Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Dystans - wybór tatuażu » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Dystans - wybór tatuażu
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Hirian
Forum Ace


Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 85
Klan: [_.HRO._]
Kraina: Moria S

Dystans - wybór tatuażu Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postanowiłem sobie powrócić do BW i tym razem poprowadzić jakiegoś dystansa na R19. Ogólnie zaciekawił mnie Łowca Skarbów ale w kilku tematach wyczytałem, że na niższych lvl-ach raczej zalecane jest prowadzenie go z palną 1h i dopiero później przejście na dystans. Tutaj pojawia się moje pytanie czy prowadzenie ŁS z dystansem od początku ma sens i będzie względnie efektywne czy lepiej wybrać jakiś inny tatek pod dystans jak Łowca czy może WD i może w przyszłości zresetować się na ŁS.
09-08-2017 10:10 Hirian jest offline Szukaj postów użytkownika: Hirian Dodaj Hirian do Listy kontaktów
Draakul
Member


Data rejestracji: 20-11-2011
Postów: 26

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem z tej trojki jest lowca poniewaz ls i wd wymagaja dosc sporego nakladu w armor itemow co moze byc problematyczne na poczatku najlepszym rozwiazaniem bedzie isc w snajpera latwa gra na ekspach i zasieg bedzie latwo kamyczki nim nazbierac bo duzo nke potrzeba zeby miec ogarniete ea na ekspy.Takie jest moje zdanie
16-08-2017 07:07 Draakul jest offline Szukaj postów użytkownika: Draakul Dodaj Draakul do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Porady » Moria v2 (R17/R19) Dystans - wybór tatuażu

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH