Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 36 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
nikerio
Viking


images/avatars/avatar-21156.jpeg

Data rejestracji: 18-02-2008
Postów: 548
Klan: CRY_Immortal/Danse-M acabre
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: mazo

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
nikerio napisał(a)
R13
3. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji na obecnych zasadach.

tylko i wyłącznie dlatego, że szkoda mi kwadratu w 3 s, jeżeli coś się zmieni w tym temacie jestem jak najbardziej na tak.


Jak sprawnie sie logniesz nie stracisz klocka w s3


ja moze nie, ale 157 osob straci (a zapewne wiecej, bo osoby z 4s tez beda probowaly, przejac wyzsze strefy), uwazam, ze jest to nieuczciwe i trzeba to jakos rozwiazac

@down
w sumie musze to sprawdzic Big Grin teraz patrze ze to duza liczba Big Grin

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez nikerio: 28-08-2017 22:04.

28-08-2017 21:30 nikerio jest offline Szukaj postów użytkownika: nikerio Dodaj nikerio do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

wszystkie aktywne osoby z twojego serwera siedzą na s3?

tam, gdzie ja gram, ponad połowa s3 to trupy

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
28-08-2017 21:53 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
zdziwiona
Double Ace


images/avatars/avatar-9608.gif

Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 131
Klan: [B-D]
Kraina: Necropolia IV
Skąd: P-k

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r6 i r10

no super,,, niema bardziej "martwych "serwerów ?

__________________
r6-MrRadzio
28-08-2017 22:27 zdziwiona jest offline Strona domowa zdziwiona Szukaj postów użytkownika: zdziwiona Dodaj zdziwiona do Listy kontaktów
chili3
Member


Data rejestracji: 07-02-2014
Postów: 27
Kraina: Necropolia X
Skąd: nekro

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli bedzie fuzja proszę o przekazanie dokładnego dnia oraz godz kiedy to będzie wszystkim graczom a nie róbcie tego z zaskoczenia.
29-08-2017 08:09 chili3 jest offline Szukaj postów użytkownika: chili3 Dodaj chili3 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
chili3 napisał(a)
Jesli bedzie fuzja proszę o przekazanie dokładnego dnia oraz godz kiedy to będzie wszystkim graczom a nie róbcie tego z zaskoczenia.


Taka data pojawi sie, nie boj zaby Wink
29-08-2017 08:54 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Mastodont1
Newbie


Data rejestracji: 29-08-2017
Postów: 3
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam pytanie co z osobami majacymi postacie na obydwu serwerach?
ktory klocek takiej osobiew zostanie przeniesiony, ktora zbrojownia, ktora postac i ktora sciezka wyboru ktore tatki???
29-08-2017 09:41 Mastodont1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mastodont1 Dodaj Mastodont1 do Listy kontaktów
luka212
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

gdzie i kiedy bedzie ankieta dotyczaca fuzi ??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez luka212: 29-08-2017 09:59.

29-08-2017 09:59 luka212 jest offline Szukaj postów użytkownika: luka212 Dodaj luka212 do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

boze ludzie, zanim zadacie pytanie, przejrzyjcie temat... wszystko juz bylo.
ankieta juz jest dostepna w grze na serwerach, na ktorych fuzje moga byc przeprowadzone w przyszlosci


jak masz postacie na dwoch serwerach - sushi pisal, ze normalnie masz dwie postacie, serwer rodzinny i pewnie jakies restrykcje beda, zebys nie kupowal i sprzedawal itemow ze swojego konta na drugie czy cos
29-08-2017 10:26 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już jest, w grze, po lewej stronie na górze pod linkiem do sklepu BWT

Edit. Oczywiście piszę o ankiecie.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Janca: 29-08-2017 10:28.

29-08-2017 10:27 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
luka212
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dziękuje Smile
29-08-2017 10:32 luka212 jest offline Szukaj postów użytkownika: luka212 Dodaj luka212 do Listy kontaktów
luka212
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a co zasobami i złomem
29-08-2017 10:44 luka212 jest offline Szukaj postów użytkownika: luka212 Dodaj luka212 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

luka212, +1 za spam/multipost, używaj opcji edytuj

Zasoby i złom zostaną przeniesione

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


29-08-2017 10:48 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Mastodont1
Newbie


Data rejestracji: 29-08-2017
Postów: 3
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ok dzieki za odpowiedz kolego, czyli jesli dobrze kumam to poprostu nie bede mogly te postacie wchodzic ze soba w korelacje jakiekolwiek akcje

p.s takie spostrzezenie, polaczenie ma na celu ozywienie gry odswiezenie i tym [podobne, ale czy ktos rozwazyl sytuacje ze te osoby ktore nie chca fuzji, po jej ewentualnym wprowadzeniu, poprostu odejda z gry nie godzac sie na to, efektem czego polaczony serw bedzie nadal malo ludny i uczeszczany?
29-08-2017 10:51 Mastodont1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mastodont1 Dodaj Mastodont1 do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.082
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Podejrzewam, że na pewno znajdą się osoby które zrezygnują z gry po fuzji, ale gdyby połączenie r3 i r4 przyniosło znaczące negatywne skutki (np. właśnie odpływ graczy), to admini by to zauważyli i nie robili kolejnych fuzji. W końcu im też zależy na jak największej liczbie aktywnych kont

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


29-08-2017 11:01 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Mastodont1
Newbie


Data rejestracji: 29-08-2017
Postów: 3
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zapewne - raz jeszcze dzieki za wyjasnienia, pozdrawiam
29-08-2017 11:11 Mastodont1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Mastodont1 Dodaj Mastodont1 do Listy kontaktów
Aarhol
Member


images/avatars/avatar-25492.jpg

Data rejestracji: 23-10-2010
Postów: 33
Kraina: Necropolia VIII

RE: Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SOLOOMON napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
3. Wszyscy gracze zaczynają na s5 (strefa 5).
5. W czasie okresu ochronnego (zazwyczaj pierwszy tydzień po Fuzji):
a - nie można atakować ani oblegać innych graczy
b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)
c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).
BWTeam


zasada kto pierwszy ten lepszy jest chyba troch przegięciem;]
jak rozumiem jak się spóźnię z zajęciem 3s będę musiał przejąc 4s a następnie po okresie ochronnym zdobyć sobie oblężeniem 3s(co nie będzie problemem,nie o to chodzi) z tym ze już nie z budynkami jakie mam obecnie tylko te co miał ktoś......a mam wypasna 3s;]....i miliony wsadzone w domek pójdą sie ......i to bez znaczenia jaka sile reprezentuje klan....stracę miliony ciułane latami bo ktoś był 1 sec szybszy;]

fuzja na takie zasadzie raczej nie ,żeby nie jw bardzo chętnie na tak Roll Eyes


Według moich obliczeń będzie deficyt 16 kloców po fuzji serwerów r11, a r12. Wiec walka będzie pomiędzy mniejszymi klanami, a nie tymi dużymi.
29-08-2017 19:58 Aarhol jest offline Szukaj postów użytkownika: Aarhol Dodaj Aarhol do Listy kontaktów
Skupczyk
Full Member


Data rejestracji: 18-03-2009
Postów: 73
Kraina: Necropolia VIII

RE: Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6 Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Aarhol napisał(a)
cytat:
SOLOOMON napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
3. Wszyscy gracze zaczynają na s5 (strefa 5).
5. W czasie okresu ochronnego (zazwyczaj pierwszy tydzień po Fuzji):
a - nie można atakować ani oblegać innych graczy
b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)
c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).
BWTeam


zasada kto pierwszy ten lepszy jest chyba troch przegięciem;]
jak rozumiem jak się spóźnię z zajęciem 3s będę musiał przejąc 4s a następnie po okresie ochronnym zdobyć sobie oblężeniem 3s(co nie będzie problemem,nie o to chodzi) z tym ze już nie z budynkami jakie mam obecnie tylko te co miał ktoś......a mam wypasna 3s;]....i miliony wsadzone w domek pójdą sie ......i to bez znaczenia jaka sile reprezentuje klan....stracę miliony ciułane latami bo ktoś był 1 sec szybszy;]

fuzja na takie zasadzie raczej nie ,żeby nie jw bardzo chętnie na tak Roll Eyes


Według moich obliczeń będzie deficyt 16 kloców po fuzji serwerów r11, a r12. Wiec walka będzie pomiędzy mniejszymi klanami, a nie tymi dużymi.


Chyba ze male klany rzuca sie na 3s i zosaniesz w tylku a caly zlom wsadzony w lombardy wyparuje bo potem jakiemus malluchowi klocek trzeba bedzie wziasc.. ;0

__________________

r1 - off; r7 - off; r12 - on Smile

30-08-2017 10:41 Skupczyk jest offline Strona domowa Skupczyk Szukaj postów użytkownika: Skupczyk Dodaj Skupczyk do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak tyle klanów aktywnych macie by obsadzić całe 3s to chyba nie potrzebna Wam fuzja.

Możecie zawsze zapobiegawczo spustakować cały serwer przed fuzją to zmniejszy się ilość graczy i mniejsze zagrożenie, że ktoś Wam 3s podbierze. ]:->

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

30-08-2017 10:48 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Cinokid
Lord


Data rejestracji: 22-01-2008
Postów: 441
Kraina: Necropolia V; Necropolia VIII
Skąd: masz te placki?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Cinokid napisał(a)
A co z r7 i r16 na przykład? Coraz mniej ludzi gra, fajnie byłoby się połączyć i ożywić serwery, może jakaś wojna wreszcie wybuchnie Smile


To są duże serwery na razie i łączenie ich nie wydaje się konieczne.


Sushi, na każdym z tych serwerów grają ze 3 aktywne klany, tyle. Serio tak uważasz? :-/

__________________

30-08-2017 10:59 Cinokid jest offline Szukaj postów użytkownika: Cinokid Dodaj Cinokid do Listy kontaktów
mordeczka
Member


Data rejestracji: 01-12-2007
Postów: 45
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
cytat:
nikerio napisał(a)
R13
3. Nie, nie chcę przeprowadzenia fuzji na obecnych zasadach.

tylko i wyłącznie dlatego, że szkoda mi kwadratu w 3 s, jeżeli coś się zmieni w tym temacie jestem jak najbardziej na tak.


Jak sprawnie sie logniesz nie stracisz klocka w s3



Serio? Jeszcze powiedz ze fuzja bedzie dnia xxx o godz. 00:00.
Co z graczami, ktorzy uczą się, pracują?

Podsumowując kolegę wyzej. Nie sądzę zeby majac szanse na zajęcie s3 ktoś celowo siedział na s4Smile .

Ja jestem przeciw.
31-08-2017 06:36 mordeczka jest offline Szukaj postów użytkownika: mordeczka Dodaj mordeczka do Listy kontaktów
ochlejus
Newbie


Data rejestracji: 31-01-2008
Postów: 9
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

krotko... można przez 7 dni być chronionym po zajęciu kloca. Ale moje zastrzeżenie jest takie - po co chronić jeśli klany będą z s5 mogły w te dni ,przesadzić' na s3 tylko kilku graczy. Czy to oznacza, że będziemy musieli rozformować klany, żeby każdy zdąrzył w tm krotkim czasie zająć upatrzone kloce? I jeszcze jedno: ile czasu moje budynki z obecnego serwera będą szły za mną? Dokładnie: dni, godziny...
Jestem przeciwny takim zasadom fuzji, które będą przekreślały cały dorobek gry z kilku lat, bo nie zdążyłem. A nie zdąży wielu, bo pracują, chowają dzieci, mają inne ważne życiowr sprawy... Na takich zasadach fuzji tacy ludzie pokasują postacie i tyle... Fuzja będzie kolejnym krokiem do zamknięcia gry. Tak jak było rozwalenie rynku niehandlowym epikiem...

__________________
R6+R10: Soliterius
31-08-2017 08:01 ochlejus jest offline Szukaj postów użytkownika: ochlejus Dodaj ochlejus do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
9. ANULOWANE zostaną wszystkie rozpoczęte akcje BEZ ZWROTU KOSZTÓW/LIMITÓW itp


Nie mozna tego punktu zmienic na "automatycznie zostana zakonczone wszystkie rozpoczete akcje"?

Kurde, budynki sie po 30, 40, 50 czy 60 dni buduja. Wiem, ze to sprawi, ze ktos bedzie mogl sobie puscic budowe budynku dzien przed fuzja i w ten sposob zaoszczedzic troche na czasie... ale ja osobiscie bym wolal zeby sobie ktos "zabusowal" ten punkt niz po 50 dniach, 3 dni przed ukonczniem budowy... Wy mi ja anulujecie xD

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
31-08-2017 10:45 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Janca
Viking


Data rejestracji: 27-02-2009
Postów: 648
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria IV
Skąd: Białystok

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zgadzam się z Twardym, w końcu to team narzucił tak długi czasu budowy, nie gracze, więc karanie nas za to zakrawa o groteskę...
31-08-2017 10:49 Janca jest offline Szukaj postów użytkownika: Janca Dodaj Janca do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dla pewności..

Mam sobie klocek w 4s pod jakiś tam adresem

*Cyk* fuzja w godzinach mojego "aktywnego" życia i pod nieobecnosc wyladowalem na
Pustaku 5s. Luz, loguje się jak mi się zachce w końcu mam na to tydzień.
Wchodzę w widok miasta, szukam swój adres i widzę że jakiś maluch swoje szalasy już rozbija. Hmm.

Patrzę pierwszy lepszy adres który jest wolny, w sumie może trochę powybrzydzam bo mogę. Zakładam oblężenie i co? Od razu chyc do starej willi pod nowym adresem?

Bo jeśli to nie musi być dokładnie ten sam adres, to nie widzę problemu z 4s czy 2s

Trójek widzę pełno pustych i martwych więc parę fochow, kasacji i spokój


4-5 osób?

Małe poswiecenie

__________________
Valar Morghulis
31-08-2017 12:30 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
luka212
Junior Member


Data rejestracji: 01-01-2017
Postów: 14
Rasa w grze: Kultysta

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
cytat:
9. ANULOWANE zostaną wszystkie rozpoczęte akcje BEZ ZWROTU KOSZTÓW/LIMITÓW itp


Nie mozna tego punktu zmienic na "automatycznie zostana zakonczone wszystkie rozpoczete akcje"?

Kurde, budynki sie po 30, 40, 50 czy 60 dni buduja. Wiem, ze to sprawi, ze ktos bedzie mogl sobie puscic budowe budynku dzien przed fuzja i w ten sposob zaoszczedzic troche na czasie... ale ja osobiscie bym wolal zeby sobie ktos "zabusowal" ten punkt niz po 50 dniach, 3 dni przed ukonczniem budowy... Wy mi ja anulujecie xD

popieram w 100 % to co Pan napisał

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez luka212: 31-08-2017 12:37.

31-08-2017 12:37 luka212 jest offline Szukaj postów użytkownika: luka212 Dodaj luka212 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Quba_xP
Dla pewności..

Patrzę pierwszy lepszy adres który jest wolny, w sumie może trochę powybrzydzam bo mogę. Zakładam oblężenie i co? Od razu chyc do starej willi pod nowym adresem?

tak

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
31-08-2017 13:40 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Quba_xP
Double Ace


images/avatars/avatar-23151.jpg

Data rejestracji: 03-03-2008
Postów: 121
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Necropolia VIII
Skąd: Blackpool

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i super, tyle mi starcza..

Co do budowy to w zależności od stopnia skomplikowania:
Czas budowy przekroczył 50% czasu trwania? Automatyczne zakończenie
Budowa niedawno rozpoczęta <50%? Anulowanie budowy

Komu brak paru dni to nie straci, a zminimalizuje to ilość osób odpalajacych coś dużego przed migracja Wink

__________________
Valar Morghulis
31-08-2017 13:59 Quba_xP jest offline Szukaj postów użytkownika: Quba_xP Dodaj Quba_xP do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up u mnie budowa leci już 20 dni i tym samym zbliża się do 1/3...

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
31-08-2017 15:49 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
weraton
Junior Member


Data rejestracji: 07-11-2009
Postów: 13
Klan: Perpetuum_Mobile
Kraina: Necropolia IV

fuzja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za

+1 za spam

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 01-09-2017 08:40.

31-08-2017 20:52 weraton jest offline Szukaj postów użytkownika: weraton Dodaj weraton do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy jakieś wyniki ankiety? Jakieś konkrety!

__________________
R10 : Bamek
04-09-2017 14:37 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
Strony (5): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH