Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Nieustające obrazy.... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Nieustające obrazy.... 4 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,754 Ankieta - średnia ocena: 7,75
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Nieustające obrazy.... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zgłaszanego : 3903

ID zgłaszającego : 4645

cóż mogę powiedzieć? Frown razem 11lat gry & niestety nastąpił ten moment gdzie jestem zmuszony napisać posta w tym dziale :<



Totalny brak szacunku do drugiego człowieka, wielokrotnie poprosiłem aby kolega odpuścił i zaprzestał wyzwisk pod moim adresem (nawet ja mam swoje granice cierpliwości Smile a kto mnie zna ten wie jakim jestem człowiekiem)

...mimo to zostałem zwyzywany na wszystkie możliwe sposoby a także określony mianem "mniejszości narodowych" za co szczególnie czuję się urażony :/ oraz za wszystkie epitety/obrazy chociażby słowem na "s" "k" a także insynuowaniem abym brał pewne członki ciała w różne miejsca Frown

Proszę o sprawdzenie czatu z dnia:

sb ogólne: 29.07.2017 od godz 13:30+ (określenie mianem mniejszości narodowych i inne ciekawe sformuowania Smile )

oraz

sb klanowe 29.07.2017 od godz 13:30 +
godz 14:27 - insynuacja do odbycia stosunku homoseksualnego

myślałem że to jednorazowy wybryk... niestety nie Frown

dziś
sb klanowe 30.07.2017 godz 21:00



myślę że po przeczytaniu sb nic nie trzeba dodawać... gra powinna sprawiać radość a nie być narzędziem do przelewania swoich frustracji
30-07-2017 23:05 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
AuroraMOJAmiszczyni
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2007
Postów: 118
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Poniosło, ale little jest skutecznym prowokatorem co oczywiście mnie nie tłumaczy. Piękna postawa klanowicza, który dziesiątki razy prosił o odrodzenie/o rolkę w s3 pomimo tego, że nie budował na swoim nic kompletnie. Typowa złotówa, której w życiu nie wyszło, a jak ma okazję to zrobi wszystko żeby inni mieli gorzej Smile Pozdrawiam.
30-07-2017 23:36 AuroraMOJAmiszczyni jest offline Szukaj postów użytkownika: AuroraMOJAmiszczyni Dodaj AuroraMOJAmiszczyni do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

twój argument jest na poziomie inwalidy...

nagle teraz chodzi o s3? wcześniej o odradzanie potem o złom... (przypomnę ci że miałem rolke z franss) gdzie połowę budynków sam zbudowałem) idź wylewać swoje życiowe frustracje gdzie indziej skoro nie potrafisz zapanować sam nad sobą...
30-07-2017 23:59 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
AuroraMOJAmiszczyni
Double Ace


Data rejestracji: 14-11-2007
Postów: 118
Kraina: Necro Hardcore
Skąd: Rybnik

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chodzi o całokształt Twojej osoby panie malutki.
31-07-2017 00:18 AuroraMOJAmiszczyni jest offline Szukaj postów użytkownika: AuroraMOJAmiszczyni Dodaj AuroraMOJAmiszczyni do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Autor tematu Temat rozpoczęty przez LittleBoy
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

31.07.2017 sb klanowe 00:35

jawne przyznanie się do celowego utrudniania gry po powrocie z bana....



mam nadzieje że operator podejmie odpowiednie środki zaradcze Frown
31-07-2017 00:38 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 3903
Postać Kwiat Jabłoni

72h za liczne obrazy. Jeśli będzie się powtarzać, to będzie więcej.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

31-07-2017 08:22 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Nieustające obrazy....

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH