Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 wylogowanie szybciej niż wczesniej » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony wylogowanie szybciej niż wczesniej 5 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,005 Ankieta - średnia ocena: 10,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

wylogowanie szybciej niż wczesniej Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Sm0k
Przeglądarka internetowa: ff

Opis problemu: zmniejszony czas między czynnościami w grze. Kiedyś nawet po 30 min od ostatniej czynności można było dalej grać na 1 urządzeniu. Teraz po ok 10 min krzyczy o bezczynności.

__________________
R6+R10 - Sm0k
07-09-2017 15:07 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

U mnie to samo. Zawsze trzymalo sesje po zamknieciu karty jakies 4h.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
07-09-2017 15:14 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dzięki za zgłoszenie. Faktycznie wkradła się mała pomyłka przy aktualizacji oprogramowania na serwerze. Poprawione, powinno być jak dawniej.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-09-2017 18:15 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przed chwilą mnie wylogowało, niecałe 20 min mnie nie było

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
07-09-2017 18:52 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
marizek
Lord


images/avatars/avatar-24728.jpg

Data rejestracji: 14-09-2011
Postów: 448
Klan: Legion Immortal
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

r14 i r18, wylogowanie po kolejno: ~25min i ~3min

__________________
r14, r18 - marizek



Pomóż, bądź filantropem
07-09-2017 19:21 marizek jest offline Szukaj postów użytkownika: marizek Dodaj marizek do Listy kontaktów
idanielmi
Triple Ace


Data rejestracji: 18-01-2011
Postów: 190
Klan: SMILE
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

u mnie nawet jeszcze szybciej, kilka minut na r19 a pol godziny pozniej na r13, za każdym razem w pobliżu pełnej godziny lub 30 po, przez chwile myślałem że to backup się robi ale po kilku odświeżeniach doczytałem że to wylogowanie po bezczynności

__________________
nick w grze: danielm
07-09-2017 19:32 idanielmi jest offline Szukaj postów użytkownika: idanielmi Dodaj idanielmi do Listy kontaktów Zobacz profil MSN idanielmi
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy obecnie u kogoś problemy z wylogowywaniem po krótkim czasie nadal występują? Jeśli tak, to jak często?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




09-09-2017 10:29 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie przed chwila, przed wygenerowaniem raportu z aren.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
10-09-2017 21:37 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mnie tez wywaliło, ok 21:34.
Nie pierwszy raz zresztą.

__________________
ID8758
10-09-2017 21:41 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dwie osoby ode mnie z klanu wylogowało zaraz po 22

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
10-09-2017 22:13 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Sm0k
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Z tego co się orientuje jest już ok dziękuję Smile

__________________
R6+R10 - Sm0k
12-09-2017 18:08 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
Proboszcz_616
Member


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 31
Kraina: Necropolia II
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja dzisiaj miałem taki myk, koło 20:00, dosłownie po minucie czy 2 logout z automatu...

__________________
nick R3: Proboszcz


Ament.
17-09-2017 20:21 Proboszcz_616 jest offline Szukaj postów użytkownika: Proboszcz_616 Dodaj Proboszcz_616 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie wykopało właśnie z R1 - odświeżyłem stronę po mniej więcej 15-20 minutach i wiadomo co...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

17-09-2017 20:52 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Ciuszon
Full Member


images/avatars/avatar-1177.jpg

Data rejestracji: 24-12-2006
Postów: 57
Klan: Mini Corvi Tenebris
Kraina: Necropolia
Skąd: UNDERWORLD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Mnie również przed chwilką wywaliło z R1 :/

__________________

17-09-2017 21:37 Ciuszon jest offline Strona domowa Ciuszon Szukaj postów użytkownika: Ciuszon Dodaj Ciuszon do Listy kontaktów AIM Screen Name of Ciuszon: BRAK YIM Account Name of Ciuszon: BRAK Zobacz profil MSN Ciuszon
dawidmen
King


images/avatars/avatar-11552.jpg

Data rejestracji: 17-11-2007
Postów: 904
Klan: Dark Templars[DaTe]
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

21:38 a raportu z aren z godziny 21:20 nie ma :f

__________________
Nick na R1: Kedul
17-09-2017 21:38 dawidmen jest offline Szukaj postów użytkownika: dawidmen Dodaj dawidmen do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

21:21 wywalilo z bw. Nie doslalo raportu z aren

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

17-09-2017 21:41 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mam to samo wywalilo mnie od razu po zakonczeniu aren czyli 21.10.6 sek
17-09-2017 21:48 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przed minutką, R6

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
17-09-2017 22:25 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie do końca zostałem tu zrozumiany Smile Okazyjne wylogowanie może wystąpić zawsze - można natrafić na jakiś chwilowy dead lock w bazie danych lub inną bardzo rzadką sytuację (np moment przeładowania niektórych usług systemowych na serwerze lub jakiś bardzo rzadko występujący problem, który nie został jeszcze rozwiązany).

Tutaj natomiast chodzi o notoryczne wylogowywanie po 20-30 minutach bezczynności, czyli o krótki czas ważności sesji, na zasadzie "za każdym razem gdy nie kliknę nic przez 20 minut, to zostaję wylogowany z powodu wyczerpania się ważności sesji" Wszystko wskazuje na to, że tego typu problem nie powinien już występować, gdyby jednak ktoś zauważył takie zachowanie, proszę o zgłoszenie.

Proszę nie zgłaszać kolejnych przypadków pojedynczego/sporadycznego wylogowania. Użytkownik jest wylogowywany właściwie w każdym przypadku, gdy coś pójdzie nie tak jak powinno, a ja dostaję na maila komunikat w dokładną informacją co się stało. W związku z tym nie ma potrzeby zgłaszania pojedynczych przypadków - gra sama je do mnie zgłasza.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




18-09-2017 10:14 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
LittleBoy
Member


images/avatars/avatar-25125.jpg

Data rejestracji: 03-05-2014
Postów: 33
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przynajmniej w moim przypadku be wu (r3/4) chodzi bardzo wolno od tygodnia (czas oczekiwania na zakładki/ping) oraz randomowe wylogowywania bądź "serwer niedostępny" podczas wykonywania jakiejś akcji Frown


myślę że większość graczy zgodzi się ze mną że coś jest nie tak... i nie jest to wina dostawcy internetu Tongue

pozdrawiam
18-09-2017 21:14 LittleBoy jest offline Szukaj postów użytkownika: LittleBoy Dodaj LittleBoy do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

na r3/4 wywala mnie co kilka minut :/

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
18-09-2017 21:16 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
Proboszcz_616
Member


Data rejestracji: 16-03-2009
Postów: 31
Kraina: Necropolia II
Skąd: Tarnów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

3 minuty temu miałem znowu kilka "okazjonalnych logoutów" teraz nawet nie pokazuje komunikatu o braku aktywności... trochę to zaczyna wkurzać zwłaszcza o 21:10 gdy chciałem talki zmienić a tu logout po 30 sek,i znowu i znowu...

btw, mail od gry był szybszy czy ja? ;p

__________________
nick R3: Proboszcz


Ament.
18-09-2017 21:17 Proboszcz_616 jest offline Szukaj postów użytkownika: Proboszcz_616 Dodaj Proboszcz_616 do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zostałeś dobrze zrozumiany, po prostu takie akcje dzieją się częściej niż kiedyś. Mi w tym miesiącu już kilkakrotnie

__________________
R3 Przewodnik
18-09-2017 21:18 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Nie do końca zostałem tu zrozumiany Smile Okazyjne wylogowanie może wystąpić zawsze - można natrafić na jakiś chwilowy dead lock w bazie danych lub inną bardzo rzadką sytuację (np moment przeładowania niektórych usług systemowych na serwerze lub jakiś bardzo rzadko występujący problem, który nie został jeszcze rozwiązany).

Tyle że te "okazyjne wylogowania" kiedyś nie występowały w ogóle (regularnie grałem w BW z 6 lat, więc wiem co piszę)... Obecnie występują nader często, co nie jest normalne (ani komfortowe, zwłaszcza gdy ktoś loguje się np. 1x/tydzień, m.in. po te 2 dni darmowej premki)...


cytat:
Konrad napisał(a)
Tutaj natomiast chodzi o notoryczne wylogowywanie po 20-30 minutach bezczynności, czyli o krótki czas ważności sesji, na zasadzie "za każdym razem gdy nie kliknę nic przez 20 minut, to zostaję wylogowany z powodu wyczerpania się ważności sesji" Wszystko wskazuje na to, że tego typu problem nie powinien już występować, gdyby jednak ktoś zauważył takie zachowanie, proszę o zgłoszenie.

A jednak występuje... O ile pamięć mnie nie myli, to od dość dawna sesja "trzymała" ok. 4,5h od ostatniego kliknięcia w grze, natomiast teraz potrafi wylogować po 15-20 minutach bezczynności... Serio trzeba ustawić przeglądarkę tak, żeby automatycznie odświeżała stronę co np. 10 minut, żeby człowieka nie wykopało? No trudno, byle potem bot nie uznał że używam opa... A może op, że używam bota?Roll Eyes Zresztą nieważne...


cytat:
Konrad napisał(a)
Proszę nie zgłaszać kolejnych przypadków pojedynczego/sporadycznego wylogowania. Użytkownik jest wylogowywany właściwie w każdym przypadku, gdy coś pójdzie nie tak jak powinno, a ja dostaję na maila komunikat w dokładną informacją co się stało. W związku z tym nie ma potrzeby zgłaszania pojedynczych przypadków - gra sama je do mnie zgłasza.

Czyli co, dostajesz po kilkaset mejli dziennie z takową informacją (wystarczy tylko kilkanaście osób dziennie wykopanych na każdym z serwerów)?

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 18-09-2017 22:17.

18-09-2017 21:53 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A jednak występuje... O ile pamięć mnie nie myli, to od dość dawna sesja "trzymała" ok. 4,5h od ostatniego kliknięcia w grze, natomiast teraz potrafi wylogować po 15-20 minutach bezczynności...

Różnice polega na tym, czy jest info o wylogowaniu z powodu utraty ważności sesji, czy od razu wylogowuje do portalu. Mi chodziło o tę pierwszą sytuację (czarny ekran z tabliczką informującą o wylogowaniu). Jeśli takie Ci się zdarzają po 15-20 minutach bezczynności, to napisz, na którym serwerze. Testowo trzymałem ostatnio sesje po 2-3 godziny i nie zostałem wylogowany ale być może coś pominąłem.

cytat:
Czyli co, dostajesz po kilkaset mejli dziennie z takową informacją (wystarczy tylko kilkanaście osób dziennie wykopanych na każdym z serwerów)?

Jeśli nie ma takich problemów jak wczoraj, że ludzi masowo wyrzuca z gry, to zazwyczaj max kilka dziennie (najczęściej w ogóle). Od około tygodnia (przejście z php5 na php7) faktycznie potrafi sporadycznie wyrzucić kilka osób, ale pracuję nad tym (póki co wygląda na to, że to jednak problem z konfiguracją ilości procesów/forków i zasobów, które mają przyznane).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




19-09-2017 11:21 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
cytat:
A jednak występuje... O ile pamięć mnie nie myli, to od dość dawna sesja "trzymała" ok. 4,5h od ostatniego kliknięcia w grze, natomiast teraz potrafi wylogować po 15-20 minutach bezczynności...

Różnice polega na tym, czy jest info o wylogowaniu z powodu utraty ważności sesji, czy od razu wylogowuje do portalu. Mi chodziło o tę pierwszą sytuację (czarny ekran z tabliczką informującą o wylogowaniu). Jeśli takie Ci się zdarzają po 15-20 minutach bezczynności, to napisz, na którym serwerze. Testowo trzymałem ostatnio sesje po 2-3 godziny i nie zostałem wylogowany ale być może coś pominąłem.

cytat:
Czyli co, dostajesz po kilkaset mejli dziennie z takową informacją (wystarczy tylko kilkanaście osób dziennie wykopanych na każdym z serwerów)?

Jeśli nie ma takich problemów jak wczoraj, że ludzi masowo wyrzuca z gry, to zazwyczaj max kilka dziennie (najczęściej w ogóle). Od około tygodnia (przejście z php5 na php7) faktycznie potrafi sporadycznie wyrzucić kilka osób, ale pracuję nad tym (póki co wygląda na to, że to jednak problem z konfiguracją ilości procesów/forków i zasobów, które mają przyznane).

Utrata ważności sesji, na r10. Z r6 mnie nie wylogowało. Ponieważ, znów loguję się na forum i będę miał taką możliwość dziś to postaram się sprawdzić z dokładnymi czasami czy takie wylogowanie znów wystąpi.

@edit
R6 i R10 sesja nie została utracona. Ostatnia aktywność na koncie 13:21, ponowne odświeżenie 16:50.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Pożeracz Dusz: 19-09-2017 16:49.

19-09-2017 11:41 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

otwieram raport z kw -> kasuje raport -> otwieram pw -> otworzyla sie strona logowania, jakbym kliknal wyloguj

pierwszy raz mi sie takie cos zdarzylo

edit: r15, id: 18899. w tym samym czasie r6+10 chodzi bez problemow
e2: wiadomosc, ktora klikalem, nie zostala odebrana

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 24-09-2017 15:45.

24-09-2017 15:38 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
bla_bla_bla
Viking


Data rejestracji: 19-09-2015
Postów: 732
Kraina: Necropolia
Skąd: BW → Bloody Warns

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Różnice polega na tym, czy jest info o wylogowaniu z powodu utraty ważności sesji, czy od razu wylogowuje do portalu. Mi chodziło o tę pierwszą sytuację (czarny ekran z tabliczką informującą o wylogowaniu). Jeśli takie Ci się zdarzają po 15-20 minutach bezczynności, to napisz, na którym serwerze. Testowo trzymałem ostatnio sesje po 2-3 godziny i nie zostałem wylogowany ale być może coś pominąłem.

Po tych mniej więcej 15-20 minutach bezczynności, po odświeżeniu strony pojawiło mi się okno z informacją, że "nastąpiło wylogowanie z powodu zbyt długiej bezczynności" (nic o utracie ważności sesji z bodajże IP w tle nie ma)... R1 (bo tylko tam mam konto)...
Przez ostatnie co najmniej 2 lata nic takiego się nie zdarzało...



EDIT
Wczoraj na R1 nie miałem żadnych problemów, niemniej jednak ustawiłem automatyczne odświeżanie karty na 15 minut i to może być przyczyną...

__________________


cytat:
Co jest tej, lepiej postaw litr, siadaj, gadaj co masz
Polej raz i pij, albo będzie peace albo damy se w pysk
Nie powiedziałeś tego w ryj to jakbyś chłopcze znikł

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez bla_bla_bla: 25-09-2017 22:03.

24-09-2017 16:57 bla_bla_bla jest offline Strona domowa bla_bla_bla Szukaj postów użytkownika: bla_bla_bla Dodaj bla_bla_bla do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzis wylogowanie z r6 przy rozdawaniu raportow z aren

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
25-09-2017 21:56 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R10 wylogowanie szybciej niż wczesniej

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH