Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Faworyzowanie klanu top 1 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Faworyzowanie klanu top 1 10 Ankieta - średnia ocena: 7,3010 Ankieta - średnia ocena: 7,30
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Faworyzowanie klanu top 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zglaszajacego 35967
ID zgłaszanego 46756 (sephiroth)



Jako, że administracja na wczasach, nie ma mozliwosci zgłoszenia tej kpiny którą prowadzi ostatnio nasza pani OP, więc pozwole sobie tutaj co nieco napisać, moze to da jej troche do myśleniaSmile


Każdy kto grał na r1, zna realia i zdaje sobie chyba sprawe w jaki sposób można wyciągnąc klocek z klanu lepszego...mianowicie wojną podjazdową(partyzancką)
w skrocie to wygląda tak, jeden wampir przez x czasu zakłada oblężenia z 5s na jakąs 3s z klanu top
oblężenie trwa kilka godzin, klan top na początku wbija aktywnie w te zabawę, po jakimś czasie wbija ich coraz mniej, następuje rozpręzenie i wtedy cyk myk, samotny wampirek ściąga pomoc i moze sobie zakosić upragniony klocek (ostatnio stracił go własnie w ten sposób Grax)

Do czego zmierzam, otóz do tego, że nasza pani OP banuje człowieka, który nie dość, że gra aktywnie, płaci premke itd, w myśl ostatnio modnej zasady utradnie gry?!!!

Utrudnianie gry

To ja się teraz pytam, w jaki inny sposób, klan słabszy ma się bronic przed klanem top?? czy to jest utrudnienie gry czy element gry pozwalający na przejęcie klocka z klanu lepszego???


Nagle się okazuje, że klan top 1 nie dośc że jest bezkarny, może palić wszystkich i wszystko jak Niemcy żydów w Oświęcimiu...to na dodatek jest nie do ruszenia, bo mają znajomosci gdzie trzeba...

Teraz będziemy wklejać wszystkie oble z Date, mające na celu utrudnianie gry, no zobaczymy czy pani OP zacznie banować osoby które palą klocki w niższych klanach

przykłady z tego tygodnia

utrudnianie gry
Utrudnienie gry

co innego jest przejęcie klocka dla własnychh potrzeb a co innego palenie z czystej złośliwości!!!


Na koniec wspomne jeszcze o dziwnym koncie widmo Truskawiec, najpierw służyło do zakładania bloków na reanimatora, potem gdy zaczęła sie wojna do pustakowania klanu top2, każdy dobrze wiedział kto tam zasiadał, oczywiscie cięzko było mu udowodnić po adresie IP ale wystarczyło tylko spojrzeć na logowania. Gdy sie okazało że jest głosno o tym koncie, nagle poszło w odstawke i wegetuje sobie spokojnie na 5s

__________________
Druidek
14-07-2017 18:53 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Ske24
Full Member


Data rejestracji: 14-07-2017
Postów: 52

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak jak Seph napisałem na pw w grze kolejny ban na Mama_Muminka spowoduje konieczność mojej rejestracji tutaj, czego wolałem uniknąć.

Blok - czytaj obleg z 5s na strefę wyższą przez gracza bez Klanu to także element gry, tak jak palenie kwadratów przez Klan TOP1 z racji ich hegemonii.

Powiedz mi Seph jak mniejsze Klany mają się odwdzięczyć KLANU TOP1 za pustaki w inny sposób jak partyzantką?

W Twoim mniemaniu palenie DA.TE jest cacy, obrona serwera jest be?

DA.TE w trakcie wojny spaliło mi już ze 3 czy 4 kwadraty i ciągle buduję kolejne z kont nieaktywnych czy też pustych kwadratów. znaczy się, że to, że oni mi palą te kwadraty to nie utrudnianie gry?

Spaliliśmy 1s Lopowi i się mści na każdym kto był w tym oblu, czy to nie jest nękanie i utrudnianie gry?

Tata_Muminek kozak nr 1 wraz z kilkoma swoimi kolegami z Klanu i co może robić co chce klepać jęzorem co chce na forum, a jak ktoś się postawi to pustak?

Weź Ty się lepiej przyjrzyj co Twoje kochane DA.TE odstawia na R1, a potem banuj graczy którzy płacą premkę za frajer - Mama_Muminka ma kaprys bloków to blokuje to ELEMENT GRY, nie ten Gracz wymyślił oblegi z długą 2 fazą tylko ADMINISTRACJA.

Podpisuję się pod postem Dru, że Klan TOP1 jest faworyzowany przez naszą Panią OP i ma pobłażanie na swoje przewinienia.

Że odbanowałaś mi stalkę za co jestem wdzięczny, nie znaczy, że Twoja stronniczość nie kole mnie w oczy.

Albo ta gra jest równa dla wszystkich, albo zamknijcie R1 skoro ten serwer jest aż tak skorumpowany, że to co wolno wojewodzie to nie tobie ...

Albo gramy na jednych zasadach i regulamin jest jeden dla wszystkich, albo ADMINISTRACJA niech się zastanowi po co on w ogóle jest.

Dodam jeszcze jedno po moim powrocie z banów DA.TE nękało każdy Klan w którym się pojawiłem, że jak tam zostanę będą paleni ich Gracze, to jest dozwolone w tej grze? ODPOWIEDZ MI SEPH.


Pozdrawiam,
Skeleton24.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ske24: 14-07-2017 19:40.

14-07-2017 19:30 Ske24 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ske24 Dodaj Ske24 do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

RE: Faworyzowanie klanu top 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druidek napisał(a)
ID zglaszajacego 35967
ID zgłaszanego 46756 (sephiroth)



Jako, że administracja na wczasach, nie ma mozliwosci zgłoszenia tej kpiny którą prowadzi ostatnio nasza pani OP, więc pozwole sobie tutaj co nieco napisać, moze to da jej troche do myśleniaSmile


Każdy kto grał na r1, zna realia i zdaje sobie chyba sprawe w jaki sposób można wyciągnąc klocek z klanu lepszego...mianowicie wojną podjazdową(partyzancką)
w skrocie to wygląda tak, jeden wampir przez x czasu zakłada oblężenia z 5s na jakąs 3s z klanu top
oblężenie trwa kilka godzin, klan top na początku wbija aktywnie w te zabawę, po jakimś czasie wbija ich coraz mniej, następuje rozpręzenie i wtedy cyk myk, samotny wampirek ściąga pomoc i moze sobie zakosić upragniony klocek (ostatnio stracił go własnie w ten sposób Grax)

Do czego zmierzam, otóz do tego, że nasza pani OP banuje człowieka, który nie dość, że gra aktywnie, płaci premke itd, w myśl ostatnio modnej zasady utradnie gry?!!!

Utrudnianie gry

To ja się teraz pytam, w jaki inny sposób, klan słabszy ma się bronic przed klanem top?? czy to jest utrudnienie gry czy element gry pozwalający na przejęcie klocka z klanu lepszego???


Nagle się okazuje, że klan top 1 nie dośc że jest bezkarny, może palić wszystkich i wszystko jak Niemcy żydów w Oświęcimiu...to na dodatek jest nie do ruszenia, bo mają znajomosci gdzie trzeba...

Teraz będziemy wklejać wszystkie oble z Date, mające na celu utrudnianie gry, no zobaczymy czy pani OP zacznie banować osoby które palą klocki w niższych klanach

przykłady z tego tygodnia

utrudnianie gry
Utrudnienie gry

co innego jest przejęcie klocka dla własnychh potrzeb a co innego palenie z czystej złośliwości!!!


Na koniec wspomne jeszcze o dziwnym koncie widmo Truskawiec, najpierw służyło do zakładania bloków na reanimatora, potem gdy zaczęła sie wojna do pustakowania klanu top2, każdy dobrze wiedział kto tam zasiadał, oczywiscie cięzko było mu udowodnić po adresie IP ale wystarczyło tylko spojrzeć na logowania. Gdy sie okazało że jest głosno o tym koncie, nagle poszło w odstawke i wegetuje sobie spokojnie na 5s




Ty tak serio? ekhm... dru tobie serio cos sie w glowe stalo, to chyba od nadmiaru wolnego czasu...Smile

Po pierwsze od zawsze widzieliscie tylko plecy klanu DATE, nigdy inaczej nie bylo! Lop ten klan budowal latami dlatego teraz cale DATE moze sobie siedziec tam gdzie siedzi a wy musicie sie obejść smakiem, taka to kolej rzeczy jest Smile jesli nie potraficie sie z tym pogodzic? zmiencie sobie gre nie widze problemu, tam sa drzwi Smile



Dostajecie oblegi i celowo ich nie bronicie, wolicie latac po forum wklejac linki i plakac ze jestescie kopani po dupie zamiast wziac sie w garsc i cos ogarnac no ale po co... po prostu brak wam jaj i tyle ... Smile


Roznica jest taka ze tylko wy dostajecie od nas oblegi a wy oblegacie caly serwer! Klan top 2 powinien zostac rozwiazany z powodu wyniszczania calego serwera r 1. Macie do tego czelnosc jeszcze udawac niewiniątka w tej calej sprawie.... WUAHAHAH JESTESCIE PO PROSCIU ZALOSNI Smile


Co do konta truskawy, boli cie to bardzo widze, to ja cie oswiece PŁACZKU Wink ja i konto truskawiec to 2 osobni gracze Smile tyle w temacie. psy szczekaja, karawana jedzie dalej Smile


edit. skonczylbys ten temat juz bo sie kompromitujesz z kazdym swoim postem Smile

__________________
nick: Nienasycony_lordzik

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Boski_Roman: 14-07-2017 19:48.

14-07-2017 19:47 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
druidek
Triple Ace


Data rejestracji: 25-05-2009
Postów: 151
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia
Skąd: Qraqw

Autor tematu Temat rozpoczęty przez druidek
RE: Faworyzowanie klanu top 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Boski_Roman napisał(a)
[quote]druidek napisał(a)
ID zglaszajacego 35967
ID zgłaszanego 46756 (sephiroth)




Co do konta truskawy, boli cie to bardzo widze, to ja cie oswiece PŁACZKU Wink ja i konto truskawiec to 2 osobni gracze Smile tyle w temacie. psy szczekaja, karawana jedzie dalej Smile



Uderz w stół nożyce się odezwią, czy ja coś napisałem, że jesteście kumplami z jednej wioski i że truskawa nie gra od 2 lat???

R1 Truskawiec, koniec gry

Temat jest o całkowicie niesłuszny ban dla Mamy_muminka...

__________________
Druidek

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez druidek: 14-07-2017 20:08.

14-07-2017 19:59 druidek jest offline Szukaj postów użytkownika: druidek Dodaj druidek do Listy kontaktów
Boski_Roman
Double Ace


images/avatars/avatar-24337.gif

Data rejestracji: 05-12-2009
Postów: 113
Kraina: Necropolia
Skąd: ŚWIĘTOKRZYSKIE !

RE: Faworyzowanie klanu top 1 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
druidek napisał(a)
cytat:
Boski_Roman napisał(a)
[quote]druidek napisał(a)
ID zglaszajacego 35967
ID zgłaszanego 46756 (sephiroth)




Co do konta truskawy, boli cie to bardzo widze, to ja cie oswiece PŁACZKU Wink ja i konto truskawiec to 2 osobni gracze Smile tyle w temacie. psy szczekaja, karawana jedzie dalej Smile



Uderz w stół norzyce się odezwią, czy ja coś napisałem, że jesteście kumplami z jednej wioski i że truskawa nie gra od 2 lat???

R1 Truskawiec, koniec gry

Temat jest o całkowicie niesłuszny ban dla Mamy_muminka...




widze ze kompromitacji twojej ciag dalszy Smile próbujesz cos komus udowodnic a nie masz na to zadnych dowodów i nie bedziesz mial bo takowych nie ma. Kazdy doskonale wie ze piejesz kolejny raz do mnie wiec ci w koncu odpowiedzialem zebys sie zamknal i przestal zachowywac jak dziecko ktoremu lizaka zabrano Smile


ostrzegam kolejne wycieczki w moim kierunku i ja napisze pare zdan w odpowiednim dziale Smile czuje sie nekany przez twoja osobe. wiecej szans juz nie masz Smile

__________________
nick: Nienasycony_lordzik
14-07-2017 20:07 Boski_Roman jest offline Szukaj postów użytkownika: Boski_Roman Dodaj Boski_Roman do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi na operatorów zgłasza się do mnie, nie w Skargach czy do Admina.

Siedzenie ciągle na 5s i codzienne stawianie oblężeń to nie jest 'aktywna gra' tylko celowe utrudnianie tej gry innym. Tylko po to jest używane to konto.

Temat zamykam, ostrzeżenia rozdane

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
14-07-2017 20:41 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R1 » Faworyzowanie klanu top 1

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH