Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Cofniecie aukcji [r1] » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (2): [1] 2 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Cofniecie aukcji [r1] 10 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Cofniecie aukcji [r1] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r1.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=6cdba53d37

Witam, dlaczego takie rzeczy mają miejsce? kupiłem przedmiot na aukcji, zgodnie z zasadami. Pilnowałem by nikt nie przebił, bo zależało mi na zakupie spodni. Na aukcjach pojawiło się wtedy więcej runicznych z dodatkowymi surfixami więc spodziewałem się mniejszego zainteresowania. Nie rozumiem jednak dlaczego zostały mi odebrane spodnie które zgodnie z obowiązującymi zasadami i legalnie zakupiłem.

W ramach protestu zawieszam moją subskrypcje opłat premium, gdyż uważam że zostałem poszkodowany i nic nie zmieniło się w grze. Nadal są równi i równiejsi.

Wniosek prosty, jeśli tak działacie to nie mam ochoty grać w tą grę dłużej, obawiając się dalszych podobnych działań ze strony operatorów.

Pozdrawiam, a sam do czasu wyjaśnienia zaprzestaje wszelkich działań w grze.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 19-08-2017 21:08.

19-08-2017 21:08 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
airbatel
Newbie


Data rejestracji: 14-06-2017
Postów: 9

RE: Cofniecie aukcji [r1] Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zależało Ci na tym żeby kupić taniej i sprzedać drożejSmile Stąd aukcja jest cofnięta.

__________________
R1 Pinnacle
19-08-2017 21:10 airbatel jest offline Szukaj postów użytkownika: airbatel Dodaj airbatel do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I jest to normalne, tak działa rynek. Jeśli zaś ktoś nie chce dać minimalnej to jego strata. Gram jako handlarz, z tego czerpie przyjemność w grze, a jak janusze biznesu nie chcą dać 100 pr za minimalną cene i sprawdzićpo ile chodzą, albo dać tyle co chcą uzyskać to nie jest moja sprawka. Jak wystawie w sklepie produkt ze złą ceną to muszę z nią sprzedać, jak nie pójdzie to moja wina bo tracę czas, a przedmioty tanieją. Jeśli zaś każdy może anulować aukcje gdzie kupujący rozpoczął licytacje to po co jest tekst mówiący że można wycofać dopóki ktoś nie zalicytuje. Dzięki temu że handluje w grze wiele osób miało dostęp do itemów których nie ma na aukcjach bo za mało z tego jest, a mali nie mieli szansy kupić kiedy chcieli. Tak to działa, jeśli nie zostanie podana dokładna przyczyna to po prostu przestane grać, a premium płaciłem regularnie. Proste, taka moja forma strajku, jeśli się mylę i jest pkt. w regulaminie który przeczy moim przekonanią to proszę go podać. Przyznam się do błędu, jeśli jednak ktoś nie dał minimalnej i cwaniaczy to jak tak działa handel to dziękuje. Ja mówie wprost, kupuje by zarobić, każdy to wie jak sam mówisz, ale korzystają na tym Ci co nie chcą się bawić za "drobne", a mali cierpią.

__________________
r1 - Źdźbło

19-08-2017 21:20 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Rynek jest ręcznie sterowany przez Operatora gry. Myślę, że podobnie ja bym postąpił, ponieważ w wyniku omyłki wystawiającego kupujący zyskał by stanowczo więcej. Co prawda, inaczej bym uzasadnił cofnięcie aukcji, ale to odrębna kwestia.

Otóż, musisz sobie zdawać sobie sprawę, że za każdą aukcję odpowiadają stoją dwie osoby: sprzedawca i kupujący. Operator musi wyważyć interes obu stron transakcji, żądając uznania Twojego mocno pokrzywdzony zostaje sprzedający.

Swoją drogą, ciekawe jest, że nikt się o te spodnie nie bił - zapewne ich cena byłaby wyższa.

Zasadą jest, że nie cofamy do aukcji zakończonych z niższą ceną niż reszta. Ale jeśli ktoś się pomyli przy wystawianiu, to w myśl zasady: ,,za pomyłki się nie karze", to cofamy aukcję lub pozwalamy na podbijanie ceny przez np. kolegę z klanu. Jeśli kolega wygra, to aukcja jest cofana z opisem na zgodny wniosek obu stron.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

19-08-2017 21:37 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle że ja nie wyrażam zgody, moge dopłacić do minimalnej. Nikt się ze mną nie kontaktował i jestem poszkodowany.

edit1:
Nikt się nie bił bo były inne runy lepsze i tanio. Ktoś nie sprawdził ale wystawił licząc że oszczędzi 100 pr.

edit2:
Drugie, w takim razie mocno ja zostałem pokrzywdzony, odebrano mi bez podania przyczyny dlaczego. Moge zatem mieć dsk runiczne spodnie, a sprzedawać dsk runiczne powiedzmy nocy, jak cena nie wyjdzie to powiem że się pomyliłem i miałem sprzedać zwykłe runy... tak moge robić każdą aukcje... i pytanie kto był sprzedającym, mogę się dowiedzieć? Bo jeśli jakiś maluszek który dopiero zaczyna to odpuszczę, jeśli jednak stary wyjadacz który zna admina lub nadużywa zasad to chyba nie powinno tak być?

edit3:
W takim razie jest to precedens? Rozumiem że można wystawiać przedmioty bez ceny minimalnej i każdy może powiedzieć że się pomylił? Dlaczego jak ktoś nie dał ceny minimalnej, dał koniec na 3 w nocy (chyba), dodatkowo w długi weekend, to czemu ma się nie dziwić? Aż tak łopatoligiczna gra się stała że za brak myślenia nic nie grozi? W tej sytuacji ja zostałem poszkodowany i mojej strony nikt się nie spytał?

Pytam po co starać się, licytować i mieć emocje z tym związane. Już ucinacie za za dużo, a teraz chcecie zabierać jak za mało? to od razu narzućcie ceny i będzie po problemie, lub może usuńcie CM, bo to omyłka nie była, co najwyżej głupota. Spodnie licytowałem pewien czas po ich wystawieniu, czekałem i patrzałem że wszyscy olali z racji że były lepsze tanio po urodzinach się posypało. Ze swojej strony dodam że włączony urlop do czasu wyjaśnienia sprawy, oraz zawieszam wszystkie transakcje jakie robiłem, skup, sprzedaż czy pożyczanie sprzętu dla maluszków.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 20-08-2017 01:13.

19-08-2017 21:44 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A co z kupowaniem itemow w cenie zlomu bo akurat o tej godzinie nie bylo nikogo chetnego na kupno? Za bezcen kupic mozna a sprzedac? Np. Leg ds czarny ring na aukcji za 800 pr poszedl. A wczesniejszy za 120 000 pr. Czemu op nie cofnie aukcji?

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

20-08-2017 01:23 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

op interweniuje tylko wtedy gdy po wystawieniu aukcji sprzedający zgłosi błąd i zwróci się o jego naprawę.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-08-2017 01:25 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Więc gwarantujesz mi że nie doszło do tego po zakończeniu aukcji? W takim razie jak rozróżniacie błąd i zaniedbanie? I czy osoba wystawiająca częściej nie wystawiała bez CM, a tylko to zgłosiła? Proszę o zbadanie sprawy.



cytat:

§4 Działania zabronione
(...)
V. Zabrania się wykorzystywania w dowolny sposób błędów oprogramowania gry bądź serwera. W przypadku wykrycia takiego błędu, użytkownik jest zobowiązany do natychmiastowego zgłoszenia błędu do Administratora gry, wraz z jak największą ilością informacji dotyczących zaistniałego błędu.


W takim razie znając waszą definicje błędu powołuje się na ten pkt.

Edit: opierając się na tym że podejrzewam nadużycie.

edit2: bład oprogramowania, wprowadziliście bardzo omylną zmienną. Czynnik ludzki.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 20-08-2017 01:36.

20-08-2017 01:33 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

reklamacje na czynności operatora składa się do C47

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

20-08-2017 01:38 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy nie chodzi o reklamacje na czynność operatora bo ma dozwolone widełki działania w takich sprawach... i c47 i tak w 99% przypadków poprze OS bo przecież tak jak graczy brakuje wam ludzi do zarządzania serwerem... i nie będzie ryzykował utraty kolejnego członka Teamu. Nawet przeboleć można te spodnie, jednak chodzi o jasne zasady i równość. Nie że wypłaczę byście coś zrobili... Bo na tym to teraz trochę polega...

Przypomina to trochę bezstresowe wychowanie a z tym kojarzy mi się jedna przypowieść o takim wychowaniu o babci, wnuczku oraz ludziach korzystających z komunikacji miejskiej.

Z tym że my jesteśmy ludźmi w busie, wy babcią, a sami wychowujecie więcej bachorów niszcząc społeczność graczy chcących grać pozostawiając lukę dla cwaniactwa, wypłakiwania racji(sam to teraz stosuje widząc że działa) i kumoterstwa.

W grach które odnoszą sukces zasady są proste i jednolite. Możecie stworzyć aplikację która przyciągnie tłumy, ale stracicie je tak jak 10 lat temu przez irytację graczy jak to miało miejsce w wielu dobrych grach gdzie społeczność zniechęcano podobnymi praktykami. Zastanawiam się tylko czy gdybym sam zgłosił takie coś, a osoba sprzedająca była by analogicznie kupującym czy postawa była by podobna. Czy może karacie za bycie sprytnym, a pomagacie tym mniej rozwiniętym czy to w doświadczeniu, czy też umysłowo -.-.

__________________
r1 - Źdźbło

20-08-2017 01:59 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o powyzszych dzialaniach bylo pisane wielokrotnie na forum juz

zazwyczaj jak ktos czyscil zbrojownie i powrzucal sprzet bez cm i zapomnial po mniej niz 1h cofnac (np mial 10k sprzetu do sprzedania co jest nurzace zwlascza jak widzisz tylko 5-10 dropow na 1 polce)
zazwyczaj tak jak wspomniali wyzej po zgloszeniu do opa znajdowalo sie znajomego ktory radykalnie pushowal dany przedmiot i po zgloszeniu tego przez obie strony bylo to cofane - sam z tego musialme raz czy dwa korzystac i teraz wystawiam za 99999999 wrazie jak sie zapomne
nie wiem czy w tym przypadku osoba nie zauwazyla ze nie cofnela aukcji i czy zglosila w czasie trwania czy nie - rozumiem ze popelnila blad i tyle
jelsi poczytasz forum to akurat zwlaszcza ostatnio operatorzy staraja sie cofac operacje jesli te nastapily wskutek bledu (nawet takie jak skasowanie umaga itd jesli tylko moga to systemowo sprawdzic i cofnac)
rozumiem ze chciales zarobic ale...

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
20-08-2017 08:30 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
kurak26
King


Data rejestracji: 22-11-2006
Postów: 871
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro przez pomyłkę wystawił te dsk runy to OP powinien jeszcze sprawdzić czy w okresie powiedzmy miesiąca od cofnięcia aukcji item nie zostanie ponownie wystawiony na handel, jeżeli tak nie ma mowy o pomyłce "bo nie chciałem tego sprzedać" tylko żyłowaniu 100pr za CM a skoro nie pykło z podbijaniem to poproszę runki do magazynu bo czemu mam tracic na swej chytrości ????


Mówimy o r1 gdzie pr jest masa, a takie portki po 80k tylko desperaci kupuja

__________________
było miło, teraz nawet 1 grosza szkoda na "wasz produkt", ale i tak pykam dalej
20-08-2017 09:24 kurak26 jest offline Szukaj postów użytkownika: kurak26 Dodaj kurak26 do Listy kontaktów
Kath
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2015
Postów: 16

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli sprzedajacy napisał do opa pw PRZED zakonczeniem aukcji to mozna by uznac za pomylke i cofnac, jesli czekal na zakonczenie i wtedy zglosil to jego blad i w mysl regulaminu aukcji ...

2. Nie ma itemu, który został sprzedany ZA TANIO. Zgłaszanie takich aukcji operatorowi to tylko dodawanie mu niepotrzebnej roboty - może zostać uznane za spam i ukarane banem w grze. Takie aukcje nie są uznawane za push. Item wystawiony bez cm, w nieodpowiedniej porze i okazyjny zakup uznawany jest za winę sprzedającego.





a dalej


8. Z nieregulaminowych aukcji Operator najczęściej ścina nadwyżkę. COFANIE transakcji następuje wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach:

a) ktoś pomylił się w licytacji itemu (np. chodziło mu o ten wyzej) i w rezultacie przepłacił za niego

b) pomylił się w cenie wpisując kamienie/pr z ręki (o jedno zero za dużo itp.), co spowodowało że zostało przepłacone

c) pomylił item przy wystawieniu*

d) pomylił się przy ustawianiu CW*

e) rzadki przedmiot, którego ustalenie wartości wymaga dokonanie powtórnej licytacji, bo coś było nie tak w pierwszej.

* bardzo naciągane jako, że można wycofać samemu item jeśli nie padła na niego oferta. Z zasady nie cofane są aukcje z powodu pomyłki, tylko z powodu przepłacenia. Zalecane jest poproszenie w takim przypadku kolegę o przysługę, by przepłacił źle wystawiony przedmiot i wtedy jest regulaminowa podstawa do cofnięcia aukcji. Oczywiście, wymagane jest zgłoszenie aukcji i napisanie w tej sprawie do Operatora swojego serwera


NA WNIOSEK KTÓREJŚ ZE STRON, NAJCZĘŚCIEJ ZGŁOSZONY W TRAKCIE TRWANIA LICYTACJI, NIE ZAŚ PO JEJ ZAKOŃCZENIU!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kath: 20-08-2017 10:25.

20-08-2017 10:21 Kath jest offline Szukaj postów użytkownika: Kath Dodaj Kath do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak już pisałem, idąc tym tropem, równie dobrze można zgłosić "się pomyliłem" bo item poszedł za tanio w tych przypadkach:

Legendarny Doskonały Czarny Pierścień 12 852 2017-08-19
06:00:00

Legendarny Doskonały Zdradziecki Pierścień 9 2 554 2017-08-16
20:54:10

Doskonała Kurtka Szybkości 5 2 574 2017-08-19
18:10:17

Doskonałe Runiczne Spodnie 2 10 500 2017-08-14
10:27:41

to kilka pierwszych lepszych itemków sprzed kilku dniu.

i idąc logiką opa który cofną runy, można by cofnąć każdy w/w itemik "bo nie poszedł za tyle ile chciałem, bo się pomyliłem" przecież to paranoja

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

20-08-2017 13:32 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Operator wyjaśnił już w jakich sytuacjach cofa się aukcje.
A cofnięcie jest jedyną opcją przy pomyłkowym wystawieniu, nie można dopłacić do wartości rynkowej przedmiotu, bo gracz i tak traci przedmiot, którego nie chciał sprzedawać.


W takim razie tu konczy sie nasza wspolna przygoda. Znowu pokazano ze sa rowni i rowniejsi. Czytalem regulamin przy rejestracji i wszystkie jakie znalazlem faq i tym podobne na jakie trafiłem. Dzieki za wspolna gre, moze znowu pojawie sie za pare latWink .

__________________
r1 - Źdźbło

20-08-2017 15:13 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

8. Z nieregulaminowych aukcji Operator najczęściej ścina nadwyżkę. COFANIE transakcji następuje wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach:

a) ktoś pomylił się w licytacji itemu (np. chodziło mu o ten wyzej) i w rezultacie przepłacił za niego

b) pomylił się w cenie wpisując kamienie/pr z ręki (o jedno zero za dużo itp.), co spowodowało że zostało przepłacone

c) pomylił item przy wystawieniu*

d) pomylił się przy ustawianiu CW*

e) rzadki przedmiot, którego ustalenie wartości wymaga dokonanie powtórnej licytacji, bo coś było nie tak w pierwszej.

* bardzo naciągane jako, że można wycofać samemu item jeśli nie padła na niego oferta. Z zasady nie cofane są aukcje z powodu pomyłki, tylko z powodu przepłacenia. Zalecane jest poproszenie w takim przypadku kolegę o przysługę, by przepłacił źle wystawiony przedmiot i wtedy jest regulaminowa podstawa do cofnięcia aukcji. Oczywiście, wymagane jest zgłoszenie aukcji i napisanie w tej sprawie do Operatora swojego serwera

NA WNIOSEK KTÓREJŚ ZE STRON, NAJCZĘŚCIEJ ZGŁOSZONY W TRAKCIE TRWANIA LICYTACJI, NIE ZAŚ PO JEJ ZAKOŃCZENIU!


Od każdej sytuacji mogą być wyjątki - każda sprawa jest zawsze rozpatrywana indywidualnie i oceniana według wielkości przewinienia

Oto cytat z regulaminu aukcji.. Chyba wątpliwości rozwiane. Skoro przeczytales wszystko to powinieneś wiedzieć.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


20-08-2017 15:20 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak i widze ze gra nie ma zasad bo sa elastyczne. Wiex moge wchodzic w tylni otwor operatora i bede uprzywilejowany. Jesli tego nie widzisz to albo jestes slepy albo umoczony. Lub jak przypatrzylem na Czacie publicznym czerpiesz przyjemnosc z trollowania i wkurzania innych. Ide pograc w zachodnie gierki. Moze przy 20 rocznic powstania dorosna operatorzy do powaznego podejscia do graczy. Pozostawianie furtek widac do jakich naduzyc prowadzi. P.s. skladam podobne zazalenie na wszystkie moje aukcje. Omylkowo gralem w ta gre o 3 miesiace za dlugo. Ciekawe czy moje aukcje tez anuluja.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 20-08-2017 17:45.

20-08-2017 17:44 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Napisanie do operatora prośby o cofnięcie, bo pomyłkowo wystawiło się przedmiot, to 'wchodzenie w tylni otwór'? -.-
To, że gracz coś by stracił, mimo że administracja może temu przeciwdziałać cofając aukcję, jest czymś dobrym dla gry i graczy?
Jakim nadużyciem jest pomoc administracji w takiej sprawie?

Nie ma tutaj też żadnej furtki dla oszustów skoro trzeba się zgłosić do operatora podczas trwania aukcji (ewentualnie pomoc administracji może być też i przy trochę późniejszym zgłoszeniu, ale tylko przy wyjątkowych sytuacjach jak np. sprzedaż 100szt złomu bez CM, gdzie codziennie sprzedaje się takie paczki za określoną cenę - czyli tam, gdzie widać wyraźnie, że to było zwykłe ludzkie niedopatrzenie/pomyłka).

Nie udało ci się kupić czegoś po taniości (co, przypominam, zostało wystawione przypadkiem), więc obrażasz się na całą grę? -.-
Bardzo dojrzałe zachowanie.

I nie, twoje aukcje nie będą anulowane. Nie zgłosiłeś tego przed ich zakończeniem i od razu widać, że 'kręcisz' (a właściwie nieudolnie próbujesz trollować)

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-08-2017 17:57 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Lowca
Lord


images/avatars/avatar-17934.png

Data rejestracji: 24-01-2008
Postów: 381
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja trolluje? Wkurzam? Hmm najlepsza obrona czyli atak. Wkleiłem Ci pkt z regulaminu, ktory akceptowales a Ty swoje.. Więc lepiej tutaj nie graj skoro masz takie podejście. Nie będziemy tęsknić.

Ce odpisał Ci wyżej.

__________________
Nick r1 : Tata_Muminek


Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lowca: 20-08-2017 18:35.

20-08-2017 18:35 Lowca jest offline Szukaj postów użytkownika: Lowca Dodaj Lowca do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak ktos wystawia codziennie aukcje bez cm to po h ona jest i czemu jest platna. Nie znacie sie na rynku to programyjcie. Szukalem przez lata w tej grze handlu i to robila masa osob ktora odeszla przez to ze go tak regulujecie. Robie to co potrafie: skutecznie zwrocilem uwage na problem z ktorym nie radzicie sobie od lat. Handel umiera przez wasze wtracanie sie do niego mimo zasad. Daliscie cm to niech ludzie uzywaja, chcecie spolecznosci ktora macie sie opiekowax mimo iz ma 11 lat? To tworzcie ta gre dalej na takich zasadach. Ja odpadam nie z powodu glupich paru pr; aale zasad postepowania waszych. Daliscie mozliwosc cm, daliscie mozliwosx anulowania, ktos nie dopatrzyl to mogl wycofac. Jesli nie ma odpowiedzialnosxi bo wszystko cofacie to nie ma satyswakcji z aukcji. Wycofajcie handel lub zmiencie nazwe bo wprowadza graczy w blad. Osoba wystawiajaca przedmiot miala mase mozliwosxi w tym sprawdzenie i anulowanie juz wystawionej.


I nie obrazam sie na cala gre, ale wasza profesjonalnosc.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 20-08-2017 18:53.

20-08-2017 18:52 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szczerze powiedziawszy coś jest na rzeczy. Gracz wystawiający aukcję bez cm przyjmuje ryzyko sprzedania danego itemu taniej niż podobne egzemplarze i sam uważam, że "za gapowe się płaci". Nie wnikam w sytuację, nie interesują mnie pobudki opa który cofnął aukcję, motywy gracza, który pożałował, że nie dał cm, ani tego, który nieomal kupił przedmiot za bezcen. Piszę to, bo warto znać różne punkty widzenia, a widać punkt widzenia autora tematu jest nieco bagatelizowany, podejrzewam, że przez jego nastawienie i agresywność.
20-08-2017 21:40 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O ukazanie tego problemu też mi chodzi, operator często może emocjonalnie podchodzić do problemu, a nie na podstawie zasad bo widełki działań pozwalają mu na różne rozwiązanie analogicznych sytuacji. Regulamin postępowania w takich sytuacjach nie jest jasny mimo 11 lat gry. Podobnie miałem w przeszłości tutaj i stąd moja irytacja. Jeśli byłem trochę zbyt agresywny to przepraszam jeśli tak zostałem odebrany, jednak zależało mi też na zauważeniu tego tematu, oraz ukazaniu na przykładzie.

__________________
r1 - Źdźbło

21-08-2017 08:21 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.659

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Obaj źle rozumiecie sytuację.
Tu nie chodzi o to, że przedmiot został sprzedany zbyt tanio - bo tego gracz nie może wiedzieć przed zakończeniem aukcji (czyli wtedy kiedy zgłasza do opa pomyłkę).


I jak można w jednym miejscu pisać, że stwarzamy komuś furtkę do oszustw (mimo, że tego nie robimy), jednocześnie pisząc, że nie powinniśmy ingerować w handel jak teraz (czyli ucinając i cofając aukcje co właśnie zamyka furtkę dla oszustów).

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-08-2017 09:04 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo ta osoba mogła jak każdy sprawdzić co wystawiła i wycofać ofertę. Dopełniła się niedopatrzenia, a ja postępując jak należy, zgodnie z zasadami i regulaminem zostałem poszkodowany. Serio nie widzisz problemu? Z jednej strony gracz który popełnił błąd bo ma całą masę możliwości sprawdzenia i wycofania, jest tekst informujący że można wycofać, jest panel pokazujący przedmioty wystawione. Z mojej perspektywy promujecie nieodpowiedzialność, a karacie prawidłowe zachowanie. A forum po to właśnie jest byśmy mogli tu podyskutować.

__________________
r1 - Źdźbło

21-08-2017 09:50 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cyt
Bo ta osoba mogła jak każdy sprawdzić co wystawiła i wycofać ofertę. Dopełniła się niedopatrzenia, a ja postępując jak należy, zgodnie z zasadami i regulaminem zostałem poszkodowany.

to nawet nie wiesz ile takich aukcji jest cofanych bo poprostu wypadki chodza po ludziach
nie wiem jak ta dana sytuacjia wygladala kiedy bylo zgloszone i czemu akurat nie ogarnal kogos kto by maxymalnie przeplacil ale teraz to ty robisz z tego sciane placzu i tyle

poza tym co do regulaminu wkleili ci pare postow powyzej ze regulamin doposzcza cofanie takich aukcji wiiec wszystko jest jak powinnobyc

nie wiem czy rozumiesz ale operatorzy nie beda cofac nie wiadomo ile aukcji a poprostu jak ktos zglosi pomylke - i chyba normalne ze nie beda tego robic jak sie okaze ze bylo to robione nagminnie

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-08-2017 10:06 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie wiem czy na R1 jest odrębny regulamin handlu bo tam nie gram. Wiem natomiast że operator w tej grze morze WSZYSTKO!
Kiedyś miałem podobną sytuację:

LEG DSK AMULET SZTUKI

Argumentacja operatora była dla mnie całkowicie nieprzekonująca:
cytat:
adagio napisał(a)
Różnica pomiędzy aukcją w grze a aukcją na forum jest taka, że do tej pierwszej dostęp ma każdy a do tej drugiej już nie.
Dlatego aukcje w grze nie są cofane z powodu "Zbyt niskiej ceny"


W grze legalizuje się dwa niezależne sposoby wymiany handlowej i argumentuje ingerencję w jeden nich tym że "nie każdy ma do niego dostęp".
Zrozumiał bym gdyby ten dostęp był jakoś ograniczany przez czynniki niezależne od uczestnika wymiany handlowej ale tak nie jest bo konto na forum założyć może każdy.

W tym temacie, całkiem serio, jako argument ingerencji operatora podaje się złą wolę kupującego który "chciał kupić za tanio" a sprzedający "pomylił się". Otóż jest to totalna BZDURA!
Skoro dostęp do aukcji miał każdy to określanie tej transakcji mianem pomyłki albo cwaniactwa jest BZDURĄ! Rynek się myli ani nie cwaniakuje! W żadnym podręczniku ekonomii nie ma informacji że krzywa popytu i podaży musi przeciąć się zawsze w tym samym punkcie!

Jakiś czas temu kupiłem 500 złomu za 50pr (bo nikt nie licytował wyżej). Krzywa popytu i podaży przecięła się w punkcie mocno oddalonym od średniej i nie ma tutaj mowy o pomyłce!

Skoro dostęp do rynku mają wszyscy i nie ma punktu regulaminu, który zabraniałby wystawiania przedmiotów na aukcję oraz składania ofert poniżej średniej ceny z ostatnich sprzedaży to cofanie transakcji jest niedopuszczalną ingerencją w rynek!

__________________
R14 : Brzydall
21-08-2017 10:31 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Wycofanie przedmiotu jest możliwe w dowolnym momencie, pod warunkiem, że żaden z graczy nie zdążył go jeszcze zalicytować.
Twój przedmiot pojawi się na liście aukcji w ciągu 1-6 godzin od momentu jego wystawienia.
Licytacja będzie możliwa przez wybraną ilość godzin, liczoną od momentu pojawienia się przedmiotu na liście aukcji.


Gracz widzi wystawiony przedmiot przy składaniu oferty rynkowej, po wystawieniu przechodzi do listy wystawionych przedmiotów. A na dodatek z tego co sprawdzam oferta od razu się też nie pojawia, jest jakieś opóźnienie. Więc gracz widzi 2 razy co najmniej wystawiony przedmiot, ma podgląd cały czas co wystawił. Ma też informacje kiedy może wycofać ofertę.

__________________
r1 - Źdźbło

21-08-2017 11:12 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czego nie rozumiesz?

ktos mogl wystawic przedmiot i nie sparwdzil czy dal poprawnie cm badz czyscil zk i nie wycofal a bylo bez cm (rozne moga byc powody) - mogla byc burza, powodz albo nawet trzesienie ziemi, albo poprostu usnal przed kompem w czasie odkopywania zk (tak tez sie zdazalo...)
wiec mogl zauwazyc ze cos jest nie tak na drugi dzien gdy ofka juz byla badz nawet sie aukcja skonczyla

cytat:
8. Z nieregulaminowych aukcji Operator najczęściej ścina nadwyżkę. COFANIE transakcji następuje wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach: a) ktoś pomylił się w licytacji itemu (np. chodziło mu o ten wyzej) i w rezultacie przepłacił za niego b) pomylił się w cenie wpisując kamienie/pr z ręki (o jedno zero za dużo itp.), co spowodowało że zostało przepłacone c) pomylił item przy wystawieniu* d) pomylił się przy ustawianiu CW* e) rzadki przedmiot, którego ustalenie wartości wymaga dokonanie powtórnej licytacji, bo coś było nie tak w pierwszej.


bo ty przytaczasz tylko czesc a tu wyraznie jest napisane ze op mial prawo do interwencji jezeli uwazal ze zaszlo jedno z powyzszych zdazen

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
21-08-2017 11:25 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moim zdaniem obie strony tej dyskusji mają rację i jest prosty sposób na pogodzenie ich: aby "aukcja-pomyłka" została cofnięta, gracz musi złożyć odpowiedni temat na forum. wtedy wszyscy potencjalni licytujący będą wiedzieć, że aukcja zostanie cofnięta niezależnie od wyniku

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
21-08-2017 11:35 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
2. Nie ma itemu, który został sprzedany ZA TANIO.

Zgłaszanie takich aukcji operatorowi to tylko dodawanie mu niepotrzebnej roboty - może zostać uznane za spam i ukarane banem w grze.
Takie aukcje nie są uznawane za push.
Item wystawiony bez cm, w nieodpowiedniej porze i okazyjny zakup uznawany jest za winę sprzedającego.

a czego Ty nie rozumiesZ?

oraz

cytat:
8. Z nieregulaminowych aukcji Operator najczęściej ścina nadwyżkę. COFANIE transakcji następuje wyłącznie w wyjątkowych sytuacjachFrown ...)


__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 21-08-2017 11:42.

21-08-2017 11:40 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Strony (2): [1] 2 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » NECRO Cofniecie aukcji [r1]

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH