Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Duet na drzewie - zwinkowiec z luckowcem » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Duet na drzewie - zwinkowiec z luckowcem
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Duet na drzewie - zwinkowiec z luckowcem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W końcu doprowadziłem swoją luckową postać do takich możliwości. Mało się na pb ostatnio dzieje więc się pochwalę Smile

https://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=d5bfeaf9db

Kacik śmiej się i płacz jednocześnie ;-) Może i luckowali - linków nie widziałem. Nie widziałem też mieszańców. Jak dajesz radę to się pochwal, chętnie zobaczę co osiągasz.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Ma_Jae_Hoon: 28-09-2019 14:48.

28-07-2017 17:33 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm

nie wiem czy gratulowac czy sie smiac

1 luckowali juz dawno
2 duzo lepsze wyniki daje zwinkowanie z luckiem (50-100)
3 wsumie sprzet z luckiem ci sie gdzie inndziej tez przyda

wiec niech bedzioe graty

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
28-07-2017 17:43 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
KEMPUS
Member


images/avatars/avatar-21483.gif

Data rejestracji: 05-08-2010
Postów: 29
Klan: Hunter of souls
Kraina: Moria IV
Skąd: Inąd?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up
nie hejtuj bo ludzie latami dochodzą do tego żeby złożyć takie eq (które z chęcią bym zobaczył @Ma_Jae_Hoon)

nie orientuje się jaka jest w tym momencie ilość podobnych zestawów, ale graty za wytrwałość

__________________
cytat:
adagio napisał(a)

On sam mógłby wyskakiwać z okna codziennie, jeśli miałby na to ochotę.
Jednak pisanie do kogoś "a ja z chęcią Cie wyrzuce przez okno" jest groźbą.

28-07-2017 23:12 KEMPUS jest offline Szukaj postów użytkownika: KEMPUS Dodaj KEMPUS do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ma_Jae_Hoon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=e23cc25a3f
Eq nie jest jakies wybitne ale brakowało nam dmg. Po zdobyciu umagow do krwi dalej rade odpalić cisze krwi czego efektem sie pochwalilem Smile

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
29-07-2017 13:56 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
zer0signal
Double Ace


images/avatars/avatar-25290.jpg

Data rejestracji: 16-06-2014
Postów: 145
Kraina: Moria VI
Skąd: SL4

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KEMPUS napisał(a)
@up
nie hejtuj bo ludzie latami dochodzą do tego żeby złożyć takie eq (które z chęcią bym zobaczył @Ma_Jae_Hoon)

nie orientuje się jaka jest w tym momencie ilość podobnych zestawów, ale graty za wytrwałość


goły jastrząb, runy i nóż driady to dla Ciebie op zestaw?

Można chyba tylko gratulować tego, że luck jest przegięty Big Grin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez zer0signal: 03-08-2017 14:20.

03-08-2017 14:17 zer0signal jest offline Szukaj postów użytkownika: zer0signal Dodaj zer0signal do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

RE: Duet na drzewie - zwinkowiec z luckowcem Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Ma_Jae_Hoon napisał(a)
W końcu doprowadziłem swoją luckową postać do takich możliwości. Mało się na pb ostatnio dzieje więc się pochwalę Smile

http://r2.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=d06581f6cc

Kacik śmiej się i płacz jednocześnie ;-) Może i luckowali - linków nie widziałem. Nie widziałem też mieszańców. Jak dajesz radę to się pochwal, chętnie zobaczę co osiągasz.


ile eksp nie wchodzi? procentowo, mniej więcej
10-08-2017 11:26 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Ma_Jae_Hoon
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wlazło nam kilka (6 czy 7) z rzędu ale po 2 remisach stwierdziliśmy, że wolimy pewne trio - brakuje nam jeszcze dmg żeby na pewniaka duetować. Runy się same nie zbiorą.

@0signal - luck jest jedną z możliwości rozwoju, którą dla siebie dostrzegłem w styczniu. Nie jest op bo zostaje 15%, które jest nie do zbicia. Czasem się padnie w 1 rundzie po 1 strzale, czasem dożyje do samego końca expy ile rund by ona nie trwała (chyba raz w 8 ubiłem jak już sam zostałem Smile

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
11-08-2017 14:08 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pola Bitew » Moria » EKSPEDYCJA Duet na drzewie - zwinkowiec z luckowcem

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH