Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety 38 Ankieta - średnia ocena: 4,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SHAD79
Lord


images/avatars/avatar-22451.jpg

Data rejestracji: 28-02-2008
Postów: 479
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV
Skąd: D.G. Aktualnie Zachodniopomorskie

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pożyczki na aukcyjnym nie powinny być problemem ugadujesz się z kimś on wystawia np rogatą maskę z cm tyle ile chce pożyczyć i zgłaszacie do opa następnie taki sam proceder przy oddawaniu Smile

__________________
R6 ZeDDicusZulZorander ZeDD Na emeryturce
Moje Aukcje Trwaja 24H Chyba ze napisze inaczej.

R10 Heineken

R12 Satsuka
19-09-2017 07:40 SHAD79 jest offline Szukaj postów użytkownika: SHAD79 Dodaj SHAD79 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie ma czegoś takiego jak pożyczki na aukcyjnym.
19-09-2017 08:23 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
bujak
Lord


images/avatars/avatar-4720.gif

Data rejestracji: 21-06-2007
Postów: 338
Kraina: Moria V
Skąd: Qtno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Dodajcie opcję powiększenia zbrojowni o 500-1000 itemów na 1h o koszcie 10 dni premium.
Pomoże to przy czyszczeniu przedfuzyjnym.

__________________
r13/15:Siratha
ID: 3696 / 94
19-09-2017 08:33 bujak jest offline Szukaj postów użytkownika: bujak Dodaj bujak do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to jest biznes, tu liczy się kasa. mniej graczy, a koszty utrzymania serwerów te same. fuzja serwerów = mniejsze koszty.

z drugiej strony ludzie sami płaczą, że ten czy tamten serwer to trup, a przecież to pomoże je ożywić.

__________________
r18: Asmiran
19-09-2017 13:47 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by sil123
cytat:
Black_Wizzard napisał(a)
5)
Brak czasu jaki zapewniali graczom na spłaty pożyczek itd



Przecież jak nie zdążysz oddać, to przez OPka zapewne będzie można oddać, bo i czemu nie?


Co do opka, wiadomo już kto nim będzie po fuzji? Smile


Jak najbardziej piszcie do nas - pożyczki oddamy przez system.

Co do tego kto będzie prowadził który serwer, mogę się wypowiedzieć tylko co do Necro - jedną będę miał ja, drugą adagio (nie pamiętam tylko którą który Wink )

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

19-09-2017 14:13 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

RE: Lipa Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Parnas napisał(a)
Po prostu męczyłem się żeby rozbudować 3 gram bez premium mamy slaby klan teraz dostane nic bo nie obronie 3 przed gildia co ma więcej ludzi z 2 serwera wiec po co mi te budynki jak strącę gram na r6 Gidli się rozpadła bo lidem walki kreci o co pozostaje skoczyć bo niema szans na co by się utrzymać



Tracimy wielkiego intelektualistę

+1 za spam

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez MasterOfPuppets: 19-09-2017 22:32.

19-09-2017 20:37 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
deviljin84
Forum Legend


images/avatars/avatar-14176.jpg

Data rejestracji: 24-09-2008
Postów: 1.544
Kraina: Necropolia II
Skąd: wiesz?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam pytanie czy jest możliwe przyłączenie do R3+R4 kolejnego serwera?

jak na moje powinno to właśnie w ten sposób przebiegać że do najstarszego serwera są dołączane wcześniejsze... wtedy otwieranie nowych serwerów by się odbywało z nagrodami itd i ten nowy serwer by byl przyłączany do głównego po ogłoszeniu wyników... gwarantowało by to grywalność tego nowego serwera a reszta by grała komfortowo na wspólnym serwerze...

rozumiem że teraz próbujecie ratować sytuację na najbardziej wyludnionych serwerach tak?
ale potem będą one konsekwentnie scalane?

__________________


nick: Deviljin

R3 Smile
20-09-2017 08:53 deviljin84 jest offline Szukaj postów użytkownika: deviljin84 Dodaj deviljin84 do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
deviljin84 napisał(a)
a ja mam pytanie czy jest możliwe przyłączenie do R3+R4 kolejnego serwera?

jak na moje powinno to właśnie w ten sposób przebiegać że do najstarszego serwera są dołączane wcześniejsze... wtedy otwieranie nowych serwerów by się odbywało z nagrodami itd i ten nowy serwer by byl przyłączany do głównego po ogłoszeniu wyników... gwarantowało by to grywalność tego nowego serwera a reszta by grała komfortowo na wspólnym serwerze...

rozumiem że teraz próbujecie ratować sytuację na najbardziej wyludnionych serwerach tak?
ale potem będą one konsekwentnie scalane?


"Podobny" pomysł rzucił juz SM :
Fuzja serwerów
20-09-2017 09:11 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

"dolaczanie" nowego serwera odebraloby jego graczom mozliwosc zajecia s3 i wyzej. dlatego lepiej sfuzjowac dwa wyludnione (bardziej niz r3r4)

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-09-2017 10:14 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wysłałem PW do adagio przez forum, ale chyba jest na jakimś urlopie czy coś, bo do tej pory nie odpisał, także pytanie zadam tutaj.

Nurtuje mnie jedna rzecz związana z fuzją. Jeśli po połączeniu serwerów, nowy serwer r6+r10, będzie tylko serwerem aukcyjnym z brakiem możliwości handlu miedzy graczami to:

- co zrobić z kasą klanową, którą mamy do dyspozycji? zainwestować w ITEMY, których i tak obecnie nie ma na serwie (r6) do kupienia? rozdać proporcjonalnie do lvlu graczom, którzy są obecnie w kanie?

- jak będzie wyglądała ewentualna zrzutka na przedmiot, który klan będzie chciał kupić?

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

20-09-2017 14:00 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zrzutka na itemy na serwerach aukcyjnych? Takie cos nie istnieje.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-09-2017 14:19 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
WireX69 napisał(a)
Wysłałem PW do adagio przez forum, ale chyba jest na jakimś urlopie czy coś, bo do tej pory nie odpisał, także pytanie zadam tutaj.

Nurtuje mnie jedna rzecz związana z fuzją. Jeśli po połączeniu serwerów, nowy serwer r6+r10, będzie tylko serwerem aukcyjnym z brakiem możliwości handlu miedzy graczami to:

- co zrobić z kasą klanową, którą mamy do dyspozycji? zainwestować w ITEMY, których i tak obecnie nie ma na serwie (r6) do kupienia? rozdać proporcjonalnie do lvlu graczom, którzy są obecnie w kanie?

- jak będzie wyglądała ewentualna zrzutka na przedmiot, który klan będzie chciał kupić?



Kasę klanową trzeba podzielić i rozdać
Na serwerze aukcyjnym nie ma skarbnika i zrzutek

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
20-09-2017 14:19 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a itemy klanowe, które zdecydujecie się zatrzymać mają zostać przekazane do lidera (po fuzji będą jego własnością)

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-09-2017 14:21 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SPFY napisał(a)
cytat:
WireX69 napisał(a)
Wysłałem PW do adagio przez forum, ale chyba jest na jakimś urlopie czy coś, bo do tej pory nie odpisał, także pytanie zadam tutaj.

Nurtuje mnie jedna rzecz związana z fuzją. Jeśli po połączeniu serwerów, nowy serwer r6+r10, będzie tylko serwerem aukcyjnym z brakiem możliwości handlu miedzy graczami to:

- co zrobić z kasą klanową, którą mamy do dyspozycji? zainwestować w ITEMY, których i tak obecnie nie ma na serwie (r6) do kupienia? rozdać proporcjonalnie do lvlu graczom, którzy są obecnie w kanie?

- jak będzie wyglądała ewentualna zrzutka na przedmiot, który klan będzie chciał kupić?



Kasę klanową trzeba podzielić i rozdać
Na serwerze aukcyjnym nie ma skarbnika i zrzutek


Nie sądzicie, że taka informacja powinna być podana w momencie tworzenia ankiety albo chociaż w momencie ogłoszenia jej wyników? Teraz to jest lekko nie realne, żeby to wszystko zrobić w ciągu 24h, które zostały do połączenia serwerów....

Mam nadzieję, że jak już wyliczę komu ile PR się należy, to admini przerzucą to z konta skarbnika na konta poszczególnych graczy. Tylko pytanie, których graczy? W ciągu istnienia klanu przewinęło się przez niego ponad 120 osób z czego wielu już się skasowało. Czy mam zastosować podział tak jak w przypadku usunięcia klanu z tego tematu.

Jak zwykle przeprowadzacie coś na wariackich papierach, nie dopinając wielu szczegółów. Nie wspomnę już, że zrobienie serwera aukcyjnego z serwera handlowego jakim było r6 to kpina.

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

20-09-2017 14:51 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jakby Cie to tak naprawde interesowalo to bys sobie przejrzal tematy o poprzedniej fuzji r3/r4. Wczesniej. A szukanie informacji dzien przed... pretensje powinienes miec do siebie.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
20-09-2017 14:59 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

pewnie możesz też sprzedać te przedmioty po fuzji, a admin serwera rozdzieli pr ponownie, jeżeli się z nim skontaktujesz

__________________
r18: Asmiran
20-09-2017 15:05 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Jakby Cie to tak naprawde interesowalo to bys sobie przejrzal tematy o poprzedniej fuzji r3/r4. Wczesniej. A szukanie informacji dzien przed... pretensje powinienes miec do siebie.


Chyba sobie ze mnie kpisz człowieku?
To rolą administracji tej gry jest rzetelne poinformowanie graczy na jakich zasadach zostanie przeprowadzone połączenie serwerów i co się z tym wiąże. Ja jako gracz nie mam obowiązku czytać postów na forum, które nie dotyczą mojego serwera. Widzę jednak, ze Wy wychodzicie z założenia, że najlepiej nas*ać i na psa zgonić Wasze niedociągnięcia w przekazywaniu informacji i lenistwo!

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

20-09-2017 15:09 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@wirex69
a niby jaki temat był podlinkowany w ankiecie? chytry

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-09-2017 15:14 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
@wirex69
a niby jaki temat był podlinkowany w ankiecie? chytry


Trzeba było dać link do forum i w ogóle niczego nie wyjaśniać, a całą winę, że czegoś nie wiemy/nie rozumiemy zrzucić na nas graczy jak to uczynił Twardy. Dodatkowo w pierwszym poście w temacie na forum odnośnie połączenia, nie ma nic wspomniane o tym co zrobić z PR zebranymi przez skarbników, a była to jedna z najważniejszych funkcji serwerów handlowych.

Tak trudno jest Wam opom, przyznać się do błędu i nie doinformowania graczy?

Nie ma sensu kontynuować tej rozmowy, bo i tak wszystko jest winą gracza, który nie przejrzał miliona postów na forum, a nie adminów, którzy nic nie wspomnieli o tak istotnej kwestii.

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

20-09-2017 15:21 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

6. Przedmioty kupione ze składek klanowych (o ile członkowie nie postanowią o podziale) powinny trafić do lidera klanu.
7. Spółki powinny dokonać podziału majątku i przekazać info do OP.

wcale, ani trochę nie było

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
20-09-2017 15:24 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale jakby przeczytal ten temat ze zrozumieniem to nie moglby miec pozniej pretensji na forum Big Grin



Data dodania posta o fuzjach, rowniez o r6. Miesiac czasu prawie...

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 20-09-2017 15:32.

20-09-2017 15:32 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
6. Przedmioty kupione ze składek klanowych (o ile członkowie nie postanowią o podziale) powinny trafić do lidera klanu.
7. Spółki powinny dokonać podziału majątku i przekazać info do OP.

wcale, ani trochę nie było


Które zdanie odnosi się do problemu i tematu, który poruszyłem? Nie wspomniałem nic ani o przedmiotach klanowych, ani o spółkach graczy, tylko o PR zebranych ze składek, które ma teraz skarbnik klanu. Zresztą nadal nie udzieliłeś mi odpowiedzi na pytanie, które zadałem. W jaki sposób dokonać podziału PR.


cytat:
twardy napisał(a)
Ale jakby przeczytal ten temat ze zrozumieniem to nie moglby miec pozniej pretensji na forum Big Grin



Data dodania posta o fuzjach, rowniez o r6. Miesiac czasu prawie...


A Ty jak na porządnego admina przystało odpowiedział byś na moje pytania to nie było by w ogóle tej dyskusji. Ale lepiej i łatwiej zarzucić, że komuś się czegoś nie chciało, bo przecież TY wykazałeś się ogromem pracy....

Dramat...

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WireX69: 20-09-2017 15:42.

20-09-2017 15:37 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

lol

dzien przed fuzja takie pytania to normalnie...

jak podali powyzej
Szerlok napisał(a)
6. Przedmioty kupione ze składek klanowych (o ile członkowie nie postanowią o podziale) powinny trafić do lidera klanu.
7. Spółki powinny dokonać podziału majątku i przekazać info do OP.

przedmioty o ile nie nastapi podzial - podzial jelsi bys sie interesowal pr klanowych (powstalych z sprzedazy przedmiotow klanowych i pr z skladek) dzieli sie tak jak w przypadku rozwiazania klanu czyli proporcjonalnie o wkladu - po to prowadzi sie formularz wplat...
zarowno skarbnik jak i szef klanu powininen o tym wiedziec zaczynajac zbiorki

spoki powinny dokonac podzialu majatku - czyli np macie 8 przedmiotow i jelsi proporcjonalnie daliscie pr na ich zakup to liczac rynkowa wartosc przedmiotow rozdzielacie proporcjonalnie je pomiedzy siebie
i potem priv do OPa (ewent jelsi przechodza do 1 osoby to pewnie mozna wyrownac punktami pozostale osoby - jak sie dogadacie byle nie bylo pushu bedzie raczej zatwierdzone)

down
ale wiesz ze oni to napisali tylko ogolnie a ja poprostu rozpisalem

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez kacik: 20-09-2017 15:54.

20-09-2017 15:45 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
WireX69
Member


Data rejestracji: 23-06-2013
Postów: 32
Klan: MNIAM
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Wieniec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
lol

dzien przed fuzja takie pytania to normalnie...

jak podali powyzej
Szerlok napisał(a)
6. Przedmioty kupione ze składek klanowych (o ile członkowie nie postanowią o podziale) powinny trafić do lidera klanu.
7. Spółki powinny dokonać podziału majątku i przekazać info do OP.

przedmioty o ile nie nastapi podzial - podzial jelsi bys sie interesowal pr klanowych (powstalych z sprzedazy przedmiotow klanowych i pr z skladek) dzieli sie tak jak w przypadku rozwiazania klanu czyli proporcjonalnie o wkladu - po to prowadzi sie formularz wplat...
zarowno skarbnik jak i szef klanu powininen o tym wiedziec zaczynajac zbiorki

spoki powinny dokonac podzialu majatku - czyli np macie 8 przedmiotow i jelsi proporcjonalnie daliscie pr na ich zakup to liczac rynkowa wartosc przedmiotow rozdzielacie proporcjonalnie je pomiedzy siebie
i potem priv do OPa (ewent jelsi przechodza do 1 osoby to pewnie mozna wyrownac punktami pozostale osoby - jak sie dogadacie byle nie bylo pushu bedzie raczej zatwierdzone)


Takiej odpowiedzi oczekiwałem od opów, ale otrzymałem to co widzimy powyżej Twojego posta. Plus osobiste wycieczki Twardego.

Dzięki za info.

Up:
Według mnie nie napisali, ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Smile
Żadne z nich nie napisało na jakiej zasadzie ma nastąpić podział kasy zebranej przez klan, a należy to do ich obowiązków - rzetelne wyjaśnienie problemu, który poruszył gracz. Dopiero Ty to zrobiłeś. Zamiast normalnie odpowiedzieć mi na moje pytania, to przyczepili się do terminu zadania pytań, mimo iż napisałem, że już wcześniej pisałem do adagio, ale jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi na PWi do tego, że nie przeczytałem jakiegoś tematu o r3/r4. Wg mnie opowie powinni odpowiadać na pytania, a nie wklejać linki do innych tematów, to jest ich praca.

__________________
r6: WireX


Wygrałeś coś na aukcji, złóż ofertę w grze!!!

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez WireX69: 20-09-2017 16:36.

20-09-2017 15:50 WireX69 jest offline Strona domowa WireX69 Szukaj postów użytkownika: WireX69 Dodaj WireX69 do Listy kontaktów
miriam2
Junior Member


images/avatars/avatar-14785.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 22
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak od strony technicznej ma wygladać przejmowanie pustych kwadratów? do tej pory z klanu mógł iśc 1 obleg wychodzący, czy na okres przejściowy po fuzji zniesiono ten limit?

__________________
r 10- Seiran
21-09-2017 08:44 miriam2 jest offline Szukaj postów użytkownika: miriam2 Dodaj miriam2 do Listy kontaktów
Ma_Jae_Hoon
Viking


Data rejestracji: 26-08-2008
Postów: 666
Klan: Czeka2
Kraina: Necropolia V
Skąd: r7

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
miriam2 napisał(a)
jak od strony technicznej ma wygladać przejmowanie pustych kwadratów? do tej pory z klanu mógł iśc 1 obleg wychodzący, czy na okres przejściowy po fuzji zniesiono ten limit?

A jak wygląda przejecie pustego kwadratu ? Hop siup sekundę...

__________________
-----------------------
Audaces fortuna iuvat
-----------------------

r2 - NATIVE
21-09-2017 08:47 Ma_Jae_Hoon jest offline Szukaj postów użytkownika: Ma_Jae_Hoon Dodaj Ma_Jae_Hoon do Listy kontaktów
miriam2
Junior Member


images/avatars/avatar-14785.jpg

Data rejestracji: 27-05-2008
Postów: 22
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

to , ze sekundę na pusty klocek będzie trwało wiem tylko kwestia czy nie trzeba będzie wychodzic z klanu żeby przejąć posty kwadrat................

__________________
r 10- Seiran
21-09-2017 08:51 miriam2 jest offline Szukaj postów użytkownika: miriam2 Dodaj miriam2 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale po co masz wychodzic z klanu? przeciez w klanie nie bedzie zadnego obla wychodzacego, ktory by cie blokowal

bardziej mnie ciekawi, czy ostatni patch z blokada przejmowania pustakow w nizszej strefie bedzie rowniez blokowac takie przejecia w okresie ochronnym

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 21-09-2017 08:54.

21-09-2017 08:53 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bedzie sie chodziło z budynkami a nie przejmowało pustak...
bardziej mnie zastanawia temat expedycji miały być dziś zablokowane... a nie są

__________________
R6+R10 - Sm0k
21-09-2017 09:08 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PRZEWIDZIANE SĄ JAKIEŚ OPÓŹNIENIA W FINALIZACJI FUZJI CZY ZOSTANIE ONA ZAKOŃCZONA PLANOWO?

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

21-09-2017 12:53 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Strony (6): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH