Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serwer rodzinny - z czym to się je? » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony Serwer rodzinny - z czym to się je?
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Serwer rodzinny - z czym to się je? Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam. wróciłem do BW po dobrych kilku latach i ni chu chu nie wiem co to ten serwer rodzinny? Ktoś mnie oświeci?

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arrt: 05-09-2017 23:06.

05-09-2017 23:05 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwery rodzinne R18 i R19 mają zmienione zasady dotyczące kont graczy:
Nie zgłasza się gry z jednego IP, dzięki czemu nie trzeba wysyłać zgłoszenia logowań u znajomych bez obaw, że zostanie się zablokowanym;
Logowania na kontach nie będą dokładnie kontrolowane;
Łamanie zasad dotyczących logowań, o niskiej szkodliwości (jak np. kliknięcie na wyprawę na koncie męża gdy on piecze szynkę w kuchni) nie będą karane;
Niejawne korzystanie z kilku kont przez jedną osobę, przy braku zysków dla jakiegokolwiek z kont (ogólnie rzecz biorąc 'konta do testów ras/buildów' itp), też nie będzie karane;
Na serwerze rodzinnym obowiązują ogólne zasady uczciwej gry, takie same jak na innych serwerach:
NIE można przekazywać hasła osobom trzecim;
NIE można wykorzystywać kont (swojego lub domowników) dla ponadnormalnego rozwoju (jak np ataki na drugie konto z tego samego komputera po zmianie IP lub pushing);
NIE można wykorzystywać kont do celowego podbijania cen na aukcjach (swoich lub cudzych);
NIE można bezkarnie obrażać graczy lub pisać wulgaryzmów itp z 'drugiego konta' (mogą być blokowane wszystkie konta za przewinienie jednego);
Jawne łamanie, wykorzystywanie złagodzonych zasad do oszustw itp. jest karane surowiej niż na innych serwerach.

https://wiki.bloodwars.interia.pl/index.php?title=Krainy

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 05-09-2017 23:21.

05-09-2017 23:21 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwery rodzinne (R3, R18 i R19) - krótkie wyjaśnienie zasad

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

05-09-2017 23:21 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arrt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki bardzo ale widzę że to trochę niefajne Smile Ci co grają nieetycznie mają większe pole do popisu. Nie dla mnie jednym słowem Smile

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt
05-09-2017 23:26 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przeczytaj jeszcze raz, z naciskiem na zrozumienie. Mozesz miec 10 kont ale i tak nie mozesz oszukiwac.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
05-09-2017 23:28 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Łamanie regulaminu na serwerze rodzinnym karane jest surowiej.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

06-09-2017 09:01 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arrt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

chłopie przeczytałem i zrozumiałem. więc daruj sobie takie teksty Tongue Poczytałem też Pręgierz z takiego serwera i widzę że prób oszustwa jest sporo i znacząco więcej niż na normalnym. Na przyszłość radził bym zachowywać się nieco grzeczniej to nie wyjdziesz na buca Tongue oczywiście nie mam tu na myśli Buca Big Grin

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Arrt: 07-09-2017 21:36.

07-09-2017 20:10 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
Buc
Operator serwerów Moria i pralki automatycznej


images/avatars/avatar-24020.jpg

Data rejestracji: 18-12-2006
Postów: 13.302
Klan: BW Team
Rasa w grze: Władca Zwierząt
Kraina: Moria; Moria VI; Moria S
Skąd: Województwo łódzkie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zawsze na nowym serwerze jest dużo banów, nie zrzucałbym tego tak mocno na zasady rodzinne.

__________________

Wielki, zły Buc
__________________

Oderint, dum metuant
__________________
,,Dorośli nie zasną bez setki, dzieci bez smoczka, a Buc bez bana"
__________________

cytat:
Buc napisał(a)
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Nie chciałbyś rozzłościć Konrada Wink


Nikt by tego nie chciał. Konrad powinien być postacią w baśniach braci Grimm.

08-09-2017 16:03 Buc jest offline Strona domowa Buc Szukaj postów użytkownika: Buc Dodaj Buc do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Arrt
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

może i tak ale już poszedłem na r6 Smile

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt
09-09-2017 01:46 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Misz-Masz » Serwer rodzinny - z czym to się je?

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH