimy epiki 1.0 dla Morii. Potem dopiero zaczniemy pracę nad e2.0
W tym kontekście rozpoczynanie prac nad zadaniami dziennymi, przynajmniej w wersji postulowanej przez graczy, opóźniło by wydanie całości o wiele miesięcy.

2. Na chwilę obecną e2.0 będą dropiły z częstotliwością ok 10%, czyli 1 na 10 epików będzie epikiem 2.0
Dotyczy to necro, na morii wyglądało to będzie trochę inaczej.

3. Nie mam przy sobie tabelki ale dowolny epik z pref i suf to będzie ok 1 roku.

4. Prawdopodobnie tak, ale to będzie oznaczało, jeszcze dłuższą pracę by stworzyć taki unikat.

5. Tak.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


25-08-2017 14:30 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
woycieh
Triple Ace


Data rejestracji: 01-05-2008
Postów: 214
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dziękuję za odpowiedź Wink

__________________
r18 nick: woycieh
25-08-2017 18:32 woycieh jest offline Szukaj postów użytkownika: woycieh Dodaj woycieh do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
W tym tygodniu na serwerach pojawi się nowy patch, w oddzielnym temacie zamieszczę log zmian tak by można było się wypowiedzieć na jego temat.

Co do epików to właśnie skończyliśmy robić edytor, więc możemy zacząć nad nimi pracę.

W kolejności planujemy:

- patch Patch 1.7.20

- fuzje (ankiety powinny wyjść do graczy w tym tygodniu)

- epiki 1.0 moria

- epiki 2.0 wszystkie serwery.

Oczywiście może się okazać, że w międzyczasie dodamy coś jeszcze.



SM, jakieś przybliżenie Mechaniki Epików dla morii?

Sposoby ich Tworzenia
Ich działanie?
itd??

Coś więcej można?
27-08-2017 17:37 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Epiki na morii to po prostu kolejna jakosc zwykla>dobre>dsk>epickie.

__________________

27-08-2017 19:35 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
KanarkiKikkers
Lord


Data rejestracji: 18-02-2013
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM wspomniał, że wbijanie powyżej dsk5 ( na poziom epicki ) będzie miało inne zasady niż normalne wbijanie studnią.
27-08-2017 19:58 KanarkiKikkers jest offline Szukaj postów użytkownika: KanarkiKikkers Dodaj KanarkiKikkers do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
W tym tygodniu na serwerach pojawi się nowy patch, w oddzielnym temacie zamieszczę log zmian tak by można było się wypowiedzieć na jego temat.

Co do epików to właśnie skończyliśmy robić edytor, więc możemy zacząć nad nimi pracę.

W kolejności planujemy:

- patch Patch 1.7.20

- fuzje (ankiety powinny wyjść do graczy w tym tygodniu)

- epiki 1.0 moria

- epiki 2.0 wszystkie serwery.

Oczywiście może się okazać, że w międzyczasie dodamy coś jeszcze.



SM, jakieś przybliżenie Mechaniki Epików dla morii?

Sposoby ich Tworzenia
Ich działanie?
itd??

Coś więcej można?


Nie, nie podam nic do czasu aż będę miał finalny build i wszyscy gracze będą na to gotowi inaczej część graczy przygotuje się lepiej niż inni i będzie płacz.

Jak będzie konkretne info z detalami to będzie tak podane by każdy mógł się z nim zapoznać w porównywalnym czasie.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


29-08-2017 13:56 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

yyyyyyyyy a sa jakies plany co do esencji? bo jak patrze na bonusy za logowanie na wrzesien to az rece opadaja, dziesiatki tysiecy esencji zalegaja na kontach bo nie ma co z tym robic to jeszcze wiecej dajecie
01-09-2017 00:07
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawanie esencji dopiero po patchu z nimi to śmiech na sali, 11 dni równie dobrze można całkiem wyciąć. Tak, to niby tylko ma być drobna nagroda za logowanie, ale już 20k PLNów wygląda lepiej, bo ten typ nagród to byłby świetny, ale przed patchem
01-09-2017 00:23 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dokładnie to samo pomyślałem. Kiedyś brakło esencji to moze te nagrody by cos daly teraz są kompletnie zbędne.
01-09-2017 08:26 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmienilbym dzienne esencje ale nie każdemu, maluchom się przydają. Powyżej danego poziomu mogłyby być inne nagrody.
01-09-2017 11:53 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta nie jeczcie tak bardzo, esencja czy repa czy pln jeden czort slaby miesiac, trudno poprzedni byl swietny... A wiecie co... nie tak dawno temu w ogole nie bylo premii i jakos ludzie grali. Slaby miesiac, kolejny mzoe bedize lepszy tyle. elo.

__________________

01-09-2017 15:20 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up

hmmm musze sie zgodzic z senti

placzecie a wyraznie bylo kiedys powiedziane ze nagrody dzienne maja byc mieszane - te co sa fajne maja byc rozdzielone tymi ktore sa fajne tylko dla malego grona (maluchy) a dla duzych sa one zbedne
jest to specjalnie tak zrobione zeby nie dawac wszystkiego za frre - i tak sie simsy przez takich jak wy placzkow robia...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 01-09-2017 15:48.

01-09-2017 15:48 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

placz i tyle właśnie fajne ,że esencja wpadła tym razem przynajmniej jakaś różnorodność jest

welen placzesz ,że masz nadmiar esencji i lepsze dla Ciebie paczka złomu o ,a widzisz ja wole odwrotnie paczke złomu to ja mam w 30 min nic nie robiąc ,a esencje niech się zbiera może kiedyś się jej nadmiar wykorzysta.

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

01-09-2017 16:50 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Strony (14): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH