Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zmiana loterii » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiana loterii 10 Ankieta - średnia ocena: 7,5010 Ankieta - średnia ocena: 7,5010 Ankieta - średnia ocena: 7,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Zmiana loterii Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proponuję, żeby nagrody w loterii typu złom i temu podobne były skalowane jak skarby. Tyle w temacie
03-08-2017 16:32 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ta 100 sztuk zlomu? Tongue
Bez przesady.

Chyba, że mowa o mniejszych ilościach - 1 sztuka na 10, 10 sztuk na 100 Smile
03-08-2017 16:40 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wełen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rynkiem to nie zachwieje, a chociaż trochę uspokoi nerwy graczy.
03-08-2017 16:41 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nawet 143 szt złomu, a co to za różnica na większości serwerów?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

03-08-2017 16:41 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Albo wywalić w ogóle ten cały złom i zmniejszyć liczbę losów o liczbę losów które zajmuje.

O krwi i ludziach nie piszę bo na nowych serwerach się przyda.

Pomysł ze skalowaniem też jest jakimś rozwiązaniem.

__________________
ID R5:8246

03-08-2017 17:01 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedys bylo 10 pustych losow... trzeba pamietac, ze koniec koncem to tylko loteria.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-08-2017 17:16 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
PamiętamC napisał(a)
Ta 100 sztuk zlomu? Tongue
Bez przesady.

Chyba, że mowa o mniejszych ilościach - 1 sztuka na 10, 10 sztuk na 100 Smile


Dają 5k pkt skarbów na raz też za darmo, a to około 800 złomu (w zależności od poziomu). Dlaczego nie zwiększyć ilości otrzymywanej na loterii, tylko łapać po 5 sztuk?

cytat:
twardy napisał(a)
Kiedys bylo 10 pustych losow... trzeba pamietac, ze koniec koncem to tylko loteria.


Tak, tak, ale jak napisałem wyżej, 5k pkt skarbu wpada, a to nie problem... Jak się dostaje 5 sztuk złomu, a na chacie się chwalą 1k ŁPC, runami itp to po prostu denerwuje, toż tego złomu powinno być chociaż 50 sztuk.. A skalowanie względem poziomu wygląda na spoko opcje.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 03-08-2017 17:50.

03-08-2017 17:42 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wylosowałeś los o numerze 7946. GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: 5 szt złomu!
GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: 5 szt złomu!
GRATULACJE! Oto Twoja wygrana: 5 szt złomu!

Otrzymując coś takiego i coś takiego także przez całą poprzednią loterię człowieka szlag trafia. Loteria nie leży mi od początku jej istnienia, nigdy na niej nic nie wygrałem, nawet głupiej ruiny 1 lvl a co dopiero 500 ŁPC czy cokolwiek co jest przydatne.

Zupełnie nie rozumiem, dlaczego nie ma tylko kilku nagród i dlaczego nie jest tak, że te nagrody są fajne. Może być np. 200 szt złomu, evo, ŁPC, wolne ŁPC, runy 1-2 lvl, epik i premka. Każdy coś tam sobie wygrywa, jedni trafią lepiej, a inni gorzej, ale nie będzie tak, że jedni na loterii trafią bardzo dużo, a inni totalnie nic. To miała być zabawa, a jest ona powodem frustracji i to nie tylko teraz.

Inna sprawa, że tematów o loterii było mnóstwo i Sushi nic na nie nie odpisuje, a szkoda, bo to jego działka i mógłby zacząć raz na ruski rok naprawiać jakieś buble.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
03-08-2017 17:43 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No ja na razie na 15 losów 12 złomów, 2 lipne przedmioty i 1000 wolnych łpc, nie powiem, szału nie maCrying

Propozycja: 5szt złomu zamienić na 50 evo. Jest to 1.5 dnia ataków, czyli chyba niedużo, a przynajmniej nie będzie tego niesmaku w ustach jak po tyskim (kmwtw i pdk).
03-08-2017 18:37 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
No ja na razie na 15 losów 12 złomów, 2 lipne przedmioty i 1000 wolnych łpc, nie powiem, szału nie maCrying

Propozycja: 5szt złomu zamienić na 50 evo. Jest to 1.5 dnia ataków, czyli chyba niedużo, a przynajmniej nie będzie tego niesmaku w ustach jak po tyskim (kmwtw i pdk).


Loteria trwa 3 dni, codziennie można pociągnąć jeden los, więc skąd te 15? Czy na różnych serwerach jest inna loteria? o.O A może ja czegoś nie wiem? Sory, przestałem się interesować niektórymi zagadnieniami jakiś czas temu przez liczne płacze na forum, ale to mnie zainteresowało.
A żeby nie było offtopu, to uważam, że skalowanie nagród z poziomem ma jakiś sens, ale chyba lepiej by było po prostu wywalić crap-nagrody, albo zmienić je na lepsze a ponadto liste nagród ustawić jako ukrytą, tak, żeby nikt nie widział jakie nagrody już zostały rozdane.
03-08-2017 21:35 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Wełen
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pula losów na loterii jest oddzielna dla każdego serwera.
03-08-2017 21:55 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja nie rozumiem, idąć obbstawić totka albo inna loterie też liczysz ze wygrasz? żenada kolejny denny temat

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
03-08-2017 23:19 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Boshe Kajtek Ty spamuj w skargach nie tutaj o_O Na festynach na loteriach każdy los jest wygrany, tutaj 5szt złomu to smutna wtopaCrying

Archael gram na kilku moriach;p
04-08-2017 00:25 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Yato
Double Ace


images/avatars/avatar-25577.jpg

Data rejestracji: 18-11-2013
Postów: 111
Klan: Raven
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia III
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od początku loterii charona wypada mi 5 sztuk złomu, zaczyna mnie to już powoli irytować. Wcześniej loterie gdzie było 10 losów na dobę znacznie dawały większą szansę oraz nadzieje na wylosowania nawet 2 losów niespodzianek.

__________________
R4 Nameczanin


Konto premium=drop
04-08-2017 00:46 Yato jest offline Szukaj postów użytkownika: Yato Dodaj Yato do Listy kontaktów
Veltaxio
King


images/avatars/avatar-25612.jpg

Data rejestracji: 27-10-2008
Postów: 865
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zasada powinna byc taka ze po wylosowaniu nagrody znika ona z kregu losowan.. Bo co to ma byc ze jedni losuja 3000 lpc a inni 4 x 5 zlomu..

__________________

04-08-2017 07:46 Veltaxio jest offline Szukaj postów użytkownika: Veltaxio Dodaj Veltaxio do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czytam te posty i zastanawiam się czy to faktycznie gracze, którzy grają w BW kilka lat mają tysiące wyprawek za sobą. Przecież loteria to porównując wyprawka. Jedyni wydropią Jastrzębiego Nietoperza a drudzy Kąsającą Pałkę. Nie rozumiem jak ktoś komu przeszkadza losowość loterii w ogóle gra w Blood Wars, które opiera się na losowości przede wszystkim. Do tej pory już chyba wszyscy powinni się do tego przyzwyczaić.

Kiedyś było pełno losów bez nagród. Teraz macie nagrodę pocieszenia w postaci złomu. Jest to lepsze od braku losu a w loterii jak w prawdziwej nie wszyscy mogą wygrać. (wtedy 10 pustych losów to dopiero był płacz) Jakby tak miało być to wolne łpc byłoby w nagrodach za logowanie pierwszego dnia... A nie, czekaj... to też Nam dali Tongue

I nie, nie wylosowałem nic poza złomem, ludźmi i sygnetem geniuszu. ;P Taki life, ale loteria wciąż jest fajna.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

04-08-2017 08:02 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Light Hill
Junior Member


Data rejestracji: 08-06-2017
Postów: 24
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chyba o to chodzi w loterii żeby były główne nagrody, jeśli nie było by różnicy w wartości wygranych to nie było by emocji takich. To chyba na emocjach nam zależy? Na tej chwili niecierpliwości gdy maszyna losująca jest gotowa, gdy wyciągasz grosik by zdrapać los, gdy podnosisz jeden z kubeczków czy rzucasz monetą. Gdyby nie różnice, irytacja że to nie ja, to nie docenicie tego że wygracie, było by to dla was obojętne. Przy proponowanych zmianach przez graczy proponuje zmienić nazwe loterii na "Punkt wydawania zasiłku" lub "500+ dla wampirków".
04-08-2017 12:16 Light Hill jest offline Szukaj postów użytkownika: Light Hill Dodaj Light Hill do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosta sprawa, otworzyć nowy serwer, zakup premium minimum na 2 lata ( jakieś 150-200zł), i ulec propozycji płaczków.

Serwer na którym do przypisania jest 50 umagów.
Startujesz z 25k ŁPC i szansa na wylosowanie 2 i 3 umaga wynosi odpowiednio 100 i 90%
Loteria codziennie z nagrodą do wyboru (dowolny item/dowolna runa lvl4)
Brak ograniczeń w zdobywaniu kasy/ludzi z ataków
Czas budowy zwiększa się o 1 sec na każdy poziom budynków.
Wymagania do zbudowania czegoś -99% tego co jest teraz.
Tatki z właściwościami które sobie sam wybierasz (przykładowo berek z resu + luckiem od LS'a + regenem życia od kultka i arkanami potempa).
Nielimitowane wyprawki i ataki.

i co tam sobie jeszcze płaczki wymyślą.

Ot taki serwer hard gdzie czas jaki ktoś poświęca w grze ma wpływ na siłę postaci.

+1 za spam, jak Ci się nie podoba temat to łapka w dół. Nie nabijaj sztucznie postów.

EDYTA:
Nie nabijam sztucznie, odpowiedziałem co odpowiadało by niektórym płaczkom na forum. Był item w loterii i puste losy, płacz bo pusto, płacz bo ktoś super item złapał a "Ja" nie. Zmieniono że każdy los coś daje, płacz bo co to jest 5 złomu jak ktoś zgarnie item .....
Jak wyleci item z loterii to będzie płacz bo nie ma itemu i nie ma po co losów brać. Ot takie Polskie zachowanie

-1 Zdjąłem Varana. SM

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bujak: 04-08-2017 14:49.

04-08-2017 12:32 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zmiana loterii

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH