Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 36 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Osoby zainteresowane fuzją dużych serwerów zapraszam do tematu.

Fuzja serwerów o dużej ilości graczy.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


22-08-2017 15:34 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na serwerach handlowych może do czasu fuzji (rezygnacji z fuzji) zakazać w jakiś sposób legalnych pushów?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
22-08-2017 15:45 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja jestem za fuzją. Ale jednocześnie zaznaczam że jestem gejem i boję się dyskryminacji ze strony osób z innego serwera. Moi znajomi mnie znają i wiedzą. Pełna tolerancja.

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
22-08-2017 16:46 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
black_lotus
Lord


images/avatars/avatar-19978.gif

Data rejestracji: 18-11-2010
Postów: 303
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Józefów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy mając dwa konta na łączonych serwerach będę mógł jednocześnie zalogować się na obie postacie?

__________________
r10-maniakdnb
r13-maniakdnb87
"unosze sie ponad to na specjalnych efektach"
Łatwy zarobek w sieci
a tu jeszcze latwiejszy
22-08-2017 19:32 black_lotus jest offline Szukaj postów użytkownika: black_lotus Dodaj black_lotus do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie z tej samej przeglądarki

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
22-08-2017 19:42 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

Porażka. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. Budynki nie powinny być przypisywane bezpośrednio do postaci, to jawna niesprawiedliwość.
Wszystkie budynki klanowe powinny być przeliczone na złom, a ten powinien być przypisany do
postaci.

2. Czy jeśli przejmę s4 postacią z r11 "wybudują mi się budynki" to czy będę mógł przejąć klocek
postacią z r12 w pełni legalnie ?

3. Gram na r11 i r 12, i nie mam zamiaru grać dwoma postaciami na jednym serwerze, a na obu mam
wykupione konto premium. Oczywiście zrezygnuje z r11, pytanie brzmi, czy premium mogę
przenieść z postaci z r11 na postać r 12 ?
22-08-2017 19:52 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM.
Czas przejściowy mial być dluzszy niz tydzien....
Nie można zrobić aby każdy niezależnie po jakim czasie zaloguje sie na fuzyjnym serwie jego pierwszy obleg przeniesie zapisane klocki, tak aby Ci co wrócą po jakims dluzszym czasie nie musieli budować od zera??
22-08-2017 20:38 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
luka212
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta

pytania Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3. Wszyscy gracze zaczynają na s5 (strefa 5). <<< jak sie wejdzie na s4 to bedzie trzeba nowo budować tą strefe czy juz jest taka ja była
oraz 2 pytanie a jak se ma 2 koto (np na r11 i na r12 ) bedzzie posadzenie o multi konto i czy można sobie np rozbudować klocek swój 2 czy ne za brdzo
22-08-2017 21:24 luka212 jest offline Szukaj postów użytkownika: luka212 Dodaj luka212 do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie, czytajcie ze zrozumieniem! W pierwszym poście jest wszystko opisane Smile

__________________
R3 Przewodnik
22-08-2017 21:57 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
nie z tej samej przeglądarki

No jak nie, jak tak...
Nie mogę grać jednocześnie dwoma postaciami!!!!
O ile pamiętam, to zostały tam podane co najmniej 2 skuteczne sposoby...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

22-08-2017 22:56 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie w sprawie zapisanych wiadomości.

Czy liczba podana w pierwszym poście jest liczbą ostateczną? Mam zapisanych 2500 wiadomości, i chociaż spora część to raporty z 2 mapy (liczyłem na zmontowanie jakiegoś narzędzia analizującego moby, ale okazało sie, że sam nie umiem Big Grin ), tak i tak ciężko będzie mi usunąć nadprogramowe 1500 Wink może jest opcja, na powiększenie ilości przenoszonych wiadomości?

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


23-08-2017 07:41 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co piszesz to najprostrzym jest chuba skopionwanoe tresci raportow np. Do notatnika lub zapisanie ich tresci jako zapis strony w formie offline. Nie stracisz danych i nikogo nie zmiszasz do dodatkowej pracy(poza soba ale to Tobie zalezy).

__________________
r1 - Źdźbło

23-08-2017 08:02 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, ale to jest ostateczność Wink wygodniej by bylo miec więcej zapisanych, stad moje pytanie Wink

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


23-08-2017 09:23 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Durex_Play
Triple Ace


images/avatars/avatar-24316.jpg

Data rejestracji: 19-11-2009
Postów: 167
Klan: Khorn
Kraina: Necropolia
Skąd: LBK

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fujza fuzja ale patrzę na aucjach i na starszych serwerach dalej jest zawiecha z przedmiotami nie ma co kupic epiki dropia beznadziejne mialo dropic wiecej pil katan i walki a jak narAzie jest z tym klapa miala byc poprawa czemu tak jest czemu tylko ludzie większości maja itemy z loterii ? I ciągle to samo dropia te same osoby Smile raz od święta maluszek dropnie jakis fajny item i tyle w temacie wystarczy zobaczyć aukcjie r18 badz wycenę.

__________________
r1 Rafalo
Aukcja trwa 24 h od Cm Smile

23-08-2017 10:59 Durex_Play jest offline Szukaj postów użytkownika: Durex_Play Dodaj Durex_Play do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z pożyczkami pr/przedmiotów (obecne/nowe)? Co jak ktoś nie zdąży do fuzji oddać pr?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

23-08-2017 14:00 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

vroeN wiadomo że wygodniej tobie, ale czy robienie wyjątków jest kiepskie bo daje furtki innym osobą, oraz to dodatkowa praca dla programisty(może mała) ale sami wiemy i narzekamy na powolne zmiany więc nie dawajmy im zbędnej roboty. Jako osoba z teamu powinieneś to zrozumieć Wink

__________________
r1 - Źdźbło

23-08-2017 14:19 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

Czy ktoś kompetentny odpowie na moje pytania ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś odpowie na nurtujące mnie pytania bo nie wiem czy mam wydawać złom budowanie klocka.
cytat:
1. Budynki nie powinny być przypisywane bezpośrednio do postaci, to jawna niesprawiedliwość.
Wszystkie budynki klanowe powinny być przeliczone na złom, a ten powinien być przypisany do
postaci.

2. Czy jeśli przejmę s4 postacią z r11 "wybudują mi się budynki" to czy będę mógł przejąć klocek
postacią z r12 w pełni legalnie ?

3. Gram na r11 i r 12, i nie mam zamiaru grać dwoma postaciami na jednym serwerze, a na obu mam
wykupione konto premium. Oczywiście zrezygnuje z r11, pytanie brzmi, czy premium mogę
przenieść z postaci z r11 na postać r 12 ?
23-08-2017 23:04 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też to tłumaczyłem że fuzje są bez sensu bo tylko znowu zmniejszy się liczba graczy(kont)... tylko ofc wiekszość tego nei widzi ciesząc się chwilowym rozwiązaniem.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 23-08-2017 23:09.

23-08-2017 23:09 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, A co z serwerami UK Moria/Nekro Ru Nekro i TR Nekro ?

Czy one też będą miały jakąś fuzję i powstanie Bloodwars World, z możliwością wybrania języka w grze na odpowiadający graczowi ?

Czy te serwery nie wchodzą w grę.

Czy na tak małych serwerach jak TR czy UK lub RU będzie możliwość (przetestowanie) handlu epikami ?


Pozdrawiam

__________________
Nobody knows who i really am.
23-08-2017 23:09 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wątpię Wink czasem wydaje mi się że oni mają mentalność z czasów jak był bum na bw. Standardy klanow, olane porady dla nowych, całkowita nuda przez pierwszy miesiąc gry bo nie ma z kim rywalizować, czy za dużo klikania i opcji na początku dla nowych graczy... Może mają plan jak wyjdzie apka to wtedy się coś zmieni.

__________________
r1 - Źdźbło

23-08-2017 23:17 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

Ja się pytam. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po kiego grzyba otwierają nowe serwery, a te starsze łączą ? Jaki to ma sens ? Wprowadzajcie nowe pomysły do gry, niech będzie więcej możliwości, nowe zadania, ewolucje itp. Jak już wspomniał Gnaszyn
cytat:
Też to tłumaczyłem że fuzje są bez sensu bo tylko znowu zmniejszy się liczba graczy(kont)... tylko ofc wiekszość tego nei widzi ciesząc się chwilowym rozwiązaniem.


Fuzja nie ma sensu, ale i tak ją przeprowadzicie i żadna ankieta tego nie zmieni z jednego powodu:
cytat:

§8 Zmiany Zasad Gry oraz ROWU

BW Team zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian do Zasad Gry oraz ROWU.
Informacja o zmianach w regulaminie zostanie zamieszczona na stronie internetowej BW Teami/lub BloodWars i/lub forum gry z tygodniowym wyprzedzeniem.
Informacja o kluczowych zmianach w Zasadach Gry zostanie zamieszczona na stronie internetowej BloodWars i/lub forum gry nie później niż na jeden dzień przed ich wprowadzeniem.
W przypadku gdy zmiana ma na celu naprawienie błędu gry lub jej nieprawidłowego działania, administracja zastrzega sobie prawo do natychmiastowej zmiany bez wcześniejszego poinformowania użytkowników.
Z momentem wejścia w życie zmian regulaminu, użytkownik musi zaakceptować nowy regulamin przy pierwszym zalogowaniu po jego wprowadzeniu w celu dalszego użytkowania konta.

23-08-2017 23:35 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Za dużo uwagi ze starymi graczami(to ważne ale oni będą topnieć), a za mało włożonej pracy w zatrzymanie nowych, szukanie alternatywnych możliwości pozyskania graczy YT, telefony, aplikacje, czy jeden porządny przystosowany pod dotyk layout... zasłaniacie się aplikacją a serio sam pasek boczny zrobiony nie w linijkach tekstu, a w kwadratach dostosowanych do min 5cali był by mniejszym nakładem. Skupic się na tym co jest najczęściej klikane... ułatwić to z poziomu telefonu(wyprawy, ataki, ekspy itp.). Zadajcie sobie pytanie jak nastolatek grający w CS, LoLa, czy inne gierki zostanie u was by klikać między grami czy obserwować jakie mechanizmy działały w tak populatnych farmach itp. grach strategicznych które teraz odnoszą sukcesy... czas mija, a obseracja młodych produktów i uczenie się od nich to nie wstyd, ale oznaka mądrości.

Problemem jest natura ludzka, nikt nie lubi widzieć błędu, a też nikt nie będzie tracił czasu by działać tak byście sami na to wpadli bo jak często się dowiadywałem to wasza gra i znacie się lepiej. Część graczy mówi wprost, część się stara, a wy uparcie tymi ankietami.... one służą do badania nastrojów, ale największym idiotyzmem jest słuchanie większości. Nie będę podawać przykładów bo jesteście dużymi programistami Wink .

Tak Aarhol mają do tego prawo jako właściciel produktu, to norma że tylko nam udostępniają możliwość spędzenia fajnie czasu w sieci. Jednak co właściwie oferujecie nowym? Serio próbuje grać bez premium i co chwila muszę czekać długie odstępy czasu... serio wiem że na początku są skrócone później jest być albo nie być... pay2win albo play4fun trzeba decydować. Niby zrozumiałe bo musicie utrzymywać serwery, zyski maleją, a wniosków na przestrzeni lat coś nie wyciągnęliście.

Normalne jest ze gracz który gra na kilku serwerach nie będzie opłacał 2uch kont na jednym. Po prostu to logiczne i już (wiadomo że nie każdy i generalizuje). Śmieszne jest to że w dobie YT itp. nikt nie nagrał porządnego materiału, promocyjnego czy poradnika... starzejecie się i mniej się wam będzie chciało i szukacie pomysłów z jak najmniejszym nakładem pracy... normalne....

Tylko jedno pytanie, czy serio się gdzieś poddaliście po drodze i tylko wydużacie to jak najdalej nie widząc rozwiązania? O apce słychać było lata temu Wink a dotykowe telefony i dużo tańszy net przespaliście jak YT. I wiele innych o których nie chce się pisać.


__________________
r1 - Źdźbło

24-08-2017 00:05 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gnaszyn napisał(a)
gram bez premium[/i][/SIZE]


cytat:
Gnaszyn napisał(a)
Mam konta na kazdyn serwerze necro. Jesten na nie.


I to w sumie chyba podsumowuje twoje bajania. Masz konto na każdym Necro i grasz bez premki. Aha. Spoko.

Jeżeli starzy gracze topnieją, to w podobnym [może nieco mniejszym] powracają. Starzy gracze to podstawa zarabiania przez Konrada i Sushiego kasy. Starzy gracze wdrożyli granie BW do swojego życia. Wykupują premki i wszystkie skrócenia by nie tracić za dużo czasu na grę.

Wiesz ile warty jest "nowy" gracz? Tyle ile z niego zostanie po miesiącu czy dwóch. Zapewne Sushi i Konrad mają statystyki, że po skończeniu premium "nowy" gracz przestaje grać. Może BW [jako gra tekstowa] nie jest już na tyle atrakcyjna, może nowy gracz = młody gracz, a tu wiadomo jest inny target i forma rozgrywki, może gra jest już tak daleko, że nie ma jak i o co walczyć.

Tak czy owak duża część zmian, które wchodzą od dawna jest dostosowanych właśnie do nowego gracza, do małego lvl. Więcej evo, możliwość blokowania ekspienia, bonusy dzienne [zbieranie run i evo], szybsze zaliczanie wypraw, zapewne większy fair drop etc. etc.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
24-08-2017 09:42 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Co z pożyczkami pr/przedmiotów (obecne/nowe)? Co jak ktoś nie zdąży do fuzji oddać pr?


Zdarzyło mi się tak na r4. Szeszej ręcznie przeniósł item

__________________
R3 Przewodnik
24-08-2017 10:44 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
DeineSchwester
Forum Ace


Data rejestracji: 21-03-2012
Postów: 84
Klan: SALUBRI
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Gnaszyn napisał(a)
Też to tłumaczyłem że fuzje są bez sensu bo tylko znowu zmniejszy się liczba graczy(kont)... tylko ofc wiekszość tego nei widzi ciesząc się chwilowym rozwiązaniem.


Fuzja nie jest bez sensu, ma sens ogromny, jeśli tego nie rozumiesz to widocznie widzisz wizję tylko pod siebie jako jedyną słuszną.

Pozwól że podam Ci parę FAKTÓW z fuzji r3/4, z perspektywy prawie 5 miesięcy po (jako gracza z r4) :

Przed ( na r4) :

- emerycka gra, 3 w miarę aktywne klany top, ze 2 kolejne w 1/3, kolejne 3 po 4/5 osób grających "dla znajomych" - umieralnia.

Po :

- emerycka gra, nie pojawiła się żadna wojna, gracze z r3 i r4 bardzo fajnie się ze sobą zaklimatyzowali (oczywiście zawsze są wyjątki)
- przez pierwszy miesiąc mieliśmy po 20 stron aukcji (przed fuzją czasem 1,czasem 3 max)
- po miesiącu kiedy każdy powyzbywał się itemów kitranych na fuzję liczba aukcji spadłą, nadal jednak jest dużo większa niż wcześniej
- sb jest żywsze ( nie jak na nowych serwerach,ale w porównaniu do tego co było jest lepiej)
- było dużo problemów, jako że pierwsi byliśmy łączeni - większość udało się rozwiązać, poza jednostkowymi przypadkami nikt nie miał problemów z kostką ( chyba,że ktoś się loguje raz na 2 tyg i potem płakał,że siedzi na pustaku)
- liczba klanów się prawie podwoiła - oczywiście był roszady, jedni poszli do drugich, trzeci do czwartych itp.
- pojawiło się więcej maluchów z innych serwerów - głównie po to by zobaczyć to się dzieje po fuzji - sporo z nich zostało i znalazło miejsce w mniejszych klanach.
- były i osoby,które przestawały grać, kasowały się - jednak dla mnie w identycznym stopniu jak przed fuzją - czyli naturalny odp[ływ spowodowany niewystarczającym rozwojem gry w stosunku do wymagań graczy. Liczba osób kasujących się po fuzji ani się nie zwiększyła,ani nie zmniejszyła.

Moim zdaniem po fuzji jest dużo lepiej niż było - choć widziałbym już fuzję z kolejnym serwerem.

Sam osobiście po fuzji grałem aktywniej - popróbowałem sił z graczami z r3, porównałem eq, prowadzenie postaci, obecnie już nie mam potrzeby tego robić.

Wszystkie porównania tyczą się do opcji "przed" jako totalnej umieralni, nie do nowych speed serwerów które są "aktywne inaczej".

Byłem za fuzją, choć miałem wiele wątpliwości co będzie po,jak rozwiążą niektóre problemy, pomijając parę wpadek uważam fuzję za dobrą małą łatkę na obecne problemy.Reszty nie poruszam i nie zamierzam.

__________________
R4 Freya
24-08-2017 11:40 DeineSchwester jest offline Szukaj postów użytkownika: DeineSchwester Dodaj DeineSchwester do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Pytanie w sprawie zapisanych wiadomości.

Czy liczba podana w pierwszym poście jest liczbą ostateczną? Mam zapisanych 2500 wiadomości, i chociaż spora część to raporty z 2 mapy (liczyłem na zmontowanie jakiegoś narzędzia analizującego moby, ale okazało sie, że sam nie umiem Big Grin ), tak i tak ciężko będzie mi usunąć nadprogramowe 1500 Wink może jest opcja, na powiększenie ilości przenoszonych wiadomości?


Nie. Ograniczenie musi pozostać.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-08-2017 12:28 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Co z pożyczkami pr/przedmiotów (obecne/nowe)? Co jak ktoś nie zdąży do fuzji oddać pr?


Zgłaszasz sprawę do OP

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-08-2017 12:29 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
RE: Czy ktoś kompetentny odpowie na moje pytania ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aarhol napisał(a)
Ktoś odpowie na nurtujące mnie pytania bo nie wiem czy mam wydawać złom budowanie klocka.
cytat:
1. Budynki nie powinny być przypisywane bezpośrednio do postaci, to jawna niesprawiedliwość.
Wszystkie budynki klanowe powinny być przeliczone na złom, a ten powinien być przypisany do
postaci.

2. Czy jeśli przejmę s4 postacią z r11 "wybudują mi się budynki" to czy będę mógł przejąć klocek
postacią z r12 w pełni legalnie ?

3. Gram na r11 i r 12, i nie mam zamiaru grać dwoma postaciami na jednym serwerze, a na obu mam
wykupione konto premium. Oczywiście zrezygnuje z r11, pytanie brzmi, czy premium mogę
przenieść z postaci z r11 na postać r 12 ?


O tym wszystkim jest napisane w pierwszym poście.

1. Jakie budynki klanowe? Klany będą przeniesione wraz z budynkami klanowymi.

2. Dopiero po okresie ochronnym.

3. Nie ma opcji przenoszenia konta premium.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-08-2017 12:32 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Stary Gracz napisał(a)
Witam, A co z serwerami UK Moria/Nekro Ru Nekro i TR Nekro ?

Czy one też będą miały jakąś fuzję i powstanie Bloodwars World, z możliwością wybrania języka w grze na odpowiadający graczowi ?

Czy te serwery nie wchodzą w grę.

Czy na tak małych serwerach jak TR czy UK lub RU będzie możliwość (przetestowanie) handlu epikami ?


Pozdrawiam


Myśleliśmy o czymś takim ale wymagałoby to ponad 6 miesięcy pracy dlatego jest odłożone na "przyszłość"

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


24-08-2017 12:40 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Co z pożyczkami pr/przedmiotów (obecne/nowe)? Co jak ktoś nie zdąży do fuzji oddać pr?


Zgłaszasz sprawę do OP

Rozumiem przez to, że ja zbieram prki z exp normalnie dalej oddaje na administracyjne w ustalonym czasie, a pożyczka zostanie przekazana systemowo?

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

24-08-2017 12:53 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH