Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 36 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
Co z pożyczkami pr/przedmiotów (obecne/nowe)? Co jak ktoś nie zdąży do fuzji oddać pr?


Zgłaszasz sprawę do OP

Rozumiem przez to, że ja zbieram prki z exp normalnie dalej oddaje na administracyjne w ustalonym czasie, a pożyczka zostanie przekazana systemowo?


Tak jak było na r3+r4

Zabierają Ci z konta systemowo PR i przypisują do konta innej osoby(tak samo jak ktoś np. nie odda PR na czas i dostaje Bana, to mu Konrad ręcznie przypisuje PR)

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
24-08-2017 17:37 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

RE: Czy ktoś kompetentny odpowie na moje pytania ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
O tym wszystkim jest napisane w pierwszym poście.

1. Jakie budynki klanowe? Klany będą przeniesione wraz z budynkami klanowymi.

2. Dopiero po okresie ochronnym.

3. Nie ma opcji przenoszenia konta premium.


Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

Punkt pierwszy: moja wina źle napisałem, miałem na myśli budynki na własnym klocku.

Punkt trzeci: szkoda że przed możliwością wykupienia pakietów administracja nie wspomniała o fuzji serwerów r11 z r12, nie wykupywał był premium na tym pierwszym.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Aarhol: 25-08-2017 01:54.

25-08-2017 01:52 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

RE: Czy ktoś kompetentny odpowie na moje pytania ? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aarhol napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
O tym wszystkim jest napisane w pierwszym poście.

1. Jakie budynki klanowe? Klany będą przeniesione wraz z budynkami klanowymi.

2. Dopiero po okresie ochronnym.

3. Nie ma opcji przenoszenia konta premium.


Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

Punkt pierwszy: moja wina źle napisałem, miałem na myśli budynki na własnym klocku.

Punkt trzeci: szkoda że przed możliwością wykupienia pakietów administracja nie wspomniała o fuzji serwerów r11 z r12, nie wykupywał był premium na tym pierwszym.


No chyba żart z ta premką? jak ktoś ma wykupione na 360 dni, to ma to stracić?
25-08-2017 09:29 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alve, kurde, weź Ty pomyśl czasem. Przecież oba konta będą mogły dalej tak samo funkcjonować, to decyzja tylko i wyłącznie gracza jeżeli postanowi, że nie chce kontynuować gry na jednym z nich. Też jestem w takiej sytuacji (konta na r13 i r15) i po prostu będę grać obiema postaciami.

Przy okazji pytanie:
Czy jest szansa, że zostanie zniesiony zakaz atakowania nawzajem swoich postaci? Te ewentualne 30k złota to raczej nie jest jakiś ciężki push:d
25-08-2017 09:34 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Alve, kurde, weź Ty pomyśl czasem. Przecież oba konta będą mogły dalej tak samo funkcjonować, to decyzja tylko i wyłącznie gracza jeżeli postanowi, że nie chce kontynuować gry na jednym z nich. Też jestem w takiej sytuacji (konta na r13 i r15) i po prostu będę grać obiema postaciami.

Przy okazji pytanie:
Czy jest szansa, że zostanie zniesiony zakaz atakowania nawzajem swoich postaci? Te ewentualne 30k złota to raczej nie jest jakiś ciężki push:d


Janca mi nie chodzi o funkcjonowanie, ale o punkt 3, Czyli przeniesienie wykupionej premki.

Dlaczego premka ma byc nie przenoszona? na jakiej podstawie pójdzie ona w kosmos. ANi słowa nie napisałem o podwójnych kontach
25-08-2017 10:22 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czyli jest nawet gorzej, przecież Sushiemu chodzi o to, że jak masz konto Alve na rx i Rudy na rx2 to nie możesz przenieść premki z konta Alve na konto Rudy, a nie, że po fuzji nagle zniknie Ci premka na którymś z kont;f
25-08-2017 10:25 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Świetny pomysł, R6 jest wymarłe i teraz zaczyna kombinować( jeżeli w klanie top 1 jest 41/50 os to na prawdę jest źle). Też bardzo dobry pomysł łączenia zagranicznych serwerów i nie ignorowania ich.

Aukcja to najlepszy wybór SM, i tka handel jest praktycznie martwy, 7.20 średni patch, ale fuzja bardzo dobraWink .

Do przodu.
25-08-2017 10:30 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Czyli jest nawet gorzej, przecież Sushiemu chodzi o to, że jak masz konto Alve na rx i Rudy na rx2 to nie możesz przenieść premki z konta Alve na konto Rudy, a nie, że po fuzji nagle zniknie Ci premka na którymś z kont;f


Tylko że ja nie gram na r2Smile Troche sie pomylileś.
25-08-2017 11:08 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alveanerle1- on dał tylko przykład rx(niewiadoma, czyli r6,7,8 np).

Chodzi o to, że na żadnych z kont premkii nie stracisz.
25-08-2017 11:28 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Alve nie wierzę, że to napisałeś, po prostu nie wierzę.

Na wszelki wypadek potwierdzę jednak słowa Endrju - chodziło mi o przykład...
25-08-2017 12:10 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To pozwalajcie mlodszym serwera przenosic sie na starsze. Dzieki temu stare beda mogly byc inkubatorem dla nowych. Powrotu ze starszego na nowy nie ma. I tyle.

__________________
r1 - Źdźbło

25-08-2017 13:18 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Janca napisał(a)
Alve, kurde, weź Ty pomyśl czasem. Przecież oba konta będą mogły dalej tak samo funkcjonować, to decyzja tylko i wyłącznie gracza jeżeli postanowi, że nie chce kontynuować gry na jednym z nich. Też jestem w takiej sytuacji (konta na r13 i r15) i po prostu będę grać obiema postaciami.

Przy okazji pytanie:
Czy jest szansa, że zostanie zniesiony zakaz atakowania nawzajem swoich postaci? Te ewentualne 30k złota to raczej nie jest jakiś ciężki push:d


Szczerze powiedziawszy nie wiem czy jest to systemowo zablokowane na serwerach rodzinnych ale bym się nie zdziwił gdyby było zablokowane - choćby po to by ostrzegać gracza że jest to konto z nim powiązane (np 1 IP itp). - inna sprawa że jeżeli komuś się uda zaatakować postać żony czy brata to nie ścigamy za to.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


25-08-2017 14:03 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

Czytajcie ze zrozumieniem. Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mam premium na r11 i r12, które zostaną połączone, nie mam ochoty grać na jednym serwerze dwoma postaciami bo uważam to za bezsensowne.

Na początku miesiąca były promocje. Przedłużyłem konto i je wykupiłem. Problem jest w tym że przed tym bonusem w czasie urodzin BW nikt nawet nie wspomniał o łączeniu serwerów gdy by tak było pewnie kilkunastu graczy posiadający postacie na obu serwerach nie wykupiło by premium przynajmniej na jednym z nich.

Regulamin mówi że nie można przenosić premium między kontami, ale nic nie mówi o przenoszeniu premium w przypadku fuzji serwerów. Stąd moje pytanie, na które wyczerpująco odpowiedział SushiMarker, którego interpretacja regulaminu jest dosyć dziwna, ponieważ nijak ma się do fuzji serwerów, nic o tym nie mówi wiec nie ma zastosowania w tym szczególnym przypadku.

Dla tego logicznie rozumując przenoszenie premium z konta na konto w zaistniałej sytuacji powinno być jak najbardziej dozwolone, w myśl reguły "nullum crimen sine lege", sentencji "nulla poena sine lege" w przypadku zmiany regulaminu po tej wypowiedzi, zasada "lex severior retro non agit".
27-08-2017 01:06 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
Dwayne
Lord


Data rejestracji: 18-01-2008
Postów: 440
Klan: mój
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

informacja o tym, że fuzja będzie była podana we wrześniu: Co nowego w BW - Planowane i roważane zmiany.

cytat:
4. Kolejne fuzje serwerów. Na chwilę obecną fuzja nie wpłynęła negatywnie na połączone serwery i ilość aktywnych graczy. Dlatego w lipcu lub sierpniu pojawią się ankiety na wybranych serwerach z zapytaniem czy gracze chcą ich połączenia. Fuzje zostaną przeprowadzone najprawdopodobniej we wrześniu, tak by większość z Was mogła w spokoju zakosztować wakacji.


Kwestia ankiet w grze została porzucona ze względu na sytuacje na serwerach.

ps. Dobrze by było jakby administracja szybko rozwiązała problem jaki jest na arenach 3v3 i KvK po dodaniu r18. Ludzie którzy grają parę lat tą samą postacią w końcu stracą cierpliwość bo wiadomo, że nie będzie żadnych szans z przeciwnikami co maja po 60lvl więcej.
27-08-2017 08:34 Dwayne jest offline Szukaj postów użytkownika: Dwayne Dodaj Dwayne do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

aarhol, jeśli regulamin nie wyszczególnia takiego przypadku to znaczy, że obecny w nim zapis dotyczy wszystkich przypadków. simple as that

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
27-08-2017 13:59 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
aarhol, jeśli regulamin nie wyszczególnia takiego przypadku to znaczy, że obecny w nim zapis dotyczy wszystkich przypadków. simple as that

Czyli jak coś nie jest wyszczególnione, tzn. że jest "wyogólnione", right?
Przekładając to na bardziej znane powiedzenie wygląda na to, że w przypadku BW "jak coś nie jest zabronione, to jest niedozwolone"...

Szerlok, czy ty czasem czytasz swoje posty przed kliknięciem "odpowiedz na post", czy spamujesz na tym forum tylko po to, żeby sobie nabić licznik i hołubić randze, którą ktoś ci kiedyś nadał, bo wygrałeś jakiś tam plebiscyt?
Kiedyś uważałem, że np. taki Trova jest największym spamerem na forum... Jakże się myliłem...

Wcale się nie dziwię ludziom, że się wkurzają na podejście Sushiego (jakby to miało znaczenie, czy będą mieli np. 2x180 dni premium, czy 1x360)...
Zapłacili (nie bójmy się używać tego słowa, bo z darowizną premium nie ma nic wspólnego)? Chcą skasować jedną postać w przypadku dojścia fuzji do skutku? To SM nie powinien robić takim ludziom problemów (i odstawiać szopek)... "Simple as that"...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 27-08-2017 14:32.

27-08-2017 14:28 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale ten przypadek właśnie jest ujęty w regulaminie. analogicznie: czy "nie wolno kraść" oznacza również, że nie wolno kraść skarpetek?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
27-08-2017 14:42 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I to najlepszy przykład ze znowu wkurzaja placacych premium na kilku serwerach... dac mozliwosc przejscia tym co chca na starsze serwery po spelnieniu jakis wymagan i tyle. Jak Ci co zostana beda chcieli isc to w droge, jesli nie to prosty znak ze jest ok i tylko znowu wami manipuluje garsta... prosta zasada lidera jest sluchac ludzi, analizowac ankkety, jednak nie dzialac jak mowia. One służą do badania opini. Chcecie zarzadzac to zarzadzajcie, a nke robcie tego jak byscie po tylu latach niczego sie nie nauczyli...

Starczy spojrze troche zboku na wszystko by dostrzec ze jest grupa osob ktora wie jak dzialacie i wykorzystuje to by dzialac na gre by bylo im lepiej, jednak wplywa to na niekorzysc nowych oraz tych co chcieli by grac i miec z tego frajde.

__________________
r1 - Źdźbło

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Gnaszyn: 27-08-2017 15:58.

27-08-2017 15:56 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM, co z Ankietami? miały być w zeszlym tygodniu. Miały być w sierpniu. Sierpień zbliża się ku końcowi niestety a ankiet nie widac
27-08-2017 21:00 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podstawowe pytanie.

Jeśli miałoby dojść do proponowanych fuzji (konkretnie chodzi mi o r6 z r10), to kiedy by ona nastąpiła?

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

28-08-2017 14:28 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
Skupczyk
Full Member


Data rejestracji: 18-03-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zalozmy ze.jestem.w.3s po fuzji.nie zdaze zajac kwadratu.. i zostanie.mi.wybor 4s.. moje.budynki wraz.ze zlomem zainwestowanym w nie.rozumiem przepadna bez rekompensaty ?

Albo ktos.zajmie 3s.przede mna na tej.3s pojawia sie.jego.budynki i zaloze po okresie.ochronnym obleg na ten kwadrat to jakje.beda.tam budynki.moje czy jego.przed fuzja

Sorry za kropki.ale.moj.tel.swiruje

__________________

r1 - off; r7 - off; r12 - on Smile

28-08-2017 14:37 Skupczyk jest offline Strona domowa Skupczyk Szukaj postów użytkownika: Skupczyk Dodaj Skupczyk do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. będziesz mieć te budynki, na które pozwala strefa. stracisz dziennik i szpital
2. jego

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-08-2017 14:43 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
alkoholik
Junior Member


Data rejestracji: 02-05-2017
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a gdzie opcja
*tak chcę fuzje ale z innym serwerem niż zaproponowany z góry
????
28-08-2017 14:51 alkoholik jest offline Szukaj postów użytkownika: alkoholik Dodaj alkoholik do Listy kontaktów
SOLOOMON
Double Ace


Data rejestracji: 02-02-2010
Postów: 115
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Necropolia III; Moria II; Necropolia IV; Necropolia V; Necro Hardcore; Moria III; Necropolia VI; Necropolia VII

RE: Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
3. Wszyscy gracze zaczynają na s5 (strefa 5).
5. W czasie okresu ochronnego (zazwyczaj pierwszy tydzień po Fuzji):
a - nie można atakować ani oblegać innych graczy
b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)
c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).
BWTeam


zasada kto pierwszy ten lepszy jest chyba troch przegięciem;]
jak rozumiem jak się spóźnię z zajęciem 3s będę musiał przejąc 4s a następnie po okresie ochronnym zdobyć sobie oblężeniem 3s(co nie będzie problemem,nie o to chodzi) z tym ze już nie z budynkami jakie mam obecnie tylko te co miał ktoś......a mam wypasna 3s;]....i miliony wsadzone w domek pójdą sie ......i to bez znaczenia jaka sile reprezentuje klan....stracę miliony ciułane latami bo ktoś był 1 sec szybszy;]

fuzja na takie zasadzie raczej nie ,żeby nie jw bardzo chętnie na tak Roll Eyes
28-08-2017 17:38 SOLOOMON jest offline Szukaj postów użytkownika: SOLOOMON Dodaj SOLOOMON do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Soloomon klocków w 3s jest 120 i wierz mi że aż za wiele. Dużo zostanie bo wiele osób zostanie na 4s

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
28-08-2017 17:42 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
alkoholik
Junior Member


Data rejestracji: 02-05-2017
Postów: 19

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

klikajcie opcje 3 i wszystko w temacie
28-08-2017 17:59 alkoholik jest offline Szukaj postów użytkownika: alkoholik Dodaj alkoholik do Listy kontaktów
tunajerzy
Triple Ace


images/avatars/avatar-12994.gif

Data rejestracji: 23-06-2008
Postów: 157
Klan: B33RS33K3RS
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Chcecie połączyć R6 z R10. Proszę mi powiedzieć jak wygląda drop rate na tych serwerach? Nie jest czasami wyższy na R10? Jeżeli tak to gracze z R6 pozostaną chłopcami do bicia po połaczeniu.

__________________

Grafika wykonana przez D3vill

R6 Tuna
28-08-2017 19:03 tunajerzy jest offline Szukaj postów użytkownika: tunajerzy Dodaj tunajerzy do Listy kontaktów Zobacz profil MSN tunajerzy
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R13
3. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji na obecnych zasadach.

tylko i wyłącznie dlatego, że szkoda mi kwadratu w 3 s, jeżeli coś się zmieni w tym temacie jestem jak najbardziej na tak.

__________________

28-08-2017 20:40 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do opcji nr 3 powinno być dodane drugie pytanie "które z zaproponowanych zasad ci się nie podobają"

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-08-2017 21:00 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
nikerio napisał(a)
R13
3. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji na obecnych zasadach.

tylko i wyłącznie dlatego, że szkoda mi kwadratu w 3 s, jeżeli coś się zmieni w tym temacie jestem jak najbardziej na tak.


Jak sprawnie sie logniesz nie stracisz klocka w s3
28-08-2017 21:10 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Strony (5): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH