Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO / OSZUSTWO W WYMIANIE Ktoś zmienił hasło » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Ktoś zmienił hasło
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Pawlaczek108
Member


Data rejestracji: 25-01-2011
Postów: 35

Ktoś zmienił hasło Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, od pewnego czasu pół roku lub wiecj) byłem właścicielem postaci
Login: Brutal
Nick: Shard

Później niestety miałem mało czasu na grę, no i wchodziłem od czasu do czasu. Dzisiaj próbuje sie zalogować, a tu hasło nie prawidłowe. Mogę podać ostatnie hasła, które były. Konto przyjąłem z klanu Dance Macabre. Niestety nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem. Moim argumentem może być to, ze pisałem do Buc-a w sprawach aukci, może to potwierdzic moje ip. Gralem na komputerze, lecz od pewien dawna większość na telefonie.:-) proszę o szybką odpowiedź!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pawlaczek108: 02-08-2017 09:43.

02-08-2017 09:35 Pawlaczek108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawlaczek108 Dodaj Pawlaczek108 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wczoraj ktoś logował się z komórki na to konto. Z opisu wynika, że to nie Ty. Blokuję zatem konto i proszę zwrócić się o nowe hasło do C47.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-08-2017 10:27 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pawlaczek108
Member


Data rejestracji: 25-01-2011
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawlaczek108
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzieki, inne up niż było logowane przez parę miesięcy? :-) miesięcy co C47 mam na pw napisać, czy jak? :-)
02-08-2017 11:01 Pawlaczek108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawlaczek108 Dodaj Pawlaczek108 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Operatorzy komórkowi mają zmienne IP. Jeśli wczoraj się nie logowałeś z komórki, to musiał to zrobić ktoś inny (logowanie też było z Plusa). Wystarczy, że napiszesz PW do C47 z linkiem do tego tematu.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

02-08-2017 11:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Pawlaczek108
Member


Data rejestracji: 25-01-2011
Postów: 35

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Pawlaczek108
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, powracam do tematu. Zmieniłem e-mail do 7 dni tak jak kazał admin, teraz próbuje się zalogować a tu znowu to samo, przypomnienie hasła również nie działa.
14-10-2017 17:58 Pawlaczek108 jest offline Szukaj postów użytkownika: Pawlaczek108 Dodaj Pawlaczek108 do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.255
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę napisać w tej sprawie do C47.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

14-10-2017 19:47 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WŁAMANIE NA KONTO / OSZUSTWO W WYMIANIE Ktoś zmienił hasło

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH