Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (37): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał/a byś żeby poziomy postaci zostały przeliczone do wersji "speed"?
- Tak, jestem za jak najszybszym przeliczeniem poziomów. 720 66.91%
- Nie, obecna wersja mi się podoba bardziej. 309 28.72%
- Nie mam zdania. 47 4.37%
Łącznie: 1076 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! 170 Ankieta - średnia ocena: 6,26
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
KOKE
Member


Data rejestracji: 02-08-2013
Postów: 33
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za jak najbardziej

Pozdro
06-10-2017 18:36 KOKE jest offline Szukaj postów użytkownika: KOKE Dodaj KOKE do Listy kontaktów
MARCCO
Full Member


Data rejestracji: 29-10-2008
Postów: 64
Klan: PDecados
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Też jestem na tak
06-10-2017 18:38 MARCCO jest offline Szukaj postów użytkownika: MARCCO Dodaj MARCCO do Listy kontaktów
Fither
Member


Data rejestracji: 24-04-2012
Postów: 46
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jestem za wkoncu bedzie lepiej na arenach to wygladalo

__________________
R1 - Wać Pan Kapelan
R6 - Grinsia
R7 - Grins
R11+R12 - SirGorash
06-10-2017 18:44 Fither jest offline Szukaj postów użytkownika: Fither Dodaj Fither do Listy kontaktów
Endrju723
King


images/avatars/avatar-25469.jpg

Data rejestracji: 19-02-2013
Postów: 863
Klan: DA.TE/RH-
Kraina: Necropolia
Skąd: Jaworzno

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R1 też będzie speed?!
06-10-2017 18:51 Endrju723 jest offline Strona domowa Endrju723 Szukaj postów użytkownika: Endrju723 Dodaj Endrju723 do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak w ogóle, to czemu głosowanie nie jest w grze, tylko na forum, gdzie wypowiada się garstka osób? Na forum to sobie może być o tym dyskusja.

Jak przejdzie (wygląda na to, że tak), to jakie szanse są na to, że wejdzie np. jeszcze w tym roku?

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
06-10-2017 18:52 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
KR33P
Forum Legend


images/avatars/avatar-22659.jpg

Data rejestracji: 23-05-2008
Postów: 1.872
Klan: Electi Mortis
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia V; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

SUSHI WAŻNE

W tym i w następnych sprawach, wrzucajcie ZA KAŻDYM RAZEM info w grze (takie jak teraz wisi dot. fuzji). Dodatkowo oczojebna czerwona, pogrubiona i powiększona czcionka bo jak sil123 dobrze zauważył, nie każdy z aktywnie grających korzysta z forum.

__________________

06-10-2017 18:55 KR33P jest offline Szukaj postów użytkownika: KR33P Dodaj KR33P do Listy kontaktów
Stary Gracz
Double Ace


Data rejestracji: 28-07-2016
Postów: 117
Kraina: Moria
Skąd: Ciechanów

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sil123 napisał(a)
Tak w ogóle, to czemu głosowanie nie jest w grze, tylko na forum, gdzie wypowiada się garstka osób? Na forum to sobie może być o tym dyskusja.

Jak przejdzie (wygląda na to, że tak), to jakie szanse są na to, że wejdzie np. jeszcze w tym roku?


takie same są szanse jak epiki 2.0 i inne obiecane na sierpień....


Co do pomysłu oczywiście głos oddany na tak Big Grin

Podoba mi się te zrównanie, ruch w dobrym kierunku Smile

__________________
Nobody knows who i really am.
06-10-2017 18:59 Stary Gracz jest offline Szukaj postów użytkownika: Stary Gracz Dodaj Stary Gracz do Listy kontaktów
pijanyjuzek
Member


Data rejestracji: 17-10-2007
Postów: 27

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W tej postaci gry ( skoro rozne servery sa polaczone do wspolnej walki i gracze glosu tu nie maja ) to jedyne sprawiedliwe wyjscie jest Tak i nawet nie powinniscie o to pytac tylko patch powinien wejsc jak najszybciej.
06-10-2017 19:08 pijanyjuzek jest offline Szukaj postów użytkownika: pijanyjuzek Dodaj pijanyjuzek do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A może by tak wrzucić tabelkę z przeliczeniem punktów na nowe poziomy. Na pewno by to ułatwiło dokonanie wyboru i pokazało skalę obecnych dysproporcji. Dobrze by było wiedzieć jak będzie się mniej więcej wyglądało po zmianie.

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

06-10-2017 19:14 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zakladasz konto na r17 albo r18 i porownujesz ilosc pkt, voila.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 19:16 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
baczas
Forum Ace


Data rejestracji: 25-07-2011
Postów: 93
Klan: ALkOHoLykERy
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IX

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Na r3+r4 gram maluszkiem zbieram sobie złom, trening itp. wpadają do mnie osoby 100+,110+ jak to powinno wyglądac na chwile obecną potrafię się przed niektórymi obronić po patchu nie będe miał na to szansy.
Czy admini przewidują jakieś rozbiecie osób które weszły juz na serwer speed a które nie??

__________________
r7-lenula,r4-baczas
06-10-2017 19:26 baczas jest offline Szukaj postów użytkownika: baczas Dodaj baczas do Listy kontaktów
Iksde
Full Member


Data rejestracji: 04-08-2012
Postów: 56

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak, zdecydowanie
06-10-2017 19:32 Iksde jest offline Szukaj postów użytkownika: Iksde Dodaj Iksde do Listy kontaktów
Nutria
Viking


images/avatars/avatar-8026.jpg

Data rejestracji: 03-12-2007
Postów: 522
Klan: -Saints-,Mass,PHX
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Wkoncu! Smile

byloby jeszcze lepiej jakby rozdac bonusy z stat samemu Wink

__________________

chytry

r4- N_u_t_r_i_a

06-10-2017 19:40 Nutria jest offline Szukaj postów użytkownika: Nutria Dodaj Nutria do Listy kontaktów
Nosferek
Forum Legend


images/avatars/avatar-12233.jpg

Data rejestracji: 03-01-2008
Postów: 1.527
Klan: Khorn/Mass
Kraina: Necropolia III
Skąd: inąd

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
twardy napisał(a)
Zakladasz konto na r17 albo r18 i porownujesz ilosc pkt, voila.



Panie voila to przelicz mi to tak szybciutko jak to potrafisz, bo wydaje mi się, że tylu jeszcze nie mają ani na r17 ani na r18

320 001 682

__________________
Wróciłem na stare śmieci Smile
ID59984 KTT

Chociaż nie wiem czy na długo:

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Wiem, że chciał byś mieć wszystko za darmo, ale moje dzieci lubią owoce.

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Nosferek: 06-10-2017 19:41.

06-10-2017 19:40 Nosferek jest offline Szukaj postów użytkownika: Nosferek Dodaj Nosferek do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toblakai z r17 ma 470000 pkt, ma 232lvl.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 06-10-2017 19:43.

06-10-2017 19:43 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
alter-ego
Lord


images/avatars/avatar-12237.jpg

Data rejestracji: 06-01-2008
Postów: 311
Kraina: Necropolia

RE: Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

jak najbardziej na TAK !!


cytat:
SushiMaker napisał(a)
- poziom trudności wypraw zostanie wyrównany z wersją "speed".


czyli?
06-10-2017 19:45 alter-ego jest offline Szukaj postów użytkownika: alter-ego Dodaj alter-ego do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

RE: Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
alter-ego napisał(a)
jak najbardziej na TAK !!


cytat:
SushiMaker napisał(a)
- poziom trudności wypraw zostanie wyrównany z wersją "speed".


czyli?


cytat:
twardy napisał(a)
Wiekszy minus przy % na wyprawkach wynikajacy z poziomu.

top1 r9 ma 570000pkt (140lvl)
top1 r17 ma 470000pkt (232lvl)

Skoro masz tak czesto dorolki na parzystych poziomach musisz miec wiekszy minus na wyprawkach.


__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
06-10-2017 19:48 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
ofiara losu
Lord


images/avatars/avatar-22280.jpg

Data rejestracji: 10-03-2009
Postów: 335
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by laki00
A gdzie opcja:

Nie, ale chcę odłączenia speed serwerów od aren ?


Lepiej sam bym tego nie ujął.
Czekam na korekte i moge głosować

__________________
img94.imageshack.us/img94/9884/eeeyjk.jpg

r7 Kirbyś
06-10-2017 19:56 ofiara losu jest offline Szukaj postów użytkownika: ofiara losu Dodaj ofiara losu do Listy kontaktów
o.O
Lord


images/avatars/avatar-17902.jpeg

Data rejestracji: 04-07-2009
Postów: 331
Klan: White Dragons
Kraina: Necropolia II
Skąd: P-wa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Szkoda tylko ,że maluchy będą odbiegać już całkiem lata świetlne od topki

__________________


GG 12815242


Wszystkie moje aukcje trwają 24h chyba ,że pisze inaczej.

R3 Nefth
06-10-2017 20:19 o.O jest offline Szukaj postów użytkownika: o.O Dodaj o.O do Listy kontaktów
pieczarr
Lord


Data rejestracji: 11-09-2014
Postów: 425
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by o.O
Szkoda tylko ,że maluchy będą odbiegać już całkiem lata świetlne od topki


no jasne od tego jest topka
Big Grin

najlepiej to zalozyc konto i tydzien pozniej walczyc na arenie z top1
06-10-2017 20:24 pieczarr jest offline Szukaj postów użytkownika: pieczarr Dodaj pieczarr do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czemu? Wlasnie maluchy <100lvl zyskaja wiecej na zmianie, bo nie dostana tej "rownej" dorolki statystyk.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 20:25 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
lega
Double Ace


images/avatars/avatar-19164.jpg

Data rejestracji: 01-02-2010
Postów: 102
Klan: PRX
Kraina: Moria
Skąd: (L)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście na tak

W końcu. Brawo Ty

__________________
r9 lega
06-10-2017 20:51 lega jest offline Szukaj postów użytkownika: lega Dodaj lega do Listy kontaktów
PATRYK100
Newbie


Data rejestracji: 17-05-2012
Postów: 9

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zdecydowanie TAK r3/4 Speed serw
06-10-2017 20:52 PATRYK100 jest offline Szukaj postów użytkownika: PATRYK100 Dodaj PATRYK100 do Listy kontaktów
Toxic
King


images/avatars/avatar-1373.jpg

Data rejestracji: 23-09-2006
Postów: 936

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Coś mi się wydaje, że nagle okaże się, że stare morie na tych samych lvlach będą miały średnio po 4-5 statystyk więcej. Niby nic, ale będzie się to przekładało na jakieś 12-15 punktów w statystykach bojowych.

__________________
NA WIECZNYM URLOPIE
06-10-2017 20:53 Toxic jest offline Szukaj postów użytkownika: Toxic Dodaj Toxic do Listy kontaktów
Wilku2222
Lord


Data rejestracji: 15-01-2014
Postów: 454

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Toxik a moze nawet i wiecej.ale zawsze wychodza jaja w tej grze i pewnie bedzie i tym razemSmile

__________________
Ten post był edytowany 912345 raz(y), ostatnio edytowany przez CBŚ: Dzisiaj
06-10-2017 21:06 Wilku2222 jest offline Szukaj postów użytkownika: Wilku2222 Dodaj Wilku2222 do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

OCZYWIŚCIE, ŻE NIE


No ja to nie wiem, może po takim "ujednoliceniu" zmienimy nazwę gry na "nie-wbijam-lvl-wars" albo "siedzę-na-low-lvl-wars". Bo na tym się skończy.

spoko, róbcie co chcecie, głos oddałem, ale jestem pewien, że stare serwery nękany R17 czy R18 zagłosują nad boostem lvlowym

P.S Też jestem za tym byście dali ankiety w grze - może zacznijcie od necro aukcyjnych, a potem dopiero handlowych- po wynikach ankiet?

P.S 2 wolę jak mi losowator losuje staty - TOŻ TO MOJE OSTATNIE PODNIETY NA BW "CO MI PRZYDZIELI NA PARZYSTYM" albo dajcie opcje klikania bonusu z parzystego po takim przeliczeniu niech sobie gracze wybiorą albo po równo albo losowanie.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 3 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 06-10-2017 21:22.

06-10-2017 21:20 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Hornet87, wziales pod uwage, ze jak Ci przeliczy te levele to wszystkie kolejne bedziesz wbijal o wiele szybciej?

Mam 135lvl na r9, wbicie levela mi zajmuje 1,5-2 miesiace. Super. Nie.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 21:57 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Kasztaniasty
Full Member


Data rejestracji: 21-11-2016
Postów: 60

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ja bym zostawił Kluskę na starym lv tylko, bo tak..

Ankieta i zmiana na plus
06-10-2017 22:11 Kasztaniasty jest offline Szukaj postów użytkownika: Kasztaniasty Dodaj Kasztaniasty do Listy kontaktów
kkolles
Full Member


Data rejestracji: 05-01-2012
Postów: 58
Kraina: Necropolia
Skąd: Bogdaniec (Gorzów Wlpk.)

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Żadna opcja mi się nie podoba do końca, ale chyba TAK jest najbliżej tego, co mi pasuje. Serwerów, które już jakiś czas działają na choćby minimalnie innych zasadach nie da się zrównać w sposób idealnie sprawiedliwy dla wszystkich stron, ale ta propozycja jest na pewno bliższa czemuś dobremu, niż to, co jest teraz, przynajmniej na dłuższą metę, kiedy różnice wynikające z czasu gry będą się zacierać coraz bardziej Big Grin

Chociaż na ak to bez różnicy dla mnie, monetki za wygrane walki to jedynie niewielki dodatek do monet za pkt sezonowe, gdzie liczy się aktywność klanowiczów na ak. Mogę wszystkie areny przegrywać, byleby mieć gwarancję, że zawsze mi 50 osób wbije xd
06-10-2017 22:32 kkolles jest offline Szukaj postów użytkownika: kkolles Dodaj kkolles do Listy kontaktów
kajciu
Lord


images/avatars/avatar-25175.jpg

Data rejestracji: 08-02-2014
Postów: 362
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria V; Moria VI
Skąd: z Polski synu

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

http://screenshot.sh/oeXV5yuIpYR2C a może pierw ten problem rozwiązać? nowe evo by się przydało, zanim przelevelujecie wszystkie morie to proponowałbym dodać coś użytecznego Smile

__________________
Matylda87 22:22 -> Kajciu jest agentem bucowego wywiadu
06-10-2017 22:47 kajciu jest offline Szukaj postów użytkownika: kajciu Dodaj kajciu do Listy kontaktów
Strony (37): « poprzednie 1 [2] 3 4 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH