Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU push » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Przeskocz na dół strony push 5 Ankieta - średnia ocena: 4,60
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Unleashed
Member


Data rejestracji: 09-02-2011
Postów: 40
Kraina: Necropolia IX

push Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

https://r14.bloodwars.interia.pl/showmsg...ofile&uid=96128

bogacenie się po trupach zasłyszane i potwierdzone

pozdrawiam

__________________
...::: R14 - Unleashed :::...


Kupiłem coś - składam ofkę...
Sprzedałem coś - czekam na ofkę...

21-09-2017 11:50 Unleashed jest offline Szukaj postów użytkownika: Unleashed Dodaj Unleashed do Listy kontaktów
Unleashed
Member


Data rejestracji: 09-02-2011
Postów: 40
Kraina: Necropolia IX

Autor tematu Temat rozpoczęty przez Unleashed
RE: push Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

rozumiem, że to szwagier, ciotka czy inny misiewicz opów i może teraz każdy Smile
do zamknięcia Smile

__________________
...::: R14 - Unleashed :::...


Kupiłem coś - składam ofkę...
Sprzedałem coś - czekam na ofkę...

02-10-2017 08:35 Unleashed jest offline Szukaj postów użytkownika: Unleashed Dodaj Unleashed do Listy kontaktów
Melior
Full Member


images/avatars/avatar-19492.jpg

Data rejestracji: 14-09-2010
Postów: 67
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Łódź

RE: push Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam, chciałbym się spytać na jakiej podstawie są te słowa? To że ktoś mądrze farmił złom, a teraz atakuję postać taką jak twoja raz na jakiś czas, a Ty wpdasz w odwecie kiedy jestem w lucku i orzegrywasz... tyle w twoich skargach sensu co w pretensjach do garbatego,że urodziły mu się proste dzieci.. pozdrawiam Smile

__________________
R20 Criti
24-10-2017 07:36 Melior jest offline Szukaj postów użytkownika: Melior Dodaj Melior do Listy kontaktów
Zzlloo
Member


Data rejestracji: 08-11-2016
Postów: 30

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Unleashed

o co tu chodzi Ci ? bo kompletnie nie rozumiem Twojego zgłoszenia ? jaki push chcesz zgłaszać na naszego klanowicza ?
24-10-2017 07:40 Zzlloo jest offline Szukaj postów użytkownika: Zzlloo Dodaj Zzlloo do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Odpowiedz na Post
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R14+R18 » REG.HANDLU push

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH