Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Podoba mi się nowy patch » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Podoba mi się nowy patch 6 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Podoba mi się nowy patch Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem dlaczego.
Otóż osłabienie aury spowodowało to że muszę przyjmować na expe max ludzi. A to oznacza że nie mam jak skracać bo po co? A to oznacza że nie tracę premki. A to oznacza że traci kto????
TakSmile wlascicielSmile
Tak wiec admin głodny a owca cała.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
11-08-2017 21:34 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A mnie się wcale nie podoba.

tak na marginesie to ten dział nie jest do tego typu postów, raczej jego miejsce jest w misz-maszu.

EDIT: literówka

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez GreSs: 11-08-2017 23:10.

11-08-2017 23:04 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Light Hill
Junior Member


Data rejestracji: 08-06-2017
Postów: 24
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

najbardziej niepokojace jest to ze za rok przy takim dropie to wszyscy beda mieli wszystko xd...
12-08-2017 00:31 Light Hill jest offline Szukaj postów użytkownika: Light Hill Dodaj Light Hill do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale glupoty gadasz light hill, straszne.

Nie wszyscy beda miec wszystko i na pewno nie w rok. placz temat
12-08-2017 01:52 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może Suszi w końcu raczy się wypowiedzieć na temat tego wspaniałego "urodzinowego patcha"? Nawet zapomnijmy o tych 9%, ale czemu nagle nerf pieśni? A przede wszystkim: dlaczego znowu utrudniono, a dla palnej 1h multiatakowej chyba wręcz uniemożliwiono zblaszenie glaakiego bez eventu?

Skoro znalazł czas, żeby wypowiedzieć się w tematach interesujących jakieś 1% graczy, to chyba w tych "najgorętszych" też mógłby zabrać głos...
12-08-2017 10:03 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Moze dlatego, ze piesn byla przekoksowana dla broni 1h? Moze dlatego ze palna ktora ma 2 x wiecej atakow i podobny dmg nie powinna miec tak przyblizonego kryt moda jak 2h an piesni? Bo co to za roznica pomiedzy 400% a 500% kiedy atakow 2 x wiecej? Rewo na piesni walili po 100k+ runde wiec cos chyba nie halo bylo nie?

__________________

12-08-2017 11:08 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardziej mnie interesuje kwestia: dlaczego w takim razie pisali o wzmocnieniu pieśni?

Zresztą zwykła przyzwoitość wymagałaby od nich chociaż ze 2 zdań wytłumaczenia, dlatego to wszystko wyglądało (i dalej wygląda) jak coś całkowicie nieprzemyślanego...

No i co z hp z aury, bez którego rewo nie ma możliwości zblaszyć glaakiego?
12-08-2017 11:12 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ma mozliwosc zblaszenia go Wink po prostu trzeba leciec w wiecej osob i liczyc na farta glakki to mur a nie mob do farmienia. I na ten mur musisz sie wspiac po drabinie, skora tez byla przekoksowana dawalo WSZYSZTKO w wymaganej ilosci teraz daje mniej i bardzo dobrze, skonczy sie narzekanie, ze nie ma co robic na bewu xD

__________________

12-08-2017 11:15 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Piszesz tak, bo zblaszyłeś go, masz porównanie? Czy po prostu gadasz bzdury ot tak dla nabicia posta? W ogóle wiesz z czego wynikają problemy rewo/palnej 1h multiatakowej na glaakim?

Zblaszyłem go do tej pory snajperem i dystansem, w tej chwili jeszcze berkiem lecę. I, w przeciwieństwie do nich, rewo przeżywa co najwyżej 1/10 glaakich (a w klanie leci u nas ich tam obecnie dużo), mimo, że jest obstawiony pod korek i trochę aur4 jest.

I ja chciałbym się tylko dowiedzieć, czy celowo utrudniono glaakiego i andrasa ucinając hp ze skóry (a przecież wcześniej też nie robiło się ich "z marszu") czy była to po prostu kolejna nieprzemyślana decyzja jak z pieśnią, tylko nie została cofnięta, bo nie jest aż tak uderzająco głupia jak tamta, do tego większość graczy, szczególnie starszych, woli bawić się w drwali (utajona opcja lumberseksualna, co prawda płaczą też, że gra się nudzi, bo ciągle robią to samo...).
12-08-2017 15:25 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

hmmm
co do blaszczenia glakiego i andreasa

u nas tez duzo leci tych eksp i mysle ze w 2 tyg polowa ludzi zblaszczyla
dalej dostaja i runy i jakis tam eksp wiec nie ma co marudzic raczej

na oba moby trzeba odpowiednio dobrac ekipe a pozniej liczyc na szcescie
idziesz palniakiem najlepiej na andreasie maxuj swoj spost i wez samych palniakow ale tak zeby ciebie nie siegali
na glakiego idac ogranicz troche ataki a sprobuj zwiekszyc sile ciosu - ekspa raczej full sklad zeby ubic w 2-3 rundy z duza szansa na dozycie do konca

nie oszukujmy sie oba moby ze wzgledu na ilosc idacych osob jest to loteria dla kazdego rodzaju broni choc zwlaszcza na glakim palna ma gorzej, nie wiem czemu piszesz ze andreas dla palnej ciezki...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
12-08-2017 16:04 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nigdzie nie napisałem, że andras dla palnej ciężki...
12-08-2017 17:55 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SPFY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powracając do tematu. Czy administracja myśli coś żeby zgodnie z obietnicą dać boost do pieśni? Bo jak narazie to zmiana na minus i wszyscy czekamy aż coś się zmieni.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
14-08-2017 14:47 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
PamiętamC
Triple Ace


Data rejestracji: 30-07-2016
Postów: 186
Kraina: Necropolia XI; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A boost do aury?
Przecie teraz ona ssie. :p
14-08-2017 17:40 PamiętamC jest offline Szukaj postów użytkownika: PamiętamC Dodaj PamiętamC do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SPFY
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapowiedź nerfa aury została wprowadzona. Aura ssie to fakt ale pieśń jest gorsza niż była. Jestem kultem i liczyłem że będę grał talkiem dla rasy a tu zonk. W zasadzie to talki można sobie w buty wsadzic i używać tylko tych do zwiny sposta. Wszyscy dalej klepią skórę i aurę ale to jest już patologia

No i tak jak pisałem. Na expy trzeba zbierać max skład a i tak nie zawsze wychodzi. Nie ma skracania to i premki mniej się wydaje

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez SPFY: 14-08-2017 17:54.

14-08-2017 17:52 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

19-08-2017 11:32 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Podoba mi się nowy patch

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH