Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR 22 latek mineło :P » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 22 latek mineło :P
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wrredota
Member


images/avatars/avatar-25616.png

Data rejestracji: 02-07-2017
Postów: 35

22 latek mineło :P Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wasze zdrowie i pozdrowienia dla wszystkich xD Nawet tych co mnie nie lubią lub twierdzą że jestem kimś innym niż jestem LOL

Prezent od mojej miłości , 22 roze na moje urdzinki :*

Prezent xD

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Wrredota: 13-07-2017 21:17.

13-07-2017 21:16 Wrredota jest offline Szukaj postów użytkownika: Wrredota Dodaj Wrredota do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podobno nie powinno się da(ro)wać parzystej liczby kwiatów...
Poza tym żółte kwiaty symbolizują zdradę, podobno...

EDIT
Ergo, gdybym był kobietą, zapewne z takowego bukietu nie cieszyłbym się aż tak bardzo;]

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 13-07-2017 21:28.

13-07-2017 21:23 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Wrredota
Member


images/avatars/avatar-25616.png

Data rejestracji: 02-07-2017
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wrredota
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mu dam zdrade !!! Urwe te jajka i co tam jeszcze wisi xD
13-07-2017 21:28 Wrredota jest offline Szukaj postów użytkownika: Wrredota Dodaj Wrredota do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uuu, kolejny minus... taka trochę lipa, skoro już wisiBig Grin

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

13-07-2017 21:34 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
janczek
Newbie


Data rejestracji: 21-07-2017
Postów: 1

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm dziwny związek skoro wypowiadasz się o nim źle chcesz mu coś urywać tylko dlatego ze ktoś Ci tak napisał .. a żółty nie oznacza do końca zdrady ale jest kolorem fałszywym.. ponoć

__________________
Zajrzyj: tutaj i tutaj
23-07-2017 21:07 janczek jest offline Strona domowa janczek Szukaj postów użytkownika: janczek Dodaj janczek do Listy kontaktów
Wrredota
Member


images/avatars/avatar-25616.png

Data rejestracji: 02-07-2017
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wrredota
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj tam Oj tam Big Grin to tak w żartach Smile )
23-07-2017 23:41 Wrredota jest offline Szukaj postów użytkownika: Wrredota Dodaj Wrredota do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » HUMOR 22 latek mineło :P

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH