Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zmiany w szczęściu - BETA w następnym patchu. » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Zmiany w szczęściu - BETA w następnym patchu. 28 Ankieta - średnia ocena: 5,86
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"Swoja droga jakos watpie zeby ta zmiana miala dotyczyc pve, to rzeczywiscie bylby bezsens."

Przeciez wyraznie administracja napisala, ze takze pod pve bedzie ta zmiana...


"Przestan klamac z tymi duetami bo to sie smieszne robi."

Poczytaj forum, ile bylo tematow na ten temat i zanim lsy czy inne dystansy dobily sie do tych duo drzewek to przez miesiace byly robione tylko przez bialasow. Placze byly ogromnne a administracja olala temat.



"Lucek jest problemem bo jest jedyna statystyka w tej grze ktorej nie da sie skontrowac niczym innym poza samym luckiem. "


A zwinke czym sie kontruje jak nie zwinka? Sposta, spsotem.. lucek to dodatkowa bojowa statystyka i tyle. Dac limit przewagi jaki ma dzialac na pvp i tyle a nie niszczenie tej statystyki z ziemia...

A sorry nei z ziemia...

Lot, piszesz, ze jestem ls i placze pod siebie... Ale Ty jestes ograniczony albo slepy juz kilka razy pisalem, ze ta zmiana jest pod ls'a na pvp... Bo tylko lsowi w praktyce bedzie dzialal lucek jak ubierze sobie pajaki/jastrzebie lewity, elfa ss, tygrysie preko/adre, elfie nocki,pasterze... Zero itemow ze szczesciem na max sume i dmg... A bedzie mial szczescie z tatka, ktorego nie przesumujesz.... A takie bialasy w msciwych lucka, czy rewo w slonkach lucka straca...

Przyklady, na r19 chociazby ducu ma spaczki szczescia, jako jedyny dorobil sie aktualnie takiego bizu(bo drogie i skaldnikow dobrych malo i w koncu mlody serwer) i teraz ma stracic na znaczeniu trud jaki w to wlozyl? Bo mu to szczescie nic nie da na arenie? No dobra da mu tylko w przypadku walki z palniakami : )


@down na wszystkich serwerach bw znajdziesz dziesiatki takich osob ; )

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 31-08-2017 08:03.

31-08-2017 07:39 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
palniakow na setach lucka, rozumiem ze podasz zaraz jakies przyklady?

https://r13.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=523468f905

Typhoon, tylko nie mam skana, na slonkach szczęścia

Ale to jeden, nie dziesiątki

edit
@up na r13 nie ma ani jednego

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Riper_Angel: 31-08-2017 08:22.

31-08-2017 07:49 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

senti
bialas ma duzo zwinki:
-wpada do niego bialas 2h z 25% zasiegu dodatkowego
-wpada do niego palniak ktory go trafia na podstawie sposta
-wpada do niego dystans ktory bez problemu trafia po sumie

ktos ma duzo lucka:
-musi do niego wpasc ktos kto tez ma duzo lucka

Ty serio udajesz ze nie widzisz tego?

Co do duetow, co wypadaloby powiedziec o ludziach placzacych zeby cos zrobic drzewkiem pod dystansa skoro okazalo sie ze da sie bez problemu duetowac dystansem? To ze nikomu sie nie chcialo zrobic eq pod duety to peszek.

"zaraz zaraz lotek, pod lucka tez mozesz zrobic eq i co teras!" ano nadal czekam na jakakolwiek mozliwosc nadrobienia straty 20-30% trafienia ktora macie z samego tatka. W momencie w ktorym bialas ubierze sie pod full lucka ma praktycznie nic z obrazen, a wy sie mozecie bunkrowac i miec wywalone.
31-08-2017 10:09 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak tylko ta zmiana spowoduje, ze juz nie bedziesz mial czym nadrobic te 20-30% trafienia z przewagi lucka z tatka ls'a bo nie bedziesz mial czym go skontrowac, tylko niech ls sie ubierze pod sume/zwinke i nawet jej bedzie mial wiecej niz Ty atakujac w tej msciwej lewitacji Smile I ta zmiana ktora adminsitracja chce zrobic nic nie zrobi el esom... wrecz przeciwnie, znikna moze chochliki ktore siedzialy w full lucku majac go po 400 za to nie majac nic innego, ale takich bylo malo. Za to teraz ls bedzie dominowal jeszcze bardziej na pvp Big Grin

Ta zmiana, ktora niby ma ratowac pvp przed ls'ami udupi tylko was bardziej, lsy zmienia tylko troche eq i tyle. Natomiast necro zostanie udupione totalnie Smile Tak jak i pve zostanie zmienione aczkolwiek mi jako ls to nie przeszkadza przeciez ja przesumuje moba Wink

jestescie tak zaslepieni szczesciem, ze nawet nie widzicie na co ta zmiana ma wplyw i kogo zbustuje, jest to tak samo malo przemyslany pomysl jak r17 i r18 w arenach miedzy serwerowych. Po prostu durnota.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 31-08-2017 10:18.

31-08-2017 10:14 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Alaghai666
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na morii owszem slyszałem ze luck osiaga zawrotne ilosci poprzez skalowanie sie bonusow, ale na necro jest to stala wartosc ktora KAŻDY moze sobie wypracowac bez znaczenia jaka rasa gra, wiec mam nadzieje ze na necro nie bedzie zadnych chorych zmian co do lucka
31-08-2017 15:36
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alaghai666 napisał(a)
ale na necro jest to stala wartosc ktora KAŻDY moze sobie wypracowac
...
wiec mam nadzieje ze na necro nie bedzie zadnych chorych zmian co do lucka


I?
To ma być argument by lucka niczym poza luckiem nie dało się skontrować na necro?
Bo jest go "jeszcze" mało i "każdy" może go mieć? Wink

"Argumenty" w stylu "nie na expach", "nie na necro" niczym nie poparte poza epitetami "chore zmiany" itp.
To nie są argumenty tylko gołe twierdzenia bez dowodów.

Ale widzę, że ostatnie posty będą właśnie takim bezsensem bo chcecie mieć ostatnie zdanie.
W końcu jak się nie ma racji to jedyna nadzieja w tym,
że ostatnie posty będą Wasze co nie? Wink

Dobre sobie, "chore zmiany" i zero treści,
ale Sushi chyba pamięta jak może zrypać sobie grę słuchając się takiego czegoś. Smile

Więc miejcie sobie ostatnie zdanie. Smile
Powtórzcie jeszcze ze trzy razy każdy Wasze "argumenty" zbite dawno w postach wyżej.
A jak macie ochotę to i więcej. Wink
31-08-2017 17:26 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kawa mozesz przestac pierniczyc o tych sotatnich postach, lucek powinien byc kontrowany tylko luckiem i tyle. powinien byc za to max jaki dziala w pvp, ewentualnie roznica... Tak jak jest z krytem, i unikami... I tyle. W koncu nie ma kontr unikow, nie ma kontr krytow(mozna komus zdjac kryta? po za skora?Big Grin ) Wiec i z luckiem powinno byc tak samo.


https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=b40dde2f87

pytanie dlaczego ducu ma miec wyzerowane szczescie jak wpadnie jakis bialas ze zwinka?

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 31-08-2017 18:29.

31-08-2017 17:37 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
Kawa mozesz przestac pierniczyc o tych sotatnich postach, lucek powinien byc kontrowany tylko luckiem i tyle. powinien byc za to max jaki dziala w pvp, ewentualnie roznica... Tak jak jest z krytem, i unikami... I tyle. W koncu nie ma kontr unikow, nie ma kontr krytow(mozna komus zdjac kryta? po za skora?Big Grin ) Wiec i z luckiem powinno byc tak samo.


https://r19.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=b40dde2f87

pytanie dlaczego ducu ma miec wyzerowane szczescie jak wpadnie jakis bialas ze zwinka?


MożnaSmile Przypominam że Luck PODNOSI krytykaSmile więc nie trzeba umagów do kryta bo nadrabiasz je LuckiemSmile
31-08-2017 21:51 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pytanie bylo inne Wink

__________________

31-08-2017 22:39 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=332e7d5ba6

SM dawaj patcha, bo taka patologia zaczyna juz być drażniąca
Alveanerle
Trafione: 24 / 87 (27.59%)

w 1 turze trafione 2/16 przez przegiętego lucka. Po Nerfie zyskam 10% trafienia. o ja Cie 37% by bylo trafienie.


LUCKA WCALE NIE OP.

Pytanie, dlaczego LS jako jedyny ma mieć za DARMO dodatek do PVP, Drop rate, ???

Skończ płacz Senti. Masz god mode jako LS, chcą Ci to zabrać to płaczesz, zawsze tak było, że jak któraś ścieżka była OP, wykorzystywała to, potem SM wreszcie to regulował to był płacz i lament tej ścieżki.

Ale fakt zgodze się z Tobą w 1 rzeczy. Ten patch będzie buffem dla OGARNIETYCH LSÓW a nie nerfem. Buffem dla tych, którzy nie maksowali lucka ale dbali też o swoje eq BOJOWE

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 31-08-2017 23:08.

31-08-2017 23:05 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

zyskalbys 10%
A gdyby wprowadzono maxymalny poziom roznicy lucka do np 200 zyskalbys wiecej a inni by nie stracili

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez -Senti-: 31-08-2017 23:20.

31-08-2017 23:18 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Archon
Triple Ace


Data rejestracji: 26-09-2010
Postów: 153
Klan: ex Troll
Kraina: Moria V
Skąd: Gdynia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
https://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=332e7d5ba6

SM dawaj patcha, bo taka patologia zaczyna juz być drażniąca
Alveanerle
Trafione: 24 / 87 (27.59%)

w 1 turze trafione 2/16 przez przegiętego lucka. Po Nerfie zyskam 10% trafienia. o ja Cie 37% by bylo trafienie.


LUCKA WCALE NIE OP.

Pytanie, dlaczego LS jako jedyny ma mieć za DARMO dodatek do PVP, Drop rate, ???

Skończ płacz Senti. Masz god mode jako LS, chcą Ci to zabrać to płaczesz, zawsze tak było, że jak któraś ścieżka była OP, wykorzystywała to, potem SM wreszcie to regulował to był płacz i lament tej ścieżki.

Ale fakt zgodze się z Tobą w 1 rzeczy. Ten patch będzie buffem dla OGARNIETYCH LSÓW a nie nerfem. Buffem dla tych, którzy nie maksowali lucka ale dbali też o swoje eq BOJOWE


Zrób sobie zakompleksiony człowieku biżuteria z luckiem do obrony a nie płacz jak ciebie biją. Gram ŁSem i na takiego jak ty wystarczają mi pająki młodości/lewitacji i ani razu byś nie trafił. Zrób coś ze swoją postacią a nie krzycz na forum jak to jest beee, ja nie płakałem jak białasy duetowaly drzewko tylko wziolem się do roboty .... Jesteś typowy JANUSZ

Edit: gram na r2

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Archon: 01-09-2017 10:33.

01-09-2017 07:37 Archon jest offline Szukaj postów użytkownika: Archon Dodaj Archon do Listy kontaktów
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Archon napisał(a)
cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
https://r15.bloodwars.interia.pl/showmsg...&key=332e7d5ba6

SM dawaj patcha, bo taka patologia zaczyna juz być drażniąca
Alveanerle
Trafione: 24 / 87 (27.59%)

w 1 turze trafione 2/16 przez przegiętego lucka. Po Nerfie zyskam 10% trafienia. o ja Cie 37% by bylo trafienie.


LUCKA WCALE NIE OP.

Pytanie, dlaczego LS jako jedyny ma mieć za DARMO dodatek do PVP, Drop rate, ???

Skończ płacz Senti. Masz god mode jako LS, chcą Ci to zabrać to płaczesz, zawsze tak było, że jak któraś ścieżka była OP, wykorzystywała to, potem SM wreszcie to regulował to był płacz i lament tej ścieżki.

Ale fakt zgodze się z Tobą w 1 rzeczy. Ten patch będzie buffem dla OGARNIETYCH LSÓW a nie nerfem. Buffem dla tych, którzy nie maksowali lucka ale dbali też o swoje eq BOJOWE


Zrób sobie zakompleksiony człowieku biżuteria z luckiem do obrony a nie płacz jak ciebie biją. Gram ŁSem i na takiego jak ty wystarczają mi pająki młodości/lewitacji i ani razu byś nie trafił. Zrób coś ze swoją postacią a nie krzycz na forum jak to jest beee, ja nie płakałem jak białasy duetowaly drzewko tylko wziolem się do roboty .... Jesteś typowy JANUSZ


Zrobienie biżu lucka do Defa dałoby mi +69 lucka, czyli +12% trafienia. Nadal trafienie byłoby poniżej 40%. LUCK jest za OP i to nie tylko na morii

Kolejny płacz LSa, który poszedł w maks luck? i który straci swoje God mode?

Ps. Na bizu do lucka stać nie będe bo zjedze mnie wszystko inne niż LS, wole stac jak widziałeś, wtedy bronie się przed palna i LSami NIEZALUCKOWANYMI.
SKończ płacz i krzyk, bo nawet SM zobaczył już przegiętość LUCKA i tu nie chodzi tylko o talizman LSA, tylko ogólnie o lucka, gdzie pokazywałem już nie 1 link z necro jak LUCK bije bojowe warte 10x tyle prków i mające 400 sumy więcej- patologia. Luck jako statystyka działa ZBYT mocno, na ZByt wiele.


Wystarczą Ci pająki lewitacji, to dobrze. Na r15 nie ma żądnego takiego setuSmile Fajno nieSmile

Jak rozumiem z r17 jestes? które jeśli chodzi o drop rate i eq i poziomy jest kosmos do przodu względem innych morii i uciekać będzie nadal.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Alveanerle1: 01-09-2017 08:51.

01-09-2017 08:31 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
Ducu1337
Triple Ace


images/avatars/avatar-10953.jpg

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 165
Klan: Nie oglądam
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ogólnie ja bym zamykał już ten temat bo nic ta dyskusja nie wnosi:

Jest senti który mówi w wolnym tłumaczeniu:
"jestem ŁS'em znerfcie mnie nie statystykę - zróbmy widełki na lucka bo jak zrobimy nerfa takiego jak zaproponował sushi to wszystko inne straci mozliwosc kontrowania lucka luckiem ktory mam za darmo z tatka jak ubiorę się jak łowca do tego wywalmy lucka z wypek"

I banda Januszy i nieudaczników bez biżuterii lucka wklejających jakich kolwiek prob kontrowania tej statystyki - moze nie kontrowania, a jej używania którzy zarzucają płacz sentiemu który chce sobie strzelić w stopę hardnerfa tylko dlatego ze jest ŁS'em Smile

Swoje argumenty racji mają :
- "ty jesteś ŁS'em płaczesz zamilcz" (nie ma znaczenia czy się z tobą zgadza czy nie)
- "luck jest przegięty bo go nie mam"
- i jakieś raporty z paraolimpiad jak próbują wjazdów na typów w expowym.


W końcowym stadium dyskusji zawistnych polaczków Januszy żyjącymi wspomnieniami oraz wizjami swoich rodziców żyjących w czasach komunizmu - będzie ze trzeba łapacza i kultka znerfic bo mają lucka od 1 aktu.
01-09-2017 11:25 Ducu1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu1337 Dodaj Ducu1337 do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

o wywalaniu lucka z wypek nic nie mowilem :V

Ale serio tutaj jest tylko jedno mozliwe i sprawiedliwe wyjscie... Tak jak w uniku nalezy dac maximum jakie dziala w pvp i tyle. Dlaczego unik nie jest przegiety? Bo jest limit ustawiony na 30%, jakby byl ustawiony na 90% to by byly placze dopiero bo da sie taki% wbic Smile Ze szczesciem nalezy zrobic tak samo i tyle. Udupi to lsow, ale poniekad nadal beda go miec(taki ich urok) tylko, ze bedzie on skontrowany. Niech bedzie to nawet nie limit roznicy co po prostu limit np 200, ktory dziala. I tutaj juz wystarczy miec bizu szczescia albo jakis umag czy tez grimore i bum, nagle ls ma przewagi "tylko" 100-50 lucka a to juz nie jest za przeproszeniem pierdyliard unikow na walke. Nerf dobry, sprawiedliwy i nie udupi on zadnych innych buildow z luckiem pod pvp. A jak mi jakas kawka czy jakies inne "niepotrafiaceczytacanimyslecistotypodobnedoczlowieka" cos zarzuca, ze jestem lsem i mowie pod siebie to dla dobra ludzkosci, strzelcie sobie barankiem w jakas sciane 50 razy pod rzad z calych sil.

__________________

01-09-2017 11:51 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Ducu1337
Triple Ace


images/avatars/avatar-10953.jpg

Data rejestracji: 28-08-2008
Postów: 165
Klan: Nie oglądam
Kraina: Moria V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
o wywalaniu lucka z wypek nic nie mowilem :V


"NIE PŁACZ JESTEŚ ŁS'EM, WYSZŁO SZYDŁO Z WORKA JAK BEATA Z TUSKA"

spam ostrzeżenie Kylin

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 03-09-2017 07:54.

01-09-2017 11:59 Ducu1337 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ducu1337 Dodaj Ducu1337 do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Archon problem w tym ze noob nie pomyśli co może /powinien zmienić w swojej postaci tylko myśli ze jest taka wspaniala ze wszystko powinna wygrywać. I leci plakac na forum. Tak placzki z Was niesamowite a Sushi zamiast sie rozśmiać w twarz to glaszcze po główce. Ten pseudo patch zwłaszcza w pve to czysty idiotyzm promujący lenistwo i brak myślenia.
Edit : wprowadzenie górnej granicy działania lucka w pvp /tak jak majka/ jawi się jako sensowne. NIE RUSZAĆ PVE !

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Ma_Jae_Hoon: 01-09-2017 13:25.

01-09-2017 13:03 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Alveanerle1 napisał(a)
Wystarczą Ci pająki lewitacji, to dobrze. Na r15 nie ma żądnego takiego setuSmile Fajno nieSmile


Skoro jest kilku ŁS mających Jastrzębie Nietoperza to chyba brak Pająków Lewitacji na serwerze świadczy tylko o tym jaki easy mode ma biała 2h. A gdzie nie ma easy mode to zawsze można wymusić na Administracji nerf tego aspektu, który w tym przeszkadza. Wink

Nerf jako tako mi nie przeszkadza, bo jako ŁS idę jednocześnie w spost i zwinkę. Gorzej tym, którzy robili buildy na szczęściu a nie są dystansem - czyli de facto nerf dotyczy ludzi, którzy zamiast pisać po kilka tematów o nerfie lucka wzięli się za to by dostosować postać do realiów gry. Widać Administracja bardziej docenia tych z forum. Wink

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

01-09-2017 14:03 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
A gdyby wprowadzono maxymalny poziom roznicy lucka do np 200 zyskalbys wiecej a inni by nie stracili


cytat:
-Senti- napisał(a)
A jak mi jakas kawka czy jakies inne "niepotrafiaceczytacanimyslecistotypodobnedoczlowieka" cos zarzuca,


Zauważyłeś Senit że różnica 200 lucka zbija maks traf do 50% i podnosi min taf do 50%? Wink
Sam z własnej nieprzymuszonej woli poparłeś moją propozycję z tematu
walka co tu sie stało ??? Smile

cytat:
druga kawa napisał(a)
To jest do zmiany:

tutek:

"Po uwzględnieniu bonusu ze szczęścia,
maksymalna szansa na trafienie nie może przekroczyć 99% ani spaść poniżej 15%,
a minimalna szansa na trafienie nie może przekroczyć 70% ani spaść poniżej 1%."

Powinno być coś w tym stylu:

Po uwzględnieniu bonusu ze szczęścia,
maksymalna szansa na trafienie nie może przekroczyć 99% ani spaść poniżej 50%,
a minimalna szansa na trafienie nie może przekroczyć 50% ani spaść poniżej 1%.

01-09-2017 20:03 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up


Nie, Twoja propozycja to zmiana dzialania efektu szczescia ogolnie, takze i w pve a moja to limity w pvp a to duza roznica, polecam Ci walniecie barankiem w sciane.

__________________

02-09-2017 07:45 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To jak wszyscy sie zaczeliscie jak na komende rzucac i cisnac od noobow, barankow i innych "argumentów" swietnie pokazuje jakie z was prosiaczki przy LS-owym korycie.

Skonczyla sie dyskusja, teraz jest grozenie jak to ls zyska(!) na tym, tylko te biedne palniaki :C Wy chyba serio nie rozumiecie ze wlasnie to ma na celu sushi, ubierzecie sie pod zasieg? super, bedziecie mieli 20%-30% trafienia wiecej/mniej dzieki tautazowi. Ubierzecie sie pod maks lucka? w koncu bedzie mozna was trafic. Powodzonka!

PS jak spojrzymy z drugiej strony to jestescie banda "placzkow i nieudacznikow" bez bizuterii do zasiegu Smile
02-09-2017 10:53 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Archael
King


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 860
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Lot napisał(a)
PS jak spojrzymy z drugiej strony to jestescie banda "placzkow i nieudacznikow" bez bizuterii do zasiegu Smile


Jakby SM nagle stwierdzil ze trafienie na podst samego sposta to przeginka i teraz zeby trafic bedzie brana zawsze suma zamiast jednej statyszawsz a palniacy zaczeliby sie oburzac ze przestana trafiac w biala i dystans, to tez bys stwierdzil:
"jestescie banda "placzkow i nieudacznikow" bez bizuterii do zasiegu Smile "?

To ze ktos mial build oparty na szczesciu oznaczalo ze sie postaral. Skompletowac zestaw dajacy przewage 200 szczescia nie daje jeszcze gwarancji zwyciestwa, natomiast podniesienie tej roznicy do 375, wymaga poswiecenia mnostwa innych statystyk oraz umagow i teraz te osoby zostana z niczym. Poswiecili dmg dla "zasiegu", przez co przeciw mocno zbunkrowanym w najlepszym wypadku mieli remisy (ale kto teraz dba o obrone), a wystarczylo ze ktos choc troche zneutralizowal im lucka 100-150 i juz tracili na tym znacznie. Teraz te jednostki zostana bez dmg i bez zasiegu i cale eq beda musieli budowac na nowo. Nie wystarczy ze zmienia bizu. Beda musieli zlapac nowe umagi, bron i reszte eq.
02-09-2017 13:29 Archael jest offline Szukaj postów użytkownika: Archael Dodaj Archael do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Twoje porównanie jest beznadziejne. Jesli ktos ma 1500 zwinki, to wiem ze np nie trafie go bronia biala bo to ogromna ilosc. Natomiast dystans juz ma szanse zlapac zasieg (zwlaszcza ze ma duzo bonusow do trafienia), a palna sie moze z tego smiac bo trafi w smierc secie i na msciwych lisach.

Jak ktos zbiera 400 lucka, nagle wszyscy nie mogą go trafic.

Strasznie lubie jak ta "drobna" roznica ucieka wszystkim zainteresowanym.

PS 350 lucka roznicy daje 70 % trafienia. Zeby to zneutralizowac potrzeba wg. obecnego przelicznika sushiego 1400 przewagi zwinki/sposta/sumy. Twoja matma tez ssie.
02-09-2017 13:48 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli co jak ktos zrobi sobie build na 375 lucka przewagi to musi wygrywac ,ale jak ktos zrobi build max ini czyli tam zwinka czy spost to juz nie powinien nawet majac te przykladowo 700 zwiny wiecej [bialas] ? patch wlasnie to zmienia daje szanse na lekkie podjęcie walki tym na statystyce zasiegowej zebyscie sie na tym lucku nie czuli jak swiete krowy ... caly czas piszecie ,ze mamy sobie zrobie eq do lucka itp heh to po patchu tez wam napiszemy zróbcie sobie eq do zasięgu i tak macie lucka w tatoo wiec lepiej na tym wyjdziecie zastosujcie się do waszej rady .

nie raz wcześniej w tematach ls-y pisaly ze luck jest zbyt mocny ,wiec samo to świadczyło ,ze te zmiany idą w dobrym kierunku .

Zwinność jest główną statystyką zasięgową trafienie czy luck to powinny być statystyki podrzędnę ,ale gapiostwo Sm i zbyt późna reakcja SM-a doprowadziła do wypaczenia - Luck jest teraz statystyką nadrzędną i to w wielu aspektach gry .

cytat:
Teraz te jednostki zostana bez dmg i bez zasiegu i cale eq beda musieli budowac na nowo. Nie wystarczy ze zmienia bizu. Beda musieli złapać nowe umagi, bron i reszte eq.


i to jest właśnie głupota dostaliście wszystko w 1 statystyce wiec reszta byla olewana samo to świadczy jak OP był luck skoro wszystko na niego poświeciliście , inni robią buildy w miarę równomiernie ,wiec przy nerfie jakiejś "staty" nic im się aż w takim stopniu nie posypie.

Ale po podbiciu wartości lucka w wyprawkach naturalnym powinno być ściąć go w pvp ,po co co chwile podbijać statystykę która jest już OP ,co do exp hmm jeśli chcą ją wprowadzić tam to napewno nie od razu w całości co do samego pvp da sie przeżyć ,ale naraz wprowadzenie na kw czy expach może całkiem mocno ograniczyć możliwość rozwoju tych osób .

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

02-09-2017 14:10 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
@up
Nie, Twoja propozycja to zmiana dzialania efektu szczescia ogolnie, takze i w pve a moja to limity w pvp a to duza roznica, polecam Ci walniecie barankiem w sciane.


Dokradnie taka jest moja propozycja. Smile
Tzn ogólna zmiana lucka a nie "baranek". Wink
Od "baranków" są moderatorzy. Smile

Czego bronisz w pve Senti?
Że już mob nie będzie trafiał 15% lucjana bez stat?

Nie jest to coś wartego bronienia.
Wciąż lucjan ze statami będzie trafiany 1% i sam będzie trafiał 99%.
Lucjan ZE STATAMI, nie sam luck. Wink

Luck w założeniu nigdy nie był statystyką bojową.
Miał wspomagać staty a nie je zastępować.

Pierwotna konstrukcja lucka to po prostu niedopatrzenie we wzorkach,
które wyszło na jaw dopiero jak gracze, tak głównie łysy na morii,
zdobyli możliwość przebijania uzbieranym, SKOŃCZONYM luckiem
NIESKOŃCZONEJ ILOŚCI STATÓW przeciwnika.

Każde staty razem wzięte w nieskończonej ilości były przez skończonego lucka bite.
Tego nie powinno być i w pve.
02-09-2017 14:11 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"raikiri

Takich glupot pisac jak Ty to nawet kawa by sie nie powstydzil...


jedno pytanie zadalem je wczesniej...


Czemu bialas ma zerowac lucka palniakowi swoja zwinka?

__________________

04-09-2017 17:36 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
druga kawa
Lord


images/avatars/avatar-25581.jpg

Data rejestracji: 23-11-2016
Postów: 482

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
-Senti- napisał(a)
jedno pytanie zadalem je wczesniej...

Czemu bialas ma zerowac lucka palniakowi swoja zwinka?


Bo statystyka wspomagająca nie powinna sama jedna zerować statystyki bojowej. Smile

Poza tym świadomie źle to nazywasz Senti.
Wymuszasz myślenie że to zła zwinka blokuje a nawet zeruje tego dobrego lucka. Wink

To wspomagający luck zerował wcześniej zwinkę.
Taka jest prawda, którą zamiatasz pod dywan Senti.

A teraz zwinka niczego nie blokuje temu biednemu palniakowi.
Palniak dalej jak wcześniej trafiał tak będzie dokładnie tak samo trafiał zwinkowca.
Blokowanie czy zerowanie zwinki właśnie luckowi zostanie teraz zabrane.

Bo to właśnie "ten biedny" luck wcześniej zerował "tego złego" białasa. Wink

A Ty każesz wszystkim myśleć na odwrót Senti. Wink
04-09-2017 18:54 druga kawa jest offline Szukaj postów użytkownika: druga kawa Dodaj druga kawa do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo skoro lucek kontruje każdą statystykę, to dlaczego każda statystyka nie miałaby chociaż cienia szansy na kontrowanie lucka?



Bardzo dobra zmiana. I na necro i na morii.
04-09-2017 19:05 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a tak w ogóle to gdzie jest napisane, że luck to statystyka wspierająca, a nie nadrzędna?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
04-09-2017 19:26 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
-Senti-
Lord


Data rejestracji: 12-01-2016
Postów: 343

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@kawa
lucek kontruje tylko trafienie, a trafienie nie jest kazda statystyka, jest tylko wspierana przez 2 statystyki i to zalezne czym walczysz. Masz jeszcze takie statystyki jak obrazenia chociazby czy ilosc zycia. Nie tylko zasieg sie w tej grze liczy.


Wiec nie przekrecaj tu kota ogonem.

Ponawiam [pytanie dlaczego rewo ze 100 lucka ma go nie miec walczac z bialasem z 0 lucka? Czy tutaj sami beneficjenci 500+ i ludzie tego pokroju? Ktorzy nie rozumieja prostego pytania?

To jest jedynia zmiana do cholery pod totalnych leniwcow, ktorzy sobie nie potrafia nawet zlozyc eq ze 100 lucka czy to na morii czy to na necro, jezeli by to mial byc nerf lsa to nalezy dac limit na lucka w pvp tak jak jest na unik i Tyle. A ludzie z IQ ponizej malpy czy tam czarnego czlowieka(srednia z 65 w porywach) mysla, ze to dobra zmiana(za duzo osob tutaj ma mentalnosc pisowcow) przyklaskuja temu debilnemu pomyslowi nie roznicym sie niczym w swej durnocie jak areny miedzyserwerowe typow fast z normal.

prowokacje, spam, ostrzeżenie ban Kylin

__________________

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Kylin: 05-09-2017 11:10.

04-09-2017 20:06 -Senti- jest offline Szukaj postów użytkownika: -Senti- Dodaj -Senti- do Listy kontaktów
Strony (9): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Zmiany w szczęściu - BETA w następnym patchu.

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH