Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety 38 Ankieta - średnia ocena: 4,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Unger
Super Moderator


images/avatars/avatar-5215.gif

Data rejestracji: 04-12-2006
Postów: 529
Klan: Brak klanu
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II
Skąd: Lublin

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
krzaczek napisał(a)
hmm ciekawe jak byli wybierani zwycięzcy..
Ja bym powołał specjalną komisje weryfikacyjną która by sprawdziła czy wyniki nie były ustawione wcześniej. jakoś w ostatnich 100% głosowań nigdy nie wygrałem to podejrzane skoro statystycznie rzecz ujmując i bazując na wszech obecnie panującego skryptu losującego miałem 80% szans na to że wygram.

Dziwne nieprawdaż ? Smile

Poza tym gratuluje tym co wygrali i ciekawe czy ta fuzja ożywi troche serwery czy je kompletnie dobije Big Grin


Wybacz kolego, może to już późna godzina, a może ja nie wyłapuję sedna?
Ale w jakich ostatnich 100% głosowań nie wygrałeś, a miałeś 80% szans na wygraną ?
Czego nie wygrałeś? ... głosowania za fuzją?
Shocked Confused Shocked Confused

__________________
Super Moderator


Na gurze rurze
Na dole kszaki
Mam horom curke
Dej mi świerzaki

15-09-2017 00:45 Unger jest offline Szukaj postów użytkownika: Unger Dodaj Unger do Listy kontaktów
Arrt
Forum Ace


Data rejestracji: 07-01-2010
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia IV
Skąd: To pytanie?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

no i skończy się mozolne zbieranie złomu bo nie będzie kogo farmić Frown Może to i dobrze? Każdy będzie uczciwie level maksował i będzie jak 7 lat temu kiedy gnało się do przodu na złamanie karku Big Grin Co mnie martwi to fakt iż teraz co prawda wciąż jestem poza zasięgiem "Dużych", ale to się kiedyś skończy Smile a na sensowny eq do 50 lvl szans specjalnych nie widzę Frown

__________________
kupiłeś coś napisz w grze i złóż ofkę odpowiadam dopiero po 22.00 bo mam małe dzieci Smile
R6 - Arrt
15-09-2017 02:09 Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: Arrt Dodaj Arrt do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ja proszę o skrócenie mojego budowania pośredniaka gdyż kolejne 87 dni czekać żeby wbić ten level to jakaś paranoja :/


w tym czasie mogłem stawiać inne budynki ale z racji braku pośpiechu leci pośredniak i co teraz będę w plecy bo sobie fuzje ktoś wymyślił a inne potrzebne żeczy idą w odstawkę bo po co pracować nad najpilniejszymi rzeczami skoro teraz można mydlić oczy graczom jakąś fuzją.


od lipca nie płacę premki bo jak widzę działania administracji to odechciewa się, a fuzja wielkie g.... da zajmijcie się talizmanami balansem broni itp. tak by gra była bardziej atrakcyjna a nie nudna jak flaki z olejem,


tak tylko wielkie zamieszanie bo fuzja a balans leży i kwiczy,

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
15-09-2017 13:30 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodałem informację o datach zablokowania aukcji i oblężeń. Przypominam także, że w dzień Fuzji nie będzie można robić żadnego rodzaju ekspedycji (a przynajmniej do czasu przeprowadzenia Fuzji).

Pierwsza Fuzja 21.09 będzie miała miejsce w godzinach od 10 do 13.

PS. Sushi właśnie rzeźbi epiki dla Morii Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




15-09-2017 14:04 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konradzie a co młotkami które zalegają ??? mieliście coś z tym zrobić a tu cisza


co z pozostałymi balansami ??? epiki 2.0 itp ?

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
15-09-2017 14:11 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Black_Wizzard
Forum Ace


images/avatars/avatar-15830.gif

Data rejestracji: 03-08-2009
Postów: 98
Klan: DWN(R6 kiedys)Obecnie DWN R14 xDD
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A ja mam lepsza propozycje


Zrobic dwa serwery: Nekro i Moria .
3/4 adminów zwolnić , połowa graczy sama przestanie grać a resztę się wybije Smile


Administracja i tak nie reaguje na zaistniałe problemy i udaje że ich nie ma.
Więc prędzej później i tak zostanie dwa bądź 3 serwery ^^

Ps: Handel powinien zostać skoro Administracja nie kwapi się do rozbudowy czy to budynków na kwadratach czy zwiększenia ilości że zbrojowni.

PS2: a tłumaczenie że dajecie serwery aukcyjne by gracze nie oszukiwali to ja zadam pytanie nne pytanie: A od czego są Admini na serwerach? Chyba od pilnowania ://

Z góry wszystkich graczy skreslacie i nazywacie oszustami to zróbcie coś z ilością miejsc w zbrojowni - jak jeszcze dojdą e2.0 to dopiero będzie masakra ( chyba że jest to celowa zagrywka by za premium kupować miejsce w zk ?)

__________________
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt



ID:
5706 R6
306 R14
Kasacja Konta R18
15-09-2017 16:29 Black_Wizzard jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Wizzard Dodaj Black_Wizzard do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a)
Pierwsza Fuzja 21.09 będzie miała miejsce w godzinach od 10 do 13.




Czy będzie jakaś konkretniejsza godzina? Trudno tak, sprawdzać co chwilę, czy to już, czy jeszcze nie...

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

15-09-2017 16:45 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Bellator
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i dzięki temu wałkowi z ankieta nie będę mógł już dbać o postać i brać pożyczek na trening bo jakiś palant wymyślił necro aukcyjne. Gdybym chciał aukcje to bym na innym serwerze konto założył.

Po 4 latach mojej gry na r6 zmieniacie kluczowy element serwera, który wybrałem ja i wiele innych osób.

Mnóstwo ludzi pisało, że się nie zgadza z fuzja na obecnych warunkach a w ankiecie całe 20%. Jedno wielkie kłamstwo. Z innymi serwerami się gramoliliscie od cholery czasu a nasz po prostu był już gotowy i daliście tydzień, żebyśmy się przyzwyczaili do tej myśli i sami za was pozalatwiali jak najwięcej pożyczek etc przed terminem fuzji, co by mieć mniej roboty.

4 lata tworzenia konto z głową właśnie poszło przez jedną zmianę w piz...

Skoro była ankieta to dlaczego nie można było zaznaczyć w niej dlaczego nie zgadzamy się na takich warunkach lub samodzielnie napisać z czym się nie zgadzamy?

Odpowiedź jest błacha bo to was nie obchodziło skoro z góry ankieta była przesadzona.

Z tej gry, która zarywała nocki zrobił się chłam, jedyne co od początku jest na równym poziomie to hipokryzja i obłuda twórców.

1/5 rzekomo się nie zgodziła, ale fuzja wchodzi a jak ostatnio pisałem z sushim pw o stworzeniu ankiety odnośnie ulepszania itemow to stwierdził

cytat:
Wiadomość od SushiMaker, dnia 29-08-2017 16:48RE: Ankieta

Witam,

wystarczy poczytać forum by zobaczyć, że wielu graczy jest przeciw.

Pozdrawiam
SM


Wziął pod uwagę 180 postów z czego co trzeci to bylo przekomarzanie się między graczami kto ma rację. Pomysł z fuzja ma JEDNĄ łapkę to góry co znaczy, że połowie graczy coś nie pasowało.

Dajcie wyniki "imienne" każdego nicku jak ludzie zadecydowali, przecież jest to w bazie na pewno skoro było losowanie "zwycięzców".

Się okaże kto kłamał, gracze czy Wy.

Że też ludzie łykają te banialuki...

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Bellator: 15-09-2017 17:51.

15-09-2017 17:48 Bellator jest offline Szukaj postów użytkownika: Bellator Dodaj Bellator do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ballator może po prostu jak taki potencjalny zwolennik fuzji widział Twoją reakcję na klanowym czacie to stwierdzał, że lepiej sie nie wychylać, że głosował na tak, bo jeszcze mu się dostanie za to, że zepsuł Ci "konto tworzone 4 lata z głową".

Jak tak emocjonalnie podchodzicie do kwestii fuzji to co się potem dziwicie, że są osoby, które wolą Wam się nie przyznawać jak głosowały.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

15-09-2017 18:27 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Parnas
Newbie


Data rejestracji: 15-09-2017
Postów: 2
Klan: Tenebris Perpetua
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Kraków

Lipa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Po prostu męczyłem się żeby rozbudować 3 gram bez premium mamy slaby klan teraz dostane nic bo nie obronie 3 przed gildia co ma więcej ludzi z 2 serwera wiec po co mi te budynki jak strącę gram na r6 Gidli się rozpadła bo lidem walki kreci o co pozostaje skoczyć bo niema szans na co by się utrzymać
15-09-2017 20:01 Parnas jest offline Szukaj postów użytkownika: Parnas Dodaj Parnas do Listy kontaktów
krzaczek
Triple Ace


Data rejestracji: 28-12-2013
Postów: 154
Klan: BS
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Unger
cytat:
krzaczek napisał(a)
hmm ciekawe jak byli wybierani zwycięzcy..
Ja bym powołał specjalną komisje weryfikacyjną która by sprawdziła czy wyniki nie były ustawione wcześniej. jakoś w ostatnich 100% głosowań nigdy nie wygrałem to podejrzane skoro statystycznie rzecz ujmując i bazując na wszech obecnie panującego skryptu losującego miałem 80% szans na to że wygram.

Dziwne nieprawdaż ? Smile

Poza tym gratuluje tym co wygrali i ciekawe czy ta fuzja ożywi troche serwery czy je kompletnie dobije Big Grin


Wybacz kolego, może to już późna godzina, a może ja nie wyłapuję sedna?
Ale w jakich ostatnich 100% głosowań nie wygrałeś, a miałeś 80% szans na wygraną ?
Czego nie wygrałeś? ... głosowania za fuzją?
Shocked Confused Shocked Confused



mysle ze na tej samej zasadzie jak itemy nie sa wbijane 10x pod rzad przy 80% w studni dusz Smile
Zartowalem kolego ;] czasem trzeba spojrzeć na to co inni piszą z przymrużeniem oka Smile
15-09-2017 20:04 krzaczek jest offline Szukaj postów użytkownika: krzaczek Dodaj krzaczek do Listy kontaktów
UriBoyka_
Full Member


Data rejestracji: 13-08-2016
Postów: 63
Klan: Kiedyś BD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
Ballator może po prostu jak taki potencjalny zwolennik fuzji widział Twoją reakcję na klanowym czacie to stwierdzał, że lepiej sie nie wychylać, że głosował na tak, bo jeszcze mu się dostanie za to, że zepsuł Ci "konto tworzone 4 lata z głową".

Jak tak emocjonalnie podchodzicie do kwestii fuzji to co się potem dziwicie, że są osoby, które wolą Wam się nie przyznawać jak głosowały.


Japa Koniu ?Big Grin Co Ty wiesz o teoriach wielkiego podrywu ?Smile Taki troche kaszan .. Big Grin

+1 za spam/offence

__________________
r14/18 MiToMan / J o r d a n

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 16-09-2017 14:59.

15-09-2017 20:07 UriBoyka_ jest offline Szukaj postów użytkownika: UriBoyka_ Dodaj UriBoyka_ do Listy kontaktów
Akino
Member


Data rejestracji: 03-04-2010
Postów: 31
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Co z tymi graczami, którzy będą akurat na urlopie?
Oni nie będą mogli tak jak reszta przejmować kwadratów? Jeżeli tak to od razu skazani są na gorszą grę.
15-09-2017 20:12 Akino jest offline Szukaj postów użytkownika: Akino Dodaj Akino do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dajesz passy znajomemu i wytyczne jaki klocek ma przejac.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
15-09-2017 20:19 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
Mnie bardziej ciekawi co z premia. Jezeli tydzien nie będzie można atakować to za te dni nie stracę ani premii ani skróconego czasu ataku?

Słowa SM:
"5. W czasie okresu ochronnego (zazwyczaj pierwszy tydzień po Fuzji):
a - nie można atakować ani oblegać innych graczy"


To dostane odp czy nie mam na co liczyć?
Zwlaszcza ze gram na jednym koncie gdzie robie same ataki wiec premka jest mi potrzebna do wiekszej liczby atakow i mam skrot do 10s...
16-09-2017 10:39 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up@
SimonKSD

przeciez juz ci pisali
bodajze w poscie jest blad i powinno byc tylko oblegac (bez atakowac)

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
16-09-2017 10:50 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Kto na serwerze R6+R10 zostanie operatorem, skoro każdy serwer ma innego?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 16-09-2017 17:20.

16-09-2017 17:20 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Kto na serwerze R6+R10 zostanie operatorem, skoro każdy serwer ma innego?


po 1 jakie to ma znaczenie po 2 pewnie Szeszej

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

16-09-2017 17:29 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
jarex napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Kto na serwerze R6+R10 zostanie operatorem, skoro każdy serwer ma innego?


po 1 jakie to ma znaczenie po 2 pewnie Szeszej


Po 1 - jakby nie miało znaczenia, to bym nie pytał. Logiczne? Logiczne. Chcę wiedzieć, czy będzie to osoba niekompetentna, z którą się trzeba będzie przy kontaktach na forum męczyć, czy normalna. A może ktoś zupełnie inny otrzyma tę funkcję?

Po 2 - masz jakieś wtyki, że piszesz "pewnie", czy lubisz sobie nabijać bezsensownie posty?

@DOWN: widać właśnie, że lubisz. Nie, nie chodziło mi o Adagio.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 16-09-2017 17:48.

16-09-2017 17:36 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
cytat:
jarex napisał(a)
cytat:
sil123 napisał(a)
Kto na serwerze R6+R10 zostanie operatorem, skoro każdy serwer ma innego?


po 1 jakie to ma znaczenie po 2 pewnie Szeszej


Po 1 - jakby nie miało znaczenia, to bym nie pytał. Logiczne? Logiczne. Chcę wiedzieć, czy będzie to osoba niekompetentna, z którą się trzeba będzie przy kontaktach na forum męczyć, czy normalna. A może ktoś zupełnie inny otrzyma tę funkcję?

Po 2 - masz jakieś wtyki, że piszesz "pewnie", czy lubisz sobie nabijać bezsensownie posty?


tak mam wtyki i lubię nabijać posty. Czyli teraz męczysz sie z adagio znaczy?

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez jarex: 16-09-2017 17:46.

16-09-2017 17:45 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Jola1957
Forum Ace


Data rejestracji: 29-10-2007
Postów: 82
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia II; Necropolia III
Skąd: Gorzów Wlkp.

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SimonKSD napisał(a)
cytat:
SimonKSD napisał(a)
Mnie bardziej ciekawi co z premia. Jezeli tydzien nie będzie można atakować to za te dni nie stracę ani premii ani skróconego czasu ataku?

Słowa SM:
"5. W czasie okresu ochronnego (zazwyczaj pierwszy tydzień po Fuzji):
a - nie można atakować ani oblegać innych graczy"


To dostane odp czy nie mam na co liczyć?
Zwlaszcza ze gram na jednym koncie gdzie robie same ataki wiec premka jest mi potrzebna do wiekszej liczby atakow i mam skrot do 10s...


Po fuzji r3 i r4 można było atakować graczy, nie można było jedynie ich oblegać. Widzę, że obecna fuzja jest na podobnych warunkach, więc i tu nie powinno być zmiany.

Natomiast nie podoba mi się krótki okres ochronny. Na r3+r4 mieliśmy 2 tygodnie i było trochę graczy, którzy z różnych powodów nie mogli się w tym czasie zalogować i zostali na s5. Pisałam o tym i prosiłam (zresztą nie tylko ja) o przedłużenie tego okresu. SM odpisał, że na r3+r4 nie przedłużą, ale przy następnych fuzjach wezmą to pod uwagę. A tu teraz widzę, że jeszcze został okres ochronny skrócony do tygodnia.

__________________
r3 -> Ulta klan White Dragons
r14 -> Pamyli klan RELAX Luz

Upoważniam do upowania moich tematów Zje

16-09-2017 21:52 Jola1957 jest offline Szukaj postów użytkownika: Jola1957 Dodaj Jola1957 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Jola1957 napisał(a)
cytat:
SimonKSD napisał(a)
cytat:
SimonKSD napisał(a)
Mnie bardziej ciekawi co z premia. Jezeli tydzien nie będzie można atakować to za te dni nie stracę ani premii ani skróconego czasu ataku?

Słowa SM:
"5. W czasie okresu ochronnego (zazwyczaj pierwszy tydzień po Fuzji):
a - nie można atakować ani oblegać innych graczy"


To dostane odp czy nie mam na co liczyć?
Zwlaszcza ze gram na jednym koncie gdzie robie same ataki wiec premka jest mi potrzebna do wiekszej liczby atakow i mam skrot do 10s...


Po fuzji r3 i r4 można było atakować graczy, nie można było jedynie ich oblegać. Widzę, że obecna fuzja jest na podobnych warunkach, więc i tu nie powinno być zmiany.

Natomiast nie podoba mi się krótki okres ochronny. Na r3+r4 mieliśmy 2 tygodnie i było trochę graczy, którzy z różnych powodów nie mogli się w tym czasie zalogować i zostali na s5. Pisałam o tym i prosiłam (zresztą nie tylko ja) o przedłużenie tego okresu. SM odpisał, że na r3+r4 nie przedłużą, ale przy następnych fuzjach wezmą to pod uwagę. A tu teraz widzę, że jeszcze został okres ochronny skrócony do tygodnia.


Dzieki za pelna odp, teraz moge sie domyslac ze sie pomylili.
Dolaczam sie do tego ze okres przejsciowy mial trwac dluzej niz podczas pierwszej fuzji, 7 dni to jest bardzo malo, miesiac to powinien byc okres podstawowy.
16-09-2017 22:08 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Black_Wizzard
Forum Ace


images/avatars/avatar-15830.gif

Data rejestracji: 03-08-2009
Postów: 98
Klan: DWN(R6 kiedys)Obecnie DWN R14 xDD
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na R6 po mimo protestów graczy Administracja i tak robi swoje.
Już jest wprowadzony zakaz oblegow



Czyli po mimo licznych protestów zdanie graczy się nie liczy bo Administracja ma ZAWSZE RACJE .

__________________
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt



ID:
5706 R6
306 R14
Kasacja Konta R18
17-09-2017 13:10 Black_Wizzard jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Wizzard Dodaj Black_Wizzard do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
STRobal_ napisał(a)
cytat:
Konrad napisał(a)
Pierwsza Fuzja 21.09 będzie miała miejsce w godzinach od 10 do 13.




Czy będzie jakaś konkretniejsza godzina? Trudno tak, sprawdzać co chwilę, czy to już, czy jeszcze nie...



Doczekam się jakiejś odpowiedzi?

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

17-09-2017 17:39 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czas przewidywany na fuzje to 3h. Zaczną o 10, potrwa to max 3h, być może krócej.
Tak ciężko zrozumieć?

__________________
R3 Przewodnik
17-09-2017 18:06 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
STRobal_
Double Ace


images/avatars/avatar-16520.jpg

Data rejestracji: 19-12-2009
Postów: 142

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Turb0 napisał(a)
Czas przewidywany na fuzje to 3h. Zaczną o 10, potrwa to max 3h, być może krócej.
Tak ciężko zrozumieć?

Widać nie lekko. Nie spodziewałem się, że to wielogodzinna operacja i oczekiwałem konkretnej godziny, a nie przedziału.
Tak ciężko zrozumieć?

__________________
-----------------------------------
NICK R6: STRobal
NICK R7: STR0bal
NICK R12: STRobal

18-09-2017 03:35 STRobal_ jest offline Szukaj postów użytkownika: STRobal_ Dodaj STRobal_ do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
STRobal_ napisał(a)
cytat:
Turb0 napisał(a)
Czas przewidywany na fuzje to 3h. Zaczną o 10, potrwa to max 3h, być może krócej.
Tak ciężko zrozumieć?

Widać nie lekko. Nie spodziewałem się, że to wielogodzinna operacja i oczekiwałem konkretnej godziny, a nie przedziału.
Tak ciężko zrozumieć?


No to zostales uświadomiony ze potrwa to 3h, a jak cos niespodziewanego im wypadnie to i dluzej. Nie otrzymasz konkretnej godziny bo nikt jej nie zna.
18-09-2017 10:40 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Black Moon
Niezarejestrowany
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No to teraz z czystym sumieniem bede mogla sie skasowac Smile
18-09-2017 12:50
Black_Wizzard
Forum Ace


images/avatars/avatar-15830.gif

Data rejestracji: 03-08-2009
Postów: 98
Klan: DWN(R6 kiedys)Obecnie DWN R14 xDD
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie tylko Ty się skasujesz.

Admini odwalili Kosmiczna Popelinę z tą Fuzją bo tak Im Łatwiej ://

1)
Nie wzięli równych serwerów
2)
Różnice Graczy na R6 i R10 to SKANDALICZNY PRZELOM
3)
Skrócenie czasu ochronnego z 14 dni do 7( a przy poprzedniej fuzji pisali że wydłuża okres ochronny do miesiąca - więc Admini celowo robią co chcą by gracze zaczeli masowo się kasować ).
4)
Nie rozwiązali tematu pomniejszenia miejsc w zbrojowni o 50 miejsc ( na rynku tyle można było zyskać ).
5)
Brak czasu jaki zapewniali graczom na spłaty pożyczek itd


6)
Najważniejsze : BRAK OTWARTEJ DYSKUSJI Z GRACZAMI !!
Czuję się mocno zlany , po mimo wielu protestów Administracja i tak robi swoje - czy to się podoba Graczom czy nie.

__________________
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt



ID:
5706 R6
306 R14
Kasacja Konta R18

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Black_Wizzard: 18-09-2017 14:45.

18-09-2017 14:43 Black_Wizzard jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Wizzard Dodaj Black_Wizzard do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Black_Wizzard napisał(a)
5)
Brak czasu jaki zapewniali graczom na spłaty pożyczek itd



Przecież jak nie zdążysz oddać, to przez OPka zapewne będzie można oddać, bo i czemu nie?


Co do opka, wiadomo już kto nim będzie po fuzji? Smile

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
18-09-2017 17:30 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH