Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Poszukiwane towarzystwo » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Poszukiwane towarzystwo
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Madzix
Newbie


images/avatars/avatar-25622.jpg

Data rejestracji: 13-08-2017
Postów: 4
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Kraków

Poszukiwane towarzystwo Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Hejka!
Z góry przepraszam jeśli dodaję temat w niewłaściwym miejscu (zdaję sobie sprawę, że to typowy tekst laików forumowych- najwyraźniej właśnie nim jestem!).
Rozpoczęłam grę tutaj daaawno temu i nie odkryłam wszystkich tajników tej gry (jak to typowa nastolatka ze słomianym zapałem). Z powodu braku towarzystwa szybko ją porzuciłam. Zupełnie niedawno sobie przypomniałam i postanowiłam, że tym razem tego dokonam! Gra jest wciągająca, jednak znowu górę bierze brak towarzystwa, czy też kogoś komu mogłabym zadać parę pytań. Stąd moje zapytanie- czy nie znalazłby się ktoś, kto chętnie odpowie na moje (czasem głupie) pytania? Może ktoś, z kim będę mogła wspólnie zagrać?
Będę dłużniczką i na pewno odwdzięczę się przyjaźnią! Smile

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Madzix: 13-08-2017 17:27.

13-08-2017 17:27 Madzix jest offline Szukaj postów użytkownika: Madzix Dodaj Madzix do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wiekszosc tego, co wiemy o bw jest w tutorialu oraz w podpowiedziach w grze. jak masz jakies pytania to mozesz pisac do mnie pw

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-08-2017 17:54 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Conradx
Double Ace


Data rejestracji: 02-06-2017
Postów: 109
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Który serwer wybrałaś? Jakbyś miała jakieś pytania to pisz śmiało.
13-08-2017 21:05 Conradx jest offline Szukaj postów użytkownika: Conradx Dodaj Conradx do Listy kontaktów YIM Account Name of Conradx: Konrad
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » O GRACZACH Poszukiwane towarzystwo

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH