Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (37): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał/a byś żeby poziomy postaci zostały przeliczone do wersji "speed"?
- Tak, jestem za jak najszybszym przeliczeniem poziomów. 720 66.91%
- Nie, obecna wersja mi się podoba bardziej. 309 28.72%
- Nie mam zdania. 47 4.37%
Łącznie: 1076 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! 170 Ankieta - średnia ocena: 6,26
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
drewko
Double Ace


Data rejestracji: 01-10-2009
Postów: 100
Kraina: Moria II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jak dla mnie nieprzemyślana zmiana, w pierwszej kolejności powinien być rebalans tatuaży, żeby każdy był skalowany z lvl, a dopiero później taka zmiana...

Znowu nagle się okaże że trzeba wprowadzać szybie fixy, które będą tak samo nieprzemyślane jak ten ..

Naprawdę nie ma możliwości wybierania statystyk przy parzystych lvl? Może warto się wstrzymać trochę dłużej i zrobić to porządnie??

__________________
R5 - drewko
06-10-2017 22:56 drewko jest offline Szukaj postów użytkownika: drewko Dodaj drewko do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tak sobie mysle. Po przeliczeniu bede miec prawie 100 sposta w trenie. Po co mi pry? Czy pol roku zbierania by wbic +1 w treningu ma sens gdzie levele bedziemy wbijac raz 2tyg?

Moze dac mozliwosc wyboru blokady wypadania pr i zamiast tego 2x wiecej doswiadczenia z expy?

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
06-10-2017 22:58 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
Nymphetamina
Triple Ace


images/avatars/avatar-17083.jpg

Data rejestracji: 19-10-2009
Postów: 226
Klan: r14: Valhalla [Val]
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia VI

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Skoro stworzyliście "speed" serwery, to teraz zróbcie im własną piaskownicę w której będą się chcieli bawić, a nie próbujcie na siłę integrować z NORMALNYMI serwerami.

NIE!!!

__________________


r10: Nymphetamina RIP
r14: Nymphetamina
07-10-2017 00:43 Nymphetamina jest offline Szukaj postów użytkownika: Nymphetamina Dodaj Nymphetamina do Listy kontaktów
vivalabam
Lord


images/avatars/avatar-23171.jpg

Data rejestracji: 25-11-2007
Postów: 300
Klan: Krwawa Armia Khorna
Kraina: Necropolia X
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak, jeśli takie coś wejdzie to tylko zachęci mnie do skasowania konta, zrobiliście speed serwer r18 i co? nie mają z kim walczyć na arenach? i koniecznie chcecie popsuć zabawę u nas? jeśli to wejdzie to chyba w końcu skończę grę raz a dobrze. Otwórzcie nowy serwer dla płaczków z r18, dajcie tam nawet expa x10, ale reszty normalnych serwerów się nie dotykać!!

__________________
R10 : Bamek
07-10-2017 01:09 vivalabam jest offline Szukaj postów użytkownika: vivalabam Dodaj vivalabam do Listy kontaktów
Aureliuszek
Newbie


images/avatars/avatar-25384.jpg

Data rejestracji: 27-02-2015
Postów: 5
Kraina: Necropolia VI
Skąd: Radom

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Totalna głupota. Bardzo fajny pomysł z łączeniem serwerów (większa konkurencja, wzmożone aukcje dzięki większej ilości graczy itd.). Po co nagle dorzucać do tego jakiś speed serwer? Spieszy Wam się gdzieś? Dajcie mi chociaż 3 solidne powody. To ma niby bardziej ożywić grę? Tak jak zostało wspomniane wyżej - jedynie kolejne aspekty gry odejdą w niebyt, głównie trening, w który po prostu za nic w świecie nie będzie opłacało się inwestować

__________________
R10: Aureliusz
07-10-2017 01:38 Aureliuszek jest offline Szukaj postów użytkownika: Aureliuszek Dodaj Aureliuszek do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Zmiana sensowna, bo pokażcie mi jakąś inną grę w której żeby zdobyć 1 lvl trzeba grac aktywnie przez kilka miesięcy? A wiadomo jakie są korzyści z 1 lvl więcej - prawie żadne. W każdej grze aktywna gra powoduje widoczny rozwój postaci także pod względem lvl.

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

07-10-2017 07:39 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
Ebenezum
Forum Ace


Data rejestracji: 03-07-2007
Postów: 78
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Moria
Skąd: Katowice

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W zasadzie wszystko rozumiem ale ....
- Aby nabić levele zdobywam PRki. Owe PRki ładuje w tren (jak nie zapomnę). Mam 129lvl. Zakładając, że przeliczy mnie na 180lvl (z czapy wartość), z parzystych dostaje staty do trenu - OKi. Ale co z PRkami które ładowałbym w tren niejako "w międzyczasie"??? Wydaje mi się, że powinno mi dopisać taką ilość PR jaką zdobyłbym grając na speed serwerze pomiędzy 129-tem a 180-tym levelem. Wtedy to ja decyduje co sobie trenować.

Tak to ma wyglądać?

Mógłby mi ktoś podrzucić link do tabelek levelowych na zwykłych i na speed serwerach???? Bo może ja czegoś nie trybie ... Sprawdzę sobie jaki level przypada na sppedserwerze przy moich 214 302 569 punktach ...
07-10-2017 07:59 Ebenezum jest offline Szukaj postów użytkownika: Ebenezum Dodaj Ebenezum do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Od kiedy większość wyrównuje się do mniejszości??
To jak dostosowywać religię danego kraju pod islam. Efekty takich działań widzimy w tv codziennie...
Czemu nie zniwelować szybkich serwerów do większości?
Po to wprowadziliscie samarytanina i expy bez doświadczenia żeby teraz przyspieszać na siłę?
Ludzie od lat rosną w siłę bez rozwoju a teraz się okaże że niepotrzebnie?
Beznadziejny pomysł

__________________
R3 Przewodnik
07-10-2017 08:19 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

To wtedy na spid serwerach, trzebaby zabierać staty z trenigu, pomyśl trochę... System ekspienia jest przestarzały, na nowych serwerach jest to usprawnione. Błędem było nie wprowadzenie tego wszędzie od razu, ale lepiej późno niż wcale.
07-10-2017 08:54 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
jarex
Emperor


images/avatars/avatar-22124.jpg

Data rejestracji: 28-03-2008
Postów: 1.391
Klan: SoesmA
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia
Skąd: sie bierze drop?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Tyle zapowiedzi aby urozmaicić grę, a tu nagle damy speeda może przestaną pisać o innych zmianach...niestety pacz wejdzie widząc po % . Mnie osobiście wystarczy doswiadczenie z evo i srebra, ale jednemu Kaśka, drugiemu Baśka...Kolejny pacz wejdzie tak czy inaczej a zapowiedzi na sierpień jak nie było tak nie ma i pewnie długo nie będzie....

__________________
cytat:
SushiMaker napisał(a)OK, od dzisiaj oprócz bana stałego zostaną komisyjnie spaleni na stosie

cytat:
SushiMaker napisał(a)żeby Roman ze Stachem nie krzyczeli, że teraz to już się skasują

07-10-2017 08:56 jarex jest offline Szukaj postów użytkownika: jarex Dodaj jarex do Listy kontaktów
Lopezzo
Najlepszy Gracz roku 2010


images/avatars/avatar-3859.jpg

Data rejestracji: 25-08-2006
Postów: 826
Klan: Phoenix
Rasa w grze: Kultysta
Kraina: Necropolia
Skąd: Wrocław

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Ebenezum
W zasadzie wszystko rozumiem ale ....
- Aby nabić levele zdobywam PRki. Owe PRki ładuje w tren (jak nie zapomnę). Mam 129lvl. Zakładając, że przeliczy mnie na 180lvl (z czapy wartość), z parzystych dostaje staty do trenu - OKi. Ale co z PRkami które ładowałbym w tren niejako "w międzyczasie"??? Wydaje mi się, że powinno mi dopisać taką ilość PR jaką zdobyłbym grając na speed serwerze pomiędzy 129-tem a 180-tym levelem. Wtedy to ja decyduje co sobie trenować.

Tak to ma wyglądać?

Mógłby mi ktoś podrzucić link do tabelek levelowych na zwykłych i na speed serwerach???? Bo może ja czegoś nie trybie ... Sprawdzę sobie jaki level przypada na sppedserwerze przy moich 214 302 569 punktach ...


Przecież punktów co za tym idzie Pr będziesz miał tyle samo. Nic tu się nie zmieni.

__________________
Śpieszmy sie kochac kobiety - tak szybko tyją...

Wink

Nick Lopezzo
07-10-2017 08:57 Lopezzo jest offline Szukaj postów użytkownika: Lopezzo Dodaj Lopezzo do Listy kontaktów
Bellator
Double Ace


Data rejestracji: 05-11-2013
Postów: 110
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Powiem tak...

Tonący brzytwy się chwyta.

Pomysł dno.

W ciągu 3 tygodni robicie patch, który zmienia mechanikę WYBRANEGO PRZEZE MNIE ŚWIADOMIE serwera.

Gdybym chciał i aukcje i speed serwer to grał bym na r18. Grałem tam i jest do bani, zostałem na r6.

Niech spid serwer zostanie zmieniony na standardowy, dlaczego starsi gracze mają się do nowych dostosowywać? Areny się nie udają ze spid serwerem to najlepiej wszystkich do jednego wora wrzucić.

Te pomysły są żałosne jak ta gra w ciągu ostatnich 3 lat...

Areny 3vs3 to już w ogóle będzie dramat.

Dlaczego?

Ja mam 95lvl, teraz trafiam na około 110lvle bo nie jestem lamą i awansuje w rankingu. Za parę naście dni będę sięgał pewnie 120lvle, które po patchu dostaną boost na trening, że w cholere odjada i będę trafiał na 150lvle. Ktoś tu myśli w ogóle czy jak te lemingi kkikacie Tak, dla zasady, żeby coś zmienić?

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Bellator: 07-10-2017 09:49.

07-10-2017 09:39 Bellator jest offline Szukaj postów użytkownika: Bellator Dodaj Bellator do Listy kontaktów
moris
Member


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vivalabam napisał(a)
Powiem tak, jeśli takie coś wejdzie to tylko zachęci mnie do skasowania konta, zrobiliście speed serwer r18 i co? nie mają z kim walczyć na arenach? i koniecznie chcecie popsuć zabawę u nas? jeśli to wejdzie to chyba w końcu skończę grę raz a dobrze. Otwórzcie nowy serwer dla płaczków z r18, dajcie tam nawet expa x10, ale reszty normalnych serwerów się nie dotykać!!

Bardzo dobrze napisane.

Najgłupszy pomysł jaki chyba słyszałem do tej pory.

Przypuśćmy co będzie jeśli:
Podniesiecie poziomy na wszystkich serwerach i będzie to samo co teraz (stan gry) lecz z duuuużo większymi liczbami i na co to komu ? Za parę lat będą walki Wampira A z poziomem 325789234 przeciwko Wampirowi B z poziomem 23562346. Na siłę chcecie przyspieszyć grę, gdzie na początku będzie szał a potem znowu nuda lecz zostaną poziomy w styl lvl 3464235.
Bezsens... Idiotyzm...

Pozostaje pytanie co zrobić z r18 ?
Już mówię co: przewrócić ich do stanu normalnego. Nie wiem jak to zrobić od strony programowej i szczerze? nie interesuje mnie to, możecie nawet ich usunąć. I tak nigdy taki serwer nie powinien stać obok normalnych serwerów (normalnych mam na myśli tu normalny tryb gry, nie speed).
Jeśli powyższa opcja odpada zawsze możecie zrobić z 3 serwery speed i niech się leją między sobą. Resztę zostawcie w spokoju. Mówicie o serwerach rodzinnych gdzie panuje względny "spokój" a nagle chcecie wywrócić ich (w tym mój) do góry nogami.


Teraz wampir ma poziom 130 to faktycznie jest kozak, bo naprawdę musiał wiele lat gry poświecić. Teraz mam walkę z r18 gdzie wampir ma poziom 150-160 i dostaje czasami łomot na arenach (3v3). Do czego zmierzam usunąć serwer bo jest on dużym niewypałem. Zarabiacie na ludziach cierpliwych właśnie na takich wampirach co dobiją tam 130 poziomu w trybie normalnym a nie na wampirach "struś pędziwiatr". Jak myślicie ile taki pogra zanim się znudzi tymi liczbami ?
A no własnie...

Ps. Jeśli kogoś uraziłem z r18 to trudno ale sami wiecie że nie jest to normalna sytuacja.

__________________
Mój nick : Cilivio

<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
07-10-2017 09:58 moris jest offline Szukaj postów użytkownika: moris Dodaj moris do Listy kontaktów
Wełen
Emperor


images/avatars/avatar-25541.gif

Data rejestracji: 14-04-2016
Postów: 1.059

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ale wy wiecie, że wymyslacie argumenty na siłę, czemu to zły pomysł?
07-10-2017 10:30 Wełen jest offline Szukaj postów użytkownika: Wełen Dodaj Wełen do Listy kontaktów
Złota Rybka
Lord


images/avatars/avatar-18359.jpg

Data rejestracji: 27-05-2010
Postów: 459
Kraina: Moria V
Skąd: wiedziałeś?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
moris napisał(a)
Teraz wampir ma poziom 130 to faktycznie jest kozak


No chyba żartujesz. Mam 125 lvl, takie same EQ jak ten 130 lvl, podobne umagi. Różnica 5 lvl między nami nie znaczy nic a powinna skoro ktoś inny gra o rok dłużej aktywnie prowadząc swoją postać.

To jest właśnie patologia starych serwerów,

__________________
Chcesz premię +100 do szczęścia w wyprawach, usunięcia denerwującego operatora, odblokowania konta?
Już dziś Złota Rybka może pomóc Ci w spełnieniu marzeń.

rotfl

07-10-2017 10:32 Złota Rybka jest offline Strona domowa Złota Rybka Szukaj postów użytkownika: Złota Rybka Dodaj Złota Rybka do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Temat dostosowania necro do speed necro wypłynął z R18, gdzie właśnie cała topka się skasowałą, bo "nie ma już po co grać".

Ta "dobra zmiana" będzie gwoździem do trumny BW Smile
07-10-2017 10:37 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ą czemu dobry?

__________________
R3 Przewodnik
07-10-2017 10:39 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Dorsusek
Forum Ace


Data rejestracji: 18-07-2012
Postów: 84

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
moris napisał(a)
cytat:
vivalabam napisał(a)
Powiem tak, jeśli takie coś wejdzie to tylko zachęci mnie do skasowania konta, zrobiliście speed serwer r18 i co? nie mają z kim walczyć na arenach? i koniecznie chcecie popsuć zabawę u nas? jeśli to wejdzie to chyba w końcu skończę grę raz a dobrze. Otwórzcie nowy serwer dla płaczków z r18, dajcie tam nawet expa x10, ale reszty normalnych serwerów się nie dotykać!!

Bardzo dobrze napisane.

Najgłupszy pomysł jaki chyba słyszałem do tej pory.

Przypuśćmy co będzie jeśli:
Podniesiecie poziomy na wszystkich serwerach i będzie to samo co teraz (stan gry) lecz z duuuużo większymi liczbami i na co to komu ? Za parę lat będą walki Wampira A z poziomem 325789234 przeciwko Wampirowi B z poziomem 23562346. Na siłę chcecie przyspieszyć grę, gdzie na początku będzie szał a potem znowu nuda lecz zostaną poziomy w styl lvl 3464235.
Bezsens... Idiotyzm...

Pozostaje pytanie co zrobić z r18 ?
Już mówię co: przewrócić ich do stanu normalnego. Nie wiem jak to zrobić od strony programowej i szczerze? nie interesuje mnie to, możecie nawet ich usunąć. I tak nigdy taki serwer nie powinien stać obok normalnych serwerów (normalnych mam na myśli tu normalny tryb gry, nie speed).
Jeśli powyższa opcja odpada zawsze możecie zrobić z 3 serwery speed i niech się leją między sobą. Resztę zostawcie w spokoju. Mówicie o serwerach rodzinnych gdzie panuje względny "spokój" a nagle chcecie wywrócić ich (w tym mój) do góry nogami.


Teraz wampir ma poziom 130 to faktycznie jest kozak, bo naprawdę musiał wiele lat gry poświecić. Teraz mam walkę z r18 gdzie wampir ma poziom 150-160 i dostaje czasami łomot na arenach (3v3). Do czego zmierzam usunąć serwer bo jest on dużym niewypałem. Zarabiacie na ludziach cierpliwych właśnie na takich wampirach co dobiją tam 130 poziomu w trybie normalnym a nie na wampirach "struś pędziwiatr". Jak myślicie ile taki pogra zanim się znudzi tymi liczbami ?
A no własnie...

Ps. Jeśli kogoś uraziłem z r18 to trudno ale sami wiecie że nie jest to normalna sytuacja.



Zgadzam sie z powyższym, również jestem na nie. Dlaczego to starsze serwery maja sie dostosowywać? Z racji stażu, mozolnego expienia postaci do tego 130 lvla należy sie nam odrobinka szacunku.
Ps. Fajnie by bylo dostać ep speeda 2.0 pod choinkę Big Grin

__________________
r14 Dorsus Q.Vegall
NECRO V2
07-10-2017 10:43 Dorsusek jest offline Szukaj postów użytkownika: Dorsusek Dodaj Dorsusek do Listy kontaktów
moris
Member


Data rejestracji: 02-06-2008
Postów: 44
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Necropolia IV

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Złota Rybka napisał(a)
cytat:
moris napisał(a)
Teraz wampir ma poziom 130 to faktycznie jest kozak


No chyba żartujesz. Mam 125 lvl, takie same EQ jak ten 130 lvl, podobne umagi. Różnica 5 lvl między nami nie znaczy nic a powinna skoro ktoś inny gra o rok dłużej aktywnie prowadząc swoją postać.

To jest właśnie patologia starych serwerów,


Według tego co piszesz, sytuacja się pogorszy jak wprowadzą speed. Ponieważ tak jak pisałem wcześniej ja 127 poziom wygrywam z poziomami 140 z r18 z poziomami 160+ czasem wygrywam.

Może jest to patologia ale nie tędy droga (speed tryb) by ją wyeliminować.

__________________
Mój nick : Cilivio

<500..1000) - 50pkt
<1000..5000) - 100pkt
<5000..10.000) - 500pkt
<10.000..50.000) - 1000pkt
<50.000..100.000) - 5000pkt
<100.000..500.000) - 10.000pkt
<500.000.. ) - 50.000pkt
07-10-2017 10:54 moris jest offline Szukaj postów użytkownika: moris Dodaj moris do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A czemu masz nie wygrywac? 13 poziomow roznicy to 6 parzystych. Gdzie Ty miales szanse wbic jeszcze staty za pr.

Problem to sie zaczyna robic tak jak na morii, 140lvl - 560000pkt na r9 na r17 232lvl przy 470000pkt

Na pewnych poziomach ta gra traci "dynamizm" gdzie wbicie parzystych poziomow zajmuje 3-4 miesiace.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie
07-10-2017 11:06 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Jaki dynamizm, co za bzdury. Na speed necro odpala się erudytę, potęgę i jedzie się codziennie drzewa w 2/3 lub kronosa w 2/3 i... nic więcej się nie robi.

Na nie-speed necro człowiek sam decyduje o levelowaniu - może się z tym wstrzymać, a i tak dzięki odpowiednio prowadzonej postaci rywalizuje z topką.

Na speed necro nie ma NIC do roboty, zwłaszcza po wprowadzeniu premi dziennych, które wyeliminowały potrzebę stawiania aren klanowydch (w tym miesiącu każdy klanowicz może zgarnąć 7 (!!!) złotych monet za logowania).

KTOŚ CHCE GRAĆ NA SPEED NECRO? NIECH WYBIERZE SERWER SPEED NECRO.
07-10-2017 11:10 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
malefo
Forum Ace


images/avatars/avatar-25481.jpg

Data rejestracji: 09-12-2015
Postów: 90
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

NIE

jedyne co to odłączyć stare serwery od nowych speedowych na arenach

__________________

07-10-2017 11:23 malefo jest offline Szukaj postów użytkownika: malefo Dodaj malefo do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ciekawe są niektóre komentarze. Wadą większości RPG-ów zawsze wydawało mi się strasznie mozolne wbijanie wysokich poziomów - gra była najfajniejsza na początku, gdy rozwój postaci jest dynamiczny i szybko przybiera na sile, natomiast po jakimś czasie siedzisz po 2-3 miesiące na jednym poziomie i statystyki ani drgną. Chcemy tę niedogodność zmniejszyć dla starszych serwerów by uatrakcyjnić rozrywkę, a niektórzy wychodzą z ego-argumentami o dostosowywaniu się i szacunku (jeszcze wciągając w to islam - ludzie, litości Wink ). Naprawdę lubicie miesiącami wbijać kolejny poziom? Co w tym takiego fajnego? Serio pytam.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-10-2017 11:44 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
Turb0
Triple Ace


Data rejestracji: 24-09-2016
Postów: 165
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Konrad, nasza opinia to coś co powinieneś wziąć pod uwagę a nie wyśmiewać.

__________________
R3 Przewodnik
07-10-2017 11:50 Turb0 jest offline Szukaj postów użytkownika: Turb0 Dodaj Turb0 do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Oczywiście, ja jednak wychodzę z założenia, że największą wartość mają merytoryczne argumenty. Dlatego interesuje mnie, co ludzie widzą fajnego w wolnym lvl-owaniu, bo może ja czegoś nie rozumiem i powinniśmy jeszcze je utrudnić, skoro wydaje się to takie atrakcyjne Wink

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-10-2017 11:56 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
sil123
King


Data rejestracji: 14-04-2013
Postów: 922
Kraina: Necropolia IV; Necropolia VII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Konrad napisał(a) Naprawdę lubicie miesiącami wbijać kolejny poziom? Co w tym takiego fajnego? Serio pytam.


A co w bw daje coraz to wyższy poziom (100+, bo o tym mowa)? Odblokowuje jakieś dodatkowe możliwości? Można zakładać jakieś nowe przedmioty? Są jakieś nowe wyzwania? Okej, do 120-130(?) może być istotna kwestia poziomów ewolucji, bo nie wszystko najistotniejsze będzie można wbić na atak/ekspe, a tak?

cytat:
Konrad napisał(a)
natomiast po jakimś czasie siedzisz po 2-3 miesiące na jednym poziomie i statystyki ani drgną.


No super, będę dostawał +3 staty co kilka dni/tygodni(?), a nie miesięcy... I co z tego? Z poziomem szybciej będzie leciał % na udaną wyprawę, to też plus szybkiego poziomowania?

Aha, jeszcze kwestia kw.. Większy poziom to tylko większe problemy z tym związane (mniej osób + widełka)

__________________
R6 - Locke Lamora

Stare czasy:
Locke Lamora zadaje cios krytyczny z broni Epicka Demoniczna Kama, kukiluki zostaje zraniony za 1726 PKT ŻYCIA.
Big Grin

Aphrael używa arkana: Dziki Szał poz. 100.
Wreszcie <3
07-10-2017 12:01 sil123 jest offline Szukaj postów użytkownika: sil123 Dodaj sil123 do Listy kontaktów
Trova
Turbodoładowana spamiarka forumowa


images/avatars/avatar-14362.jpg

Data rejestracji: 28-01-2009
Postów: 2.605
Kraina: Necropolia IV
Skąd: Zgorzelec

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ja dobrze zrozumiałem? Chcecie ze starych necro stworzyć potwory?? Big Grin

Weźmy przykład z r6+r10

Top1 serwera Spartakus, ma chyba najlepszy trening na serwie i jeden z lepszych na bw

nim wbił 1 lvl zdobył takie ilości PR, że mógł na spokojnie podbić staty za samo pr z expa

serwery speed nie mają takiej możliwości z tego co wiem, gdyż na lvl zarabiają zbyt mało PR z expa

po przeliczeniu i rozdaniu stat, taki Spartakus stanie się bogiem tej gry XD dostanie tyle dmg z siły i tyle zwinki, że sobie będzie mógł niektóre moby chyba solować jak na morii

I teraz każdy gracz, zwłaszcza z necro handlowego, co sobie podbił tren za pożyczone PR i tylko później je oddał, stanie się takim koksem, że będzie trzeba przerobić wszystkie moby, bo będą za łatwe XD

Taka zmiana niby fajna, ale mega nieprzemyślana, ludzie z aukcyjnych, co mieli pecha i nic nie wydropili i tren mają tylko ze sprzedaży złomu lub z PR za expa, to się potną po tej zmianie XD bo różnica jaka powstanie między nimi, a między ludźmi co się nadropili będzie nie do zatarcia

Jestem na NIE

__________________
Nick R6 Włóczykij

cytat:
SushiMaker napisał(a)
Z uwagi na obecny stan kodu BW (jak by kupa trafiła w wentylator)

rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl
07-10-2017 12:08 Trova jest offline Szukaj postów użytkownika: Trova Dodaj Trova do Listy kontaktów
Konrad
Administrator ds. technicznych


images/avatars/avatar-11621.gif

Data rejestracji: 24-05-2006
Postów: 13.388
Klan: BW Team
Skąd: localhost

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A co w bw daje coraz to wyższy poziom (100+, bo o tym mowa)? Odblokowuje jakieś dodatkowe możliwości? Można zakładać jakieś nowe przedmioty? Są jakieś nowe wyzwania? Okej, do 120-130(?) może być istotna kwestia poziomów ewolucji, bo nie wszystko najistotniejsze będzie można wbić na atak/ekspe, a tak?

Więcej pkt życia, więcej możliwości jeśli chodzi o arkana. Na Morii będzie można zakładać nowe przedmioty - gdy pojawią się epiki. Z tego co wiem planowane są nowe poziomy ewolucji, więc od poziomu zależy jak wiele ich wbijesz podczas walki. Dodatkowo wyższe statystyki z poziomów. No i chyba ciekawsze jest zyskiwanie poziomów niż siedzenie ciągle na tym samym, prawda?

cytat:
Z poziomem szybciej będzie leciał % na udaną wyprawę, to też plus szybkiego poziomowania?

Wręcz przeciwnie. Szansa na wyprawę zależy od ilości doświadczenia, a nie od poziomu. A ilość doświadczenia Twojej postaci się nie zmieni. Gdybym w tym momencie przestawił serwer na speed, to miałbyś praktycznie takie same szanse na wyprawach jak wcześniej (różnice +-1% wynikające z zaokrągleń). W momencie, w którym dostajesz boosta do statystyk z treningu, Twoje szanse na wyprawę wzrosną.

Co do KW - na niższych lokacjach różnice są widoczne do 120-130 poziomu, na ostatnich dwóch do 145-150. Weź pod uwagę, że będziesz miał większe wszystkie parametry i będziesz mógł wbić więcej arkan.

__________________


Regulamin forum | Regulamin gry

FAQ - najczęściej zadawane pytania!



Zanim wyślesz wiadomość prywatną, przeczytaj kto jest kim i co komu zgłaszać.
Wyłączona możliwość otrzymywania prywatnych wiadomości - proszę pisać do MasterOfPuppets




07-10-2017 12:12 Konrad jest offline Strona domowa Konrad Szukaj postów użytkownika: Konrad Dodaj Konrad do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.670
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Te @Trova

Mam trening 9x80
Spartakus ma 9x90

Mamy ten sam level, powiedzmy, ze po przeliczeniu kazdy dostaje 25 parzystych czyli 75 statystyk, 75/9, wiec plus minus po zmianach

Ja mam trening 9x88
Spartakus ma 9x98

Jaka jest roznica? A no nie ma zadnej.

Brawo.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 07-10-2017 12:18.

07-10-2017 12:17 twardy jest online Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
HaLiNkA
Chodzące szczęście 2016


Data rejestracji: 17-10-2008
Postów: 120

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ludzie wolno levelujący nastawiają się na dropa -> PR i cierpliwe, mozolne tworzenie silnego buildu, a nie konta-wydmuszki.

Pamiętam, jak na R18 ludzie mówili właśnie o dwóch latach gry i kasacji. Ja ich pytałem: "Jak to kasacja po dwóch latach? Przecież żeby rozwinąć wszystkie evo, to chyba z 3-4 lata aktywnego grania jest potrzebne..". Na co oni wymieniali mi szereg evolucji, których nie mają zamiaru używać (w tym (sic!) na przykład do run) Smile )

Jeżeli faktycznie ta grupa przedstawia merytoryczne argumenty, to cała dyskusja nie ma sensu.

Przykre, że został wprowadzony niemal zerowy drop rate. Przykre, że umarł handel . Przykre, że sporo opcji BW odeszło do lamusa itd. Ale za speed necro optują głównie ludzie, którzy w tym momencie KOMPLETNIE nie potrafią korzystać z dostępnych funkcjonalności gry, więc po zmianie na speed dalej nie będą ogarniali i się pokasują...
07-10-2017 12:25 HaLiNkA jest offline Szukaj postów użytkownika: HaLiNkA Dodaj HaLiNkA do Listy kontaktów
Strony (37): « poprzednie 1 2 [3] 4 5 następny » ... ostatni » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH