Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Czy warto wracać po raz kolejny - moria » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Czy warto wracać po raz kolejny - moria
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
_Gniew_
Double Ace


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 126
Rasa w grze: Ssak

Czy warto wracać po raz kolejny - moria Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich.
Z BW męczę się ( z przerwami ) 10 lat i ten ZUY Sushi znowu wysłał mi maila urodzinowego Smile co spowodowało u mnie chęć powrotu.
Chciałem dowiedzieć się jak tam wygląda gra na nowej morii oraz czy są problemy z eq szczególnie broń palna, którą zawsze uwielbiałem i cenami ewentualnego bizu pod palną 2h.
31-07-2017 19:02 _Gniew_ jest offline Szukaj postów użytkownika: _Gniew_ Dodaj _Gniew_ do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Biżu drogie, lecz teraz ma być łatwiej z wydropieniem, a więc jest szansa, że stanieje. Smile

Jeśli chodzi o palną to większego problemu niema - leg dsk ks jest według mnie nawet tani. Smile

Jak teraz jutro zrobisz konto to dostaniesz darmowe 11 dni premki, lecz ja bym zakładał dzisoaj jeszcze - loteria jest chyba od 10 lvla jak dobrze pamiętam... Smile
31-07-2017 20:16 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
Magico
Tap płacz 2014


images/avatars/avatar-20295.png

Data rejestracji: 21-03-2008
Postów: 887
Kraina: Moria V
Skąd: mam wiedzieć czego chcesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma większego sensu. Ale jakbyś chciał to dawaj na R15, nick masz w sygnie - coś ogarniemy.
01-08-2017 13:35 Magico jest offline Szukaj postów użytkownika: Magico Dodaj Magico do Listy kontaktów
kalibrus
Newbie


Data rejestracji: 25-03-2010
Postów: 6

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda już czasu na tę grę, powoli umiera, mało ludzi gra, wszystkie zabiegi mające na celu przyciągnąć nowych graczy mają skutek odwrotny, zresztą starych graczy też zniechęcają. Szkoda już czasu zakładać nowe konto.
31-12-2017 12:52 kalibrus jest offline Szukaj postów użytkownika: kalibrus Dodaj kalibrus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria (wszystkie serwery) Czy warto wracać po raz kolejny - moria

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH