Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Moja szybka twórczość :D » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Moja szybka twórczość :D
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Darth Yoda
Triple Ace


images/avatars/avatar-23048.jpg

Data rejestracji: 28-02-2010
Postów: 199

Text Moja szybka twórczość :D Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gdy mroku cierń
Dotyka serce Tę
Klanu Hym rwie się
Bowiem Boska to zachcianka
By krwią pisana była łaska
Przeogromne dymu kłęby
Tworzą tylko trwogę
Gdzie horda godnych wilków
Tłumi rządzę swe.

Opadł dym
Wie już każdy
Królów czas nastał
Potęgi i chwały moc przyszła
By temu sprostać
Twe serce martwe musi zostać.

Cztery rasy wojnę trwały
Moc i strach kluczową role grały
Nim batalii finał, miejsce miał
Bunt i rozpacz
Start swój miał.

By SuB XD


__________________




KUPIŁEŚ = NAPISZ W GRZE I ZŁÓŻ OFKĘ!!!
JEŚLI COŚ WYGRAŁEM - DAJ ZNAĆ NA PW!

N3RVO RULEZZZ
18-08-2017 02:50 Darth Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Darth Yoda Dodaj Darth Yoda do Listy kontaktów
Darth Yoda
Triple Ace


images/avatars/avatar-23048.jpg

Data rejestracji: 28-02-2010
Postów: 199

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Darth Yoda
Attention Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"BEZKRES"



Wojna trwa, przemoc sięgała zenitu. Konflikty się nasilały. Ból towarzyszący miastu, bezustannie atakował słabych i bezradnych.
Nieliczni, wytrwali, pragnący coś zmienić w swym nędznym życiu stawiali opór.

Świat ogarnięty wojną stał się wyzwaniem dla żywych, opcją przetrwania było posłuszeństwo rodom nieumarłych.
Ci zaś nie doceniali ludzi. Był to pokarm, krew i mięso, bezbronna zwierzyna, chaotyczna i niezdyscyplinowana.

Lecz i zmroków ciemności błysk jasności szansę miał przetrwać. Bowiem przepowiedziane było iż potomek jednego z rodów zwróci się ku swoim.
Przyjmie role wybawiciela ludzkości. I poprowadzi żyjących ku martwym. Przywróci dawny porządek i ład.

Przepowiednia skłóciła 4 Wielkie Rody. Był to początek pierwszej wojny krwi.
Wojna przybrała różne ścieżki. Toczące się bitwy pod murami zamków nie miały końca. Od zmierzchu do świtu wokół było widać tylko krew.
Nie posiadające końca strumienie krwi tworzyły nowe korytarze rzek. O to tak powstawały pierwsze kręgi miasta potępionych. Nie poskromione duszę będące wiecznie głodne
nie miały ujścia w swej bezkresnej żądzy.


Ludzie stali się niewolnikami, tanią siłą roboczą. Świat ogarnęło szaleństwo, chciwych i bogatych. Stawką była dominacja oraz możność korzystania z pozostałości po starych czasach!
Wampiry zjednoczyły się w klany. Mimo różnic rasowych ich determinacja i chęć wygranej prowadziła ich ku chwale.
Bitwy toczące się między klanami miały różne końce. Walki tak nabierały tempa i intensywności, stawały się rynsztokami wypełnionymi krwią i nienawiścią.
Miejscami w które nikt zapuszczać się nie chciał.

Nazajutrz ciała znikały gdy pierwsze promienie rzucały blask na róże krwawej ziemi. Popiół rozniesiony wiatrem docierał do wielu zakątków krainy.
Kto doświadczał bitwy stawał się coraz potężniejszy. Władcy klanów stawali naprzeciw siebie dumni swoich wojowników. Bitwy odbywały się latami.
Wygranej strony nie dało się rozpoznać. Póki jeden z klanów nie zawarł sojuszu z innym klanem. Był to bowiem pierwszy przejaw pokoju a może jego namiastka.
Lecz ten pokój miał na celu połączenie sił i zniszczenie wrogów. Atak wywarł pożądany skutek, dał wygraną. Nie mniej jednak stał się nowym powodem do konfliktu.
Kto przejmie nową ziemię? Oba klany chcące zagarnąć większość zwróciły się ku sobie.

W owym afekcie bezustannej nienawiści nie było mowy o pokoju. Dopóki nie pojawił się pierwszy z przepowiedni. Posiadał on bowiem moc wszech widzenia a także opanował życie i śmierć.
Jego majestat budził powszechną grozę. Przerażający swą osobą budził strach.Potęga jego mocy nie miała ograniczeń. Jego imię brzmiało SuB-WRC. rotfl

to be continued.

Dzięki.

__________________




KUPIŁEŚ = NAPISZ W GRZE I ZŁÓŻ OFKĘ!!!
JEŚLI COŚ WYGRAŁEM - DAJ ZNAĆ NA PW!

N3RVO RULEZZZ
18-08-2017 05:05 Darth Yoda jest offline Szukaj postów użytkownika: Darth Yoda Dodaj Darth Yoda do Listy kontaktów
NotKili
Member


Data rejestracji: 17-12-2016
Postów: 49
Klan: BH
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia XI
Skąd: R18

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Potępiony wrc-sub
Kiedyś myślałem ze to nub
Ale po kilku udanych drzewach duo prób
Stwierdzam, ze to całkiem mądry wampir-trup.

kilka lat już spędził w swym nie-życiu.
Wiec emanuje widzą w BW obyciu.
Ogólnie stwierdzam, ze to całkiem spoko facet.
Zawsze po ataku podzieli się surowcami w ilości kilkuset.
Facet I do plotkowania i do sensownego pogadania.
Zawsze odpisze w kilku napisanych od serca Zdaniach.

Jeśli miałbym go odpisać jednym słowem.
To chyba mi by odebrało mowę,
Ten człowiek jest tak pozytywny i sympatyczny,
Ze niejeden by napisał o nim poemat liryczny,
chociaż ukrywasz się za postacią z duża ilością biustu!
Przyznam szczerze, ze Twoja osoba przypadła mi do gustu!
Nawet przyznam szczerze ze Cię trochę lubię!
Wiec bądź taki cały czas jak jesteś subie!

Pozdrawiam i siemano!
Szykuj się na atak po 3evo rano ;D
19-08-2017 01:21 NotKili jest offline Szukaj postów użytkownika: NotKili Dodaj NotKili do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Nasza twórczość » Nasze historie » Moja szybka twórczość :D

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH