Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Długość karawany (znowu 11h zamiast 1h) » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Długość karawany (znowu 11h zamiast 1h) 11 Ankieta - średnia ocena: 5,09
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Brodacz
Member


Data rejestracji: 30-12-2008
Postów: 26
Kraina: Necropolia V

Długość karawany (znowu 11h zamiast 1h) Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosiłbym o możliwość cofnięcia wyprawy czy karawny po kliknieciu. jakieś 10sek na cofniecie czy coś.
Znowu puściłem karawane na 11godzin i 30 minut zamiast na 1h30min. (skończyło mi sie premium z dopałem do szybkoscii wypraw i tyle z areny klanowej)
jw
24-09-2017 10:22 Brodacz jest offline Szukaj postów użytkownika: Brodacz Dodaj Brodacz do Listy kontaktów
SPFY
Lord


images/avatars/avatar-25631.jpg

Data rejestracji: 17-09-2015
Postów: 322
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak. Ja często puszczam karawanę bliskich zamiast pielgrzymki. To dobry pomysł. 10 sekund wystarcza

__________________
MaMeLoT- ostatni gej w tej grze
Koniec gry.
24-09-2017 12:28 SPFY jest offline Szukaj postów użytkownika: SPFY Dodaj SPFY do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » System gry » OGÓLNY Długość karawany (znowu 11h zamiast 1h)

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH