Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Magic: the Gathering » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Magic: the Gathering
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Maciej1982
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2017
Postów: 0
Klan: JuliusDrami
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: JuliusDrami

Magic: the Gathering Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie ogólne pytanie do wszystkich. Czy ktoś z was gra lub grał w karciankę Magic: the Gathering? Jeśli tak to jakim kolorem / jakim deckiem?
12-08-2017 16:30 Maciej1982 jest offline Strona domowa Maciej1982 Szukaj postów użytkownika: Maciej1982 Dodaj Maciej1982 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Maciej1982: JuliusDrami YIM Account Name of Maciej1982: JuliusDrami Zobacz profil MSN Maciej1982
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lata temu grywałem w " Magica", głownie na konwentach fantastycznych, lub w stowarzyszeniu fantastyki.
Zbierałem czarno-niebieską talię.

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

13-08-2017 01:51 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Był już kiedyś taki wątek...
Magic: The Gathering
...poczytaj, może któraś z tych osób jest jeszcze aktywna na forum i wciąż gra w M:TG...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

13-08-2017 12:51 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Otter
Lord


images/avatars/avatar-14625.gif

Data rejestracji: 16-02-2008
Postów: 416
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VII
Skąd: Koszalin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ah to martwe forum ^_^.

Co do tematu. Grałem kiedyś, teraz od prawie 4 lat gram znowu - wrócłem do gry gdy wyszedł THS (Theros). Od grania RG Monsters przez UB Wall Mill i UB Control aż do grania wszystkim co mi wpadnie w łapy Big Grin . Głównie Standard i Limited. Modern i commander for fun. Za miesiąc na Mistrzostwa Polski się wybierasz?
Jak ktoś chce sobie pograć on-line za darmo (na MTGRed Face się dosyć sporo płaci) to polecam grać na xMage'u - ludzie trochę debilni i często wychodzą (tak to jest jak się gra o świeczkę) ale auto-rulling jest zdecydowaną przewaga nad cockatricem.

__________________




15-09-2017 09:27 Otter jest offline Szukaj postów użytkownika: Otter Dodaj Otter do Listy kontaktów
Maciej1982
Newbie


Data rejestracji: 12-08-2017
Postów: 0
Klan: JuliusDrami
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: JuliusDrami

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Maciej1982
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Grasz jeszcze w M:tG? Na turnieje to jedynie lokalnie sobie chodzę. Ostatnio jakoś w EDH sporo ludzi w moim mieście grywa. Sam staram się złożyć coś dobrego na Niv-Mizzet, the Firemind.
28-02-2018 16:20 Maciej1982 jest offline Strona domowa Maciej1982 Szukaj postów użytkownika: Maciej1982 Dodaj Maciej1982 do Listy kontaktów AIM Screen Name of Maciej1982: JuliusDrami YIM Account Name of Maciej1982: JuliusDrami Zobacz profil MSN Maciej1982
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Offtopic » DYSKUSJA Magic: the Gathering

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH