Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (37): « pierwszy ... « poprzednie 35 36 [37] Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał/a byś żeby poziomy postaci zostały przeliczone do wersji "speed"?
- Tak, jestem za jak najszybszym przeliczeniem poziomów. 720 66.91%
- Nie, obecna wersja mi się podoba bardziej. 309 28.72%
- Nie mam zdania. 47 4.37%
Łącznie: 1076 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! 170 Ankieta - średnia ocena: 6,26
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miros503409 napisał(a)
@Mydło, ale co ten link ma z przeliczeniem poziomów wspólnego? Chyba że czegoś nie widzę tam?


spójrz w kolumnę ilość pkt i poszukaj takiego wiersza który jest najbardziej zbliżony do ilosć pkt twojej postaci w grze , po lewej stronie pisze ci jaki lvl będziesz mieć po wejsciu spida
02-09-2018 14:15 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Lepiej. Mam dokładnie tak, jak jest w tabelce. Gram na speedzie.

Ale to pokazuje, że nie masz bladego pojęcia o przeliczeniu. CM informował, że nie będzie to zrównanie normalnych serwerów do speedów, lecz zrównanie normalnych i speedów do nowego.
Dlatego link ma się nijak do sposobu przeliczenia, o którym gdzieś coś niejasno czy tam fragmentarycznie było pisane. A jutro w końcu się przekonamy jak to będzie wyglądać.
02-09-2018 14:43 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
rafalgubiec
Junior Member


Data rejestracji: 31-01-2018
Postów: 14
Kraina: Necropolia

RE: Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

mysle ze to zły pomysł
kiedys naotwieraliscie tych serwerów i kazdy tam szedł z nadzieja ze on bedzie top
r1 kazdy olewał ale r1 to r1 to pierwszy serwer i powinien zostac bez zmian
po 7 latach przerwy wrociłem do gry i wrocilem na r1 bo reszta to dla mnie syf

a jak topka sie nudzi to moze wymyslcie nowe ekspy tak zeby ci na gorze tez mieli jakis rozwój

takie jest moje zdanie

__________________
dr.Deathdr.Deathdr.Death
02-09-2018 16:31 rafalgubiec jest offline Szukaj postów użytkownika: rafalgubiec Dodaj rafalgubiec do Listy kontaktów YIM Account Name of rafalgubiec: rafal
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ale r1 nie będzie przeliczone, nie musisz się martwić

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
02-09-2018 16:32 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
mosqitobedone
Member


images/avatars/avatar-25674.jpg

Data rejestracji: 15-05-2010
Postów: 39
Klan: MASKARADA\LEGO
Rasa w grze: Potępiony
Kraina: Moria
Skąd: ADMINoddajPotępa!

Big Grin Cumelek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jedni płaczą drudzy się cieszą! Big Grin

Dodaję tylko że od ankiety minął już prawie rok [każdy wie o której ankiecie mowa (tej na plus)]

To było do przewidzenia że w końcu do tego dojdzie! (pomijając czas oczekiwania, to zostawię bez komentarza)


Dlatego apeluje do wszystkich przeciwników speed leveli aby zrobili teraz krok w tył, złapali parę głębokich oddechów, odprężyli się i pomyśleli przez chwilę jak to wpłynie na dalszą grę w BW!


Zacznie dziać się coś nowego, koniec z drzewami duo (od paru lat, dzień w dzień) nowe możliwości, nowe wyzwania itd , według mnie gra się ożywi na plus, wszystko będzie szło szybciej,
po jakimś czasie administracja BW dostanie bólu głowy bo będą musieli wymyślić coś nowego Big Grin np. Trzecią mapę expedycji / drogą mapę kw, cokolwiek!
Wszystko po to żeby zachęcić nas do dalszej gry (chcą żebyśmy płacili za premke) - to oczywiste że trzeba iść do przodu!

A jeśli są tacy którzy tego nie widzą, tylko lubią wbijać 1 level na pół roku, wegetowac, płakać, narzekać - proponuję opcję "usuń postać" Big Grin

Wszystkim nam to na dobre wyjdzie...
Po gracie w futbol menadżera, simsy, w co tam chcecie Big Grin

A jak będą otwierać nowy serwer (od początku speed) to nagle wrócicie, na 100 % tak będzie!

Takie jest moje zdanie, ( bez urazy dla nikogo)

Pozdro4all

Ps. DO ADMINISTRACJI :
COFNIJ CIĘ OSTATNI PATCH DOTYCZĄCY POTĘPIONEGO!!!
02-09-2018 19:28 mosqitobedone jest offline Strona domowa mosqitobedone Szukaj postów użytkownika: mosqitobedone Dodaj mosqitobedone do Listy kontaktów AIM Screen Name of mosqitobedone: A YIM Account Name of mosqitobedone: A Zobacz profil MSN mosqitobedone
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
Mam lepszy plan!
Przeliczcie stare necro na speed ale bez zmieniania wartości trenu.
Dodajcie zwyczajnie levele i parzyste bonusy!
Ci którzy grają na aktualnym speed necro zobaczą że są w czarnej jamie i założą postaci na tym wyżej opisanym necro.
Wszystkim nam to wyjdzie na dobre bo będą nowe wyzwania, nowe ekspy, nowe kw i ogólnie nirvana.
A jak się nie podoba to pograjcie w simsyBig Grin

(Taka sama mądrość płynie z mojej wiadomości jak z Twojego trolla)Big Grin

__________________
R14 : Brzydall
02-09-2018 22:47 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

RE: Cumelek Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
mosqitobedone napisał(a)
Jedni płaczą drudzy się cieszą! Big Grin

Dodaję tylko że od ankiety minął już prawie rok [każdy wie o której ankiecie mowa (tej na plus)]

To było do przewidzenia że w końcu do tego dojdzie! (pomijając czas oczekiwania, to zostawię bez komentarza)


Dlatego apeluje do wszystkich przeciwników speed leveli aby zrobili teraz krok w tył, złapali parę głębokich oddechów, odprężyli się i pomyśleli przez chwilę jak to wpłynie na dalszą grę w BW!


Zacznie dziać się coś nowego, koniec z drzewami duo (od paru lat, dzień w dzień) nowe możliwości, nowe wyzwania itd , według mnie gra się ożywi na plus, wszystko będzie szło szybciej,
po jakimś czasie administracja BW dostanie bólu głowy bo będą musieli wymyślić coś nowego Big Grin np. Trzecią mapę expedycji / drogą mapę kw, cokolwiek!
Wszystko po to żeby zachęcić nas do dalszej gry (chcą żebyśmy płacili za premke) - to oczywiste że trzeba iść do przodu!

A jeśli są tacy którzy tego nie widzą, tylko lubią wbijać 1 level na pół roku, wegetowac, płakać, narzekać - proponuję opcję "usuń postać" Big Grin

Wszystkim nam to na dobre wyjdzie...
Po gracie w futbol menadżera, simsy, w co tam chcecie Big Grin

A jak będą otwierać nowy serwer (od początku speed) to nagle wrócicie, na 100 % tak będzie!

Takie jest moje zdanie, ( bez urazy dla nikogo)

Pozdro4all

Ps. DO ADMINISTRACJI :
COFNIJ CIĘ OSTATNI PATCH DOTYCZĄCY POTĘPIONEGO!!!



Zacznie się dziać coś nowego... No teraz to mnie rozjebałeś rotfl rotfl rotfl

No właśnie niestety ale nic nowego się nie wydarzy. Może i zamiast drzew będziesz robił inną lokację ale jak myślisz czy to będzie bardziej ekscytujące niż te drzewo w 3, kronek duo czy co tam sobie wymyślisz. Najszybszy przyrost pr miałbyś na kronku solo no ale administracja postanowiła ukrócić takie praktyki by przypadkiem gracze że starych serwerów nie dogonili graczy z obecnych speed serwerów.

Trzecia mapa... Smile Może popuśćmy wodze fantazji i oczekujmy zadań dziennych, nowego systemu wojen, aren między serwerowych? A co tam pomarzyć zawsze można, a tymczasem będziemy w oczekiwaniu na apkę płacili premkę za odgrzewany kotlet jakim będzie te bw w wersji speed...

__________________
r14 Martha
02-09-2018 23:00 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
reallny
Lord


Data rejestracji: 23-08-2018
Postów: 335
Kraina: Necropolia V

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

sensu brak w zrownywaniu slow necro i speed do jednego, zeby ci co graja dluzej mieli praktycznie to samo co ci co graja mniej o kilka lat lol

__________________
'Wełen ale anubis zawsze wygrywal więc co za roznica. No chyba taka że dobija szybciej.' xD - SPFY
03-09-2018 08:28 reallny jest offline Szukaj postów użytkownika: reallny Dodaj reallny do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a ja mam jeszcze jedno pytanie na ktore nie znalazlem odpowiedzi

skoro zostana uciete wolne pr zeby po zmniejszeniu kosztow statystyk nie odleciec z nimi w kosmos czy zostanie rowniez uciety zlom

zlom na nekro = pr ktos za wszystkie pr kupi zlom nastepnie sprzeeda i w ten sposob uniknie uciecia pr

ci co tego nie zrobia straca kilkadziesiat milionow pr

beda duze naduzycia niektorzy na tym wygraja inni straca

zamiast ucinac pr lepszym rozwiazaniem bylo by przeznaczyc te uciate pr na pule zakupowa przedmiotow

wchodzisz na aukcje i masz tam powiedzmy 20kk pr (te co zostaly ucieta) jak licytujesz przedmiot to najpierw leca z tego do wyczerpania (zlomu z tej puli nie mozna kupic)

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez galanonim3: 03-09-2018 08:39.

03-09-2018 08:38 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
galanonim3 napisał(a)
a ja mam jeszcze jedno pytanie na ktore nie znalazlem odpowiedzi

skoro zostana uciete wolne pr zeby po zmniejszeniu kosztow statystyk nie odleciec z nimi w kosmos czy zostanie rowniez uciety zlom

zlom na nekro = pr ktos za wszystkie pr kupi zlom nastepnie sprzeeda i w ten sposob uniknie uciecia pr

ci co tego nie zrobia straca kilkadziesiat milionow pr

beda duze naduzycia niektorzy na tym wygraja inni straca

zamiast ucinac pr lepszym rozwiazaniem bylo by przeznaczyc te uciate pr na pule zakupowa przedmiotow

wchodzisz na aukcje i masz tam powiedzmy 20kk pr (te co zostaly ucieta) jak licytujesz przedmiot to najpierw leca z tego do wyczerpania (zlomu z tej puli nie mozna kupic)


Jesli obetna zlom to beda musieli tez obciac koszty budowy. Zeby budowac pp czy ao musze wydac setki milionow, mam juz 80% tej sumy i co, teraz mi zabiora wszystko i mam zbierac kilka miesiecy od nowa? A sytuacja o ktorej wspominasz to dokladnie to co ja pisalem wczesniej, robia cos i tego nie przemysla a pozniej beda dawac za wszystko stalki bo "mimo, ze czegos nie ma w regulaminie to nie znaczy, ze tak wolno"

Ale spokojnie, wedlug MOPa ceny zlomu spadna po przepiczeniu poziomow Wink
03-09-2018 08:51 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
reallny napisał(a)
sensu brak w zrownywaniu slow necro i speed do jednego, zeby ci co graja dluzej mieli praktycznie to samo co ci co graja mniej o kilka lat lol


Dziś wchodzą test serwery. Zobaczymy jak co i komu...mi się to nie widzi wogle, ale mogę się mylić, choć patrząc z perspektywy czasu więcej adm. zepsuła jak naprawiła. Chciałbym aby w 1 kolejności wprowadzono zadania dzienne, epiki 2.0 portal craft...no ale chcieć a móc...Podobno po testach BW wyjdzie z bety. Tylko czy będzie komu grać? Bo pewnie po tym przelewelowaniu na kolejny rok bwt będzie miało z głowy robienie czego kolwiek bo jeszcze apka...co to juz dwa lata idzie i dojść nie moze.

ps.
cytat:
Martha12345 napisał(a)Może popuśćmy wodze fantazji i oczekujmy zadań dziennych, nowego systemu wojen, aren między serwerowych? A co tam pomarzyć zawsze można, a tymczasem będziemy w oczekiwaniu na apkę płacili premkę za odgrzewany kotlet jakim będzie te bw w wersji speed...
obyś sie mylił(a) Wink

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

03-09-2018 08:53 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 642
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

po co chcesz ucinać złom? Nie traci ani joty na wartości bo cena budynków się nie zmienia, po prostu będzie adekwatnie tańszy do nowej ilości zdobywanych pr i tych uciętych.

Nie uniknie ciecia, dostanie za niego mniej pr, chyba ze za rok wejdą kolejne zmiany i ktoś będzie tak długo kisił złom, ale równie dobrze możemy dostać dynamiczne ceny złomu, które kiedyś były zapowiedziane i cena by poszła jeszcze w dół.
03-09-2018 08:53 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Miros503409 napisał(a)
Lepiej. Mam dokładnie tak, jak jest w tabelce. Gram na speedzie.

Ale to pokazuje, że nie masz bladego pojęcia o przeliczeniu. CM informował, że nie będzie to zrównanie normalnych serwerów do speedów, lecz zrównanie normalnych i speedów do nowego.
Dlatego link ma się nijak do sposobu przeliczenia, o którym gdzieś coś niejasno czy tam fragmentarycznie było pisane. A jutro w końcu się przekonamy jak to będzie wyglądać.




HAHAHAAHAHAH na co byla ta ankieta skoro nikt nie wie wg tego co piszesz jak będzie wyglądać przeliczenie XD głosujemy a potem spuszczają szambo a ty nawet nie wiesz za czym głosujesz ? XD
A potem mówią że gracze sami tego chcieli XD

Wy to się dopiero nawrócicie jak to wejdzie w zycie na obecnych serwerach , byle ofermy na wys lvl bez problemu będą przewyższały ogarnietych graczy , Nowa recepta na bw bij lvl XD bo tylko to będzie decydować o wartosci w grze xd
03-09-2018 08:53 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

prosze o porade bo nie wiem co zrobic zeby nie stracic za duzo

na r18 mam 50kk wolnych pr zbieram na demoniczna pn co zrobic wpakowac w staty kupic zlom

na r3 gram zlomiarzem co teraz zrobic sprzedac 10k pr czy poczekac

czy za to bana nie bedzie


niektorzy sporo zyskaja

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
03-09-2018 09:02 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
galanonim3 napisał(a)
prosze o porade bo nie wiem co zrobic zeby nie stracic za duzo

na r18 mam 50kk wolnych pr zbieram na demoniczna pn co zrobic wpakowac w staty kupic zlom

na r3 gram zlomiarzem co teraz zrobic sprzedac 10k pr czy poczekac

czy za to bana nie bedzie


niektorzy sporo zyskaja


Odpowiadam na Twoje Pytanie:
Otóż nie wiadomo czy utną złom. Jeżeli nawet nie utną to jego cena może spaść po przeliczeniu bo masa ludzi próbuje w ten sposób uniknąć kradzieży.
Jeżeli nie chcesz dać się okraść możesz kupić jakiś item z aukcji (pastik lewity, jastrząb kontentry, zdradę nietoperza itp). Ukryjesz w ten sposób swój kapitał w przedmiocie którego nie mogą Ci w żaden sposób opodatkować. Po przeliczeniu sprzedasz to co kupiłeś i w ten sposób na Twoim koncie pojawią się znowu nietknięte oszczędności!

__________________
R14 : Brzydall
03-09-2018 09:29 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i do tego caly czas zmierzam po co ucinac pr jak mnostwo graczy tak zrobi a puzniej odleca ze statami w kosmos


chcialbym poznac stanowisko administracji na ten temat jak to ma byc

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200
03-09-2018 09:46 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
Jeżeli zjawisko chomikowania PR w itemach będzie zbyt powszechne to Administracja wprowadzi jakieś Epiki 2.0 albo zacznie sztucznie regulować ceny rynkowe i ukróci tak zwanych "cwaniaków".
Chodzi o to że jest interes do zrobienia. Janusz37943 który założy sobie konto ma mieć łatwą i lajtową drogę do nawiązania rywalizacji ze starymi wyjadaczami. Wtedy Janusz zapłaci premkę i hajs będzie się zgadzał. Specyfika tego interesu jest taka że trzeba złożyć w ziemi kiszonki i zadbane konta jako nawóz pod nowe plony. Zadbanych kont i kiszonek jest mało a zawistnych i zazdrosnych niedzielnych grajków jest dużo. W oparciu o takie zasady działa każda rewolucja i jak uczy nas historia to zawsze w końcu się udaje.
Z Twojego zadbanego konta i grubego portfela jedynym profitem jest Twoja satysfakcja i nie obraź się ale "ploretariat" rękoma adminów bez mrugnięcia okiem poświęci ją dla własnych korzyściSmile

__________________
R14 : Brzydall
03-09-2018 10:03 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@up

Gorzej jak janusz2473 opłaci rok premkę, szybko wejdzie na poziom graczy z 10-letnią historią premium, a potem... grażyna2567 dogoni go też w miesiąc mając 1/5 jego pielg i ataków bo będzie promocja dla nowych kont - 50 000 evo, 100 mln pr, 700k wolnych łpc, po 1000 run każdego koloru :/

Ta gra to taka zabawa w ciuciubabkę, trzeba łoić ile się da, zanim surowy - sprawiedliwy społecznie - wzrok admina spocznie na tobie. Do tej pory kiszenie dawało względny spokój, ale skończyła się zabawa Smile

millenialsi nie mają czasu przecież by grać i poświęcać lata na rozwój postaci w grze, trzeba grę dostosować do nich.

"Ale może coś się zacznie dziać" rotfl

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
03-09-2018 10:53 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
kacik
Forum Legend


Data rejestracji: 10-11-2006
Postów: 1.836
Klan: @@@ B. I. G. @@@
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z mroków ciemności z męstwa i złości

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Placz ciagle tych samych osob w co drugim temacie...

Dajcie sobie na luz dzis maja sie pobawic serwery wiec po co sie produkowac
W zadny. Wypadku nie bedzie latwiej dogonic topki

__________________
R1 "VENTRUE" ...:: B I G ::... $$$ eXtreme $$$
kacik kacik1 vuko
moria sezonowa

Nie odpowiadam za bledy
03-09-2018 10:56 kacik jest offline Szukaj postów użytkownika: kacik Dodaj kacik do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)


Odpowiadam na Twoje Pytanie:
Otóż nie wiadomo czy utną złom. Jeżeli nawet nie utną to jego cena może spaść po przeliczeniu bo masa ludzi próbuje w ten sposób uniknąć kradzieży.
Jeżeli nie chcesz dać się okraść możesz kupić jakiś item z aukcji (pastik lewity, jastrząb kontentry, zdradę nietoperza itp). Ukryjesz w ten sposób swój kapitał w przedmiocie którego nie mogą Ci w żaden sposób opodatkować. Po przeliczeniu sprzedasz to co kupiłeś i w ten sposób na Twoim koncie pojawią się znowu nietknięte oszczędności!



To może też nie zadziałać. Bo jeśli kupisz item za np 50kk to kto go potem od ciebie za tyle odkupi? Przecież wszystkim obetną pr więc być może nikt nie będzie miał takich pr. Podejrzewam że będzie boost owanie głównych postaci kosztem słabszych multi, czyli po przeliczeniu będzie wysyp dziwnych aukcji. Jakieś średnie itemy będą szły za grube pr, a potem szczęśliwi nabywcy przestaną grać, albo się pokasują...

__________________
r14 Martha
03-09-2018 11:07 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Martha12345
Triple Ace


Data rejestracji: 09-12-2012
Postów: 159

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
kacik napisał(a)
Placz ciagle tych samych osob w co drugim temacie...

Dajcie sobie na luz dzis maja sie pobawic serwery wiec po co sie produkowac
W zadny. Wypadku nie bedzie latwiej dogonic topki


I jak zwykle z odsieczą przybywa ten sam obrońca biednej administracji by wytłumaczyć nam jak bardzo się mylimy...

__________________
r14 Martha

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Martha12345: 03-09-2018 11:40.

03-09-2018 11:32 Martha12345 jest offline Szukaj postów użytkownika: Martha12345 Dodaj Martha12345 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

O w mordę jeża, 1 pkt sposta za 4kk, a ja niedawno wydałem 63kk za 1 sposta.
Kto kupił unikaty - wygrał grę.

No to ja mogę już podziękować za BW, pozdrawiam Smile

R14 - 450 sposta w sali tronowej, R19 - 404 xD

Ciekawie, ciekawie

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 03-09-2018 12:18.

03-09-2018 12:14 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo statystyki bojowe usuneli.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
03-09-2018 12:19 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Tov
Member


Data rejestracji: 08-06-2008
Postów: 44
Klan: Legion_Immortal
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Masakra jakaś Big Grin
Wszyscy myśleli że nas to wzmocni a tu taki wałek. Nie ma co kawał dobrej roboty
03-09-2018 12:27 Tov jest offline Szukaj postów użytkownika: Tov Dodaj Tov do Listy kontaktów
SpeedPL
Viking


images/avatars/avatar-4471.gif

Data rejestracji: 12-05-2007
Postów: 588
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Teraz mam.gorzej... I sporo zasiegu stracilem o cale 100pkt kpina jakas
03-09-2018 12:51 SpeedPL jest offline Szukaj postów użytkownika: SpeedPL Dodaj SpeedPL do Listy kontaktów
Strony (37): « pierwszy ... « poprzednie 35 36 [37] Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH