Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R8 Nie naliczane są pkt ŁPC za KW » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Nie naliczane są pkt ŁPC za KW 2 Ankieta - średnia ocena: 5,50
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

Nie naliczane są pkt ŁPC za KW Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oświadczam że przeczytałem(-am) temat: Najczęściej zgłaszane bugi i problemy (Najczęściej Zgłaszane Problemy I Ich Rozwiązania) i opisany przeze mnie problem się tam nie znajduje.

Id lub nick w grze: Past
Przeglądarka internetowa: n.a.

Opis problemu:

Od kilku ładnych tygodni robię na jednym z kont Targowisko, chciałem postack'ować sobie ŁPC na lepszy umag. Od jakiegoś czasu mam tam uparcie 365 pkt, mimo że już wiele razy robiłem tą lokację. Dość późno się zorientowałem że coś jest nie tak - to r8, mam tu dużo kont i nie ograniam kuwety w szczegółach. Dla pewności zrobiłem dziś sceenshota przed kw i po - mogę wysłać adminowi jeżeli jest taka potrzeba. Jest ciągle 365 pkt.

Załączam screeny sprzed i po KW, no i linka do samego kw. Nawet jest napisane że tylko wolne punkty łaski dodano, zwykłych nie ma.

https://r8.bloodwars.interia.pl/showmsg....&key=ea4025995b

Pytanka:
1. Czemu od kilku tygodni nie wpadają punkty łaski?
2. Co mogę zrobić żeby to się zmieniło?
3. Czy mogę odzyskać punkty z ostatnich kilku tygodni, które nie wchodziły?
03-10-2017 10:24 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

1. prawdopodobnie to zablokowales
2. odblokuj w sali wiekszych run
3. nie

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
03-10-2017 10:30 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
wlatca_kurnika
Triple Ace


Data rejestracji: 28-01-2010
Postów: 241
Kraina: Necropolia V; Necro Hardcore

Autor tematu Temat rozpoczęty przez wlatca_kurnika
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

łał, jest jakaś kropa w nawiasach - to znaczy że to zablokowałem? super, dobrze wiedzieć że są tak potrzebne opcje Crying , ciekawe co jeszcze sobie "zablokowałem"

dzięki za wyjaśnienie, do zamknięcia
03-10-2017 11:08 wlatca_kurnika jest offline Szukaj postów użytkownika: wlatca_kurnika Dodaj wlatca_kurnika do Listy kontaktów
Typ
Member


Data rejestracji: 26-06-2016
Postów: 45

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Należy czytać bieżące aktualizacje. Administracja zrobiła możliwość blokowania łpc na prośbę graczy.


ps. Po zablokowaniu danej lokacji wyświetla odpowiedni komunikat. Dla slumsów wygląda on tak:
Zablokowano zdobywanie pkt ŁPC w lokacji Slumsy.
03-10-2017 17:18 Typ jest offline Szukaj postów użytkownika: Typ Dodaj Typ do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Blood Wars » Bugi i problemy techniczne » R8 Nie naliczane są pkt ŁPC za KW

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH