Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Pożyczę / Najmę » Pożyczę / Najmę (r1) » Pilnie Potrzebuję doskonałej łatwości jestem cały czas » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Pilnie Potrzebuję doskonałej łatwości jestem cały czas
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Morgot R1
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2017
Postów: 0
Kraina: Necropolia
Skąd: cokolwiek

Pilnie Potrzebuję doskonałej łatwości jestem cały czas Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak w temacie
Cały zestaw na 10 min proszę tylko o pirscienie i amulet bez prefixow za niski poziom mam by to założyć ze zwykłymi dam radę Smile
Jakby ktoś chciał sprzedać kupię chętnie
szukam dsk runiczny xxx
dsk czarny amulet twardej skory
Nick w grze Morgot

__________________
Morgot R1

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Morgot R1: 18-08-2017 20:12.

18-08-2017 12:46 Morgot R1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgot R1 Dodaj Morgot R1 do Listy kontaktów
Morgot R1
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2017
Postów: 0
Kraina: Necropolia
Skąd: cokolwiek

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Morgot R1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

UP

__________________
Morgot R1
18-08-2017 20:14 Morgot R1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgot R1 Dodaj Morgot R1 do Listy kontaktów
Morgot R1
Newbie


Data rejestracji: 17-08-2017
Postów: 0
Kraina: Necropolia
Skąd: cokolwiek

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Morgot R1
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ogarniete zamykam

__________________
Morgot R1
19-08-2017 02:41 Morgot R1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Morgot R1 Dodaj Morgot R1 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Handel » Pożyczę / Najmę » Pożyczę / Najmę (r1) » Pilnie Potrzebuję doskonałej łatwości jestem cały czas

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH