Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) Powrót do gry, Moria? Necro? Pierwsze kroki » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Powrót do gry, Moria? Necro? Pierwsze kroki
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Powrót do gry, Moria? Necro? Pierwsze kroki Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, po 1,5 roku przerwy przypomniałem sobie, że ta gra jeszcze istnieje.
Szybkie pytania:

1. Opłaca się w to jeszcze grać i inwestować kase?
2. Jeśli tak to jaki polecacie serwer? Grałem przez 7 lat na necro v2 tylko i wyłącznie, z morią nie miałem w ogóle styczności i myślę, że nauka za dużo czasu by mi zajęła, także raczej necro v2 wchodzi w gre, tylko teraz które? Zapewne i tak czy siak bede musial farmić dużo..

Jeśli podobny temat już istnieje to bardzo bym prosił o link i przepraszam za spam wtedy Wink

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Dżinjus: 06-08-2017 00:25.

06-08-2017 00:15 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jak zwykle zapraszam na R6

pozbierasz złom, postawich pierwsze kroki, zadecydujesz, czy chcesz grać aktywnie

jak tak, to zapraszamy do klanu, oferujemy pomoc, zwłaszcza przy blaszeniu mobków
jest też izi dla mniejszych graczy, posiada jeden z naszych klanowiczów i udostępnia za darmo

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-08-2017 00:25 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jakoś miesiąc temu wróciłem do gry po 2 letniej przerwie z małym hakiem i powiem Ci, że sporo się zmieniło trochę na lepsze trochę na gorsze ale moim zdaniem warto wrócić i spróbować swoich sił na nowo w tej grze.

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

06-08-2017 00:29 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dżinjus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

GreSs, pamiętam Cię Wink Na jakim serwerze rozpocząłeś?
06-08-2017 00:33 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dżinjus napisał(a)
GreSs, pamiętam Cię Wink Na jakim serwerze rozpocząłeś?


Jak to na jakim, na R6 ;D
http://r6.bloodwars.interia.pl/?a=profile&uid=1386

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-08-2017 00:40 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dżinjus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hmm, no to może mnie jakoś przekonacie Big Grin
Niech jeszcze ktoś się odezwie w kwestii wybrania serwera i będzie można zacząć się bawić.

A sporo sie zmieniło jeśli chodzi o mechanikę samej gry? Która klasa teraz jest "na topie" i króluje?
Broń biała nadal Overpower czy już zbalansowali?
06-08-2017 00:42 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

teraz jest dość dobry balans. do każdej broni trzeba znaleźć odpowiednie podejście a osiągi będą podobne. jeśli chodzi o rasy: ssak najlepszy na wypki i do pvp, kultek, potęp i wz mają po jednym bardzo mocnym talizmanie, łapacz na wysokim lvlu leje w pvp wszystko oprócz ssaka samym majkiem i sklepowymi pałkami

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
06-08-2017 00:49 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dżinjus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To rodzi mi sie kolejne pytanie w głowie w takim razie, czy lepiej grać pod dropa ssakiem (pewnie do 75 lvlu conajmniej) czy od razu walić w przydatność na expach i pvp?
06-08-2017 00:59 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak masz za dużo pieniędzy, to możesz raz na pół roku zmienić rasę postaci Big Grin

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
06-08-2017 01:02 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dżinjus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pieniądze to nie problem Wink Ale po prostu chcę żeby jakoś sensownie się grało. Na początek co będzie lepsze? Potem już jakoś będzie szło.
06-08-2017 01:12 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jeśli zamierzasz długo kisić się na zbieraniu złomu, to na początek bierz ssaka. 5% łatwości często znacznie zmniejsza kombinowanie z eq. w innym wypadku wz pod ekspy. na niskim lvlu spotkać aktywnego gracza to jak natrafić na zamieszkaną planetę, więc nie ma co się przejmować pvp

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
06-08-2017 01:18 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dżinjus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nadal są jakieś większe różnice pomiędzy babką, a chłopem?
Jest to moje ostatnie pytanie i będzie można zamykać Smile
06-08-2017 01:30 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
sidorf
Lord


images/avatars/avatar-13009.jpg

Data rejestracji: 21-01-2007
Postów: 252
Klan: Black Horizon
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia; Necropolia XI
Skąd: wiesz ze ja istnieje??

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dawaj na r18. Jest to speed necro, poziomy lecą jak szalone.
Na niższych poziomach w sumie wszystko jedno jaką rasą grasz, później sobie zmienisz najwyżej. Pewnie i tak coś jeszcze będą balansować. Jeśli chodzi o płeć, to kobietki mogą sobie znaleźć okrycia głowy z lepszym spostem, za to faceci mają łatwiej jeśli chodzi o biżu(nieraz koksy z klanu płakały, że coś by chciały kupić, a tu lipa bo to sygnet).

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sidorf: 06-08-2017 01:59.

06-08-2017 01:59 sidorf jest offline Szukaj postów użytkownika: sidorf Dodaj sidorf do Listy kontaktów
Dżinjus
Triple Ace


images/avatars/avatar-24180.gif

Data rejestracji: 28-09-2011
Postów: 236
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Dżinjus
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konto założone na r6 Wink Dzięki!
07-08-2017 15:14 Dżinjus jest offline Szukaj postów użytkownika: Dżinjus Dodaj Dżinjus do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Necropolia v2 (wszystkie serwery) Powrót do gry, Moria? Necro? Pierwsze kroki

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH