Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Szczęście » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Szczęście 18 Ankieta - średnia ocena: 3,5018 Ankieta - średnia ocena: 3,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Szczęście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. Na dobry początek krótka lektura o szczęściu w BW. Tak jakby ktoś nie czytał tutka.

1. Zwiększa szansę na udaną zasadzkę.
2. Zwiększa szansę na udaną wyprawę.
3. Zwiększa szansę na znalezienie przedmiotu z prefiksem i/lub sufiksem oraz wpływa na ich jakość.
4. Zwiększa szansę na znalezienie większej ilości przedmiotów na wyprawach.
5. Zwiększa szansę na znalezienie przedmiotu o wyższym poziomie jakości.
6. Różnica szczęścia pomiędzy postaciami w czasie walki zwiększa szansę na trafienie krytyczne
7. Różnica szczęścia pomiędzy postaciami w czasie walki modyfikuje maksymalną i minimalną szansę na trafienie.
8. Modyfikuje zarówno szansę na znalezienie przedmiotu epickiego jak i szansę na lepszą jakość zarówno podstawy jak i afixów!
9. Na dalekich wyprawach szansa na przedmiot epicki jest równa 1% + 0,2% za każde 100 pkt.
10. Na pielgrzymkach szansa na przedmiot epicki jest równa 2% + 0,4% za każde 100 pkt szczęścia.

A weźmy teraz inny parametr postaci. Przykładowo zwinność.

1. Zwiększa szansę na unik przed bronią białą.
2. Zwiększa szansę na udaną pielgrzymkę zwinności.
3. Zwiększa sumę/inicjatywę postaci.

Koniec.

A przykładowo siła:
1. Zwiększa obrażenia niektórych rodzajów broni.
2. Zwiększa szansę na udaną pielgrzymkę siły.
3. Zwiększa zwinność postaci przy odpalonym Behemocie.

Koniec.

A teraz spost:
1. Zwiększa szanse na unik przed bronią palną.
2. Zwiększa szansę na udaną pielgrzymkę sposta.
3. Zwiększa sumę/inicjatywę postaci.
4. Zmniejsza szansę na udaną zasadzkę przeciwnika.

Wsio.


Może mi zatem ktoś wytłumaczyć dlaczego ten cholerny luck wpływa na tak wiele aspektów gry?
To zwykły parametr postaci, jednak ma on ogromne znaczenie na pielgrzymkach a jeszcze większe znaczenie bojowe! Ssak ŁS na dobrym ekwipunku, z arkanami jest w stanie wycisnąć na pielgrzymkach ponad 550 laka, bojowo około 300.

Nie mam nic do samego tatka, jest w porządku. Jednak zdecydowanie nie podoba mi się, że jeden parametr (niestety w tym talizmanie bardzo wysoki), załatwia właściwie każdy aspekt gry!

Atakując ssaka z luckiem 300, przy moim szcześciu rzędu 100, moje trafienie oscyluje w okolicach maksymalnie 18-19%. Przy mojej sumie, przekraczającej jego czasami niemal dwukrotnie!!!


Zróbcie coś wreszcie z tym, bo patrzeć się nie da. Moja propozycja, to uciąć nieco aspekt bojowy szczęścia. Tatek "Łowca skarbów" jak sama nazwa wskazuje powinien mieć lepsza szanse na drop etc. ALE AKTUALNIE TO TEŻ NAJLEPSZY TATUAŻ BOJOWY!

To nie jest normalne, że luck potrafi zastąpić każdy inny parametr.





Propozycja -> zrobić coś z tymi dwoma punktami:

6. Różnica szczęścia pomiędzy postaciami w czasie walki zwiększa szansę na trafienie krytyczne
7. Różnica szczęścia pomiędzy postaciami w czasie walki modyfikuje maksymalną i minimalną szansę na trafienie.

Przeskalować inaczej wzory/wyrzucić kompletnie, nie wiem, można składać jakieś propozycje.

__________________
GAME OVER

05-08-2017 10:41 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dlatego, ze slepy gluchoniemy farciarz bez nog moze przezyc wybuch bomby atomowej jesli akurat wyjatkowo zdarzy mu sie byc poza obszarem razenia, bo pojechal do innego miasta wyplacic wygrana w totka

przy sposcie zapomniales o tescie sposta na oblach, najwiekszym chyba kolcu w siedzeniu zwinkowcow

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 05-08-2017 10:48.

05-08-2017 10:48 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Luck w pvp jest przegiętym aspektem od dawna, znam ludzi którzy mają po 300 zwinki/sposta ale po 300 lucka i nikt ich w pvp przejść nie może bo oni mają trafienie a przeciwnik w granicach 10% Smile Tak ma to wyglądać? Chyba nie. Powinno być rozgraniczenie w lucku na pvp i w lucku na wyprawki/expy etc.
05-08-2017 10:58 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

TO omijaj takich ludzi? Albo być może zacznij kontrować lucke bo jest jakConfused jednoraz, umagi, nawet runy) do tego bojowy runik, jak latasz na ataki w gołym mściwym, to stwórz sobie mściwe szczęścia i po sprawie, powinno to dać CI tyle szczęścia, że pokonasz przeciwnika

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
05-08-2017 11:10 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trova niestety mylisz sie
te slabsze buildy jeszcze moze da rade ale lepsze buildy ls na ssaku prawie nie ma szans i to czy w obronie czy w ataku
i to mowie majac chzba 120 szczescia nie w runie i 170 w runie

wiec sam korzystam z dobrodziejstw jakie daje szczescie ale zeby powalczyc z 300 lucka - coz od 200 lucka w gore zaczyna sie przegiecie wszystkich procentow bw w strone wiekszej ilosci lucka

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
05-08-2017 11:36 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Robsonm
Lord


Data rejestracji: 19-11-2010
Postów: 437
Klan: MIYO
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Trova napisał(a)
TO omijaj takich ludzi? Albo być może zacznij kontrować lucke bo jest jakConfused jednoraz, umagi, nawet runy) do tego bojowy runik, jak latasz na ataki w gołym mściwym, to stwórz sobie mściwe szczęścia i po sprawie, powinno to dać CI tyle szczęścia, że pokonasz przeciwnika


NIE ŁS ssak ile wyciągnie? 100? 150? ŁS 300+, jak mam z tym powalczyć? Błagać na pw żeby zdjął eq do lucka? A drop? Przy obecnych zmianach widziałem jak na wypkach wyciągają ponad 500, co za tym idzie lepsza szansa na dropa Smile

No chyba że wszyscy mamy iść na ŁS to dajcie znać, zaczynamy się przerabiać, wtedy noże driady będą droższe od słonek Tongue
05-08-2017 11:53 Robsonm jest offline Szukaj postów użytkownika: Robsonm Dodaj Robsonm do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co cie zmusza do atakowania kazdego? jak komus nie dajesz rady, to go nie atakuj. dobra metoda, korzystam, polecam

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
05-08-2017 12:25 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

#1 ale bzdury wypisujesz. Roznica 200 Lucka to 40%. Max trafienie przy przewadze zwinki masz 90%. 90 - 40 = 50% a nie 20. Zapewne wliczasz w ta swoja statystykę uniki które sa zupełnie innym parametrem. Nikt Ci tez nie każe atakować luckowcow. Atakuj tych których pokonasz.

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
05-08-2017 12:35 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
tonieto
Triple Ace


Data rejestracji: 27-11-2016
Postów: 152

Autor tematu Temat rozpoczęty przez tonieto
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

świetne podejście macie, jak coś jest zbyt mocne lub zdecydowanie niezbalansowane to co należy zrobić? Zamknąć oczy i udawać że tego nie ma, a moja racja jest najmojsza rotfl Tak was pani przedszkolanka nauczyła?



http://r17.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=bba3f69306

Proszę, różnica 114 lucka. 25% trafienia(i tak bardzo dużo!), czyli połowa tego co wyliczyłeś.

Gdzieś chyba popełniłeś błąd zuchu :<

__________________
GAME OVER

05-08-2017 12:42 tonieto jest offline Szukaj postów użytkownika: tonieto Dodaj tonieto do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

trafiles 9/22, czyli 40,9%

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
05-08-2017 12:46 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Uwielbiam płacze na forum. Przez takie właśnie posty rasy/talizmany stają sie niegrywalne.

Placzecie, ze przegrywacie w pvp. Ja będąc nie ŁS oscyluje w okolicy top 5 jesli chodzi o areny 1v1, a z łs top 1-2 przegrywam nieznacznie i jestem w stanie to nadgonic.

Poza czubkiem wlasnego nosa nic nie widzicie. Myślicie, że administracja znerfi lucka tylko w pvp? Haha... Oczywiście, ze nie. Wszyscy dostaną po tyłku, bo polowa obeliskow przestanie wchodzic, właśnie przez wasze oslabienie lucka. To samo ze skórą teraz jest. Plakaliscie o oslabienie skory w pvp to znerfili aurę do takiego stopnia, że trzeba powiększać drużyny na andrasie i glaakim.

Dzialajcie dalej ze swoim placzem tylko potem, po kolejnym patchu, nie piszcie mi, że miałem rację.

P.S. na berku na wyprawach wyciągam 400+ lucka

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez pewalker92: 05-08-2017 12:55.

05-08-2017 12:53 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

RE: Szczęście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tonieto napisał(a)
Atakując ssaka z luckiem 300, przy moim szcześciu rzędu 100, moje trafienie oscyluje w okolicach maksymalnie 18-19%. Przy mojej sumie, przekraczającej jego czasami niemal dwukrotnie!!!


Zacznijmy od tego, że nie traktuje się poważnie tematów, w których ludzie sami nie wiedzą o czym piszą.
Jeżeli twierdzisz, że różnica szczęścia równa 200 zmniejsza Twoje trafienie o ponad 70% (z bazowych 90%), to znaczy, że nie wiesz jak działa ten parametr.
Nawet, jeżeli szczęście zmniejszałoby Twoje trafienie o 65%, to i tak widać, że zmyślasz liczby (i prawdopodobnie problemy) na swoje potrzeby.

Edit:
cytat:
tonieto napisał(a)
Ssak ŁS na dobrym ekwipunku, z arkanami jest w stanie wycisnąć na pielgrzymkach ponad 550 laka, bojowo około 300.

Ba, ssak ŁS może wyciągnąć bojowo nawet ponad 400 lucka. Nie ŁS może wyciągnąć nawet ponad 300... nie wiem jaki punkt widzisz w tym zdaniu...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Archael: 05-08-2017 13:57.

05-08-2017 13:55 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

RE: Szczęście Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
tonieto napisał(a)
ALE AKTUALNIE TO TEŻ NAJLEPSZY TATUAŻ BOJOWY!


To postaw w oblegu naprzeciwko siebie klan złożony z ŁS i klan złożony z snajperów Big Grin

ŁS jest OP w PvP, bo takie było zamierzenie, ale BOJOWY to także Oblężenia, Kw i Ekspedycje i tam już inne tatuaże wiodą prym. Chcesz więc zabrać ŁS dominacje w PVP sprawiając że zostanie jedynie tatuażem wyprawkowym?

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

05-08-2017 14:38 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Pingi
Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 46
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie rozumiem takich ludzi...

Uważasz ,że lucek jest ahh ehh ohh ? to przerób sie na ŁS, zwbierz umagi do lucka i lataj skoto taki cudowny jest.AAA szkoda do rewo ma tyle ataków i fajne dgm... no ale sądzisz, ze lucek za mocny, wiec idz w lucka,, aa nie nie zwina jest super, bo agre biję we 2, albo solo ? noo, ale lucek jest ahh ehh ohh ,to zmień zwine na lucka... w czym tu problem jest ?

mi się podoba berek gram berkiem, jak ŁS to gram ŁS czy to problem zmienić eq na to co uważasz za najlepsze ? bo skoro płaczesz, ze lucke przegięty jest to idz w to !!!

a sorka tu lepiej popłakać niz coś zrobić.

__________________
r10 pingi_reaktiv - konto oddane
r15 Nesta
r17 Pingi- kasacja / jednak tu co nadal robię Smile
06-08-2017 10:17 Pingi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pingi Dodaj Pingi do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie macie racji! Każdy ŁS Ssak powie wam, że jest wszystko w porządku.

Też już od dawna uważam, że szczęście powinno zostać ograniczone, ewentualnei jego wpływ podzielony przez 2 (np 10 zamiast 5 szczęścia -> 1%).

Idealny Build pod PVP max dmg + szczęście. Ma się 250-300 wpływów (teraz to praktycznie nic...), 500-600 sumy i reszta w dmg i się leci na osobę z suma 1200 - bez problemu trafia...

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
06-08-2017 10:48 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Toxic napisał(a)
Nie macie racji! Każdy ŁS Ssak powie wam, że jest wszystko w porządku.

Też już od dawna uważam, że szczęście powinno zostać ograniczone, ewentualnei jego wpływ podzielony przez 2 (np 10 zamiast 5 szczęścia -> 1%).

Idealny Build pod PVP max dmg + szczęście. Ma się 250-300 wpływów (teraz to praktycznie nic...), 500-600 sumy i reszta w dmg i się leci na osobę z suma 1200 - bez problemu trafia...


Grałem na tatku ŁS na ssaku, i wiem że ten tatek w takim wydaniu + to co daje szczęście jest przegięte o bardzo dużo !!

Pisałem wielokrotnie, co i jak.

Ale jak widać ADMINI mają chyba gdzieś że coś jest nie tak.

Grając na ŁS będąc ssakiem i posiadając dobry lub bardzo dobry klocek praktycznie 3-4 osoby mnie mogły zlać i to z sporą kombinacją i ustawieniem się wyłącznie podemnie.
W dodatku dodam że miałem kiepski sprzęt a i umagi raczej średnie.
Dodatkowo teraz mają dużo lepiej pod względem dropienia.

O czym to świadczy ? Że ewidentnie ten tatek licząc co daje szczęście jest przegięty !!

Wiec admini muszą zmienić coś w tatku albo w szczęściu.
06-08-2017 12:21 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
Toxic napisał(a)
Nie macie racji! Każdy ŁS Ssak powie wam, że jest wszystko w porządku.

Też już od dawna uważam, że szczęście powinno zostać ograniczone, ewentualnei jego wpływ podzielony przez 2 (np 10 zamiast 5 szczęścia -> 1%).

Idealny Build pod PVP max dmg + szczęście. Ma się 250-300 wpływów (teraz to praktycznie nic...), 500-600 sumy i reszta w dmg i się leci na osobę z suma 1200 - bez problemu trafia...


Grałem na tatku ŁS na ssaku, i wiem że ten tatek w takim wydaniu + to co daje szczęście jest przegięte o bardzo dużo !!

Pisałem wielokrotnie, co i jak.

Ale jak widać ADMINI mają chyba gdzieś że coś jest nie tak.

Grając na ŁS będąc ssakiem i posiadając dobry lub bardzo dobry klocek praktycznie 3-4 osoby mnie mogły zlać i to z sporą kombinacją i ustawieniem się wyłącznie podemnie.
W dodatku dodam że miałem kiepski sprzęt a i umagi raczej średnie.
Dodatkowo teraz mają dużo lepiej pod względem dropienia.

O czym to świadczy ? Że ewidentnie ten tatek licząc co daje szczęście jest przegięty !!

Wiec admini muszą zmienić coś w tatku albo w szczęściu.


Gram na tym samym serwis co Ty ale przez ostatnie lata to grałeś 1h białą. No chyba, że dawno dawno temu w innej galaktyce ... to nic, że od kilkudziesięciu miesięcy bijesz drzewo w 2 osoby czasem solo bo jest to w porządku.
06-08-2017 13:24 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wedlug mnie ruszanie czegos co działa dobrze to nonsens.

Lepiej zająć się tatuazami, które w tej chwili zostały odtawione w kąt, bo są niegrywalne i je wzmocnić.

Bo w tej chwili da się jedynie grać berkiem, snajpem, rewo i łs...

__________________

06-08-2017 13:46 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powodzenia z mowieniem komus z administracji o wzmacnianiu innych tatkow, ostatnio tak sie postarali ze biala 1h znowu jest w plecy. Oni nawet nie maja odwagi odpisac na wszystkie tematy o aurze i piesni, a co dopiero cos zmienic zeby mialo sens xD

niech luck zostanie jak jest, nie ma sensu kolejnego tatuazu redukować do zabojcy czy innego wladcy demononów.
06-08-2017 14:12 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za znerfieniem szczescia o ile...

ustawi sie max zwinki osiagalny dla graczy do 600 i zniesie sie test sposta w oblezeniach.
Wtedy to bedzie mialo jakies rece i nogi a tak ruszanie samego szczescia pogorszy tylko sytuacje.

__________________

06-08-2017 14:13 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
pewalker92
Lord


Data rejestracji: 21-10-2011
Postów: 389
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Jestem za znerfieniem szczescia o ile...

ustawi sie max zwinki osiagalny dla graczy do 600 i zniesie sie test sposta w oblezeniach.
Wtedy to bedzie mialo jakies rece i nogi a tak ruszanie samego szczescia pogorszy tylko sytuacje.


Twoja propozycja sprawi, ze rewo będzie najlepszy w pvp. Nie bedzie sie liczyla suma tylko hp i dmg.

__________________

06-08-2017 15:35 pewalker92 jest offline Szukaj postów użytkownika: pewalker92 Dodaj pewalker92 do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
pewalker92 napisał(a)
cytat:
-Senti- napisał(a)
Jestem za znerfieniem szczescia o ile...

ustawi sie max zwinki osiagalny dla graczy do 600 i zniesie sie test sposta w oblezeniach.
Wtedy to bedzie mialo jakies rece i nogi a tak ruszanie samego szczescia pogorszy tylko sytuacje.


Twoja propozycja sprawi, ze rewo będzie najlepszy w pvp. Nie bedzie sie liczyla suma tylko hp i dmg.



Ale ze co? Ze jak sie ma wiecej niz 600 zwinki to rewo Cie nie trafi? xD

__________________

06-08-2017 16:18 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archon napisał(a)

Gram na tym samym serwis co Ty ale przez ostatnie lata to grałeś 1h białą. No chyba, że dawno dawno temu w innej galaktyce ... to nic, że od kilkudziesięciu miesięcy bijesz drzewo w 2 osoby czasem solo bo jest to w porządku.


To Albo gramy na innym serwie i ci się pomyliło albo nie grasz aktywnie Big Grin Tongue

Ja byłem dystansem i to dość chwile z tym że też robiłem drzewo we 2 na dystansie bo jestem dobry po prostu Smile

A niżej masz link co mam zapisany z arenki jakbyś nie wierzył zerknij sobie.

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=538ea69271

Wiec wiem co mówię, jeśli pisze że ŁS jest przesadzony.
06-08-2017 22:24 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
Archon napisał(a)

Gram na tym samym serwis co Ty ale przez ostatnie lata to grałeś 1h białą. No chyba, że dawno dawno temu w innej galaktyce ... to nic, że od kilkudziesięciu miesięcy bijesz drzewo w 2 osoby czasem solo bo jest to w porządku.


To Albo gramy na innym serwie i ci się pomyliło albo nie grasz aktywnie Big Grin Tongue

Ja byłem dystansem i to dość chwile z tym że też robiłem drzewo we 2 na dystansie bo jestem dobry po prostu Smile

A niżej masz link co mam zapisany z arenki jakbyś nie wierzył zerknij sobie.

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=538ea69271

Wiec wiem co mówię, jeśli pisze że ŁS jest przesadzony.



Jak ŁS taki dobry, to czemu się przerobiłeś?
W linku faktycznie grasz dystansem, ale lucek taki średni, tym bardziej jak na ŁSa - co chciałeś tym linkiem udowodnić?

Lucek nie jest przesadzony. Przesadzone są płacze ludzi, którzy olewają lucka w umagach i eq, a potem narzekają, że nie trafiają "szczęściarzy" ŁSów.
08-08-2017 02:31 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Regit
Triple Ace


images/avatars/avatar-25618.jpg

Data rejestracji: 26-11-2008
Postów: 160
Klan: Independent
Kraina: Moria II
Skąd: Z nikąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmmm moderatora proszę o przeniesienie tematu do ściany płaczu.

Po 1 szansa na trafienie jest liczona:
(szczęście przeciwnika odjąć Twoje)/5

Powiedzmy ze ls ma 300 lucka Ty 170 dokupujesz 1 raza 25 lucka = 300 - 195 = 105
105/5=21 skąd wy macie te wartości 70%-80% ?

Sprawa lucka jest opisana w tutorialu żeby zjechać szanse na trafienie do rzędu 10-20 % to ten ls musiałby mieć 500+ lucka w ataku xD

I nie mylcie uników ze szczęściem bo większa połowa z was to robi...


I na koniec nie jestem LS jestem WD i wyciagam na wyprawach 350 lucka na evencie 400 a mam 99 poziom ...

__________________
ID R5:8246

08-08-2017 08:58 Regit jest offline Strona domowa Regit Szukaj postów użytkownika: Regit Dodaj Regit do Listy kontaktów AIM Screen Name of Regit: Ezehiel YIM Account Name of Regit: Hellgast Zobacz profil MSN Regit
Bobs Kils
Lord


Data rejestracji: 06-03-2011
Postów: 353

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archael napisał(a)
cytat:
Bobs Kils napisał(a)
cytat:
Archon napisał(a)

Gram na tym samym serwis co Ty ale przez ostatnie lata to grałeś 1h białą. No chyba, że dawno dawno temu w innej galaktyce ... to nic, że od kilkudziesięciu miesięcy bijesz drzewo w 2 osoby czasem solo bo jest to w porządku.


To Albo gramy na innym serwie i ci się pomyliło albo nie grasz aktywnie Big Grin Tongue

Ja byłem dystansem i to dość chwile z tym że też robiłem drzewo we 2 na dystansie bo jestem dobry po prostu Smile

A niżej masz link co mam zapisany z arenki jakbyś nie wierzył zerknij sobie.

http://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg.p...&key=538ea69271

Wiec wiem co mówię, jeśli pisze że ŁS jest przesadzony.



Jak ŁS taki dobry, to czemu się przerobiłeś?
W linku faktycznie grasz dystansem, ale lucek taki średni, tym bardziej jak na ŁSa - co chciałeś tym linkiem udowodnić?

Lucek nie jest przesadzony. Przesadzone są płacze ludzi, którzy olewają lucka w umagach i eq, a potem narzekają, że nie trafiają "szczęściarzy" ŁSów.


Przerobiłem się bo mi ukradli klocek i dali pustaka, a potem mnie gnębili dając ciągle pustaki. Musiałem iść do klanu z 5 osobami aktywnymi wiec musiałem na berka się zrobić żeby mieć większą szansę na ekspe i siedzieć na s2 żeby jako tako grać na normalnym klocku.

A sam link jest z areny wiec ustawienia inne troszke, a pozatym popatrz jakie miałem staty miałem tam 90% ekwipunku dla białasa bo tatek zmieniłem nie dawno.

Nie miałem jastrzębiego setu wcale tylko na tytanach młodości biegałem. a w obronie na spaczkach bez sufa a mimo to mnie nikt nie lał bo szczęście robiło wszystko.

A tu masz jeden z kilku linków które mam ile potrafiłem nazbierać zasobów bo nikt mnie nie atakował a jak już to przegrywał.

https://r9.bloodwars.interia.pl/showmsg....key=8db6e833e8\
08-08-2017 12:21 Bobs Kils jest offline Szukaj postów użytkownika: Bobs Kils Dodaj Bobs Kils do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo debile nie buduja szczescia do atakow i tyle. Ta gra tyle mozliwosci rozwoju ale nie, wybieracie te najprostsze zamiast budowac ciekawie postac i placzecie....

Gdzie masz msciwe szczescia na ataki na lsy? 1 albo 2 umagi tez swoje robia.... Nie budujecie sie pod lucka bo myslicie ze to statystyka tylko dla lsa a pozniej placzecie ze szczescie za mocne mimo iz szczescie tak latwo skontrowac.

__________________

08-08-2017 12:29 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Bo debile nie buduja szczescia do atakow i tyle. Ta gra tyle mozliwosci rozwoju ale nie, wybieracie te najprostsze zamiast budowac ciekawie postac i placzecie....

Gdzie masz msciwe szczescia na ataki na lsy? 1 albo 2 umagi tez swoje robia.... Nie budujecie sie pod lucka bo myslicie ze to statystyka tylko dla lsa a pozniej placzecie ze szczescie za mocne mimo iz szczescie tak latwo skontrowac.


lol co za troll chyba nie wiesz co piszesz to właśnie budowanie postaci na szczęściu jest najprostszym wyborem patrząc na ilość profitów płynących ze szczęścia jakie możliwości ? skoro sam piszesz gdzie mamy mściwe szcześcia gdzie mamy umagi do szczęścia przecież sam podkreślasz tylko 1 słuszną możliwość czyli iście w szczęście.

Szczęście które to powinno być statystyką tylko lekko supportującą tutaj jest NADRZĘDNA swoistym GOD modem. Same szczęscię w pvp powinno się ograniczać do niewielkich bonusów np trafienie max + - 15% itp a nie jak teraz przez głupie szczęście inne aspekty i statystyki są trywialne ,bo szczęście wszystko zastąpi.

Powodzenia z takim tokiem myślenia ^^

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

08-08-2017 12:58 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

2 wyzej up

ty panie chyba ci sie cos ten tego sam jestes wiesz kim jestes

3 umagi do lucka
runo bojowe
bodajze prawie 200 lucka wycigam

i wiesz co panie wielki (az cie zacytuje z sygnatury) ot zwykly pajacu (no offence) wiesz ze nie mam nawet startu do dobrych lsow na ssaku? paru mniejszych jescze albo na lucku albo na sumie idzie zbic ale koksow juz nie bo za duzo w sumie dostaja dopalki z rasy i tatu do lucka i hp'''

pamietaj ze wiekszosc tych lepszych robi sie tez na tanka z min 1k obrony a to potrzebujesz min 70% ignora zeby robic cos wiecej niz laskotanie a jak maja oni po 120K plus hp coz...

zebym przypadkiem warna za pajaca nie dostal bo on sam sie tak nazwal w sygnaturze...

edit ps a i porozmawiamy jak ci wbije dobrze ponad 150 lvl i zobaczysz ile bonusow z tatu ls dostaje gdzie wiekszosc tatkow dostanie ZERO wraz z rozwojem...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 08-08-2017 13:02.

08-08-2017 13:00 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Bau
Lord


images/avatars/avatar-25600.jpeg

Data rejestracji: 17-05-2014
Postów: 340
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria S

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
2 wyzej up

ty panie chyba ci sie cos ten tego sam jestes wiesz kim jestes

3 umagi do lucka
runo bojowe
bodajze prawie 200 lucka wycigam

i wiesz co panie wielki (az cie zacytuje z sygnatury) ot zwykly pajacu (no offence) wiesz ze nie mam nawet startu do dobrych lsow na ssaku? paru mniejszych jescze albo na lucku albo na sumie idzie zbic ale koksow juz nie bo za duzo w sumie dostaja dopalki z rasy i tatu do lucka i hp'''

pamietaj ze wiekszosc tych lepszych robi sie tez na tanka z min 1k obrony a to potrzebujesz min 70% ignora zeby robic cos wiecej niz laskotanie a jak maja oni po 120K plus hp coz...

zebym przypadkiem warna za pajaca nie dostal bo on sam sie tak nazwal w sygnaturze...

edit ps a i porozmawiamy jak ci wbije dobrze ponad 150 lvl i zobaczysz ile bonusow z tatu ls dostaje gdzie wiekszosc tatkow dostanie ZERO wraz z rozwojem...


Czy ty się chłopie czasem czytasz bądź zastanawiasz nad tym co piszesz? Wszystkie twoje posty nawiązujesz do R17 gdzie lvl leci szybko. Nim ludzie spoza R17 i chyba R18 powbijają 150+lvle minie kilka lat, wszystko piszesz na pałę żeby tylko nabić sobie post na forum? Od jakiegoś czasu nie wnosisz niczego konkretnego do tematów z systemu, a śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że piszesz by pisać, bo o nic tezy nie opierasz tylko wysysasz wszystko z palca.
To że szczęście wpływa na zbyt wiele aspektów gry pisałem już wielokrotnie, ale ucinać to tylko dlatego że kilka mazgajów non stop płacze o tego lucka? Większość osób co o niego płacze stale udziela się w systemie i nie podoba jej się wszystko, każdy kolejny patch jest niemal zawsze krytykowany przez te same osoby. Jest pełno ludzi co kombinuje jak obejść różnicę lucka (berki w runach węża na zemście/samobójcy, palniaki na max dmg/slonkach lucka itd). To że społeczeństwo BW jest leniwe i woli wypłakać zmianę niż sami zrobić coś ze swoją postacią stało się standardem w dzisiejszych czasach.
08-08-2017 13:22 Bau jest offline Szukaj postów użytkownika: Bau Dodaj Bau do Listy kontaktów
Strony (4): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » MORIA Szczęście

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH