Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Groźba » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Groźba 3 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,003 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
mib
Member


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 27

Groźba Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moje ID: 6452
ID osoby, na którą chciałbym złożyć skargę: 521

Witam.
Nie chciałem uciekać się do zgłaszania tematu na forum mimo licznych sytuacji które miały wcześniej miejsce na sb, ale wczorajsze wpisy zgłoszonego nie dały mi wyboru.

ciach

Wiele tolerowałem wpisów od Pana Moskwicza, ale wczorajsze stwierdzenie skierowane do mnie i do kolegi z klanu, a w zasadzie zakaz pisania na sb (hmmm jak by był co najmniej adminem na r15), a także cyt: "***" uznałem jako groźbę i to groźbę nie w grze tylko w życiu realnym....
Także proszę o natychmiastową reakcję ze strony administracji bo to idzie troszeczkę za daleko.

Skarga dotyczy wpisu z dnia 26.07.2017 roku z godziny 19:18

Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez mib: 27-07-2017 11:04.

27-07-2017 10:24 mib jest offline Szukaj postów użytkownika: mib Dodaj mib do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To już jest bezczelność. Buc, wnoszę zatem o rozszerzenie kontroli na całe SB w dniu wczorajszym (tj. 26.07) skoro chcą tak pogrywać.
Zobacz co wyrabiał Pan, który złożył skargę powyżej.


tak btw.
Czy ktoś poza skarżącym widzi tu groźbę realną bo ja czytam od lewa do prawa i nie mogę nic takiego znaleźć? Big Grin

Edit: Wytłumaczę bo widzę, że trzeba przełożyć na ludzki język. Czasami tak bywa.

Mój komunikat jest prośbą o nie zaczepianie, nie napinanie i nie prowokowanie mojej osoby. Gwoli jasności.

Twoje niezrozumienie tudzież nadinterpretacja to już tylko Twój problem.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Magico: 27-07-2017 10:36.

27-07-2017 10:34 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
mib
Member


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mib
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie bądź żałosny Panie Moskwicz....
Zawsze, za każdym jedym razem musiałeś zaczynać dyskusję....

Jak ja tylko wysłałem link na sb, to po kilku sekundach był twój komentarz (osoby która to podobno nie ma czasu na bw siedzieć).

Nigdy nikogo nie obrażałem, na sb a już na pewno nie napisałem do nikogo "nie oddychaj"!!!!!!
Skoro uważasz że takie stwierdzenia skierowane w kierunku innych są ok i nie masz sobie nic do zarzucenia to czym się martwisz....
Administracja nas niebawem pogodzi.

Ja wyraziłem jedynie swoje obawę i odebrałem twój wczorajszy wpis osobiście jako groźbę.
Tyle w temacie.
27-07-2017 10:39 mib jest offline Szukaj postów użytkownika: mib Dodaj mib do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja odbieram Twoje zachowanie jako uporczywe nękanie mnie dzień w dzień od dłuższego czasu.

Tak samo jak nękasz i dręczysz gracza o nick'u liryczny koxu nazywając go dzień w dzień "paziem" co w sposób jednoznaczny odczytuje się jako pejoratywne.

Nie potrafisz sklecić nawet jednej wiadomości bez obrażania mnie, vide: pierwsze zdanie w wiadomości powyżej. Kończę bo szkoda prądu.

Administratorze - dziel i rządź! Smile


EDIT bo nie chcę kolejnego ostrzeżenia: eeeeeeeeeeeee maaaakaaaaareeeeenaaaaaaa! Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Magico: 27-07-2017 11:58.

27-07-2017 10:47 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Istnieje zakaz cytowania skarżonych treści, proszę poprawić skargę i wskazać godziny zaskarżanych wypowiedzi. Za dyskusję warny rozdane.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-07-2017 10:54 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
mib
Member


Data rejestracji: 04-03-2007
Postów: 27

Autor tematu Temat rozpoczęty przez mib
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ahahaha i znów zaczynasz swoje puste dyskusje....

Pan liryczny to jest całkiem inny temat...
Od kiedy pamiętam to wiele osób pisało do niego "paź" nie jest to mój wymysł i nigdy nie słyszałem aby mu to przeszkadzało, lub aby czuł się tym obrażony, bo na pewno bym tak nie pisał.

Na każdy mój wpis na sb masz od razu 2 komentarze, więc nie dziw się że nie pozostawiałem tego bez odzewu.
Dyskusje między nami na sb trwają już od dłuższego czasu i mimo wszystko nie było w tym nic takiego strasznego.
Ale wczoraj wg mnie przesadziłeś i tyle.

Jeżeli Buc uzna że twój wczorajszy wpis jest ok i nie ma w nim nic złego, ja to zaakceptuję i nie będę walił głową w mur.
Niemniej jednak odebrałem to osobiście jako groźbę i kropka.
27-07-2017 11:02 mib jest offline Szukaj postów użytkownika: mib Dodaj mib do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:

Moskvicz 2017-07-26 19:18:03 -> #Kajciu i #gracz proszę o nie prowokowanie, nie napinanie, nie pisanie, nie oddychanie i nie patrzen
Moskvicz 2017-07-26 19:18:34 -> w moim kierunku. Wszelkie tego typu próby będą archiwizowanie i przedstawione administracji.


Widać wyraźnie, że jest to w tonie żartobliwym, ewentualnie złośliwym. Nie ma tu żadnej groźby.

Ten temat powoduje, że czasem żałuję, że nie mogę dawać banów za zbędne zawracanie głowy...

Użytkownika mib upominam, że dostał ostrzeżenia za dyskusję w skargach. Kolejny niechciany post spowoduje nałożenie blokady na forum.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

27-07-2017 11:17 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Groźba

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH