Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety 38 Ankieta - średnia ocena: 4,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Alveanerle1
Lord


Data rejestracji: 27-02-2017
Postów: 442

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SM.

Arenki klanowe i 3vs 3 przenoszone są czy tez usuwane?
04-10-2017 21:35 Alveanerle1 jest offline Szukaj postów użytkownika: Alveanerle1 Dodaj Alveanerle1 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co nie zostanie przeniesione:
- drużyny zgłoszone do areny 3v3 i klanowej (będzie trzeba się zapisać do aren od nowa)

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
04-10-2017 21:58 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
FunkMaster
Member


images/avatars/avatar-7121.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 27
Kraina: Moria IV
Skąd: Wrocław

Zajmowanie kwadratów Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Takie pytanie czysto techniczne bo nie spotkałem się z podobnym

na jakiej zasadzie odbywa się przejmowanie kwadratów: normalnie obleg kilkanaście godzin czy przejęcie nastąpi od razu po kliknięciu rozpocznij oblężenie ???
05-10-2017 08:50 FunkMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: FunkMaster Dodaj FunkMaster do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mechanika oblezen dziala jak zawsze

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
05-10-2017 08:54 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
FunkMaster
Member


images/avatars/avatar-7121.jpg

Data rejestracji: 06-02-2008
Postów: 27
Kraina: Moria IV
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

czyli w przypadku oblegania pustego kwadratu, zostaje on natychmiastowo zajęty bez 1 i 2 fazy tak ???
05-10-2017 08:58 FunkMaster jest offline Szukaj postów użytkownika: FunkMaster Dodaj FunkMaster do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

tak !!!

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 05-10-2017 09:05.

05-10-2017 09:05 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
FunkMaster napisał(a)
czyli w przypadku oblegania pustego kwadratu, zostaje on natychmiastowo zajęty bez 1 i 2 fazy tak ???


Tak.

Jezu, ludzie, czemu nie przeczytacie chociaż informacji z 1. postu o fuzjach, wszystko by było wiadome...

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
05-10-2017 09:06 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Big Grin nie no to brak podstawowej wiedzy jak dziala gra akurat Big Grin jak oblegasz pusty klocek to nie ma zadnych kolejek czy faz oblezen Big Grin od razu przejmujesz.


sswoja droga, ciekawe jaki bedzie miala wplyw ta fuzja - no ale na pewno ebdzie lepiej niz bylo.
05-10-2017 12:01 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
budy16
Member


Data rejestracji: 18-05-2008
Postów: 39

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kiedy bedzie mozna sie zalogowac ? Smile
05-10-2017 12:09 budy16 jest offline Szukaj postów użytkownika: budy16 Dodaj budy16 do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jeszcze dzisiaj zapewne Wink

widze że kolejka za s1 już się ustawia ;D

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
05-10-2017 12:11 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ostatnie fuzje konczyly sie o 13. O tej godzinie badzcie gotowi.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
05-10-2017 12:43 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Serwer został otwarty - można się już logować. Życzymy udanej zabawy.

Przypominam o ponownych zapisach do dzisiejszych aren drużynowych - stare dane nie zostały przeniesione.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




05-10-2017 13:01 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
delordione
Lord


Data rejestracji: 03-08-2015
Postów: 358

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

konrad, napisalem PW do Ciebie, jakbys mial chwilke i moglbys przeczytac bylbym mega wdzieczny - dotyczy fuzji dzisiejszej


milej zabawy wszystkim
05-10-2017 13:15 delordione jest offline Szukaj postów użytkownika: delordione Dodaj delordione do Listy kontaktów
mkapron
Junior Member


images/avatars/avatar-13452.gif

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przepraszam ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a może źle szukałem.
Przed fuzją r13 i r15 miałem postacie na obu serwerach. Teraz po fuzji po zalogowaniu mam dostęp tylko do postaci z r13. Czy to oznacza, że nie będę miał dostępu już do postaci z r15? I co z premium z r15. Przepadło?

__________________
Regis
    ID R1: 97679
    ID R3: 48827
Corwin
05-10-2017 14:10 mkapron jest offline Szukaj postów użytkownika: mkapron Dodaj mkapron do Listy kontaktów
78dyzio
King


Data rejestracji: 28-05-2007
Postów: 951
Klan: PARAD0X
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria III
Skąd: 3city

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mkapron napisał(a)
Przepraszam ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a może źle szukałem.
Przed fuzją r13 i r15 miałem postacie na obu serwerach. Teraz po fuzji po zalogowaniu mam dostęp tylko do postaci z r13. Czy to oznacza, że nie będę miał dostępu już do postaci z r15? I co z premium z r15. Przepadło?


przeczytaj tutaj:
Fuzja serwerów 09.2017 - PL: R6, R10, R11, R12, R13, R15; FR: R1, R2, R3, R4, R5, R6

W szczególności: "Informacje szczegółowe (techniczne) o fuzji:"

__________________
r259:78dyzio
r3:78dyzio - oddane
05-10-2017 14:15 78dyzio jest offline Szukaj postów użytkownika: 78dyzio Dodaj 78dyzio do Listy kontaktów
Padrezg22
Lord


Data rejestracji: 03-06-2015
Postów: 314
Klan: LEGO
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mkapron napisał(a)
Przepraszam ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem a może źle szukałem.
Przed fuzją r13 i r15 miałem postacie na obu serwerach. Teraz po fuzji po zalogowaniu mam dostęp tylko do postaci z r13. Czy to oznacza, że nie będę miał dostępu już do postaci z r15? I co z premium z r15. Przepadło?


na mailu masz instrukcje jak się zalogować

__________________
r17: Papa
r19: papa
05-10-2017 14:19 Padrezg22 jest offline Szukaj postów użytkownika: Padrezg22 Dodaj Padrezg22 do Listy kontaktów
mkapron
Junior Member


images/avatars/avatar-13452.gif

Data rejestracji: 28-05-2008
Postów: 22
Kraina: Necropolia; Moria; Necropolia II; Moria II; Moria III; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Już znalazłem odpowiedź. Dziękuję za pomoc.
Problem w tym, że na obu tych kontach miałem ustawiony e-mail do którego nie mam dostępu.

__________________
Regis
    ID R1: 97679
    ID R3: 48827
Corwin
05-10-2017 14:23 mkapron jest offline Szukaj postów użytkownika: mkapron Dodaj mkapron do Listy kontaktów
Nickobellic
Newbie


Data rejestracji: 06-10-2017
Postów: 2

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam mam dokładnie ten sam problem co mkapron też 2 konta na serwerach fuzyjnych . po przeczytaniu tematu o fuzjach nadal nie mam odpowiedzi jak zrobic zeby grac 2 roznymi kontami na serwerze fuzyjnym. Prosze o pw albo wiadomosc na gg 8837633
06-10-2017 11:54 Nickobellic jest offline Szukaj postów użytkownika: Nickobellic Dodaj Nickobellic do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie mogę grać jednocześnie dwoma postaciami!!!!

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 12:39 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 4 5 [6] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH