Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Obraza BW Teamu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Obraza BW Teamu 4 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,004 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Obraza BW Teamu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moje id: 18
id zgłaszanej osoby: 3705


Konrad miał się zastanowić co z tym zrobić, ale póki nie ma odzewu to dołączam oficjalną skargę,

wypowiedź na sb z dn. 01.08.17 ok godz. 13, w/w osoba obraża cały BW team, a jakie obelgi poszły to już sami operatorzy wiedzą, proszę o oficjalne stanowisko, jeżeli nie ban to upomnienie, każdego czasem ponoszą emocje, ale to nie jest powód żeby od razu wszystkich dookoła obrażać Smile

wiem, że to już sporo po dacie, ale mimo wszystko powinien być w to jeszcze wgląd.

edit:

Alve taki wspaniały obrońca operatorów, a nie potrafi upilnować swoich ludzi Smile notoryczne sugestie przekupstwa operatoró, obelgi w ich stronę od graczy Keep Trollin, oj Alve Alve

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kajciu: 03-08-2017 20:22.

03-08-2017 20:09 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Amithiell
Junior Member


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 23

Arrow Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za brak myślenia lecą obelgi proste.

__________________
R15
03-08-2017 21:08 Amithiell jest offline Szukaj postów użytkownika: Amithiell Dodaj Amithiell do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3705
Postać KruszY

4 dni

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2017 14:21 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
KruszYnka
Full Member


Data rejestracji: 08-05-2011
Postów: 74
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę o wstawienie całej wypowiedzi.... Jeżeli ktoś nie rozumie podstawowych rzeczy to nazywam go idiota. Znaczenie potocznie idioty to: mężczyzna ograniczony, nieodpowiedzialny, naiwny; głupiec, bałwan, dureń.
A teraz wyjaśnię moja wypowiedz.
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (upośledzenie umysłowe znaczne, dawniej idiotyzm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia. Około 4-5 roku życia zauważalne spóźnienie rozwoju psychofizycznego. Osoby te mogą opanować samoobsługę, przy stałej opiece mogą wyuczyć się czynności domowych, ale nie są zdolne do wyuczenia zawodu. Mogą podejmować prace niewymagające kwalifikacji...
Jak inaczej mam rozumiec slowa administracji ktora nie rozróżnia słowa wzmocnienie od osłabienia? Moze trochu mnie poniosło ale uważam ze skoro administrator w patczu pisza co chcą, później zmieniają na szybkiego i dziwią się ze ludziom nerwy puszczają.


Chciałem podziękować ludziom za wspólną grę i wiem, ze zarówno osoba zglaszajaca jak i odbierajaca poczuly sie urażone czyli jednak trafiłem w sedno!
Wystarczająco zepsuliscie cie grę swoimi nieprzemyslanymi, cyt. Idiotycznymi decyzjami.
P.s. Życzę konfidentom, żeby w realu spotykały takie same osoby, jakimi są w tej grze
P.s.2 takimi decyzjami pozbawiacie ludzi na serwerach

Pozdrawiam i do zobaczenia

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez KruszYnka: 04-08-2017 15:18.

04-08-2017 15:13 KruszYnka jest offline Szukaj postów użytkownika: KruszYnka Dodaj KruszYnka do Listy kontaktów
PsychoParty
Forum Ace


Data rejestracji: 08-11-2013
Postów: 94
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

główny konfident kajciu wraca do gry :v

polecam ci kajciu zmiane nicku na " Dzielnicowy " bardziej pasuje do ciebie :v


tak wiem +1

__________________

04-08-2017 16:22 PsychoParty jest offline Szukaj postów użytkownika: PsychoParty Dodaj PsychoParty do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wkleiłeś znaczenia tego słowa, gdzie wszystko jest obrazą.
A za obrazy są kary.

Jak administrator popełnia błąd to się pisze, że popełnił błąd. Można też dać propozycję zmiany.
Ale nie powinno się go obrażać w jego własnej grze.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2017 16:25 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kajciu
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
KruszYnka napisał(a)
Proszę o wstawienie całej wypowiedzi.... Jeżeli ktoś nie rozumie podstawowych rzeczy to nazywam go idiota. Znaczenie potocznie idioty to: mężczyzna ograniczony, nieodpowiedzialny, naiwny; głupiec, bałwan, dureń.
A teraz wyjaśnię moja wypowiedz.
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym (upośledzenie umysłowe znaczne, dawniej idiotyzm – niestosowana z uwagi na negatywne znaczenie w języku potocznym) – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia. Około 4-5 roku życia zauważalne spóźnienie rozwoju psychofizycznego. Osoby te mogą opanować samoobsługę, przy stałej opiece mogą wyuczyć się czynności domowych, ale nie są zdolne do wyuczenia zawodu. Mogą podejmować prace niewymagające kwalifikacji...
Jak inaczej mam rozumiec slowa administracji ktora nie rozróżnia słowa wzmocnienie od osłabienia? Moze trochu mnie poniosło ale uważam ze skoro administrator w patczu pisza co chcą, później zmieniają na szybkiego i dziwią się ze ludziom nerwy puszczają.


Chciałem podziękować ludziom za wspólną grę i wiem, ze zarówno osoba zglaszajaca jak i odbierajaca poczuly sie urażone czyli jednak trafiłem w sedno!
Wystarczająco zepsuliscie cie grę swoimi nieprzemyslanymi, cyt. Idiotycznymi decyzjami.
P.s. Życzę konfidentom, żeby w realu spotykały takie same osoby, jakimi są w tej grze
P.s.2 takimi decyzjami pozbawiacie ludzi na serwerach

Pozdrawiam i do zobaczenia


zamiast wylewać swoje żale to przyjmij tego bana na klatę Smile odwet za Alvego,

ps. to nic osobistego, ale traktuj to jak chcesz Smile

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
04-08-2017 18:55 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
KruszYnka
Full Member


Data rejestracji: 08-05-2011
Postów: 74
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Problem polega na tym że ja uważam sie za w miarę ogarnięta osobę i jeżeli ktoś pisze jedno a robi drugie , to on uznaje mnie za idiotę... Napisałem ze trochu mnie poniosło, użyłem raz słowa idiota i to kulturalnie. Nie obrazalem , nie wyzywalem i nie kurw... Napisałem delikatnie co mysle i dostaje bana na 4 dnj, gdzie za gorsze wyzwiska ludzie dostają 1-3 dni i w dodatku zgłoszony przez osobę postronna... Ale.spoko i tak mi to lotto bo sami do tego odprowadzacie ze ludzie maja dość płacenia wam , szczególnie w dobie obecnych gier. W ta grałem tylko z przyzwyczajenia, ale dla was starzy gracze nie istnieja, głównie liczą się nowi i nowi bo oni będą was utrzymywać.... Kajciu was bedzie dotowal Wink powodzenia
04-08-2017 18:59 KruszYnka jest offline Szukaj postów użytkownika: KruszYnka Dodaj KruszYnka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"użyłem raz słowa idiota i to kulturalnie. Nie obrazalem"

Nazwanie kogoś idiotą JEST obrazą i NIE JEST to kulturalne zachowanie.

Długość kary była ustalona przez administratora, ja tylko wykonałem wyrok.

Możesz wysłać PW do Konrada, przeprosić i poprosić o skrócenie bana.

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
04-08-2017 19:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Pingi
Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 46
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Administracja.... nie będę tu wyrażał swojej opinii.

Skoro piszecie regulamin, to warto by go choć znać oraz przestrzegać.
Polecam zapoznanie się z tym:

Tabela kar

Proszę o podanie powodu, dla czego ADMINISTRATOR nie stosuje się do regulaminu, a Pan C47 jeszcze mu wtóruje.

Pozdrawiam

__________________
r10 pingi_reaktiv - konto oddane
r15 Nesta
r17 Pingi- kasacja / jednak tu co nadal robię Smile
05-08-2017 17:01 Pingi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pingi Dodaj Pingi do Listy kontaktów
KruszYnka
Full Member


Data rejestracji: 08-05-2011
Postów: 74
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rzeczywiście dostałem bana zdecydowanie za długiego . Sami napisaliście ze za pierwszą obrazę na sb ban 1 dzień. Ja dostałem aż 4 , hmmm i to ja mam przepraszać , czyli znow to samo .... Piszecie jedno , robicie drugie ...

Doszliśmy juz do konsensusu ze raz użyłem słowa "idiota" , wiec jak sie odniesienie do tego :

Dodatkowo w przypadku pierwszej skargi na danego gracza na treści na sb karą będzie 1 dzień bana (przy jednym wulgaryzmie).

Osoby, które dostaną 1 dzień, mimo że miały już kary za to, np na innym koncie, mogą mieć zwiększoną karę do 3ch dni (nawet w późniejszym terminie, zależnie od tego kiedy zostanie to wykryte).

Hmm nie chce nikogo znów obrażać ale słowa same sie nasuwają... Dziwnym trafem Kajciu ma magiczną moc i potrafi bana wydłużyć x4 . Gratuluję nie trzymania sie własnego regulaminu

P.s taka mała dygresja, skoro sami ustalanie pułap Max 3 dni to po co dajecie 4 ?
Buahahah


Hmm tak sie przyglądam i czytam i teraz dopiero zauważyłem ze to ty c47 napisałeś ostatnie info o długości kar. Czyli ja jetsem indywidualny przypadek i użycie takiego słowa jest dla ciebie aż takie mocne ?
Wiec znów cytując swoje wcześniejsze słowa : trafiłem w sedno!
Kończę tę brednie i ta cala farse , to jest wasza gra (,zawsze myślałem ze nasza, czyli administracji jak i graczy ) ale jednak przez ostatnie dni sie wiele ciekawych rzeczy dowiedziałem . Pozdrawiam , tak ciebie kajciu i c47 tez pozdrawiam , bo umie sie pożegnać
By,by

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez KruszYnka: 05-08-2017 21:57.

05-08-2017 21:43 KruszYnka jest offline Szukaj postów użytkownika: KruszYnka Dodaj KruszYnka do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mylisz obrazę z wulgaryzmami

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
06-08-2017 09:48 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R2+R13 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / OBRAZA / GROŹBY Obraza BW Teamu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH