Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (37): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał/a byś żeby poziomy postaci zostały przeliczone do wersji "speed"?
- Tak, jestem za jak najszybszym przeliczeniem poziomów. 720 66.91%
- Nie, obecna wersja mi się podoba bardziej. 309 28.72%
- Nie mam zdania. 47 4.37%
Łącznie: 1076 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! 170 Ankieta - średnia ocena: 6,26
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witajcie,

zamierzamy przeliczyć poziomy wszystkich postaci do wersji "speed" (szybsze lvl-owanie powyżej 100 poziomu).
Jak by to wyglądało (poniższe uwagi dotyczą tylko poziomów postaci powyżej 100 - dla niższych poziomów nie ma różnicy między serwerami speed a normalnymi):

- poziomy postaci zostaną przeliczone do wersji "speed"

- naliczone zostaną wszystkie bonusy wynikające z nowego poziomu (np. HP, pkt krwi itp)

- statystyki za zdobyte poziomy zostaną rozdzielone proporcjonalnie.

- te punkty, których nie da się rozdzielić proporcjonalnie zostaną rozdzielone między losowe statystyki ale maksymalnie 1 punkt na cechę.
np.: gracz powinien otrzymać 40 punktów statystyk, czyli otrzyma po 4 punkty do każdej statystyki (4*9=36, a pozostałe 4 punkty zostaną rozlosowane pomiędzy 4 losowo wybrane cechy, po 1 punkcie na każdą z nich, np: +1 spostrzegawczości, +1 wygląd, +1 zwinność, +1 wiedza).

- poziom trudności wypraw zostanie wyrównany z wersją "speed".

W przypadku pozytywnego odzewu z Waszej strony zmiana objęła by wszystkie serwery.

Zapraszamy do dyskusji oraz głosowania.
SM

Edit:
Poniżej odpowiedzi na najczęściej podnoszone kwestie:

1. Co daje wyższy poziom - czy odblokowuje jakieś nowe możliwości?
cytat:
Więcej pkt życia, więcej możliwości jeśli chodzi o arkana. Na Morii będzie można zakładać nowe przedmioty - gdy pojawią się epiki. Planowane są nowe poziomy ewolucji, więc od poziomu zależy jak wiele ich wbijesz podczas walki. Dodatkowo wyższe statystyki w treningu oraz w kolejnych parzystych poziomów.


2. Jak zmienią się szanse na wyprawę? Czy w związku z tym, że poziom wzrośnie, moje szanse zmaleją?
cytat:
Wręcz przeciwnie. Szansa na wyprawę zależy od ilości doświadczenia, a nie od poziomu. A ilość doświadczenia Twojej postaci się nie zmieni. Gdybym w tym momencie przestawił serwer na speed, to miałbyś praktycznie takie same szanse na wyprawach jak wcześniej (różnice +-1% wynikające z zaokrągleń). W momencie, w którym dostajesz boosta do statystyk z treningu, Twoje szanse na wyprawę wzrosną.


__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-10-2017 16:02 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No w koncu!



Temat mozna zamknac. Kiedy mozna sie spodziewac patcha?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 16:05 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
laki00
Member


Data rejestracji: 28-03-2007
Postów: 36
Kraina: Moria IV
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A gdzie opcja:

Nie, ale chcę odłączenia speed serwerów od aren ?
06-10-2017 16:13 laki00 jest offline Szukaj postów użytkownika: laki00 Dodaj laki00 do Listy kontaktów
Pingi
Member


Data rejestracji: 27-09-2009
Postów: 46
Klan: Blood Angels
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na razie pkt., później tematy żale będziemy zakalać o areny Smile

https://image.prntscr.com/image/P6MBRH1DR2emE4eqp1l8dw.png

__________________
r10 pingi_reaktiv - konto oddane
r15 Nesta
r17 Pingi- kasacja / jednak tu co nadal robię Smile
06-10-2017 16:15 Pingi jest offline Szukaj postów użytkownika: Pingi Dodaj Pingi do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak, jestem za ujednoliceniem serwerów
06-10-2017 16:17 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Riper_Angel
Viking


Data rejestracji: 21-01-2011
Postów: 638
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jednorazowo czy od przeliczenia wszystkie serwery będą na spidzie?
06-10-2017 16:19 Riper_Angel jest offline Szukaj postów użytkownika: Riper_Angel Dodaj Riper_Angel do Listy kontaktów
Ghetty2016
Newbie


Data rejestracji: 04-02-2016
Postów: 6
Kraina: Necropolia XI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na tak !
06-10-2017 16:25 Ghetty2016 jest offline Szukaj postów użytkownika: Ghetty2016 Dodaj Ghetty2016 do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

co znaczy "statystyki zostana rozdane proporcjonalnie"? jak mam 40 wygladu i 80 sposta, to dostane 2x tyle sposta, co wygladu?

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.
06-10-2017 16:38 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No i cudownie, wreszcie cos przydatnego.

Tak z ciekawosci to czy jest ktokolwiek kto potrafilby uzasadnic dlaczego tak nie robic? Widze 6 glosow i kurde zadnego argumentu ;d

Szerlok ziomeczku, masz napisane w 1 poscie jak to bedzie wygladac, czy tak trudno doczytac zanim sie zada pytanie?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Lot: 06-10-2017 16:41.

06-10-2017 16:41 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
toczym
Full Member


Data rejestracji: 31-10-2011
Postów: 66
Kraina: Moria II
Skąd: Gdańsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Brakuje opcji usunięcia r17 z 3v3 i aren klanowych. Jeśli są tylko te 3 możliwości, to już lepiej wybrać tak, niż dalej się frustrować na arenach ...
06-10-2017 16:41 toczym jest offline Szukaj postów użytkownika: toczym Dodaj toczym do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Szerlok napisał(a)
co znaczy "statystyki zostana rozdane proporcjonalnie"? jak mam 40 wygladu i 80 sposta, to dostane 2x tyle sposta, co wygladu?


masz napisane w przykładzie, jak dostał byś 36 punktów losowych statystyk to każda ze statystyk otrzyma po 4 punkty.

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-10-2017 16:43 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
SushiMaker
Administrator ds. koncepcyjnych


Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 8.743

Autor tematu Temat rozpoczęty przez SushiMaker
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Riper_Angel napisał(a)
jednorazowo czy od przeliczenia wszystkie serwery będą na spidzie?


Przeliczenie będzie oznaczało że wszystkie serwery będą speed

__________________
Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!

cytat:
skryhull2 napisał(a)
Sushi- Ot cwaniak, jakkolwiek to zabrzmi. Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa.


cytat:
Sege napisał(a)
Sushi - to Tusk który się wypowiada jak trzeba tylko i wyłącznie


UWAGA! Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo czasu!

Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets


06-10-2017 16:44 SushiMaker jest offline Szukaj postów użytkownika: SushiMaker Dodaj SushiMaker do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

do kiedy trwa ankieta?

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
06-10-2017 16:44 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzieki za odpowiedz sm

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 06-10-2017 16:45.

06-10-2017 16:45 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

- poziom trudności wypraw zostanie wyrównany z wersją "speed".

Niektórzy z normalnych serwerów nie wiedza co to znaczy, można prosić o wyjaśnienie.

__________________
r7-lenula,r4-baczas
06-10-2017 16:51 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
FasJasola
Double Ace


Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 132
Klan: RAVEN
Kraina: Necropolia III
Skąd: Czaplinek

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo dobry pomysł w końcu cos zaproponowano co pozwoli wyrównać szanse miedzy serwerami speed a zwyklymi

__________________
NICK R4: FaSiU


06-10-2017 16:53 FasJasola jest offline Szukaj postów użytkownika: FasJasola Dodaj FasJasola do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wiekszy minus przy % na wyprawkach wynikajacy z poziomu.

top1 r9 ma 570000pkt (140lvl)
top1 r17 ma 470000pkt (232lvl)

Skoro masz tak czesto dorolki na parzystych poziomach musisz miec wiekszy minus na wyprawkach.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 16:54 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

dzięki twardy na ciebie można liczyćTongue

__________________
r7-lenula,r4-baczas
06-10-2017 17:05 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
WERUNIA
Member


Data rejestracji: 30-12-2007
Postów: 44
Klan: SPARTA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak najbardziej "ZA".

__________________
Nick - R1 - konto oddane
Nick - R4 - konto oddane
Nick - R9 - WERUNIA -> WEREK
06-10-2017 17:16 WERUNIA jest offline Szukaj postów użytkownika: WERUNIA Dodaj WERUNIA do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

RE: Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

a nie prościej odciąć r17 i r19 od reszty morii? ehm, żeby była jakaś różnica między moriami, pewnie niedługo i tak będą połączone prawie wszystkie serwery

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
06-10-2017 17:20 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
raikiri
Lord


images/avatars/avatar-25444.jpg

Data rejestracji: 20-10-2007
Postów: 411
Klan: VVV
Kraina: Necropolia
Skąd: Sląsk

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jestem na tak areny będą ciekawsze ;p

__________________
R1=>Koniec
R3=>Maxima
R14=>kiedyś Fallen -> Koniec



Veni Vidi Vici

06-10-2017 17:26 raikiri jest offline Szukaj postów użytkownika: raikiri Dodaj raikiri do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

i nasze kochane r18 będzie dalej nas uczyć jak grać w bw Tongue pytanie dlaczego mamy mieć proporcjonalnie rozkładane staty ;/
06-10-2017 17:30 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
i nasze kochane r18 będzie dalej nas uczyć jak grać w bw Tongue pytanie dlaczego mamy mieć proporcjonalnie rozkładane staty ;/


Zeby tydzien po tym paczu nie bylo 10 tematow na forum "rozdalo mi staty w sposta inta i wyglad a gram bialasem"
06-10-2017 17:43 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

napewno bedą takie tamaty, tego sie nie uniknie, ale zniknie marudzenie starych sererów, że speed serwery nas bija wiec liczba tematów pozostanie taka sama Big Grin
06-10-2017 17:45 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Pożeracz Dusz
Tip Top Tmod 2013


images/avatars/avatar-25232.png

Data rejestracji: 26-07-2011
Postów: 904

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
co znaczy "statystyki zostana rozdane proporcjonalnie"? jak mam 40 wygladu i 80 sposta, to dostane 2x tyle sposta, co wygladu?


masz napisane w przykładzie, jak dostał byś 36 punktów losowych statystyk to każda ze statystyk otrzyma po 4 punkty.

Ale ja tak nie chce, chce je rozdać wg mojego uznania, żeby tren wyglądał tak jak JA sobie życzę. Tak jak robię to do tej pory. Wystarczy, że co parzysty mam losowy przyrost.

__________________



Pomyliłem się? Pisz PW. Jestem tylko człowiekiem.
Regulaminu działu handel
Zamykanie tematów

Dałem Ci warna? Popraw temat i napisz PW w raz z linkiem do niego!
Daje tylko 1 warna dziennie, kolejne mimo postu są ostrzeżeniami USTNYMI!

06-10-2017 17:59 Pożeracz Dusz jest offline Szukaj postów użytkownika: Pożeracz Dusz Dodaj Pożeracz Dusz do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)
cytat:
SushiMaker napisał(a)
cytat:
Szerlok napisał(a)
co znaczy "statystyki zostana rozdane proporcjonalnie"? jak mam 40 wygladu i 80 sposta, to dostane 2x tyle sposta, co wygladu?


masz napisane w przykładzie, jak dostał byś 36 punktów losowych statystyk to każda ze statystyk otrzyma po 4 punkty.

Ale ja tak nie chce, chce je rozdać wg mojego uznania, żeby tren wyglądał tak jak JA sobie życzę. Tak jak robię to do tej pory. Wystarczy, że co parzysty mam losowy przyrost.


te staty to z parzystych lvl Tongue nie troluj albo wyjdz z teamu :p
06-10-2017 18:02 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Dracko napisał(a)
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)

Ale ja tak nie chce, chce je rozdać wg mojego uznania, żeby tren wyglądał tak jak JA sobie życzę. Tak jak robię to do tej pory. Wystarczy, że co parzysty mam losowy przyrost.


te staty to z parzystych lvl Tongue nie troluj albo wyjdz z teamu :p


Tak, ale pomiędzy parzystymi masz okazje do podbicia trenu, a tu dostajesz wszystko na raz, bez możliwości ingerencji. Poza tym, przy parzystych masz szansę w ogóle nie dostać np. wyglądu, a przy tym przeliczeniu, na przykładzie kolorowego, dostaniesz go x4, bo tak.

W ogóle, po co kombinować, skoro można im po prostu dać (s) na arenach? Chyba, że dążycie do łączenia dalszego serwerów, by zostało r1, necro i morie, to by trochę wyjaśniało.

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez sil123: 06-10-2017 18:09.

06-10-2017 18:06 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cos za coś, ilosc doświadczenia się nie zmieni majac 5000 ptk masz teraz załóżmy 120 lvl, po zmianie serwera bedziesz miał 190lvl ale nadal 5000 punktów rozumiesz? jedyne co dostajesz to staty z parzystych lvl
06-10-2017 18:08 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Szerlok
Etatowy animator spamu


images/avatars/avatar-25547.jpg

Data rejestracji: 15-06-2015
Postów: 3.526
Klan: Fairy Tail
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV; Moria V; Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by sil123
cytat:
Dracko napisał(a)
cytat:
Pożeracz Dusz napisał(a)

Ale ja tak nie chce, chce je rozdać wg mojego uznania, żeby tren wyglądał tak jak JA sobie życzę. Tak jak robię to do tej pory. Wystarczy, że co parzysty mam losowy przyrost.


te staty to z parzystych lvl Tongue nie troluj albo wyjdz z teamu :p


Tak, ale pomiędzy parzystymi masz okazje do podbicia trenu, a tu dostajesz wszystko na raz, bez możliwości ingerencji. Poza tym, przy parzystych masz szansę w ogóle nie dostać np. wyglądu, a przy tym przeliczeniu, na przykładzie kolorowego, dostaniesz go x4, bo tak.


ale tutaj juz te wszystkie pry dales w tren i to dawno temu. dostajesz parzyste bonusy z opoznieniem, wiec mogles jeszcze wiecej podbic przed parzystym (np jesli masz 200k pkt i 130 lvl to parzyste staty za 132 dostaniesz dopiero teraz, a nie 50k pkt temu, jak byloby to na serwerze speed)

liczby z odbytu dla ukazania skali

__________________
Tengel 13:04 -> sherlock jestes gorszy niz amfik
anth 13:45 -> szerlok nie myśli.. on trolluje
cytat:
Originally posted by Desmodontidae
uciekać, co za Mongoł to balansował ?
cytat:
Originally posted by Kaagular
Idźcie sobie na izi morie. Tam można sobie z g. zrobić helikopter.

Propozycje zmian w tutorialu można zgłaszać na pw lub w tym temacie.
exT-Mod działów Kupię, Sprzedam oraz Wycena sewerów handlowych.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Szerlok: 06-10-2017 18:18.

06-10-2017 18:18 Szerlok jest offline Szukaj postów użytkownika: Szerlok Dodaj Szerlok do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, że tak. Trzeba dążyć do ujednolicenia
06-10-2017 18:36 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Strony (37): [1] 2 3 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH