Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 11 12 [13] 14 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany. 63 Ankieta - średnia ocena: 4,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Frsh
Double Ace


images/avatars/avatar-25098.jpg

Data rejestracji: 19-03-2010
Postów: 118
Kraina: Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
halucynki napisał(a)


tak tylko żeby z lvl 73 wbić 75 potrzebuje jeszcze 3,5 miesięca żeby odpalić ewolucje na 70 lvl na 75 będę stał kolejne 8/10 miesięcy wiec nie wiem gdzie tu jest brak promowania siedzenia na low lev


Nie wiem gdzie grasz ,ale ja wróciłem od zera do BW (r11) , jutro wskoczy mi 100 lev a nie gram 5-u miesięcy jeszcze, i uwierz mi mogłem być już wyżej z Lev jak bym się postarał.

__________________
Witaj na IRC-u, gdzie facet to facet, kobieta to facet, a małe dziewczynki to agenci FBI.
25-04-2018 06:28 Frsh jest offline Szukaj postów użytkownika: Frsh Dodaj Frsh do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam nadzieje ze pacz wejdzie ze nie będzie to ,,tylko kosmetyczna zmiana,, a po paczu jaki by on nie był może w końcu zapowiedziane zadania dzienne, nie craft nie epiki 2.0 bo to bajki o żelaznym wilku, ale tylko te zadania. Tak wiem marzy mi sie, bo po drodze Moria. Ale może jednak coś się ruszy w tym temacie. W związku z tym jeszcze w przyszłym roku (2017) wydane zostaną następujące dodatki do BW:
System zadań dziennych – biorąc pod uwagę Wasze uwagi, pracuję nad bardziej rozbudowanym i urozmaiconym systemem zadań i questów.

no ale wiem ze...
cytat:
SushiMaker napisał(a)


Jak będzie gotowe to wejdzie, nie podamy daty jeżeli nie będziemy mieli tego ogarniętego.


__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

25-04-2018 07:27 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
halucynki
Junior Member


Data rejestracji: 05-03-2018
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Frsh napisał(a)
cytat:
halucynki napisał(a)


tak tylko żeby z lvl 73 wbić 75 potrzebuje jeszcze 3,5 miesięca żeby odpalić ewolucje na 70 lvl na 75 będę stał kolejne 8/10 miesięcy wiec nie wiem gdzie tu jest brak promowania siedzenia na low lev


Nie wiem gdzie grasz ,ale ja wróciłem od zera do BW (r11) , jutro wskoczy mi 100 lev a nie gram 5-u miesięcy jeszcze, i uwierz mi mogłem być już wyżej z Lev jak bym się postarał.


przeczytaj jeszcze kilka razy
http://allegro.pl/czytanie-ze-zrozumieni...CFYmamwodl3UACQ
polecam się zaznajomić i chciał bym na tym twoim 100lvl zobaczyć evo i obronę od słabszych graczy skoro masz 100 lvl i grasz 5 mc ja gram od 6 listopada i brakuje mi 8k evo na 75 lvl

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=649040b591

edit literowka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez halucynki: 25-04-2018 16:12.

25-04-2018 16:11 halucynki jest offline Szukaj postów użytkownika: halucynki Dodaj halucynki do Listy kontaktów
CRUZ123
Member


Data rejestracji: 21-01-2009
Postów: 46
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hahahaha 30 lvl różnicy, no ładnie Smile
26-04-2018 08:21 CRUZ123 jest offline Szukaj postów użytkownika: CRUZ123 Dodaj CRUZ123 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przecież lvl nic nie daje. 30 też nie. no, może 130

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 26-04-2018 23:20.

26-04-2018 23:20 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Soter5
Member


Data rejestracji: 15-03-2011
Postów: 30
Kraina: Moria III; Moria IV
Skąd: f

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

... "Tworzenie oblężenia, dołączanie
Celem oblężenia może być dowolny kwadrat dowolnej strefy, pod warunkiem spełnienia wymagań dotyczących minimalnego poziomu doświadczenia.


W przypadku oblegania pustego kwadratu, zostaje on natychmiastowo zajęty (tzn. nie ma pierwszej i drugiej fazy), jednak na takim kwadracie trzeba stawiać budynki od początku (budynki na twoim starym kwadracie zostają w tym przypadku zniszczone)."

- brak info iż można przejść na pusty kwadrat tyko w strefie wyższej niż obecnie się przebywa.
27-04-2018 11:45 Soter5 jest offline Strona domowa Soter5 Szukaj postów użytkownika: Soter5 Dodaj Soter5 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Soter5: c YIM Account Name of Soter5: d Zobacz profil MSN Soter5
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A po kiego schodzić do pustaka w niższej?

Czy z okazji super-długiego weekendu będzie jakiś event w rodzaju karnawałowego i wielkanocnego?

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
27-04-2018 17:08 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eleishar napisał(a)
A po kiego schodzić do pustaka w niższej?

Czy z okazji super-długiego weekendu będzie jakiś event w rodzaju karnawałowego i wielkanocnego?


na 1 i 3 maja jak zwykle....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

27-04-2018 19:44 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Eleishar
Lord


Data rejestracji: 28-02-2018
Postów: 276
Klan: Klan Cienia
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodziło mi o "event" z dodatkowymi premiami za logowanie. Okazji w ciągu roku zbyt wielu do niego nie ma, a pozwala zgarnąć co nieco Wink

__________________
Nieważne kto śmieje się ostatni, grunt żebym to był ja.
28-04-2018 06:37 Eleishar jest offline Szukaj postów użytkownika: Eleishar Dodaj Eleishar do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Eleishar napisał(a)
Chodziło mi o "event" z dodatkowymi premiami za logowanie. Okazji w ciągu roku zbyt wielu do niego nie ma, a pozwala zgarnąć co nieco Wink


A fakt, nie doczytałem. W sumie mogli by coś dać w oczekiwaniu na cokolwiek Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

28-04-2018 06:42 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NATYCHMIAST WPROWADZIĆ EVO ZA PUNKTY SKARBU!!!!

To rozwiąże kilka problemów na raz...
02-05-2018 10:05 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
HaLiNkA napisał(a)
NATYCHMIAST WPROWADZIĆ EVO ZA PUNKTY SKARBU!!!!

To rozwiąże kilka problemów na raz...




I punkty skarbu zresetowac do zera w dniu wejscia tego skarbu

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
02-05-2018 12:58 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wilku2222 napisał(a)
cytat:
HaLiNkA napisał(a)
NATYCHMIAST WPROWADZIĆ EVO ZA PUNKTY SKARBU!!!!

To rozwiąże kilka problemów na raz...




I punkty skarbu zresetowac do zera w dniu wejscia tego skarbu



Gościu. Sam się zresetuj.
Ja mam 148000pkt skarbu

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
02-05-2018 14:36 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 nie ma powodu dawac wiecej evo jest obecnie z pamiatkami wystarczajacy przyrost - ja wiem ze niektorym sie marzy podstawowy eq w mieaiac czasu na epikach 5

2 jesli czemu jestem przeciw wprawadzac evo za pkt skarbu to dac tydzien czasu na wybranie zachomikowanych pktow skarbu i ZRESETOWAC Z DNIEM PATCHA
Widze tu llepszych cfaniakow normalnie... piszacych pomysly pod siebie

3 kolejne pomysly pod tytulem wincyj wincyj zaamiast aktywnie grac -z akrywnych atakow plus bonusoow z pamiatek i za logowanie jest ogromna ilisc evo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
02-05-2018 15:17 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro evo nie resetowano w momencie wejścia patcha, czy dni do zmiany rasy, to dlaczego mieliby zresetować pkt skarbu?

Kacik - oszołomie, to, że Ty wolałeś wybierać "Majestatyczne gówno" za punkty skarbu, to jest Twoja sprawa. Myślący postanowili poczekać, aż za punkty skarbu wprowadzona zostanie choćby jedna sensowna rzecz Smile

Tak samo było z evo - niektórzy nagromadzili 25k i po patchu załadowali wszystko w evo do run, zamiast wbijać lekkości i inne srakości.

Myśl - to nie boli!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez HaLiNkA: 02-05-2018 18:04.

02-05-2018 18:04 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cały czas nie mogę sie nadziwić ilez jadu wylewa sie z kacika i kiedy zrozumie ze on nie jest tu sam. Ja wiem ze każdy kogut jest odważny na własnym gnojwisku, ale kacik jestes ostatnia osobą która ma prawo zakazywać wszystkiego tylko dla tego ze Ty tego nie chcesz. Ta gra ma przyciągać nie odrzucać a Ty skutecznie odstręczasz potencjalnych graczy. Jesteś gorszy jak biegunka.

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 02-05-2018 18:25.

02-05-2018 18:25 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poprosze o upomnienia dla powyzszych osob bo ja sie nie bede znizal do ich poziomu

Jeszcze raz
Nie na dawanie evo za pkt skarbu
Po to tworza klanowa ekspedycje zeby je tam zdobywac

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
03-05-2018 01:49 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
kubi180
Double Ace


Data rejestracji: 09-02-2009
Postów: 126
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V
Skąd: Bełchatów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też jestem na nie za darmowe Evo, będą ekspedycje klanowe i będzie okej. Mam na r2-5-9 nowa postać od 3miesiecy i 5dni. Jak do tej pory uzbierałem 6800evo. Czyli jest ze 2k Evo miesięczne, to raczej nie jest jakoś mało.
03-05-2018 02:02 kubi180 jest offline Szukaj postów użytkownika: kubi180 Dodaj kubi180 do Listy kontaktów
rikulus
Double Ace


Data rejestracji: 25-11-2016
Postów: 136
Kraina: Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2k evo jest niemożliwe wyciągnąć na miesiąc. Musiały by wejść wszystkie ataki i być przynajmniej 3 ekstra sklepy z pamiątkami.

Kacik sęk w tym, że niewiadomo kiedy administracja raczy dodać nowy sposób zdobywania evo, a wprowadzenie za pkt skarbu dużo czasu by im nie zajeło.
03-05-2018 06:11 rikulus jest offline Szukaj postów użytkownika: rikulus Dodaj rikulus do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

administracja jako ze pracuje nad ekspedycja klanowa dala 2 dodatkowe sklepy z pamiatkami czyli 300 evo miesiecznie za darmo

a kombinowanie z pkt skarbu mija sie z celem skoro juz jest cos innego do czasu az ekspedycje klanowe beda zakodowane
dodatkowo zaraz by sie podnoisl placz osob ktore nachomikowaly pkt skarbu a nie ma takiej opcji zeby admini pozwolili im za to wziasc evo

up@
30 dni w miesiacu x 14 udanych atakow dzinnie to 420 (licze 13 udanych ale pierwszy daje podwojne evo)
420 x3 evo za atak to 1260
1260 plus 300 evo z pamiatek to 1560
w poprzednim misiacu bylo cos kolo 200 evo chyba z codziennych logowan to daje 1760 wiec calkiem niewiele do 2k miesiecznie.... (event jakis chyba byl tez)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 03-05-2018 07:06.

03-05-2018 07:01 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bańka
King


Data rejestracji: 24-10-2017
Postów: 766

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@uP
ekspedycje klanowe zostaly porzucone na rzecz portalu(solowej lokacji do zbierania run i evo)
ALe z resztą się zgodzę trzeba wziąc pod uwagę iz w maju jest 600 dodatkowego evo(3x pamiatki i 150 z logowan) co nam daje 1860 evo Smile Czy to malo? Smile
03-05-2018 10:21 Bańka jest offline Szukaj postów użytkownika: Bańka Dodaj Bańka do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym wprowadził coś takiego za pkt skarbu...

Np. Za X pkt skarbu mamy maksymalna ilość wypraw zwiększona o x na miesiąc... Czyli dziennie będziemy mieli do wyklikania 30 może 40 wypraw?

__________________
Xargo
03-05-2018 11:20 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Komar01
Forum Ace


Data rejestracji: 16-10-2016
Postów: 75
Kraina: Necropolia VIII; Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja bym wprowadził coś takiego za pkt skarbu...

Np. Za X pkt skarbu mamy maksymalna ilość wypraw zwiększona o x na miesiąc... Czyli dziennie będzie możliwość do wyklikania 30 może 40 wypraw?

__________________
Xargo

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Komar01: 03-05-2018 11:47.

03-05-2018 11:22 Komar01 jest offline Szukaj postów użytkownika: Komar01 Dodaj Komar01 do Listy kontaktów
Vaginor
Junior Member


Data rejestracji: 30-03-2018
Postów: 24
Skąd: Krakow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze by tak wprowadzic zakup evo za dni premium? :d

__________________
Przejmie konto - r14,16
03-05-2018 15:42 Vaginor jest offline Szukaj postów użytkownika: Vaginor Dodaj Vaginor do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vaginor napisał(a)
Moze by tak wprowadzic zakup evo za dni premium? :d


Może, nie??
03-05-2018 18:49 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Vaginor napisał(a)
Moze by tak wprowadzic zakup evo za dni premium? :d




tak

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
03-05-2018 18:57 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1 punkt evo za 180dni premium, jestem na tak.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-05-2018 19:26 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
kopnijkota
Full Member


Data rejestracji: 13-07-2011
Postów: 64

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam lepszy pomysł, 180 dni premium za 1 evo
03-05-2018 20:29 kopnijkota jest offline Szukaj postów użytkownika: kopnijkota Dodaj kopnijkota do Listy kontaktów
Mirabeth
Ex-Team


images/avatars/avatar-25644.jpg

Data rejestracji: 06-07-2013
Postów: 387
Klan: Misie
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kopnijkota napisał(a)
mam lepszy pomysł, 180 dni premium za 1 evo


cytat:
twardy napisał(a)
1 punkt evo za 180dni premium, jestem na tak.



cytat:
Vaginor napisał(a)
Moze by tak wprowadzic zakup evo za dni premium? :d



nie wiem który pomysł głupszy?

__________________
R14+16 Mesjasz

Tmod:
Kupię - Moria
Sprzedam - Moria
Wymiana kont

03-05-2018 20:57 Mirabeth jest offline Szukaj postów użytkownika: Mirabeth Dodaj Mirabeth do Listy kontaktów
Khal Drogo
Junior Member


Data rejestracji: 01-11-2017
Postów: 10
Skąd: Kraina Oz

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co do ilości zdobywanego EVO jestem gotów to zaakceptować ale...
Od wprowadzenia ostatniego dużego patcha z wprowadzeniem EVOLUCJI 5 poziomu admini powinni wtedy dać możliwość zresetowania EVOLUCJI. Większość graczy nie miała pojęcia o tym, że takie plany wejdą w życie i że evo będzie potrzebne do wbijania epików i wbijali pkt evo w to co było można, a w prowadzeniu patcha okazało się, że nieliczni byli w stanie zrobić sobie epiki i evo na 5 lvl (nie każe rzecz jasna) dlatego wtedy należało dać opcję resetu evolucji i każdy miałby możliwość nowego rozdania według swoich potrzeb.
Podobna sytuacja mogłaby być dostępna w momencie resetowania tatuaży bo zmiana np. z palniaka na białasa to stosowanie innych evolucji, a jak wiadomo często zdarza się, że gracze zmieniają ścieżkę z różnych powodów i nazbieranie od nowa pkt evo pod nowe ścieżki jest bardzo mozolne i gracz niestety traci wtedy bardzo dużo czasu na zrobienie postaci na nowo - najczęściej miejsce ma taka sytuacja w momencie, gdy ktoś dostaje jakieś stare konto i chce zmienić tatuaż.

__________________
Gram dla zabawy, ale jak zabiera się zabawki to gra traci sens więc szanuj gracza swego jak siebie samego...
03-05-2018 21:27 Khal Drogo jest offline Szukaj postów użytkownika: Khal Drogo Dodaj Khal Drogo do Listy kontaktów
Strony (14): « pierwszy ... « poprzednie 11 12 [13] 14 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH