Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Jeśli kiedykolwiek... » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Jeśli kiedykolwiek... 8 Ankieta - średnia ocena: 1,138 Ankieta - średnia ocena: 1,138 Ankieta - średnia ocena: 1,138 Ankieta - średnia ocena: 1,138 Ankieta - średnia ocena: 1,13
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Jeśli kiedykolwiek... Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ktoś tutaj zacznie robić gry lub będzie inna wersja niż necro i moria to wiedzcie że:

Jeśli robicie grę opartą na losowości to nie dawajcie tyle dodatków co jest tutaj.
Jeśli robicie grę gdzie jest dużo dodatków, to niech mają one jak największy wpływ.

Zmniejszy to irytacje graczy gdyż 1 zrobiliście grę gdzie drupa docelowa to klikacze szukający mało wymagającej rozgrywki, a gdzieś po drodze przekombinowaliście i po 11 latach macie placek jak ta baba.

Pozdrawiam, Medalikarz.

__________________
r1 - Źdźbło

27-08-2017 22:12 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Widzę, że bardzo konkretne rozwiązania, bardzo konkretnych problemów BW.
Dzięki za posta. Wywrócił moje zapatrywanie na BW o 360°.

__________________

27-08-2017 22:17 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jasne bo jeśli mam łopatę, zaczynam kopać i kopać i kopać i kopać, a nagle podchodzi typek i mówi czemu kopiesz na środku salonu? To nie kopie dalej ale wracam do podstaw.
Pozdrawiam.

__________________
r1 - Źdźbło

27-08-2017 22:19 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Idąc dalej twoją analogią, mierną, ale niech będzie.

To wtedy mówisz do tego typka:
- Ale wiesz co typku? Mi za to płacą. A jak ktoś przyjdzie ponarzekać tak jak ty, to plecie jakieś androny, analogie, srogie... to też nie bardzo wiem co zmieniać.


Również pozdrawiam.

/edit
@down

Byłbym wrażliwszy na uwagi randomowych ludzi w internecie to bym powiedział, że offence, ale to tylko offtop. Łap report. Życzę również powodzenia w prowadzeniu dyskusji w tym temacie z bardziej inteligentnymi ode mnie Smile

Niegodnym zaiste jest, dotykać czy nawet jeno patrzeć w twój światły Najjaśniejszy Panie majestat.
Wybaczcie proszę chwilę mego zwątpienia w wasze oświecenie i przestańcie mnie merytorycznie batożyć.

__________________

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez KR33P: 27-08-2017 22:49.

27-08-2017 22:23 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Gnaszyn
Triple Ace


images/avatars/avatar-12609.gif

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 223
Kraina: Necropolia
Skąd: Częstochowa

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Gnaszyn
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tutaj sowieci i niemcy dopieli swego wybijając polską inteligencje....

Wywyższasz się ale gdybyś zamiast szukać dziury w całym zobaczył, zastanowił się i dostrzegł że to nawiązanie do morii i necro to zrozumiał byś że próbuje znaleźć inteligentnych rozmówców do dyskusji nad brakiem sensu w ujednolicaniu tych 2uch różnych światów. Póki co to przypominasz mi 2 pokolenie ludzi napływowych z terenów rolnych którzy zwrócą Ci uwagę na ć, ź czy ą niepoprawnie wypowiedziane, nauczą się trudnych słówek które "podwyższą" poziom Twojej wypowiedzi.... szkoda bo pewnie uważasz się za inteligentnego typa, ale jedynie jesteś typem posiadającym troszkę większą wiedzę i używasz jej do pokazywania jakim to inteligentem nie jesteś.

__________________
r1 - Źdźbło

27-08-2017 22:39 Gnaszyn jest offline Szukaj postów użytkownika: Gnaszyn Dodaj Gnaszyn do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Postać gnaszyna na forum to jakiś nowotwór. 5 tematów dziennie, 15 postów...a tyle lat siedział cicho. To jak gaz musztardowy zaklęty w drzewie, coś się nagle stało i kąsa. Ja nie wiem, szczerze mówiąc, to jakoś tak od paru dni nie interesuje się już forum, wszedłem sobie przed snem i widzę kolejne i kolejne tematy "gnaszyna" o niczym, jakiś totalnie denny offtop.

Ja wiem, że takie komentarze nigdy nie docierają do kogoś i zwykle kończy się to jakąś chamską agresją i docinkami, ale gnaszyn, serio chrzanisz takie bzdury i twoje wypowiedzi są tak słabe, że nie pisz i zastanów się nad sobą i swoim życiem.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
27-08-2017 23:46 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Kylin
Moderator


images/avatars/avatar-25491.jpg

Data rejestracji: 21-11-2009
Postów: 300
Klan: Uroboros
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: Piekło

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przenoszę

Nie ten dział

__________________
R1 : Kylin

Moderator:

System gry


Pytania/zażalenia/uwagi/pomysły/propozycje - wiadomości kierować na PW

Zamknąłem temat, który chcesz reaktywować/uzupełnić pisz wiadomość najlepiej z linkiem do tematu

28-08-2017 06:17 Kylin jest offline Szukaj postów użytkownika: Kylin Dodaj Kylin do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gnaszyn zrobił się aktywny na forum ze szkodą dla wszystkich po tym temacie:

Cofniecie aukcji [r1]

Gdzie to jakże to niesprawiedliwie w swoim mniemaniu stracił okazję do zarobienia kosmicznych pr rzędu 50k lub mniej. Z innych jego mądrości warto wspomnieć granie na każdym serwerze bw bez premki, co pozwala wnioskować że albo jest to osoba conajmniej dziwna, albo ma za dużo czasu w czasie wakacji gdy nie musi chodzić do szkoły i lubi uprawiać masochizm. Prawdopodobnie jednak obie opcje są jednocześnie prawdziwe. Dlatego trzeba tę osobę traktować jak kirike, hornet i kacika, po prostu przewijać ich posty bez czytania i ignorować dyskusje z nimi ludzi, którzy jeszcze się tego nie nauczyli.

Co do samego tematu to ciężko odnieść się w jakikolwiek sposób, bo nawet ciężko się to czyta. Bw ma dużo na sumieniu, ale zdecydowanie nie to, co pisze ten koleś.
28-08-2017 07:51 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Jeśli kiedykolwiek...

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH