Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety 38 Ankieta - średnia ocena: 4,79
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Fuzja krain R6 i R10 została zakończona.
Można już się logować.

Wszelkie problemy prosimy zgłaszać na forum Bugi (nie czytam tego tematu codziennie, a dział Bugi tak).

Dziękujemy za cierpliwość i życzymy udanej zabawy Smile

PS. Przypominam, że należy ponownie dołączyć do dzisiejszych aren drużynowych, gdyż stare zapisy nie zostały przeniesione.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-09-2017 13:00 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
dakota
Member


images/avatars/avatar-5700.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 35
Klan: Public Enemies
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

nie moge sie zalogowac brak użytkownika .... o co chodzi ?

__________________


R10: SIRENIA R1: Sirenia R11: COCAINA

21-09-2017 13:14 dakota jest offline Szukaj postów użytkownika: dakota Dodaj dakota do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dakota, spróbuj dodać do swojego loginu 'r10', np jeśli login był 'dakota', to Twój nowy login (w przypadku gdy jest już zajęty przez inne konto na r6) to dakotar10
Sprawdź też proszę maila - powinnaś dostać na niego informację z nowym loginem.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-09-2017 13:18 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
dakota
Member


images/avatars/avatar-5700.jpg

Data rejestracji: 05-11-2007
Postów: 35
Klan: Public Enemies
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

podziekowała, juz hula, miłego dnia

__________________


R10: SIRENIA R1: Sirenia R11: COCAINA

21-09-2017 13:21 dakota jest offline Szukaj postów użytkownika: dakota Dodaj dakota do Listy kontaktów
fidel0001
Forum Ace


Data rejestracji: 04-08-2011
Postów: 97

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zazdroszczę, r14 olane - bez info. Trzeba poczekać aż wymrzemy.
21-09-2017 13:31 fidel0001 jest offline Szukaj postów użytkownika: fidel0001 Dodaj fidel0001 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

przeciez bylo info o r14

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
21-09-2017 14:02 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Boban
Triple Ace


images/avatars/avatar-17945.gif

Data rejestracji: 13-05-2008
Postów: 198
Klan: B33r S33K3Rs
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy oferta zwrotu pr zawieszona na R6 została z automatu zaakceptowana? Bo pr mi zabrało a potwierdzenia handlu nie było jako zaakceptuj. Chodzi mi o oddanie przeze mnie 15kk długu.
Nick warlord

__________________

r6 - WarLord
MOJE AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ 1440 min od złożenia oferty CM + zasada 300 sekund
21-09-2017 14:27 Boban jest offline Szukaj postów użytkownika: Boban Dodaj Boban do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jesli zabralo ci pr to moze druga osoba klepnela ofke? skrzynki wyczyscilo, wiec op musi sprawdzic. ja rowniez czekalem na klepniecie ofki, ale kupowanego itemu nie mam, wiec chyba odrzucalo wszystko

wlasnie, wciaz nie widzialem info, kto opuje na r6r10

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 21-09-2017 14:30.

21-09-2017 14:28 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Boban
Triple Ace


images/avatars/avatar-17945.gif

Data rejestracji: 13-05-2008
Postów: 198
Klan: B33r S33K3Rs
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Odezwał się do mnie adresat oferty i nie ma dodanych przez. Za to ja mam odjete. Pewnie blachostka ale miecha zbierałem PR żeby je oddać.

__________________

r6 - WarLord
MOJE AUKCJE KOŃCZĄ SIĘ 1440 min od złożenia oferty CM + zasada 300 sekund
21-09-2017 15:35 Boban jest offline Szukaj postów użytkownika: Boban Dodaj Boban do Listy kontaktów
sk1964pl
Member


Data rejestracji: 09-09-2012
Postów: 30
Klan: aniołki
Kraina: Necropolia IV

Handel Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Gracz warlord jak wyżej napisane miał oddać mi 15kk pr w obecnej sytuacji jest to nie możliwe jak rozwiązać ten problem bo handlu nie ma

__________________
Nick z r6rotfl SK1964 rotfl r18 Ślimak bez dropa
21-09-2017 16:09 sk1964pl jest offline Szukaj postów użytkownika: sk1964pl Dodaj sk1964pl do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

RE: Handel Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sk1964pl napisał(a)
Gracz warlord jak wyżej napisane miał oddać mi 15kk pr w obecnej sytuacji jest to nie możliwe jak rozwiązać ten problem bo handlu nie ma


Zgłaszasz do operatora, on CI przez system zwraca PR, a jemu zabiera

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
21-09-2017 16:53 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

PR i złom w nieskończonych ofertach handlowych nadal w nich wisi. Trzeba będzie dopisać skrypt, który zwraca je graczom po Fuzji. Gdy już będziesz (Boban) miał je na koncie, napisz do operatora, a on załatwi resztę. Prawdopodobnie stanie się to jutro Smile

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




21-09-2017 19:17 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Feldmarshal
Triple Ace


Data rejestracji: 04-04-2016
Postów: 173
Klan: Posłańcy Śmierci
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX; Moria VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, a może by tak dać już ankiety dla serwerów "bardziej" zaludnionych?
21-09-2017 20:38 Feldmarshal jest offline Szukaj postów użytkownika: Feldmarshal Dodaj Feldmarshal do Listy kontaktów
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)

c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).

Mam pytanie...
Czy podczas tych 7 dni ochronnych oblegam puste kwadraty do woli, nie ważne w jakiej strefie, a moje budynki ze starego serwera idą za mną?

__________________
ID8758
22-09-2017 08:58 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Derta napisał(a)
b - MOŻNA oblegać puste kwadraty (zasada kto pierwszy ten lepszy)

c - na nowym kwadracie automatycznie zostaną wybudowane budynki do poziomu jaki mieliśmy na STARYM serwerze (o ile dany budynek występuje w danej strefie).

Mam pytanie...
Czy podczas tych 7 dni ochronnych oblegam puste kwadraty do woli, nie ważne w jakiej strefie, a moje budynki ze starego serwera idą za mną?


Punt c) to odpowiedź na Twoje pytanie.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
22-09-2017 09:03 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Derta
Junior Member


Data rejestracji: 02-03-2013
Postów: 19
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do woli ??
Wolałabym by ktoś z administracji się wypowiedział.

__________________
ID8758
22-09-2017 09:35 Derta jest offline Szukaj postów użytkownika: Derta Dodaj Derta do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Derta, do woli aż okres testowy się zakończy.
Pamiętaj tylko, że od ostatniego patcha możesz wejść na pusty kwadrat tylko do wyższej strefy.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-09-2017 09:44 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Black_Wizzard
Forum Ace


images/avatars/avatar-15830.gif

Data rejestracji: 03-08-2009
Postów: 98
Klan: DWN(R6 kiedys)Obecnie DWN R14 xDD
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I tak jak przypuszczałem, na fuzyjnym serwerze jakiś " Fajfusie" śpioch się przebudził i połowę budynków spalił na s1- Brawo

A patch anty-palenia klocków Mu nie pozwala przejść na s2-s3 bo spali s1.


Gdzie później można by było spokojnie porównać obie S1 ( z R6 i R10 i przejąć ta lepsza) to teraz S1 jest uwalona .


Brawo Ty Wink

__________________
<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt



ID:
5706 R6
306 R14
Kasacja Konta R18
22-09-2017 09:51 Black_Wizzard jest offline Szukaj postów użytkownika: Black_Wizzard Dodaj Black_Wizzard do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Black_Wizzard, albo Ty nie rozumiesz jak działa blokada palenia klocków, albo ja nie rozumiem, o co Ci chodzi. Mógłbyś jaśniej?

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-09-2017 09:56 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad problem w tym ze przez ostatni patch "palenia klocka"
Jezeli ktos przed fuzja byl na s5 po fuzji wskoczyl na s2, to nie ma mozliwosci wrocenia nizej, a klocek zostal spalony, w czasie przejsciowym nie powinno to tak dzialac, czy jest inna mozliwosc obejscia tego?
22-09-2017 10:07 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja zadam pytanie ktoś kto był na 4s wszedł na 3 i na odwrót czy osoba z 3 może wrócić do 4s? Oczywiście w okresie ochronnym z budynkiami

__________________
R6+R10 - Sm0k
22-09-2017 10:08 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Nie widzę problemu, żeby to wyłączyć w okresie ochronnym, bo i tak w tym przypadku nie pełni funkcji do której zostało stworzone.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-09-2017 10:15 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
SimonKSD
Viking


Data rejestracji: 21-08-2016
Postów: 502
Klan: LBK
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Grox

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jesli jest to mozliwe, to wylacz to konrad w okresie przejsciowym, bo tak jak mowisz nie pelni to zadnej roli a tylko moze utrudnic.
22-09-2017 10:21 SimonKSD jest offline Strona domowa SimonKSD Szukaj postów użytkownika: SimonKSD Dodaj SimonKSD do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wyłączone. W czasie okresu testowego można swobodnie przenosić się między strefami (oczywiście w ramach limitu poziomu i limitów czasowych).

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-09-2017 10:31 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oki dzięki a kanałami można taką wymianę zrobić?

Gracz a siedział na 3 gracz B na 4 i odwrotnie zajęli klocki co zrobić by na 3 były budynki 3 (gracza a)
Czy mogą to zrobić kanałami czy gracz B musi iść na pustą 4 a gracz a wskoczyć na pustą 3?

__________________
R6+R10 - Sm0k
22-09-2017 12:41 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Sm0k napisał(a)
Oki dzięki a kanałami można taką wymianę zrobić?

Gracz a siedział na 3 gracz B na 4 i odwrotnie zajęli klocki co zrobić by na 3 były budynki 3 (gracza a)
Czy mogą to zrobić kanałami czy gracz B musi iść na pustą 4 a gracz a wskoczyć na pustą 3?

Rozumie się samo przez się, że w okresie przejściowym tego nie zrobisz. Do końca okresu przejściowego masz takie budynki jakie miałeś na r10 i jeśli zmienisz klocek w sposób dowolny to takie budynki będziesz miał.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

22-09-2017 13:00 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Boban napisał(a)
Odezwał się do mnie adresat oferty i nie ma dodanych przez. Za to ja mam odjete. Pewnie blachostka ale miecha zbierałem PR żeby je oddać.

Powinieneś mieć PRy na koncie (i wszyscy inni gracze, których oferty wisiały również).
Napisz proszę do operatora (Szeszej) z prośbą o pomoc w oddaniu długu.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




22-09-2017 14:07 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Cosmo_x
Newbie


Data rejestracji: 22-08-2010
Postów: 8
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

fuzja fuzja ale sprzet powyzej 500 szt w zbrojowni powinien zostac oddany , fuzja okradla mnie i nie tylko ze sprzetu 10k przedmiotow epikow i reszty poszlo sie rypac

na przyszlosc fuzja powinna odbywac sie na takich samych zasadach na jakich jest konto, nie kazdy ma tydzien na sprzedanie sprzetu

mialbym prosbe wprowadzcie jakies ulepszenia do sprzedawania itemow ze zbrojowni a nie okradacie ludzi zastawiajac sie fuzja



R10 Kale

ps mam napisac do modow o oddanie sprzetu ? pokazac screeny z dropami ? Smile chcecie zdiecia z 3k eksp ? Smile

__________________
Nick : Kale
22-09-2017 16:14 Cosmo_x jest offline Szukaj postów użytkownika: Cosmo_x Dodaj Cosmo_x do Listy kontaktów
Sm0k
Double Ace


images/avatars/avatar-15712.jpg

Data rejestracji: 24-09-2009
Postów: 107
Klan: LBK
Kraina: Necropolia; Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
Sm0k napisał(a)
Oki dzięki a kanałami można taką wymianę zrobić?

Gracz a siedział na 3 gracz B na 4 i odwrotnie zajęli klocki co zrobić by na 3 były budynki 3 (gracza a)
Czy mogą to zrobić kanałami czy gracz B musi iść na pustą 4 a gracz a wskoczyć na pustą 3?

Rozumie się samo przez się, że w okresie przejściowym tego nie zrobisz. Do końca okresu przejściowego masz takie budynki jakie miałeś na r10 i jeśli zmienisz klocek w sposób dowolny to takie budynki będziesz miał.


no ale teraz gracz "a" na klocku w 4 strefie ma budynki z 3s i gracz "b" na klocku 3s ma budynki z 4 czyli prawie pustak... czy mogą się zamienić przez kanały czy gracz "b" musi zająć pusty klocek w 4 a gracz "a" przejąć pusta 3 by mieli takie budynki jak przed fuzją?? Konradzie Smile

__________________
R6+R10 - Sm0k
22-09-2017 16:17 Sm0k jest offline Szukaj postów użytkownika: Sm0k Dodaj Sm0k do Listy kontaktów
GreSs
Ex-Team


images/avatars/avatar-23133.jpg

Data rejestracji: 20-09-2008
Postów: 851
Klan: Team
Rasa w grze: Łapacz Myśli
Kraina: Necropolia IV
Skąd: mam wiedzieć xD

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OPERATOREM SERWERA R6+R10 JEST NADAL ADAGIO?

__________________
|SYSTEM GRY|ZGŁOSZENIA|WYCENY|

22-09-2017 16:59 GreSs jest offline Szukaj postów użytkownika: GreSs Dodaj GreSs do Listy kontaktów
Strony (6): « pierwszy ... « poprzednie 2 3 [4] 5 6 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Fuzja: termin, lista serwerów, wyniki ankiety

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH