Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Dręczenie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Dręczenie 14 Ankieta - średnia ocena: 6,14
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mustapha
Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 33

Dręczenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mój nick: Castiel
Nick osoby, na którą chciałbym złożyć skargę: Moskvicz
Po przejściu do innego klanu podczas wojny osoba ta nie daje mi spokoju, groźby o pustakowaniu mnie i nie daniu spokoju do momentu kasacji konta.
Zamieszczam 3 z 4 wiadomości, jedną niestety przypadkowo usunąłem.
http://r15.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...89372676&type=2
http://r15.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...89372590&type=2
http://r15.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...89364380&type=2
Oczywiście groźby te są wcielane w życie, każdego dnia jestem oblegany
Bardzo proszę o rozpatrzenie mojej skargi

__________________
r6 - luckyman7 (oddane)
r6 - Sephiroth
r15 - Castiel

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mustapha: 24-07-2017 20:08.

24-07-2017 19:54 Mustapha jest offline Szukaj postów użytkownika: Mustapha Dodaj Mustapha do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poproszę admina o ujawnienie całej wymiany wiadomości.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

24-07-2017 20:19 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Mustapha
Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mustapha
RE: Dręczenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kolejna wiadomość się pojawiła
http://r15.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...89409139&type=1

__________________
r6 - luckyman7 (oddane)
r6 - Sephiroth
r15 - Castiel
25-07-2017 20:04 Mustapha jest offline Szukaj postów użytkownika: Mustapha Dodaj Mustapha do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapisz ją dla świętego spokoju. Rozpatrzę skargę, gdy otrzymam wiadomość od Konrada.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

25-07-2017 20:43 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, wiem że będzie ostrzeżenie. Trudno. Ale:

1) brak id postaci; SKARGA JEST ŹLE ZŁOŻONA
2) "każdego dnia jestem oblegany" nieprawda - nie każdego;
3) "Oczywiście groźby te są wcielane w życie" - nie ma tu ani jednej groźby;

Oprócz charakterystycznego dla mnie języka (no taki styl bycia) w wymienianej korespondencji nie ma z mojej strony żadnej GROŹBY. Bez wątpienia jest złość, ponieważ ktoś wywrócił się o 180 stopni (nazwałbym to, ale za to mogę wyrwać bana).

Kolega się zdenerwował bo wylądował na s5. Tak bywa.


Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji (wyślę również za moment przeprosiny na PW), bez wątpienia mogłem sobie darować pisanie jakichkolwiek wiadomości i z tego miejsca chciałem Cię najmocniej przeprosić jeśli poczułeś się w jakikolwiek sposób urażony. Obiecuję, że więcej nie popełnię ani jednej wiadomości, którą mógłbyś interpretować w sposób niejednoznaczny lub co więcej - uwłaczający Twojej osobie.

To wszystko, dziękuję - miłego dnia. Smile
26-07-2017 12:49 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skargi z użyciem nazwy skarżącego zamiast ID nie podlegają odrzuceniu. ID odbiorcy wiadomości widzę w podglądzie zgłaszanej wiadomości.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

26-07-2017 12:54 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przepraszam, że się wtrącę, ale jak zwykle moskwicz próbuje uniknąć konsekwencji, nie jednokrotnie się odgrażał i to nie tylko Castielowi, to nie jest typ bycia - po prostu dziecko znalazło się w sytuacji kiedy próbuje narzucić wszystkim swój durny ton, chamstwo i prostactwo, które reprezentuje za każdym razem..., "dostał" topowoe konto, nie będąc nawet ich stałym klanowiczem, tylko 'doczepką' z innego klanu, kto przy zdrowych zmysłach daje top1 gościowi, który ma małe pojęcie o grze i dopiero co wszedł do klanu? no, ale nie odbiegajmy od tematu, jest cwaniakiem i myśli, że wszystko ujdzie mu na sucho - tak wiem, nie jestem święty, ale czasem widząc taką głupotę nie da się przejść obok,

mam nadzieje, że aż tak bardzo na ambicję nie wszedłem żeby dostać za to bana, ale no...

Castiel dostał kilkukrotnie pw o nieustannym nękaniu i odgrażaniu się, w ciągu 5-ciu dni dostał 3 oble i to nawet w weekend Smile ale oceni to sam operator,

pozdro

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kajciu: 26-07-2017 13:43.

26-07-2017 13:42 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Amithiell
Junior Member


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 23

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

BekaSmile skarga na to że to oblegaja podczas wojnyWink pozdro& poćwicz jak to mawiał klasyk:p

__________________
R15
26-07-2017 14:12 Amithiell jest offline Szukaj postów użytkownika: Amithiell Dodaj Amithiell do Listy kontaktów
Nagisa
Member


Data rejestracji: 08-08-2009
Postów: 41
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, popieram, zakażcie oblegania w czasie wony Tongue
Dwa największe dzieciaki na serwie wypłakują się w rękaw admina. A Castiel przeszedł do "innego" klanu czyli do DM, zaraz po tym jak DM po raz drugi ukradło mu klocek, ciekawa reakcja...
I takie drobne pytanie: jak się nazywa żołnierz, który w czasie wojny przechodzi do armii przeciwnika?
Aha, podobno w tej grze karalne są tylko groźby odnoszące się do realnego życia. To rozumiem, że dla skarżącego i popierającego go ta gra to realne życie, skoro żądają ukarania innego gracza za "groźbę" spustakowania.
26-07-2017 15:36 Nagisa jest offline Szukaj postów użytkownika: Nagisa Dodaj Nagisa do Listy kontaktów
djrebel
Full Member


images/avatars/avatar-19012.jpg

Data rejestracji: 22-03-2009
Postów: 70
Klan: LA REVOLUCION
Kraina: Necropolia IV
Skąd: otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myslalem Castiel ze bardziej dorosly jestes ale jak widac mylilem sie i to bardzo. Karac za grozby siedzenia na s5 dozywotnio? Hahaha no takiej absurdalnej skargi to w zyciu nie widzialem jak gram kilka grubych lat w ta gre!
Skarga nadaje sie na zal pl.
I dobrze Ci tak siedz na tym s5.

Buc prosze o +1 z ladna dedykacja Big Grin

__________________
R6 - SzalonyKefir


cytat:
Szeszej napisał
Dobre cycki, nie ma bana Wink


cytat:
C47 napisał(a)
laske trzeba sobie samemu wystrugać...

27-07-2017 06:31 djrebel jest offline Szukaj postów użytkownika: djrebel Dodaj djrebel do Listy kontaktów
mib
Member


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To nie jest skarga na to że ktoś go na s5 miałby wyrzucić....

Chodzi tutaj raczej o dręczenie czy jak ktoś woli nękanie wiadomościami treści: usuń postać. I przekaż pozostałym ciepłym, że skończą tak samo....

Także dla tych co treści przedmiotowych pw nie znają polecam najpierw się z nimi zapoznać a dopiero potem wypowiadać na forum...

A tak wogóle to pan moskwicz nie tylko do nigeo wypisywał podobne rzeczy. Wczoraj na sb pojawiła się wypowiedź owego pana treści, tutaj cytat :"#kajciu i #gracz proszę o nie prowokowanie, nie napinanie, nie pisanie, nie oddychanie i nie patrzenie w moim kierunku..."
Uważam że jak ktoś kto zabrania komuś pisać na sb, czy oddychać zasługuje w 100% na bana...
Bo właśnie dzięki takim osobnikom nasze r15 tak szybko umiera.

to tak dla potwierdzenia, bo napewno by sie wypierał....
https://zapodaj.net/aae61a1939b27.png.html

Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mib: 27-07-2017 08:28.

27-07-2017 08:22 mib jest offline Szukaj postów użytkownika: mib Dodaj mib do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dostałem wczoraj od Admina wymianę rozmów. Widziałem również, że Moskvicz przeprosił za swoją postawę. Czy skarżący dalej podtrzymuje swoją skargę?

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-07-2017 08:46 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Mustapha
Member


Data rejestracji: 03-07-2011
Postów: 33

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Mustapha
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej podtrzymuje, przeprosiny są podyktowane strachem przed kara i są wyreżyserowane, co do wypowiedzi tylko Kefira mnie dziwi, znajmy sie z innych serwerów i uważasz, ze bezpodstawna skarga? Takie masz wygórowane kryteria dorosłości, a sam nie znasz sprawy, nie masz podglądu w wiadomości i rzucasz ostre słowa.
No chyba, ze masz takie zaufanie do obwinionego i jesteś pewien, ze nic nie napisał niezgodnego, grubo byś sie pomylił, a dzięki za opisanie mnie.
Skargę podtrzymuje.

__________________
r6 - luckyman7 (oddane)
r6 - Sephiroth
r15 - Castiel
27-07-2017 08:55 Mustapha jest offline Szukaj postów użytkownika: Mustapha Dodaj Mustapha do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

521

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-07-2017 09:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie dyskutuje, odsiedzę swoje. Dzięki za całościowe spojrzenie na sprawę. Wczoraj poprosiłem na SB ogólnym graczy Kajciu i Gracz o nie napinanie się w moja stronę i nie prowokowanie mnie. Pomimo tego jest tam co najmniej ciekawie. Taki poziom, że nic nie dociera.

Ze swojej strony zobowiązuję się do nie wchodzenia w tego typu prymitywną polemikę niemniej jednak wszelkie tego typu zagrywki w moją stronę będę zapisywał i podsyłał Tobie bo czuje się przez wyżej wymienioną dwójkę dręczony od dłuższego czasu.

Miłego dnia Smile
27-07-2017 09:13 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Dręczenie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH