Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA zlot Anglia/Francja » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony zlot Anglia/Francja
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
welkin132
Newbie


Data rejestracji: 03-09-2017
Postów: 8
Kraina: Necropolia XI

zlot Anglia/Francja Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam wszystkich
Po długiej przerwie zaczełem na nowo grać mój nick to God of Death gram na r16 od dwóch dniSmile
a w prawdziwym świecie nazywam się Krzysztof chciałbym się zapytać czy jest ktoś z Gravesend/Londyn i chciałby się spotkać przy jakimś weekendzie w pubieSmile

__________________
ALL HAIL BRITANNIA
03-09-2017 18:26 welkin132 jest offline Szukaj postów użytkownika: welkin132 Dodaj welkin132 do Listy kontaktów
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś mało chętnych Smile
Ja mieszkam w Anglii, choć na Channel Islands.
Weekendowe wyjście do pubu raczej odpada, bo to wiąże się noclegiem w hotelu i szeregiem innych przygotowań.
Jednakże w styczniu biorę część urlopu i jadę do Londynu w odwiedziny do ziomków.
Mogę jeden wieczór poświęcić na Bloodwarsowe spotkanie.
Oczywiście jeżeli, ktoś tam ruszy cztery litery i weźmie temat na poważnie.

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

21-09-2017 00:23 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
welkin132
Newbie


Data rejestracji: 03-09-2017
Postów: 8
Kraina: Necropolia XI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez welkin132
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mieszkam nie daleko Londynu w Gravesend(8 strefa podlondyńska) więc z miłą chęcią tylko trzeba byłoby dogadać date spotkanie i byłoby dobrze znaleźć kogoś jeszcze Smile

__________________
ALL HAIL BRITANNIA
04-10-2017 22:55 welkin132 jest offline Szukaj postów użytkownika: welkin132 Dodaj welkin132 do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » O Graczach » ZJAZDY I SPOTKANIA zlot Anglia/Francja

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH