Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Szczęście » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szczęście 18 Ankieta - średnia ocena: 3,5018 Ankieta - średnia ocena: 3,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
hmmmm

w ciagu bodajze 1-2 miseiaca 3-5 osob sie u nas na lsa przerobilo (nie wspoamne ile sie ssaczylo)

po ostatnim patchu ceny eq dla lsa poszedl tak mocno w gore bo jest taki popyt ze szok

GOLE jastrzebie za 200k kamieni schodza....

to tyle odnosnie ilosci lsow i ssakow w topce

down. hmm na ilu serwerach trwa wojna? 2ch? 3ch ? wiec reszta czytaj wiekszosc patrzy na przydatnosc tatka pod wzgledem innym niz wojna... a tam ls wygrywa ....


To rozpetajcie wojne to sobie bedizecie zgniatac tych ls bo ich sobie na pustaka wyslecie Wink

__________________

09-08-2017 15:40 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jest temat o szczęściu i masz w 1 poście podane profity płynące z niego jak z pozostałych statystyk

Szczęście zastępuje praktycznie wszystko piszesz ,że mamy szukać różnorodności ,ale każesz nam zbierać tylko szczęście żeby je skontrować wiec jaka to różnorodność jak wszystko zmierza ku szczęściu ?

Co do samego LS-a na fast serwerach gdzie lvle szybką rosną tam o wiele szybciej ta różnica się będzie zwiększać. Dałbym 0.5 szczęścia na lvl /przy max pułapie 100.

Szczęście jako statystyka jest zbyt OP i powinna być ograniczona w dużej mierze .

LS jako postać bazująca na szczęściu powinna mieć przewagę na wyprawkach i częściej coś dropić ,ale teraz to ona ma w pvp na wyprawkach i na expach też bardzo dobrze się spisuje wszystko macie ....

trafienie ściąć do +-15 % w pvp ,wpływ na udaną zasadzke też powinien zostać trochę ścięty.

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

09-08-2017 16:04 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=4cb7390dbb

O nie, jakim cudem on mnie trafia... Przeciez wedle tego co tu piszecie to powinienen wygrac na niego z palcem w nosie... ~~170 lucka przewagi. Przeciez on w ogole nie powinien mnie trafic! A jednak trafia, a jednak wygrywa... To chyba podsumowuje wasz lament Big Grin

__________________

09-08-2017 16:16 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tonieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=4cb7390dbb

O nie, jakim cudem on mnie trafia... Przeciez wedle tego co tu piszecie to powinienen wygrac na niego z palcem w nosie... ~~170 lucka przewagi. Przeciez on w ogole nie powinien mnie trafic! A jednak trafia, a jednak wygrywa... To chyba podsumowuje wasz lament Big Grin


CHARYZMA 78
Krytycznych: 6 (31.58%)

Jak nie umiesz grać to zbierasz bęcki, proste jak 2x2 także się nie podniecaj bo nie ma czym.

Zwykły spaczak tutaj by załatwił sprawę.

__________________
GAME OVER

09-08-2017 16:20 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tonieto napisał(a)
cytat:
-Senti- napisał(a)
https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=4cb7390dbb

O nie, jakim cudem on mnie trafia... Przeciez wedle tego co tu piszecie to powinienen wygrac na niego z palcem w nosie... ~~170 lucka przewagi. Przeciez on w ogole nie powinien mnie trafic! A jednak trafia, a jednak wygrywa... To chyba podsumowuje wasz lament Big Grin


CHARYZMA 78
Krytycznych: 6 (31.58%)

Jak nie umiesz grać to zbierasz bęcki, proste jak 2x2 także się nie podniecaj bo nie ma czym.

Zwykły spaczak tutaj by załatwił sprawę.



Jak nie umiem grac? przeciez piszecie, ze wystarczy tylko szczescie i juz sie jest pro elo bogiem. Czyz nie?

__________________

09-08-2017 16:25 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Regit: Czy dla ciebie zbyt duzym wyzwaniem jest spojrzenie do pol bitew? masz tam link gdzie dystans luckuje. Jesli jeden daje rade, to nagle para mialaby nie dawac?

Senti

W 3 rundzie potrzeba było 10ciu ataków żeby zabrać ci 3k hp. Nie no oczywiście to jest norma, przecież trafił 4/10. O co ludziom chodzi. Ale kwiczysz jak cie od koryta oderwać i jeszcze dajesz linki na poparcie tego co tu mowimy xD

PS Raczej rozmawiamy tu o porządnych LSach, ale dzieki za link.

PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 09-08-2017 16:27.

09-08-2017 16:26 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka


o coś takiego chodzi? https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=48e5180c9c

gość ma pierdyknięcie i mnie poskładał, mimo tego że 31% jego strzałów trafiło

edit
nie jestem koks łsem zdaje się

edit2
niestety nie mam żadnego linku chwilowo jak wpada taki koks białas z zizem Smile

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 09-08-2017 16:42.

09-08-2017 16:40 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie, nie jesteś. Serio nie widzicie że wszyscy tu mówią o Lsach wyciagajacych 350+ lucka w bojowym obronnym? A nie 260 z eventem?xd
Szczerze nie wiem jakie masz eq ale wyglada na runy, z golymi jastrzebiami, jesli sie myle to mnie popraw prosze.
09-08-2017 16:54 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

runy i spaki 2x władzy 1x szczescia

350+ lucka w bojowym obronnym to tylko na r17

z resztą pytałeś o 170 różnicy lucka, w tym linku jest 180 różnicy, cnie?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 09-08-2017 17:00.

09-08-2017 16:59 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
Serio nie widzicie że wszyscy tu mówią o Lsach wyciagajacych 350+ lucka w bojowym obronnym?


Serio. Śledzę wątek i nie wiedziałem, e wszyscy tu mówią o Lsach wyciagajacych 350+ lucka.
Bo jeżeli tylko o takich mowa to zamknijmy tą bezsensowną paplaninę.
Postaci z 350+ szczęścia jest tak mało, że szkoda czasu Konrada na kodowanie jakichkolwiek zmian. Nie mówiąc już o czasie SM żeby to przeanalizować i zmienić...

A zapomniałbym, chyba piszesz o 350+ przewagi szczęścia? Bo to przewaga szczęścia na znaczenie w pvp....

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
09-08-2017 17:40 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
down. hmm na ilu serwerach trwa wojna? 2ch? 3ch ? wiec reszta czytaj wiekszosc patrzy na przydatnosc tatka pod wzgledem innym niz wojna... a tam ls wygrywa ....


Większość patrzy tylko na to, że przegrywa z ŁS w PVP, co jest zrozumiałe skoro ten tatek pod ten aspekt gry jest stworzony idealnie. Jest to o tyle logiczne bo dotyka graczy bezpośrednio - to oni przegrywają. Na mobach to że inne tatuaże robi lepszy dmg jest jedynie "szkodą pośrednią".

Niepatrząc całościowo na tatuaż a jedynie przez pryzmat "ale on mnie pokonał w PVP... " sprawia, że niestety takie tematy zamieniają się w płacze. Gdyby szczęście sprawiałoby, że ŁS wiodły by prym nie tylko w PVP ale także na oblegach i ekspedycjach to rozumiałbym, że nalezy coś zmienić, ale tutaj mamy doczynienia bardziej z tym , że PVP kłuje w oczy.

edit.
Oblegi też są szkodą bezpośrednią. ŁS na pustaku nic nie zdziała w PvP i są tacy ŁS, którzy przerabiali się na snajperów by zacząć cokolwiek na oblegach robić. Skoro są więc gracze, którzy porzucają ten tatuaż by w jakimś aspekcie gry radzić sobie lepiej nie można o nim powiedzieć, że jest OP.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Złota Rybka: 09-08-2017 17:52.

09-08-2017 17:49 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgodzę się z tym co napisał Złota rybka. PVP to aspekt gry który najbardziej irytuje nie-łs. Powiem tak: Nie sądzę, żeby każdy z płaczków chociaż spróbował ustawić build pod pvp w starciu z ŁS... Pójdę nawet o krok dalej. Nie sądzę, żeby każdy z płaczków miał porządny build pod pvp, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek wersji alternatywnej tego buildu do starć z innymi tatuażami/rasami.

Edit:

@down

Nie wiem jak vuko, ale ja miałem dobry. na tyle dobry, że dawałem radę z większością ŁS i na tyle dobry, że sprawdza się także na ŁS Wink

P.S. Twój post nic nie wnosi do tematu, więc szykuj się na warna Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pewalker92: 09-08-2017 18:32.

09-08-2017 18:02 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tonieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
Zgodzę się z tym co napisał Złota rybka. PVP to aspekt gry który najbardziej irytuje nie-łs. Powiem tak: Nie sądzę, żeby każdy z płaczków chociaż spróbował ustawić build pod pvp w starciu z ŁS... Pójdę nawet o krok dalej. Nie sądzę, żeby każdy z płaczków miał porządny build pod pvp, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek wersji alternatywnej tego buildu do starć z innymi tatuażami/rasami.


No co ty Paweł, twierdzisz że Vuko nie ma porządnego buildu pod pvp z luckiem ;] ?
Sam uciekłeś z berka na łsa siusiaku Tongue

__________________
GAME OVER

09-08-2017 18:26 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tonieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Double post... usunac

__________________
GAME OVER

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez tonieto: 09-08-2017 18:34.

09-08-2017 18:34 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)



"Nie robmy zmian bo jest malo takich łsów"- czytaj, nie zepsujcie mi buildu ktory gwarantuje mi nietykalnosc w pvp xD

Rozmowa z lsami o lucku jest niczym szachy z golebiem. pozdrowionka!
09-08-2017 20:41 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
78dyzio napisał(a)



"Nie robmy zmian bo jest malo takich łsów"- czytaj, nie zepsujcie mi buildu ktory gwarantuje mi nietykalnosc w pvp xD

Rozmowa z lsami o lucku jest niczym szachy z golebiem. pozdrowionka!


To mozesz juz odrunac. I jezeli chcecie sie czepiac farta to czepmy sie modyfikatora bialej 2h 400% za duzo 300 byloby w sam raz bo wali za duzo... Co ci da 600 obrony jak wlatuja kryty po 2k :V:V

Czepiajmy sie jednej rzeczy nie patrzac na druga xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD slabe wykonanie.

__________________

09-08-2017 20:47 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)

Rozmowa z lsami o lucku jest niczym szachy z golebiem. pozdrowionka!


pokazałem Ci link z różnicą 180 lucka jak dostaję w papę jako łs, mając sporo hp i średni dmg

czego chcesz jeszcze?

jak będę miał to wrzucę linki jak dostaję od rewo i gangów którzy mają mniej hp i jeszcze większą różnicę lucka a i tak nadrabiają dmgem

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 09-08-2017 21:29.

09-08-2017 21:28 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Lot napisał(a)

Rozmowa z lsami o lucku jest niczym szachy z golebiem. pozdrowionka!


pokazałem Ci link z różnicą 180 lucka jak dostaję w papę jako łs, mając sporo hp i średni dmg

czego chcesz jeszcze?

jak będę miał to wrzucę linki jak dostaję od rewo i gangów którzy mają mniej hp i jeszcze większą różnicę lucka a i tak nadrabiają dmgem


Bo jak juz pisalem wczesniej, nie chodzi mi o ciebie czy sentiego, ty masz eq powyzej "sredniej" ale nadal nie jest to top, sentiego nawet nie skomciam xD Serio, te zwykle lsy ani mi nie wadza ani nie sprawiaja problemu. Caly czas pisze o lucku 350+ ktory jest nie do przeskoczenia, jesli ktos nie gra ssakiem lub lsem. Luck jest fajny taki jaki jest, jedyne co by się przydało to ograniczenie go do np maks 50% trafienia (czyli 250 roznicy lucka), a tak jest obecnie (zwlaszcza na szybkich serwach) dojdzie do momentu w ktorym ludzie beda mieli blisko 450, na ekspach ponad 500 i tyle bedzie z chodzenia na expy, wyprawkowania, pvp jakimkolwiek innym tatuazem. Zostana oblegi dla snajperow i koniec.

Senti, to ze jedyne co potrafisz to odwracać temat od tego ktory jest w danym watku na forum to juz nie moja wina. Bo ani argumentow nie masz, ani zadnej mysli sensownej, ot taki biedny chlopak ktory lubi pokrzyczec.

PS gram biala 1h, wisi mi co pokrzyczysz na temat berkow i innych tatkow. I tak nie potrafisz podac zadnego argumentu poza nazywaniem wszystkich placzkami.
09-08-2017 22:16 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

msciwy szczescia: SZCZĘŚCIE +21 + 2 x SZCZĘŚCIE +19.
Runiczny kilt weza : SZCZĘŚCIE +25
Runiczna spodnica weza : SZCZĘŚCIE +37
Krew demona poziom 4: SZCZĘŚCIE +14
Grimoire : SZCZĘŚCIE +25

UWAGA UMAGI...
Masz mozliwosc negowania tego Wink Pisalem Ci o tym wyzej ale jak sie widzi wybiorczo to sie nic nie widzi Wink PLACZKU i jeszcze raz PLACZKU Smile

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 09-08-2017 22:26.

09-08-2017 22:26 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@lot
najpierw piszesz o niwelowaniu 170 roznicy lucka

teraz już 350+

pokaż mi walki z łsami którzy mają taką różnicę lucka

przy 210 lvl masz 140+10 z tatka, run set jakieś 62 powiedzmy, coś szczęścia na palce (niekoniecznie archaiki) 59

nadal brakuje do 350 (różnicy) lucka umagów ew. moc krwi na ssaku, ale to tylko w ataku na nie-ssaki

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 09-08-2017 22:36.

09-08-2017 22:36 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Senti, zniknij blagam. jednoraza i umagow nie dodawalem do poprzednich obliczen bo kazdy moze je miec. Zarowno ls jak i berek i nawet ty. Nadal czekam na twoja propozycje eq, które pozwoli mi nadrobic tatuaz lsa (w stosunku do topowych lsow, nie do ciebie)

Riper, na poczatku tematu kacik pisal ze na runie (chyba z umagami) i czyms tam jeszcze wyciaga ok. 180 szczescia w ataku. 170 roznicy lucka liczylem wlasnie dla takich bunkrow z 350 lucka. Bo wtedy berek i tak juz bardzo ogranicza obrazenia, kryta, zwinke na rzecz szczescia a nadal jest mocno w plecy.
09-08-2017 23:02 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
78dyzio napisał(a)



"Nie robmy zmian bo jest malo takich łsów"- czytaj, nie zepsujcie mi buildu ktory gwarantuje mi nietykalnosc w pvp xD

Rozmowa z lsami o lucku jest niczym szachy z golebiem. pozdrowionka!


1. Zastosowanie cudzysłowia sugeruje cytowanie. Ty mnie nie zacytowałeś tylko parafrazowałeś. Na przyszłość proszę o precyzję jeżeli chcesz odnosić się do moich wypowiedzi.
2. Tak gram dystansem, obecnie ŁS. Z tym, że dystansem gram od 2009 i przeżyłem już wiele zmian. Nie bój się jak zmieni się ŁS też dam sobie radę.
3. Mnie po prostu boli jakość argumentów antyŁS. Tak, Twoich również. Używam więc argumentów na takim samym poziomie.... Moim celem zawsze jest pobudzić u kogoś szare komórki.

cytat:
Lot napisał(a)
Nadal czekam na twoja propozycje eq, które pozwoli mi nadrobic tatuaz lsa (w stosunku do topowych lsow, nie do ciebie)


Moje ulubione - nadrabianie tatuaży...
To ja Lot, poproszę Ciebie abyś mi napisał jak nadrobić np.:
1. Rewolwerowiec - +1 atak każdą bronią za każde 47 poziomów postaci
2. Berserker - jednorazowo w walce wskrzesza postać po śmierci, pozostawiając jej 1 PTK ŻYCIA.; ilość dodatkowych ataków każdą bronią: 1
3. Snajper - +1 atak każdą bronią od 80 poziomu oraz kolejny za każde 25 poziomów

PS. Daj kilka skanów z luckiem 350+ - może mnie to zainspiruje do ulepszenia własnego eq

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
10-08-2017 07:00 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
Regit: Czy dla ciebie zbyt duzym wyzwaniem jest spojrzenie do pol bitew? masz tam link gdzie dystans luckuje. Jesli jeden daje rade, to nagle para mialaby nie dawac?

Senti

W 3 rundzie potrzeba było 10ciu ataków żeby zabrać ci 3k hp. Nie no oczywiście to jest norma, przecież trafił 4/10. O co ludziom chodzi. Ale kwiczysz jak cie od koryta oderwać i jeszcze dajesz linki na poparcie tego co tu mowimy xD

PS Raczej rozmawiamy tu o porządnych LSach, ale dzieki za link.

PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka



Po 1 tekst o zbyt dużym wyzwaniu zachowaj dla siebie, bo pokazuje ze jesteś ignorantem byłem w polach bitew i widziałem linki obu dystansów i wiesz co ? Chodzą z berkami.... bo samym szczęściem drzewa nie położą.

Także wciąż czekam na link gdzie przewaga 300 szczęścia nad drzewem pozwala robić duety LS na drzewo ubranych w runiczne sety, biżuterie do lucjana powiedzmy jakaś bizu ze szczęściem niech będzie cokolwiek jastrząb szczęścia, pajęczak szczęścia oraz ssaki niech pokaża jak robią drzewo.

Bez tego linka cały ten temat to płacz. Ktoś pisał wyżej, że 2-5 się zrobiło LS ale ile jest łącznie LS w top 100. Ssak to nie tylko LS ja widzę berków, WD, nawet CR rozmawiamy o ucięciu wartości szczęścia. Ale nikt nie rzucił nawet jednej sensownej propozycji poza płaczem. Czekam na jedną sensowną propozycje rozwiązania balansu.

Na razie ten temat przypominam debatę w sejmie na zasadzie jestem za a nawet przeciw.

__________________
ID R5:8246

10-08-2017 08:09 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
78dyzio napisał(a)

3. Mnie po prostu boli jakość argumentów antyŁS. Tak, Twoich również. Używam więc argumentów na takim samym poziomie.... Moim celem zawsze jest pobudzić u kogoś szare komórki.



Nie podałeś żadnych. Nie bardzo jest do czego się odnosić. Bardzo ładnie starałem się pokazać, że jak trafimy na bunkier z oporowym luckiem to jest nie do ruszenia. Wiec nadal czekam na prostą odpowiedź, jak "przeskoczyć" postać z 350+ lucka? Pobudź moje szare komórki proszę.

snajper, berek, rewo? Widziałeś ty tytul tematu? Zalozcie sobie oddzielne od innych rzeczy zamiast ciagle zmieniac temat. Bo ja nadal czekam na propozycje eq.

Nikt z was nie jest w stanie przedstawić jednego buildu ktory by się utrzymał w ataku na tak zabunkrowanego lsa. To ze przez 3 strony tematu udajecie ze to nie jest problem jest po prostu smutne.
10-08-2017 08:25 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
78dyzio napisał(a)

3. Mnie po prostu boli jakość argumentów antyŁS. Tak, Twoich również. Używam więc argumentów na takim samym poziomie.... Moim celem zawsze jest pobudzić u kogoś szare komórki.



Nie podałeś żadnych. Nie bardzo jest do czego się odnosić. Bardzo ładnie starałem się pokazać, że jak trafimy na bunkier z oporowym luckiem to jest nie do ruszenia. Wiec nadal czekam na prostą odpowiedź, jak "przeskoczyć" postać z 350+ lucka? Pobudź moje szare komórki proszę.

snajper, berek, rewo? Widziałeś ty tytul tematu? Zalozcie sobie oddzielne od innych rzeczy zamiast ciagle zmieniac temat. Bo ja nadal czekam na propozycje eq.

Nikt z was nie jest w stanie przedstawić jednego buildu ktory by się utrzymał w ataku na tak zabunkrowanego lsa. To ze przez 3 strony tematu udajecie ze to nie jest problem jest po prostu smutne.


jeczysz, jeczysz, jeczysz a gdzie jakis raport z ataku na tych 350+lucka lsow? Skoro ich tak wielu, ze Ci przeszkadzaja w grze powinenes bez problemu wrzucic na starcie tego tematu z 20 raportow Wink
A tak tylko jeczysz i jeczysz jak ta meczy(__!__) Podaj build masz u mnie wyzej napisane eq ktore mozesz uzywac do atakow na lsow. I tak wliczaj jednoraz i umagi, bo mowisz... A oni maja 350 luckaaaaaaaaa a ja tyleee nieee maaammm i nie obchodzi mnie czy np 60 maja z umaguufff bo karzdy je morze miedz wiec ih nie liczem! Tak brzmisz praktycznie w kazdym swoim poscie Big Grin Co jest naprawde zalosne.

__________________

10-08-2017 08:31 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
cytat:
78dyzio napisał(a)

3. Mnie po prostu boli jakość argumentów antyŁS. Tak, Twoich również. Używam więc argumentów na takim samym poziomie.... Moim celem zawsze jest pobudzić u kogoś szare komórki.



Nie podałeś żadnych. Nie bardzo jest do czego się odnosić. Bardzo ładnie starałem się pokazać, że jak trafimy na bunkier z oporowym luckiem to jest nie do ruszenia. Wiec nadal czekam na prostą odpowiedź, jak "przeskoczyć" postać z 350+ lucka? Pobudź moje szare komórki proszę.

snajper, berek, rewo? Widziałeś ty tytul tematu? Zalozcie sobie oddzielne od innych rzeczy zamiast ciagle zmieniac temat. Bo ja nadal czekam na propozycje eq.

Nikt z was nie jest w stanie przedstawić jednego buildu ktory by się utrzymał w ataku na tak zabunkrowanego lsa. To ze przez 3 strony tematu udajecie ze to nie jest problem jest po prostu smutne.


Lot,
Czytanie ze zrozumieniem jest niestety zanikającą umiejętnością....
Odnosisz się do cechy tatuażu ŁS, proszę o podobne odniesienie do innych - tak by wszyscy wiedzieli, że do każdego można "nadrobić" tak jak pisałeś.

Daj mi skany tych łs'ów dla których antybuildy mają powstać.
Argumenty to masz Ty podać bo to Tobie się coś nie podoba.

ZACZNIJ OD SKANÓW Z 350+ LUCKA.
Nie od rozpisania eq - od skanów

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
10-08-2017 10:12 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Lot napisał(a)
PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka


o coś takiego chodzi? https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=48e5180c9c

gość ma pierdyknięcie i mnie poskładał, mimo tego że 31% jego strzałów trafiło

edit
nie jestem koks łsem zdaje się

edit2
niestety nie mam żadnego linku chwilowo jak wpada taki koks białas z zizem Smile


Nie mam pewności, czy Riper jest ŁSem, ale jeżeli tak, to macie odpowiedź na kontrę lucka z tatuażu. Jeżeli Lucek z tatuażu daje zbyt duże wartości by wygrać w PvP to jak to się stało, że Riper przegrał? Czyżby inwestycja w ten tatuaż/lucek kosztowała utratę cennego dmg? A jeżeli nie, to co się tu zadziało?
10-08-2017 14:03 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Lot napisał(a)
PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka


o coś takiego chodzi? https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=48e5180c9c

gość ma pierdyknięcie i mnie poskładał, mimo tego że 31% jego strzałów trafiło

edit
nie jestem koks łsem zdaje się

edit2
niestety nie mam żadnego linku chwilowo jak wpada taki koks białas z zizem Smile


Nie mam pewności, czy Riper jest ŁSem, ale jeżeli tak, to macie odpowiedź na kontrę lucka z tatuażu. Jeżeli Lucek z tatuażu daje zbyt duże wartości by wygrać w PvP to jak to się stało, że Riper przegrał? Czyżby inwestycja w ten tatuaż/lucek kosztowała utratę cennego dmg? A jeżeli nie, to co się tu zadziało?


Marny dmg? Ls w berka po 1200 widać brak umagow do DMG. Normalny Ls bilby po 1800+ i wtedy z liska nie zostałoby nic. Mam wiele linków z walk na 250+ lucka na Lsie. Ale to nie Ls jest OP a luck. Mogę dać dużo linków z necro które pokazują przegietosc lucka gdzie wygrywamy walki mając 400 sumy mniej

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 10-08-2017 14:37.

10-08-2017 14:35 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tonieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Lot napisał(a)
PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka


o coś takiego chodzi? https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=48e5180c9c

gość ma pierdyknięcie i mnie poskładał, mimo tego że 31% jego strzałów trafiło

edit
nie jestem koks łsem zdaje się

edit2
niestety nie mam żadnego linku chwilowo jak wpada taki koks białas z zizem Smile


Nie mam pewności, czy Riper jest ŁSem, ale jeżeli tak, to macie odpowiedź na kontrę lucka z tatuażu. Jeżeli Lucek z tatuażu daje zbyt duże wartości by wygrać w PvP to jak to się stało, że Riper przegrał? Czyżby inwestycja w ten tatuaż/lucek kosztowała utratę cennego dmg? A jeżeli nie, to co się tu zadziało?


Może ten problem jest tylko na r17, ze względu na wysokie poziomy postaci ssacz ŁS stał się tak uniwersalną postacią Wink Ma najwięcej luka i najlepszy drop ze wszystkich ras i tatków. Tylko on może w bardzo łatwy sposób farmić obelisk duo. A i w pvp wypada najlepiej Smile Człowiek orkiestra. Ale chętnie wysłucham propozycji jak go pokonać, co zakupić Smile

"z broni Legendarny Doskonały Toporek do rzucania Reakcji (+5), (...) za 4091 PKT ŻYCIA."

"z broni Legendarna Doskonała Demoniczna Piła łańcuchowa Samobójcy (+5),
(...) za 2749 PKT ŻYCIA."

Ekwipunek obrońcy :

Ekwipunek:
Doskonała Runiczna Maska Adrenaliny (+5)
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5)
Doskonały Rubinowy Krawat Szczęścia (+5)
Doskonała Rubinowa Bransoleta Młodości (+5)
Doskonała Rubinowa Bransoleta Młodości (+5)
Doskonały Runiczny Kilt Nocy (+5)
Legendarny Doskonały Toporek do rzucania Reakcji (+5)

Mój:

Doskonała Tygrysia Maska Adrenaliny (+5)
ZDEJMIJ
Doskonała Elfia Peleryna Siewcy Śmierci (+5)
ZDEJMIJ
Legendarny Doskonały Mściwy Łańcuch Lewitacji (+5)
ZDEJMIJ
Doskonały Mściwy Sygnet Młodości (+5)
ZDEJMIJ
Doskonały Mściwy Sygnet Młodości (+5)
ZDEJMIJ
Doskonały Aksamitny Kilt Handlarza Bronią (+5)
ZDEJMIJ
Legendarna Doskonała Demoniczna Piła łańcuchowa Samobójcy (+5)
ZDEJMI

Nie podoba mi się że dostaje bęcki w eq wartym też niemal dwukrotność jego ;D


Mimo 1000pkt krwi z umagów arkan dać nie mogę bo obrońca daje 50 wyssania. Zabiera mi 100% moda, cokolwiek nie zrobię.

Nie przesumuje go nawet mając dwukrotność jego sumy, bo i tak trafia dzięki luckowi.

Jakieś pomysły?

Skoro dostaje lanie na rubinach, to strach pomyśleć co będzie na spakach rotfl rotfl rotfl

EDIT: Na życzenie linki Smile

Walka: https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=11505776f6

Eq: https://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=653521879b

( Pozdrawiam Paweł Tongue )

__________________
GAME OVER

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez tonieto: 10-08-2017 14:55.

10-08-2017 14:36 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tonieto napisał(a)
cytat:
Archael napisał(a)
cytat:
Riper_Angel napisał(a)
cytat:
Lot napisał(a)
PS2 nadal czekam na propozycję jak zniwelować 170 roznicy lucka


o coś takiego chodzi? https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=48e5180c9c

gość ma pierdyknięcie i mnie poskładał, mimo tego że 31% jego strzałów trafiło

edit
nie jestem koks łsem zdaje się

edit2
niestety nie mam żadnego linku chwilowo jak wpada taki koks białas z zizem Smile


Nie mam pewności, czy Riper jest ŁSem, ale jeżeli tak, to macie odpowiedź na kontrę lucka z tatuażu. Jeżeli Lucek z tatuażu daje zbyt duże wartości by wygrać w PvP to jak to się stało, że Riper przegrał? Czyżby inwestycja w ten tatuaż/lucek kosztowała utratę cennego dmg? A jeżeli nie, to co się tu zadziało?


Może ten problem jest tylko na r17, ze względu na wysokie poziomy postaci ssacz ŁS stał się tak uniwersalną postacią Wink Ma najwięcej luka i najlepszy drop ze wszystkich ras i tatków. Tylko on może w bardzo łatwy sposób farmić obelisk duo. A i w pvp wypada najlepiej Smile Człowiek orkiestra. Ale chętnie wysłucham propozycji jak go pokonać, co zakupić Smile

"z broni Legendarny Doskonały Toporek do rzucania Reakcji (+5), (...) za 4091 PKT ŻYCIA."

"z broni Legendarna Doskonała Demoniczna Piła łańcuchowa Samobójcy (+5),
(...) za 2749 PKT ŻYCIA."

Mimo 1000pkt krwi z umagów arkan dać nie mogę bo obrońca daje 50 wyssania. Zabiera mi 100% moda, cokolwiek nie zrobię.

Nie przesumuje go nawet mając dwukrotność jego sumy, bo i tak trafia dzięki luckowi.

Jakieś pomysły?


Tym postem wygrałeś oskara gadam o tym od poczatku tematu .... Problem dotyczy silnika MORIA 2 jesli utniesz lucka tym LS z MORIA 1 to rozwalicie balans, gre, tatuaz...


Dla mnie Lucka można zniwelować praktycznie wszystkim.

Dwa LOT kłamie bo ja nie jestem LS a WD i bronie nie LS tylko balansu . On by chciał jako berek każdego zabijać, robić drzewo, dominować na oblężeniach.

To nie TO wrzuć linka chętnie spróbuje pomóc Smile

Edit:

Spróbuj

Runiczna Bandane Adrenaliny
Runiczna Peleryne SS
Runiczny Kilt Nocy
Tytany Szczęscia na Sygnecie i Łańcuchu (piłe bym wymienił na katane )

Bez Arkan, Szczeęscie z KW 1 umag 20 lucjana i Grimuar.

__________________
ID R5:8246

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Regit: 10-08-2017 14:56.

10-08-2017 14:41 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Strony (4): « poprzednie 1 2 [3] 4 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Szczęście

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH