Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Ptaki to śćiema nic szczególnego w nich niema. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Ptaki to śćiema nic szczególnego w nich niema. 13 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,6213 Ankieta - średnia ocena: 8,62
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Attention Ptaki to śćiema nic szczególnego w nich niema. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozdrowienia dla goompasa co się nabijał gdy Date wygrało z Ptakami jak byłem w sprzęcie wyprawowym.
08-06-2007 03:50 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Diil
Triple Ace


images/avatars/avatar-14841.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: ŻRDW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i pieknie Smile
08-06-2007 03:59 Diil jest offline Szukaj postów użytkownika: Diil Dodaj Diil do Listy kontaktów
DarkWolf
Lord


Data rejestracji: 04-09-2006
Postów: 380
Klan: nie oglądam :)
Kraina: Moria II
Skąd: się biorą nupy?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm dawno nie zagladalem do pol bitew na necropolii, i nic sie nie zmienilo pierwsza runda decydujaca, no moze jedno sie smienilo, bronie Smile niektore calkiem fajne xD gratulacje wygranej starym znajomym
08-06-2007 04:04 DarkWolf jest offline Szukaj postów użytkownika: DarkWolf Dodaj DarkWolf do Listy kontaktów
adrosxx
Double Ace


Data rejestracji: 28-02-2007
Postów: 140
Kraina: Necropolia
Skąd: 3/3/3 ;]

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i chyba ptactwo sie wypacylo chytry
jak to mowia?
Najlepsze lekarstwo na ptasia grype - DATE Smile

__________________
NEKROPOLIA
Nick: adrosx
ID: 26263

MORIA
Nick: adrosx
ID: 797

Życie mamy tylko jedno, szanujmy je.
08-06-2007 04:08 adrosxx jest offline Szukaj postów użytkownika: adrosxx Dodaj adrosxx do Listy kontaktów
rOOt
Triple Ace


images/avatars/avatar-2555.gif

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 155
Klan: - Morphis - | BIG
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Warsiawa ;) Bielany

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek zostałeś moim idolem Shocked Big Grin
Ładne oblężenie, baaaardzo ładne Wink

__________________
R1 - Resurrecti0n
R3 - Larron

08-06-2007 04:28 rOOt jest offline Strona domowa rOOt Szukaj postów użytkownika: rOOt Dodaj rOOt do Listy kontaktów
lukgr
Forum Ace


images/avatars/avatar-1446.jpg

Data rejestracji: 06-01-2007
Postów: 79

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

piekna zprawa Big Grin

__________________
ID-31441-najemnik

08-06-2007 06:27 lukgr jest offline Szukaj postów użytkownika: lukgr Dodaj lukgr do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Malo Wam tematow do napinki?
Nastepnym razem wrzucac wszystko do jednego.
http://forum.bloodwars.pl/thread.php?threadid=132815
08-06-2007 06:34 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Zybek88
Emperor


images/avatars/avatar-3933.jpg

Data rejestracji: 20-09-2006
Postów: 1.410
Klan: DaTe / Nightmare
Kraina: Necropolia; Necropolia II
Skąd: Dz-wo/Olsztyn/Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja ze swojej strony chciałbym pogratulować Drakonusowi, pięknych uników w ostatniej rundzie Wink
Następnie chciałem pogratulować nam zwycięstwa, i pożałować tego że zdechłem Frown

__________________

R3 - Zybek [exZaskakiwka/exNiespodziewajka]
08-06-2007 07:19 Zybek88 jest offline Szukaj postów użytkownika: Zybek88 Dodaj Zybek88 do Listy kontaktów
goompas
King


Data rejestracji: 11-08-2006
Postów: 954

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na zyczenie otwieram, mysle ze wystarczy po jednym temacie dla kazdej ze stron, dlatego prosze o nie zakladanie kolejnych tematow.
08-06-2007 10:11 goompas jest offline Szukaj postów użytkownika: goompas Dodaj goompas do Listy kontaktów
Coca Cola
Full Member


images/avatars/avatar-13451.jpg

Data rejestracji: 04-05-2007
Postów: 67
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pozdro dla chłopaków z Fenixa Drakonus Gratki za zwinke Mordek tak samo...Smile

__________________





NICK : soczek

08-06-2007 13:23 Coca Cola jest offline Szukaj postów użytkownika: Coca Cola Dodaj Coca Cola do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek jakby każdy z nas napożyczał tyle sprzętu co ty pożyczyłeś to bys na tym oblegu nawet głosu nie miał.Zastanawiam się czy jakakolwiek rzecz ktorą walczyłeś jest twoja Big Grin

Swoją drogą ie mieliscie tak łatwo.Gdyby nie te bunkry ktore sobie postawiliscie pewnie całkiem inaczej by to wygladało.
Ale i tak gratulacje - przynajmniej to potrafię ,nie tak jak Date ,ktore nie potrafi godnie porażki przyjąć Crying

__________________
FREEDOM

08-06-2007 14:02 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mordek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Luna powiem ci tak przede wszystkim sprzęt w większości był mój do tego część pożyczona tylko z Date.
Usprawiedliwiaj się jak chcesz ale to co Drakonius miał to jego nie było.
Więc nie chrzań, powiedział bym coś więcej ale szkoda mi słów na taką osobę jak ty.
Więc najlepiej daruj sobie królowo napinaczek.


Ale mi przyjęcie porażki ze spokojem, idę zwyć.

PS. Stuffu z 3 klanów to ty jeszcze nie widziałaś i proś Boga żeby nie zobaczyć.


PS2. Droga Anfo bardzo chętnie udam sie do 6 strefy, jak wiadomo C47 obiecał że tam będą spodnie orchidei to moge iść Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 08-06-2007 15:07.

08-06-2007 14:29 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Anfa
Lord


Data rejestracji: 28-12-2006
Postów: 260
Klan: Fenix,SeX,ForDuke
Kraina: Necropolia
Skąd: Rotterdam

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek nie napinaj sieBig Grin bo pójdziesz do s6Big Grin jak bedziesz napinał ten torsik z trawniczkiemBig Grin

__________________
;p "Boże chroń mnie przed prawiczkami i dziewicami +30"
ID: 48751
Login: Maskotka
08-06-2007 15:02 Anfa jest offline Szukaj postów użytkownika: Anfa Dodaj Anfa do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Atak Dark_Templars na SyNIHeSiS był całkowitą porażką.


oj Mordek cos ci sie ząbki na tej 2 strefie łamią Big Grin
08-06-2007 16:35 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mordek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bywa Smile
do 3 razy sztuka Tongue

jeszcze damy rade Smile


Ps. proponuje zobaczyć początek Smile całkiem ładny, brakowało nam 3 ludzi
ale walka bardzo mi się podoba Big Grin lubie walczyć

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 08-06-2007 16:40.

08-06-2007 16:39 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Matwam
Triple Ace


Data rejestracji: 12-08-2006
Postów: 155
Klan: Bregan D'aerthe
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ano widac ze 2 strefa nie jest dla mordka Pleased Gratuluje udanego oblezenia , ciekawe co za 4 godziny pokaze Htc Big Grin , zaatakujecie chociaz ? Big Grin
08-06-2007 16:46 Matwam jest offline Szukaj postów użytkownika: Matwam Dodaj Matwam do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a podobno nic w nas nie ma Smile zmien lepiej nazwe tematu ,bo się mija z celem Smile

rozgromiliście Date jednym palcem Big Grin Gratki Wink Dziwie się ze reputacja jest ,bo jakos nie wyglądało na to Big Grin

a ja tutaj wroce jeszcze 2 inne obleżenia sprzed dwóch dni Smile
oczywiście wygrane Wink


http://www.gdz.pl/adik/date_vs_synthesis.htm
http://www.gdz.pl/adik/htc_vs_synthesis_01.htm

__________________
FREEDOM

08-06-2007 16:47 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Diil
Triple Ace


images/avatars/avatar-14841.gif

Data rejestracji: 01-01-2007
Postów: 153
Kraina: Necropolia
Skąd: ŻRDW

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystko fajnie tylko ze wkleilas tylko wasze wygrane a wczoraj w nocy to wy zebraliscie baty...
08-06-2007 16:50 Diil jest offline Szukaj postów użytkownika: Diil Dodaj Diil do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak wiem,pomyłka zły link.
wieczorem wrzucę jeszcze jedną wygraną z p1 Smile

Oby wiecej takich fajnych walk Big Grin kurde ,aż chce się grac Smile

__________________
FREEDOM

08-06-2007 16:52 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mordek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu Luna to mała tłuściutka propaganda na motorku co gna po forum ale darujmy jej.
Olewka Smile
08-06-2007 16:53 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Ajkidnik
Forum Ace


images/avatars/avatar-4821.jpg

Data rejestracji: 21-05-2007
Postów: 91
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lunarka napisał(a)
a podobno nic w nas nie ma Smile zmien lepiej nazwe tematu ,bo się mija z celem Smile

rozgromiliście Date jednym palcem Big Grin Gratki Wink Dziwie się ze reputacja jest ,bo jakos nie wyglądało na to Big Grin


ta jasne .. tylko ze nas było 4 mniej niz was
i my mamy własny sprzęt Tongue

__________________

08-06-2007 16:54 Ajkidnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Ajkidnik Dodaj Ajkidnik do Listy kontaktów
STRAD
Triple Ace


images/avatars/avatar-2396.jpg

Data rejestracji: 15-09-2006
Postów: 180
Klan: Emeryt - brak czasu na grę
Kraina: Necropolia III
Skąd: S T O (L) I C A

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a my wzielismy sprzet od HTC i tak fenomenalnie nam poszlo Tongue
08-06-2007 16:57 STRAD jest offline Szukaj postów użytkownika: STRAD Dodaj STRAD do Listy kontaktów
Okrutnik
King


Data rejestracji: 30-11-2006
Postów: 849
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Każdy ma jakieś zaplecze i nie ma się co napinać - walka fajna i jak widać potencjał obu stron duży - zobaczymy co będzie dalej. Wiem tylko jedno - nudno nie jest.

__________________
Okrutnik r5

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Okrutnik: 08-06-2007 17:04.

08-06-2007 17:03 Okrutnik jest offline Szukaj postów użytkownika: Okrutnik Dodaj Okrutnik do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mordek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Atak Dark_Templars na SyNtHeSlS zakończył się całkowitym sukcesem.
Jeszcze tego samego wieczoru zarządcy WEMBLI zaczęli przejmować kwadrat pod swoją kontrolę. Setki pracowników i niewolników przetransportowano do nowego, "lepszego" miejsca, gdzie czekać ma ich świetlana przyszłość.


Atak SyNtHeSlS na Dark_Templars był całkowitą porażką.
Jeszcze tego samego wieczoru przeprowadzono kontrnatarcie na terytoria najeźdźców. Zagarnięto następujące łupy: 66 659 PLN, 28 166 litrów krwi, 14 229 132 ludzi. Z czego na każdego obrońce przypadło: 2 083 PLN, 880 litrów krwi, 444 660 ludzi.


NIE, nie zmienie nazwy tematu Smile
CO najwyżej moge przeprosić za to iż się tak łatwo nakręcam.


PS. TAk ich wymietliśmy że nawet nie mam ochoty zamieszczać tych walk na servie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mordek: 09-06-2007 06:31.

09-06-2007 06:25 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Dark Angels
Viking


images/avatars/avatar-19393.jpg

Data rejestracji: 31-01-2007
Postów: 666
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no a jak Smile
Fenix na nasSmile
hah przegrali Smile i dzis bedzie to samoBig Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Dark Angels: 09-06-2007 08:50.

09-06-2007 08:34 Dark Angels jest offline Szukaj postów użytkownika: Dark Angels Dodaj Dark Angels do Listy kontaktów
sosta
Double Ace


Data rejestracji: 12-10-2006
Postów: 131
Klan: Armia BaBiLoN
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja wczoraj zapilem a byly 2 wygrane
bylem przypadkiem na oblegach ?? bo nie pamietam ?

__________________
ID 6905
"Oświadczam, że nigdy nie byłam księdzem."
Zyta Gilowska
"Żadne krzyki, płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne."
Jarosław Kaczyński

09-06-2007 08:35 sosta jest offline Szukaj postów użytkownika: sosta Dodaj sosta do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek nie każdy siedzi w piątkowy wieczór w domu przed komputerem i bw Smile
są ważniejsze sprawy od tego.Nie dla każdego bw jest całym życiem ,tak jak dla Ciebie Tongue Myślę ,że nie masz się czym chwalić gdyż było nas znacznie mniej i to olaliśmy.My w przeciwienstwie do Was znamy jeszcze znaczenie słowa "impreza w gronie przyjacioł" Smile
I tobie tez proponuję wyjść gdzieś na spacer Mordek ,bo ten komputer chyba źle na Ciebie zaczyna działać Big Grin

__________________
FREEDOM

09-06-2007 09:42 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Mordek
Lord


Data rejestracji: 21-02-2007
Postów: 305
Kraina: Necropolia

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mordek
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Droga Luno, jesteś bezczelna. spamujesz, nakręcasz do napinek.
Twoja postawa jest nie godna moda ani dorosłej osoby.

Moje życie to tylko moja sprawa.
Mi czasu starcza i na BW i na inne sprawy, jak ci nie proponuje popracować nad harmonogramem zajęć i usunąć się z modostwa bo jak widać ci to nie służy.
Może wyjazd na jakąś mała odnowę biologiczną.

Sama wiesz że w Phenik są znacznie lepsi maniacy niż ja co o 3 zmieniają klany byle by Drakoniusa ratować.
Co mogę powiedzieć nie moja wina że moi kumple wpadają mi na chatę Smile i że się nie upijam na umór ;].

Dziękuje.

Sprawa o twoim zachowaniu widocznym na forum już od pewnego czasu zostaje zgłoszona do supermoderatora Diakona.
09-06-2007 11:26 Mordek jest offline Szukaj postów użytkownika: Mordek Dodaj Mordek do Listy kontaktów
Marimash
Lord


images/avatars/avatar-10735.jpg

Data rejestracji: 09-08-2006
Postów: 286
Klan: DaTe
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Łódź

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
już widzę tłumaczenia Feniksów, że piątek, że impreza, że świeto, że sex z
mężem/żoną/kochankiem. Ale kto się tym przejmuje, to wojna przecieżSmile

Takie PW wysłałem dziś koledze z klanu, zaraz po wygraniu pierwszego a przed zakończeniem drugiego. Jakbym wiedział, żę mam taki dar jasnowidzenia, grałbym już od dawna w totolotka.
Ciekawe, dlaczego MY nie snujemy kilometrowych wywodów, gdy nas jest 25 na was 35? Moze dlatego, że jak nie dołączyliśmy to nie, i nie ma płaczu, chyba że macie wehikuł czasu, cofniecie sie w czasie i dołączycie. w innym wypadku, nie płakać nad rozlanym mlekiem.

__________________


09-06-2007 11:45 Marimash jest offline Szukaj postów użytkownika: Marimash Dodaj Marimash do Listy kontaktów
Lunarka
Ex S-Modka


images/avatars/avatar-5480.png

Data rejestracji: 13-08-2006
Postów: 647
Klan: [Luna]
Rasa w grze: Ssak
Skąd: Piekary Śląskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mordek chcesz o tym porozmawiać?Big Grin Zapraszam na gg ,pw lub irca.
wiecej o tym z toba dyskutować nie będę.I prosiłabym cie abyś nie wtrącał się do mojej pracy,bo nie słyszałam żeby ktoś jeszcze oprócz Ciebie i Corneliusa na nią narzekał(bardzo ciekawe czemu akurat wy Wink ).A raczej zwykle było odwrotnie gdyż jak już komuś powiedziałam ,nie łącze spraw forum z grą.Mogłeś równie dobrze wczoraj zarobić warna za obraże ode mnie ,ale nie dałam go ,bo przeciez powiedziałbys że jestem stronnicza Big Grin ...znam te zagrywki.


Co do obleżenia..Widać przecież ,że było nas o wiele mniej Smile wiec nie wiem czym tutaj się chwalić.Jest weekend ,gorąco.Ludzie przed kompem raczej siedzieć nie będą.Czy to tak trudno zrozumieć?Smile wzielismy urlop na weekend ,ale od przyszłego tygodnia już nie będzie wam tak łatwo.

__________________
FREEDOM

09-06-2007 11:54 Lunarka jest offline Szukaj postów użytkownika: Lunarka Dodaj Lunarka do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Necropolia (R1) » OBLĘŻENIE Ptaki to śćiema nic szczególnego w nich niema.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH