Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Nękanie/dręczenie » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nękanie/dręczenie 4 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Nękanie/dręczenie Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nick zglaszajacego: Moskvicz (id:521)
Nick zgłaszanych: Phucking Phreak (id: 326), Ferb Fletcher (id: 18889), Kajciu (id: 18), Calihye (id: 10470).

Wyżej wymienieni mają ustawione karykatury mojej sylwetki że zdjęcia, które było zamieszczone kiedyś na sb ogólnym. Obraża mnie to i uwłacza mojej godności, czuję się szykanowany, nękany i dręczony. Nosi to również znamiona stalkingu.

Jako, że nie można cytować skarżonych treści przesyłam operatorowi screeny na PW.

Dodatkowo Phucking Phreak to T-Mod o nicku VroeN, a Ferb Fletcher gracz na forum o nicku Szerlok. W związku z tak prymitywnym dziecięcym zachowaniem wnoszę o pozbawienie ich funkcji pełnionych na forum.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Magico: 28-07-2017 23:05.

28-07-2017 22:59 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podejrzenie przestępstwa stalkingu zgłasza się organom ścigania - możesz udać się z tym na najbliższy komisariat Policji lub złożyć zawiadomienie w prokuraturze.

W nawiązaniu do wysłanej wiadomości, nie uważam żeby był wykorzystywany wizerunek gracza: użyte zdjęcie zostało opublikowane w Internecie, oraz użyto jedynie fragmentu tylnej części koszulki. Inaczej wyglądałaby sytuacja, gdyby wykorzystano np. twarz. Tego w tej sprawie nie ma. Na podstawie tego zdjęcia nie jestem w stanie poznać uwiecznionej osoby.

Dlatego uważam, że należy zastosować procedurę opisaną w regulaminie skarg i zwrócić się do gracza o usunięcie obrazka, gdyż w ocenie skarżącego narusza jego prywatność lub inne dobra osobiste

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

28-07-2017 23:35 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przede wszystkim ten wspaniały wódz wojenny na swoim wspaniałym koncie... a nie, dostał je, a teraz świruje top łanaBig Grin ... no ale wracając do tematu: sam wysłał do naszego klanu w klanówce zdjęcie całkowicie nieproszony, nie do końca wiadomo co chciał przekazać, ale nic nie pisał o tym, że nie pozwala go wykorzystywać do tworzenia awatarów. A to że mu się teraz coś odmieniło nie oznacza, że kogokolwiek ma to obejść, następnym razem może pomyśli (trzymamy kciukiSmile ) zanim zacznie pajacować.
28-07-2017 23:48 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze - zdjęcie użyte w avatarach zostało wysłane do naszego klanu przez gracza Moskvicz jakiś czas temu.

Po drugie - zostało ono przerobione przeze mnie tak, ze nie ma zbyt wiele związku z oryginałem, do tego stopnia, ze nie da sie poznać jakie bylo zdjęcie przed przeróbkami oraz kto sie na nim znajduje. To sprawia ze zyskuje prawo do dowolnego wykorzystywania swojego dziela wedle własnego uznania.

Po trzecie - nie uwlacza ono nikomu w żaden sposób, jest po prostu humorystycznym przedstawieniem celu naszego klanu - pokonania przeciwników. Nie ma w nim zawartej groźby, nie obraza, etc, etc.

Po czwarte - nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze moje zachowanie jest dziecinne, co więcej, w żaden sposób nie przekłada sie ono na forum.

Rozumiem, ze mamy na serwerze wojnę, i każdy kombinuje jak moz, ale bez przesady...


Edit- widze, ze zanim napisałem posta juz przyszla odpowiedz wyzej.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez vroeN: 29-07-2017 00:19.

29-07-2017 00:17 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Nękanie/dręczenie

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH