Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Sugerowanie homoseksualizmu u Operatora Gry » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Sugerowanie homoseksualizmu u Operatora Gry 9 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,009 Ankieta - średnia ocena: 9,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Sugerowanie homoseksualizmu u Operatora Gry Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID zgłaszanego 21186
ID zgłaszającego 5258

3.08.2017.

od godziny 15:56 cała wypowiedź,
sugerowanie iż Buc, jest homoseksualistą i lubi seks analny 15:58 do 16.01

Jeśli sie nie mylę to jest to obraza dotycząca życia realnego operatora, i jego życia osobistego.

Za sugerowanie przekupstwa były juz bany stałe, tutaj też mamy dosyć duży kaliber przewinienia

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 03-08-2017 18:28.

03-08-2017 18:27 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
sliwka30
Junior Member


Data rejestracji: 16-03-2008
Postów: 16
Rasa w grze: Ssak

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

'obraza dotycząca życia realnego operatora'. Czuję tu czysty przejaw homofobii, bardzo mi się to nie podoba, żyjemy w XXI wieku każdy świdruje to co lubi
03-08-2017 18:45 sliwka30 jest offline Szukaj postów użytkownika: sliwka30 Dodaj sliwka30 do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Cała skarga wygląda, jakby Alve uważał homoseksualizm za coś złego. Masakra. A tyle mówi się o tolerancji, a tu dalej nic.
03-08-2017 18:55 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja mam znajomych homoseksualistów i sugerowanie że to coś złego i ubliżającego to czysty przejaw homofobii i jest to bardzo krzywdzące... Nawet jeżeli to prawda (chociaż przeglądałem historie sb i nie widziałem nic takiego) to jest to całkowicie prywatna sprawa i nie powinno się szukać w tym sensacji i zgłaszać że to niby coś złego...
Dostane warna ale musiałem się wypowiedzieć.
Alve popracuj trochę nad sobą..
03-08-2017 19:10 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmm
a ja jestem za naturalnym pozyciem
i naprzyklad mi sie nie podoba ze ktos mi mowi ze cos mam uznac za sluszne gdzie zgodnie z natura ni ejest

i zaraz sie okaze ze jestem homofobem a ja tylko wyrazam swoja opinie jak i kazdy powyzej

i boli mnie ze mnie na sile wpychanie wszsytkim dookola ideologi i jak ktos mysli inaczej to od razu podnoszenie krzyku ze ktos jest homofobem ...

ps i tez mam znajomych i znimi rozmawim pracuej itd a mimo wszystko dalej uwazam ze jest to niezgodne z natura

mam do tego pelne prawo

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 03-08-2017 19:18.

03-08-2017 19:16 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

21186
Postać Matylda87

3 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
03-08-2017 21:26 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No chyba was ostro ciach. Anal został użyty w odniesieniu do patcha, więc proszę o natychmiastowe odblokowanie i nie ośmieszanie sie

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
03-08-2017 21:47 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A nawet jak obraziłem buca to chyba on powinien zgłosić, a nie jakaś konfitura wogole nie związana z tematem.
A duży kaliber to masz ty ciach

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez black_lotus: 03-08-2017 22:00.

03-08-2017 21:51 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przy obrazie administracji nie potrzebna jest nawet skarga.

I dziwne, że niby obrażałeś kogoś innego, lecz napisałeś 'buc'...

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2017 08:58 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Buc to słowo potocznie używane, każdego można tak nazwać więc nie masz pewności że to do opa.

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
04-08-2017 10:46 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
Light Hill
Junior Member


Data rejestracji: 08-06-2017
Postów: 24
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zmień nick na "On" , wtedy będziesz mógł wg. obowiązujących tutaj zasad skarżyć każdego wyrwanymi z kontekstu. Po drugie jeśli jest faktycznie osobą homoseksualną to lubi prawdopodobniej anal bardziej niż heteroseksualista, chociażby z ograniczeń jakie stwarza natura.

Jeśli osoba "buc" nie poczuła się obrażona to nie rozumiem powodu dla którego ban został nałożony, dodatkowo przytocze zapis ze słownika języka polskiego gdzie zakładam anal=analny czyli:

analny

dopuszczalne w grach

analny

związany z odbytem (np. seks analny); odbytowy, odbytniczy

gdzie nie jest to wulgaryzm.

To było stwierdzenie jak malarz lubi malować, albo pilot lubi latać, czy kobiety lubią kwiatki....

Kasia jest kobietą i lubi kwiatki.
04-08-2017 13:18 Light Hill jest offline Szukaj postów użytkownika: Light Hill Dodaj Light Hill do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Sugerowanie homoseksualizmu u Operatora Gry

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH