Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING 94384, 94716 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony 94384, 94716 8 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,008 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

94384, 94716 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ID 94384
Postać Poliwaj

ID 94716
Postać Ed Sheeran (dawnej Joten)

Pushing
Ban stały


Gracz Joten przekazał przedmioty, dnia 2016-02-19, użytkownikowi Poliwaj

Doskonałe Runiczne Spodnie
Doskonała Złota Bransoleta Szaleńca
Doskonała Diamentowa Bransoleta Łatwości
Dobra Diamentowa Bransoleta Łatwości
Doskonały Srebrny Amulet Szczęścia
Legendarny Doskonały Amulet Krwi
Doskonały Srebrny Pierścień Szczęścia
Legendarny Doskonały Mściwy Pierścień Krwi
Doskonała Przyjacielska Pałka Klanu
Legendarna Doskonała Bransoleta Krwi
Legendarny Doskonały Ostry Rapier Klanu
Legendarny Doskonały Runiczny Kask
Legendarne Doskonałe Runiczne Szorty
Doskonały Srebrny Pierścień Szczęścia
Legendarny Doskonały Elastyczny Łańcuch
Legendarna Dobra Kościana Pałka Drakuli
Legendarny Doskonały Niedźwiedzi Łańcuch
Doskonały Diamentowy Amulet Łatwości
Legendarna Doskonała Runiczna Kurtka
Legendarny Doskonały Elastyczny Pierścień
Legendarna Doskonała Kościana Pałka Drakuli
Legendarna Doskonała Niedźwiedzia Bransoleta
Legendarna Doskonała Elastyczna Bransoleta
Legendarny Doskonały Niedźwiedzi Pierścień

__________________

21-08-2017 18:17 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Re: 94384, 94716 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to co już mam pograne ? nie wiem czy mój obecny klan to przetrwa, ta kara sie tyczy nie tylko mnie... no dobra przedmioty przekazane i co ? moge oddac te pt.... jesli dostane odpowiednio duzo czasu, moge tylko obiecac ze najblizsze pt jakie zbiore pojda na oddanie az do uregulowania dlugu
21-08-2017 18:53 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
joten123
Newbie


Data rejestracji: 21-02-2014
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Re: 94384, 94716 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oj Poliwaj zepsułeś gra mojemu koledze z klanu przez swoją głupote, gdy dawałem Ci zk miałeś wszystko po zgłaszać a Ty nic nir zrobiłeś i jeszcze ostatnio zacząłeś się tym chwalić każdemu na głównym czacie. Panie Op czy mógł by Pan odblokować konto Ed Sheeran. On nie jest niczemu winny. Poliwaj sam mówił że wszystko zgłosi i wiele razy mu to pisałem i mówił że tak zgłoszone pozdrawiam Joten

__________________

21-08-2017 20:39 joten123 jest offline Szukaj postów użytkownika: joten123 Dodaj joten123 do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to były itemki klanowe mialy zostac w klanie ale wszyscy odeszli razem z klanem wiec je sprzedalem, nie chcieli klanu nie chcieli itemków ich wybór ratowalem klan jak moglem...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Poliwaj: 21-08-2017 21:05.

21-08-2017 21:04 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
joten123
Newbie


Data rejestracji: 21-02-2014
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak żeś klan uratował żee masz bana i niewinna osoba bo nie zglosileś Big Grin

__________________

21-08-2017 21:07 joten123 jest offline Szukaj postów użytkownika: joten123 Dodaj joten123 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odwołanie od bana jest możliwe po 30 dniach

__________________

22-08-2017 17:12 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

odwołanie składamtutaj ? na forum ?
22-08-2017 19:54 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Możesz w temacie, a możesz na pw z linkiem do tematu

__________________

23-08-2017 18:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
leon01
Newbie


Data rejestracji: 25-08-2017
Postów: 3
Klan: brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: 13 dzielnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o odblokowanie ja ta postac przejole w tym roku od jotena i nic z ta sprawa nie mam wspulnego
25-08-2017 00:26 leon01 jest offline Szukaj postów użytkownika: leon01 Dodaj leon01 do Listy kontaktów
leon01
Newbie


Data rejestracji: 25-08-2017
Postów: 3
Klan: brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: 13 dzielnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pozdrawiam ED Sheeran
25-08-2017 00:27 leon01 jest offline Szukaj postów użytkownika: leon01 Dodaj leon01 do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To że przejąłeś konto nie oznacza, że wymazuje to jego historię

__________________

25-08-2017 17:20 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
leon01
Newbie


Data rejestracji: 25-08-2017
Postów: 3
Klan: brak
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: 13 dzielnica

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

racja nie wymazuje to histori konta prawda ale dostalem tu rykoszetem tylko dlatego ze chcialem pograc. Nawet wlasciciel konta Joten nie mial pojecia co Poliwaj namieszal,Joten chcial dobrze a oberwalo sie mnie ,Joten chcial by byla kantynuacja gracza i premki,zobacz ile przez ban jestem stratny w bonusach dziennych a teraz jeszcze 2 dni ewentuz szczensciem tez w plecy . Prosze przemysl sprawe z banem 30 dni to dlugo nie wiem czy bedzie mi sie chcialo wracac do gry po takim okresie.
26-08-2017 09:25 leon01 jest offline Szukaj postów użytkownika: leon01 Dodaj leon01 do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

moja wina, moja wina, moja bardzoooo WIELKA wina...

https://www.youtube.com/watch?v=08QpY9-4aGA

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Poliwaj: 26-08-2017 15:36.

26-08-2017 15:33 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po odwołaniu postać Ed Sheeran odblokowana

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
20-09-2017 19:44 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja ??
20-09-2017 20:21 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
joten123
Newbie


Data rejestracji: 21-02-2014
Postów: 3
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Super dzięki za odblokowanie Eda niech gra sobie spokojnie dalej Smile Joten pozdrawia

__________________

20-09-2017 20:56 joten123 jest offline Szukaj postów użytkownika: joten123 Dodaj joten123 do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Poliwaj napisał(a)
A ja ??


A ty nie składałeś odwołania.
Musisz też poczekać na operatora, bo to twoje konto było spushowane, więc będziesz musiał oddać punkty (możliwe, że w większej ilości) na administracyjne

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-09-2017 09:28 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem ci pw z odwołaniem, chę wrocic do gry, pozwol mi sie zaczac logowac i zbierac te punkty juz...
21-09-2017 10:51 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
C47
Super Operator Gry + OP R8


images/avatars/avatar-25255.jpg

Data rejestracji: 08-08-2006
Postów: 29.658

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mam od ciebie żadnego PW. Co, jak pisałem, i tak teraz nie ma znaczenia.

Operator powinien być jutro lub w sobotę. On ustali ile oddać, i czy w ogóle odblokować konto (z premedytacją wykorzystałeś dla siebie nieswoje przedmioty).

__________________
Guerra, guerra nunca cambia
______

Super Operator Gry (R1-R7,R9-21) - sprawy dot. tych serwerów należy najpierw kierować do Operatora

Skargi na opów/odwołania kierować na PW z linkiem do tematu, ktorego sprawa dotyczy

WIADOMOŚCI NIESPEŁNIAJĄCE ZASAD PW SĄ IGNOROWANE
NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI W SPRAWACH TECHNICZNYCH (np błędy gry) LUB UJĘTYCH W TUTORIALACH/FAQ


Zgłoszenia(na PW) łamania przez kogoś regulaminu są ZAWSZE sprawdzane (najczęściej dopiero po kilku dniach), lecz na wiadomości nie ma NIGDY odpowiedzi z mojej strony.
Jeżeli nie pojawił się temat w Pręgierzu to znaczy, że albo nie było podstaw do blokady (lub nie znaleziono takowych), albo nie zostało to JESZCZE sprawdzone.
"Ce jest BE, zbanował, to nic że słusznie, kilku moich klanowiczów"
21-09-2017 13:51 C47 jest offline Strona domowa C47 Szukaj postów użytkownika: C47 Dodaj C47 do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol ja pw wyslalem do adigo

No i przeciez ty jestes operatorem

Odwołuje sie od bana tutaj na forum!

To były przedmioty klanu BronX, bylem jego jedynym czlonkiem wszyscy odeszli dobrowolnie, wiec jakby nie patrzec w jakims stopniu to byly moje przedmioty i chyba bardziej moje niz kogos innego na serwerze, wiem, ze macie swój regulamin, ale nasz klan też miał, odchodząc z klanu zrzekali się wszystkiego.

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Poliwaj: 21-09-2017 19:47.

21-09-2017 18:22 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Były, ale nie twoje, kilka osób z dawnego bronxu nadal gra aktywnie, powinieneś do nich napisać i rozliczyć składki pomiędzy starych klanowiczy, a nie wykorzystać dla siebie i jeszcze się tym chwalić publicznie, bo miałeś darmowe pr xD


Ps. Twój śmieszny regulamin klanu < regulamin gry. To, że ustaliłeś sobie swoje zasady, nie zwalnia Cię z przestrzegania regulaminu gry, który jednak jest ponad to, więc sam jesteś sobie winien. Nieznajomość prawa (w tym przypadku regulaminu) nie zwalnia z jego przestrzegania, a wręcz szkodzi, czego jesteś żywym dowodem.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Feldmarshal: 21-09-2017 20:44.

21-09-2017 20:42 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szeryfie feldmarshalu wiec jaki werdykt ? bo sporo napisałeś nie określając się - Odbanowac czy nie ? jak tak to ile kary mi nakladasz ? jak mnie odbanujesz to wyslij mi pw na forum ze wszystkimi szczegolami
21-09-2017 20:57 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja Cię odbanować nie mogę, ja Ci po prostu nakreśliłem jak bardzo jesteś w rzyci Big Grin
21-09-2017 22:27 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie musisz sie fatygowac skoro nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie, wiem w jakim miejscu sie znajduje.
21-09-2017 23:42 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
adagio
Szeryf na serwerach R14+R16 i R20


images/avatars/avatar-14864.jpg

Data rejestracji: 26-12-2007
Postów: 5.090
Klan: White_Dragons (D_F)
Kraina: Necropolia II
Skąd: Kalisz

Autor tematu Temat rozpoczęty przez adagio
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pushing był za duży, żeby odblokować konto

__________________

23-09-2017 11:10 adagio jest offline Szukaj postów użytkownika: adagio Dodaj adagio do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dużego to ja mam pytona, tutaj by sie jakies liczby/konkrety przydały...

https://www.youtube.com/watch?v=RuiXUySUw70
23-09-2017 11:28 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
Poliwaj
Member


Data rejestracji: 24-03-2016
Postów: 38
Klan: 300 Bronx'ów
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
C47 napisał(a)

Operator powinien być jutro lub w sobotę. On ustali ile oddać, i czy w ogóle odblokować konto (z premedytacją wykorzystałeś dla siebie nieswoje przedmioty).


Ci co kupili też nie narzekali, wiec z premedytacja, ale nie tylko dla siebie.
23-09-2017 11:34 Poliwaj jest offline Szukaj postów użytkownika: Poliwaj Dodaj Poliwaj do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Pręgierz » R14+R18 » PUSHING 94384, 94716

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH