Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 36 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak będą gotowe. głosowanie jeszcze trwa

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
04-09-2017 14:39 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Gorn444
Member


Data rejestracji: 28-12-2010
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam dwa pytania dotyczące tej fuzji.



1.) Jak długo będzie trwał okres pomiędzy ogłoszeniem wyników ankiety a ewentualną fuzją??

Z tego co przez chwilę było napisane przy ankiecie wynika, że coś koło 10.09 kończy się głosowanie. Ile czasu będę miał na przeczyszczenie zbrojowni?? Jak pewnie większość graczy na Moriach moja zbrojownia jest zawalona i dna nie widziałem od dawna i żeby zmieścić się w limicie 500 itemków będę musiał doładować premkę. Wolałbym tego nie robić, jeśli do fuzji jednak nie dojdzie. Są tam przedmioty, których nie chcę stracić, ale które nie są mi w sumie teraz potrzebne.



2.) Jak daleko idąca może być interakcja między obiema posiadanymi przez mnie postaciami??

Jak wiele osób mam postać na R13 i R15 i zamierzam grać obiema po fuzji. Są jakieś akcje, których nie będę mógł wykonywać?? Szukałem informacji na forum i tutorialu, ale nic nie znalazłem.
Domyślam się, że bycie w jednym klanie, ekspy, KW, areny będą w 100% dozwolone, ale co na przykład z handlem?? Będę mógł kupować od siebie przedmioty czy nie?? Będę miał wolną rękę czy będę musiał coś wcześniej zgłaszać do Buca?? Co z wymianą klocków?? Będę mógł dowolnie się nimi wymieniać?? Czy będę mógł zakładać oblężenia o zasoby na samego siebie?? A czy atakować siebie będę mógł?? Chciałbym, żeby mi to ktoś dokładnie rozpisał, bo jedna z moich postaci ma 112 poziom, a druga 114 i nie chcę dostać niespodziewanego bana.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gorn444: 05-09-2017 15:40.

05-09-2017 15:40 Gorn444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorn444 Dodaj Gorn444 do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Do kolegi wyżej.

Handlu nie będzie,będzie serwer aukcyjny. Nie będziesz mógł zaatakować nikogo grającego z tego samego IP,czyli samego siebie.
Tak jak jest na każdym serwerze rodzinnym.
Wystarczyło przeczytać pierwszy post z fuzji a miałbyś większość odpowiedzi Smile

__________________
R4 Freya
05-09-2017 23:33 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
Gorn444
Member


Data rejestracji: 28-12-2010
Postów: 37
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To rozwiewa część moich wątpliwości z pytania drugiego, ale nie wszystkie. Przez "atakować" masz na myśli zasadzki, areny 1vs1 i oblężenia czy tylko zasadzki?? No i jest jeszcze opcja rolek. A co jeśli chciałbym tymczasowo zamienić kwadraty w celu ich rozbudowy??

I druga sprawa. Pisząc o handlu miałem na myśli właśnie aukcje. Akurat to o serwerze aukcyjnym przeczytałem. Tyle, że dalej chciałbym wiedzieć czy wolno mi licytować przedmioty wystawiane drugą postacią. Już teraz czasem waham się przed przebijaniem czyichś ofert, bo nie wiem czy nie zostanie to uznane za push. Mimo, że zwykle kończy się na obcinaniu kamieni sprzedającemu, to i tak obawy mi pozostają. Przy transferze kamieni pomiędzy własnymi postaciami boję się, że administracja może być mniej wyrozumiała.
Już teraz planuję kilka transakcji i wolałbym wiedzieć czy mogę je wykonać ;]

Wyjaśniając jeszcze kwestię pierwszego pytania. Widziałem info o 72 godzinach blokady aukcji, ale bardziej interesowałaby mnie informacja o całym okresie pomiędzy publikacją wyników aukcji, a samą fuzją.

__________________

06-09-2017 04:36 Gorn444 jest offline Szukaj postów użytkownika: Gorn444 Dodaj Gorn444 do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po pierwsze,wystarczy przeczytać zasady działania serwera rodzinnego
Serwery rodzinne (R3, R18 i R19) - krótkie wyjaśnienie zasad

Po drugie trochę logiki-mizesz kupować od siebie ale nie możesz boostowac jednej postaci,sprzedawać drugiej ciągle same śmieci.

Aukcja polega na tym ze każdy może wziąć w niej udzial-jesli wiec klepiesz OFE na przedmiot z drugiej postaci normalnie a nie dając z góry 500k więcej, to nie ma w tym nic nieregulaminowego.

Interakcja pomiędzy kontami na tym samym IP ogranicza się bodaj to jedynej opcji -szpieguj i może napisz wiadomość. Nie można atakować,oblegac. Co do aren 1v1 znów kłania się logika-system przecież nie ominie specjalnie Twojej drugiej postaci podczas losowania walki na arenie. Możesz ją normalnie trafić jak każdego,to samo z 3v3 jeśli Twoja postać jest w innej drużynie.

Co do kwadratów i rozbudowy- jeśli nie boostujesz tylko jednej postaci pod względem budowy-nie będzie problemu. Ce przyklepal bodaj info ze nie ma pushu jeśli postacie budują sobie coś nawzajem.Cos za coś. Wtedy nie ma prawa nikt się przyczepić.

Co do daty fuzji,nie wymagaj od razu konkretnej daty,nikt Ci jej na tym etapie nie poda. Nam na r34 tez nie podawali,po ogłoszeniu wyników ze będzie minął chyba tydzień/półtora zanim napisali dokładna data,a jak ja podali,było to z wyprzedzeniem chyba 7-10 dni

__________________
R4 Freya
06-09-2017 09:15 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
atropos
Newbie


Data rejestracji: 10-05-2008
Postów: 5

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

niewiem moze nie doczytalem ale mam pytanie dotyczace budynkow na r 6 zlom chodzi za 650pr na r 10 to ze 400pr jak budowa kloca pochlaniana r6 wiecej niz na r10 to jak to sie przelozy na fuzjii jak gosc z120 levelem na r 10 ma taki sam kloc co gosc z 120 levelem na r6 to ten z r6 musial wiecej punktow rozwoju wladowac w budowe kloca na tym samym poziomie czyli przy ewentualnej wojnie i pustakowaniu,,, r6 traci na tej fuzjii no wiadomo tydzien spokoju...... ,,,,czy r6 to drugi sort jak to bedzie zbalansowane
09-09-2017 00:18 atropos jest offline Szukaj postów użytkownika: atropos Dodaj atropos do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ten z r6 nic nie straci bo klocek nie jest jego.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
09-09-2017 00:48 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
akinoMxx
Full Member


Data rejestracji: 02-08-2011
Postów: 52
Kraina: Necropolia VI

RE: Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo pozytywnie odbieram fuzje r 10 tymbardziej ze robi sie pusto ale wybralem handlowy serwer bo 80 przedmiotow w zbrojowni to za malo zostawilem r 16 r 7 i nie wiem ile pogram jeszcze na r 18 bo w dobie epikow 80 miejsc to za malo zdecydowanie !!!!!!!!!! Odkopac item cudem wydropiony graniczy z cudemBig Grin tymbardziej ze z palnej moge sie przesiasc na biala wraz ze zmiana uzbrojenia moge zmienic rase a jesli biala bron mi sie nie spodoba i zechce wrocic do palnej wiec zbiera sie 130 potrzebnych przedmiotow, dostalismy mozliwosci zmiany rasy a operatorzy zapomnieli o ulatwieniach nie kazdego stac na premke zeby dokupic sobie miejsce w zbrojowni dodajcie budynki nawet klanowe powiekszajace zbrojownie nie podoba mi sie pomysl zabrania opcji handlu na r 10 :/ pomyslcie cos o zwiekszeniu zbrojowni nawet na starszych serwerach albo dla lv 90+

__________________
r10 akinoM
Kupie:



leg msciwy lewitacji ring bransolete
10-09-2017 15:09 akinoMxx jest offline Szukaj postów użytkownika: akinoMxx Dodaj akinoMxx do Listy kontaktów
krl18
King


images/avatars/avatar-11816.gif

Data rejestracji: 07-05-2008
Postów: 785
Klan: Hades :D
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Tomaszow

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dla r6 jestem na "nie" dla fuzji

__________________

10-09-2017 22:26 krl18 jest offline Szukaj postów użytkownika: krl18 Dodaj krl18 do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Quba_xP napisał(a)
Dla pewności..

Mam sobie klocek w 4s pod jakiś tam adresem

*Cyk* fuzja w godzinach mojego "aktywnego" życia i pod nieobecnosc wyladowalem na
Pustaku 5s. Luz, loguje się jak mi się zachce w końcu mam na to tydzień.
Wchodzę w widok miasta, szukam swój adres i widzę że jakiś maluch swoje szalasy już rozbija. Hmm.

Patrzę pierwszy lepszy adres który jest wolny, w sumie może trochę powybrzydzam bo mogę. Zakładam oblężenie i co? Od razu chyc do starej willi pod nowym adresem?

Bo jeśli to nie musi być dokładnie ten sam adres, to nie widzę problemu z 4s czy 2s

Trójek widzę pełno pustych i martwych więc parę fochow, kasacji i spokój


4-5 osób?

Małe poswiecenie


dokładnie tak jak piszesz, ba na s5 też będziesz miał wybudowane budynki.
W okresie ochronnym możesz przeskakiwać między "pustakami" i budynki pójdą z Tobą.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


12-09-2017 10:07 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy koniec ankiety? Teraz to pytanie jest zasadniczo najważniejsze

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
12-09-2017 13:05 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja proszę o info co i jak bo jak co to r12 fuzja nie przed

Aktualnie budowany: POŚREDNIAK POZIOM 64
Czas do ukończenia: 23 d. 19:23:09 [ PRZERWIJ BUDOWĘ ]
Data ukończenia: Fri Oct 06 2017 11:10:01 GMT+0200


szkoda by było 40 dni w plecy mieć Tongue

ps nim fuzje porobicie skupilibyście się na zapowiadanych zmianach craftingu itp.

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
12-09-2017 15:48 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie SM:
Jeżeli dojdzie do fuzji serwerów R6+R10, to serwer zostanie przeniesiony na arenach klanowych do innej grupy, to z kim będzie walczyło R14? z R8 i sami ze soba??
13-09-2017 18:01 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

bd walczyc z serwerami aukcyjnymi
13-09-2017 18:11 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SpeedPL napisał(a)
bd walczyc z serwerami aukcyjnymi

To będą musieli im zlikwidować handel tradycyjny, albo walki z nimi będą jako "s".
13-09-2017 18:33 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po tylu latach legalnego pushowania pod etykietą spadków to bez znaczenia

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
13-09-2017 20:32 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zapraszam do zapoznania się z wynikami ankiet oraz z informacją o terminie fuzji na poszczególnych serwerach.

Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


14-09-2017 14:08 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 3 4 [5] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH