Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Strony (37): « pierwszy ... « poprzednie 34 35 [36] 37 następny » Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Ankieta: Czy chciał/a byś żeby poziomy postaci zostały przeliczone do wersji "speed"?
- Tak, jestem za jak najszybszym przeliczeniem poziomów. 720 66.91%
- Nie, obecna wersja mi się podoba bardziej. 309 28.72%
- Nie mam zdania. 47 4.37%
Łącznie: 1076 głosów 100%
 
Przeskocz na dół strony Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA! 170 Ankieta - średnia ocena: 6,26
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
Lot
Triple Ace


Data rejestracji: 10-07-2017
Postów: 229

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by MasterOfPuppets
Aktualnie na R2/5/9 - pierwszych 7 osób w rankingu jest z R5, na ósmym miejscu dopiero jest pierwszy gracz ze starego R2. Top 1 z R13 (3,5 roku młodszy serwer) ma więcej punktów niż top 1 ze starego R2.
Im młodszy serwer, tym szybciej się zbiera doświadczenie. Na slow aktualnie w 2 lata można wbić 136 poziom, kiedyś nie było to możliwe.

Chyba że chodzi Ci o trening (piszesz o pr) - wszyscy gracze będą mieć przeliczony trening, więc postacie na np. 250 poziomie będą miały podobne treningi, niezależnie od tego czy pochodzą ze slow czy speed, nikt tu nie będzie stratny (postacie ze slow będą miały troszkę lepiej ukierunkowany, ale za pół roku nie będzie już żadnej różnicy).


top 1 z r13 - nie mam pojecia jak to zrobil ze ma wiecej punktow, tylko moge gratulowac. Bo zrobil to majac TAKIE SAME mozliwosci jak takie r2 a jednak przescignal ludzi grajacych dluzej. Sytuacja ze speed moriami jest inna. Daliscie im naprawde ogromne ulatwienia w expie (ktorych nie bylo na starych moriach), co podczas przeliczenia spowoduje ze beda mieli wyzsze poziomy niz stare morie, co przelozy sie na te same roznice (w hp, trenie, dmg z 2/4, krwi i tonie innych rzeczy) ktore spowodowaly odlaczenie r17 z aren. Potem podczas fuzji, bedzie zwyczajnie jeden wielki wpierdziel, bo jak juz wczesniej wspomnialem, topka r17 jest ladnych pare miesiecy expienia przed topka takiego r259. I w pvp moze nie bedzie tego tak bardzo widac ale na arenach klanowych bedzie to widac az milo.

To bardzo mile ze postacie o zblizonym poziomie beda miec podobne treningi, no czapki z glow i brawo dla was. Tylko tutaj mowimy o sytuacji w ktorej stare morie beda miec po przeliczeniu poziom np 250, a nowe morie 290. A tempo ekspa dla obu będzie już po przeliczeniu takie samo.
30-08-2018 20:44 Lot jest offline Szukaj postów użytkownika: Lot Dodaj Lot do Listy kontaktów
twardy
Tutorial Mod


Data rejestracji: 10-02-2008
Postów: 4.671
Kraina: Moria III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bo wiek serwera tak nie do konca ma wplyw na rozwoj postaci. Nowsze serwery (nie liczac speeda) nie mialy zadnych ulatwien co do levelowania.

Wiec skad ta roznica w zdobytym doswiadczeniu? Kto pierwszy sie dobral do drzewa a pozniej do astarte ten odskoczyl od reszty. Szczescie w zdobywaniu umagow i odpowiednich run mialo najwiekszy wplyw na stan jaki widzimy obecnie.

Duet astarte to 2mln pr dziennie, w rok daje to 700k pkt, ja grajac prawie 10lat na r2 (kiedys r9) mam 700k pkt.

__________________
W tutorialu czegoś nie ma? Trzeba cos zmienić? Napisz w tym temacie

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez twardy: 30-08-2018 20:55.

30-08-2018 20:53 twardy jest offline Szukaj postów użytkownika: twardy Dodaj twardy do Listy kontaktów
MasterOfPuppets
Community Manager


Data rejestracji: 07-03-2008
Postów: 3.086
Klan: SunSet Nr666-2
Rasa w grze: Ssak
Kraina: Moria

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

R2:
1. BLACK-SPARTA [B-S] - 33 042 512
2. PARAD0X [-PrX-] - 32 287 850
3. Banda Drombo [Ba_Dr] - 28 994 513

R17:
1. Danse Macabre [D.M.] - 34 272 686
2. lEGOland [EGO] - 25 893 428
3. Lubimy Miętosić [CYCKI] - 22 390 258

cytat:
Lot napisał(a)
Tylko tutaj mowimy o sytuacji w ktorej stare morie beda miec po przeliczeniu poziom np 250, a nowe morie 290.


Bardziej 280 i 288, jeśli mówimy o top 1-5.

__________________
Community Manager
Moderator: Ogłoszenia, Nowości


30-08-2018 21:07 MasterOfPuppets jest offline Szukaj postów użytkownika: MasterOfPuppets Dodaj MasterOfPuppets do Listy kontaktów
Dracko
Viking


images/avatars/avatar-9311.jpg

Data rejestracji: 10-10-2006
Postów: 585
Klan: DerG
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

różnica ta wynika z udogodnień grze, karawany ekspy KW itp tego na starcie nie było
30-08-2018 21:27 Dracko jest offline Szukaj postów użytkownika: Dracko Dodaj Dracko do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
Rozmawialiśmy o morii. Na necro, jeśli masz wykokszony trening, to po przeliczeniu też będziesz miał wykokszony. Jeśli masz zaniedbany, to dalej będziesz miał zaniedbany


To jest dopiero zabawneBig Grin
Władowałem sobie kiedyś prawie 60mln pr kilkoma kliknięciami w tren.
Jestem konserwą/warzywem/kiszonką czy jak tam sobie chceszSmile
PR pochodziły ze sprzedaży leg dsk speeda (kiedyś 25mln), nocek (15mln) itd.

Za chwilę przyjdzie jakiś UBywatel i mi to podzieli według jedynie słusznego wzoru który tam sobie ułożycie w administracji.

Po przeliczeniu ktoś dropnie i sprzeda coś za 50 baniek i to już nie będzie opodatkowaneBig Grin
Opodatkowaniu ulegnie tylko to co było przed przeliczeniemBig Grin

Pisałem to już ale powtórzę!
Uwalacie ludziom strategię gry którą planowali i realizowali latami w imię jakiejś nowej koncepcji która się Wam wylęgła w głowie.

__________________
R14 : Brzydall
30-08-2018 23:21 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
mychol
Lord


Data rejestracji: 02-06-2009
Postów: 321

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

No wlasnie nie bedzie roznicy wiec 6 lat wiecej gry psu na bude; duzo rzeczy w tej grze popsuliscie ale teraz przeszliscie samych siebie
30-08-2018 23:42 mychol jest offline Szukaj postów użytkownika: mychol Dodaj mychol do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Przez 2 ostatnie lata mamy kw i expy codziennie, a kiedys byly co 2 dni a kw to juz wogole jeden poziom co 2 dni. Czyli 2 lata na spedzie bylo jak 4 na slow, z tad taka roznica w expie np wzglendem r2 i r13
31-08-2018 08:57 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
shockth
Forum Legend


Data rejestracji: 22-02-2010
Postów: 1.780
Rasa w grze: Ssak
Skąd: z Nienacka

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

A kto wam broni nadal kisic ogora i klikac same wypki i ataki. A expy tylko po runy na S?

Nie rozumie Waszego placzu. Co chcecie osiagnac, skoro sami nic nie robicie tylko wypki

__________________
cytat:
MasterOfPuppets napisał(a)
@kacik
Niestety nie opanowaliśmy jeszcze podróży w czasie, więc dzisiejszy patch nie działa na wczorajsze ekspedycje. .

31-08-2018 09:13 shockth jest offline Strona domowa shockth Szukaj postów użytkownika: shockth Dodaj shockth do Listy kontaktów AIM Screen Name of shockth: xxx YIM Account Name of shockth: xxx Zobacz profil MSN shockth
Asmiran123456
Lord


Data rejestracji: 15-11-2010
Postów: 367
Kraina: Necropolia VIII

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Apeluję, aby iść zaproponowaną drogą rozwoju gry (przeliczenia) i zignorowania płaczliwych kastratów. Nie można odrzucić przeliczenia tylko dlatego, że pewna grupa typów jara się tym, że kiszą się na 80lvl od 5 lat i bija tych, którzy 80lvl wbili w 1,5 roku. Można zostawić im jeden nierozwijany serwer i niech tam się ekscytują. Niech zgniją w swoim wąskim gronie.

Piszę to, żeby nie było, że wszyscy są przeciwni przeliczeniu.
Pozdrawiam.

__________________
r18: Asmiran

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Asmiran123456: 31-08-2018 10:52.

31-08-2018 10:52 Asmiran123456 jest offline Szukaj postów użytkownika: Asmiran123456 Dodaj Asmiran123456 do Listy kontaktów
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
Apeluję, aby iść zaproponowaną drogą rozwoju gry (przeliczenia) i zignorowania płaczliwych kastratów. Nie można odrzucić przeliczenia tylko dlatego, że pewna grupa typów jara się tym, że kiszą się na 80lvl od 5 lat i bija tych, którzy 80lvl wbili w 1,5 roku. Można zostawić im jeden nierozwijany serwer i niech tam się ekscytują. Niech zgniją w swoim wąskim gronie.

Piszę to, żeby nie było, że wszyscy są przeciwni przeliczeniu.
Pozdrawiam.


Popieram Smile

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
31-08-2018 12:01 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Czy ktoś umie powiedzieć czy na testowym będzie widoczna prawdziwa populacja? Tj. czy będzie można zobaczyć ile osób realnie jest zainteresowanych testowaniem i w ogóle zmianami, które są tutaj dyskutowane?
Bo mam podejrzenie, że większości to lata koło nosa i dalej będą klikać jak klikali.


A tak tylko dodam, że kompletnie nie rozumiem tych, którzy piszą, że po przeliczeniu stracą X lat. Zawsze nowe serwery mają łatwiej bo używają czegoś, czego kiedyś nie było. Nie mówiąc o tym, że każdy podejmuje świadome decyzję jak gra, czy kisi czy nie, czy sprzedaje czy nie, czy ładuje w to czy w tamto. Późniejsze jęki to niezbyt dojrzała reakcja.
31-08-2018 12:03 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

up
Niedojrzałe to jest właśnie takie podejście do graczy które periodycznie wywraca wszystko do góry nogami. Do tej pory wywracano balans ras, eq, ewo, talizmanów czy arkan. Były to zmiany które można było jakoś nadrobić (zmienić rasę, szukać nowych umagów itd). To co się stanie za kilka dni jest zmianą nieodwracalną!
Nikt kto postanowił zakisić się 5 lat temu nie mógł przewidzieć że w przyszłości przeliczą mu trenig.
Gdyby było info ze strony adminstracji że coś takiego nastąpi to żale i płacze byłyby oznaką niedojrzałości

Jedyne co można zarzucać kiszonkom to że nie nauczyły się że jak administracja coś mówi to mówiSmile
Kiedyś ludzie kliknęli "Nieodwracalną przemianę w Potępionego" którą później można było odwrócić kilkoma kliknięciamiSmile

__________________
R14 : Brzydall
31-08-2018 23:31 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
galanonim3
Triple Ace


Data rejestracji: 22-01-2009
Postów: 220
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

kto jest głeboko w du....e

Pierwszy Ubity Kronos na r6 (maluszek)

pol roku pozniej na nekro speed solowali kronka zdobywajac mega duzo doswiadczenia

na starym nekro r3 lub r4 po 11 latach ludzie nie maja takich poziomow jak na speed serwerach po roku gry
nie bylo umagow talizmanow epikow i ciezko kronka calym klanem bylo ubic

exsp szedl bardzo powoli


teraz porownanie speed serwer epiki talki umagi evo i inne dopalki i w rok osiagna sie duzo wiecej niz gracze ze starych serwerow co 11 lat graja na BECIE serwerze TESTOWYM DO BALANSU

a BALANS PROMOJE TYLKO NOWE SERWERY

__________________
ODDAM KONTO ZA FREE 450 punktow TOP 200

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez galanonim3: 01-09-2018 05:46.

01-09-2018 05:45 galanonim3 jest offline Szukaj postów użytkownika: galanonim3 Dodaj galanonim3 do Listy kontaktów
adzi4n
Viking


Data rejestracji: 04-02-2009
Postów: 643
Kraina: Necropolia

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

ta po pol roku, bez run, duo kronki leca gdzies dopiero od 2017 roku
01-09-2018 08:31 adzi4n jest offline Szukaj postów użytkownika: adzi4n Dodaj adzi4n do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Albano napisał(a)
up
Niedojrzałe to jest właśnie takie podejście do graczy które periodycznie wywraca wszystko do góry nogami. Do tej pory wywracano balans ras, eq, ewo, talizmanów czy arkan. Były to zmiany które można było jakoś nadrobić (zmienić rasę, szukać nowych umagów itd). To co się stanie za kilka dni jest zmianą nieodwracalną!
Nikt kto postanowił zakisić się 5 lat temu nie mógł przewidzieć że w przyszłości przeliczą mu trenig.
Gdyby było info ze strony adminstracji że coś takiego nastąpi to żale i płacze byłyby oznaką niedojrzałości

Jedyne co można zarzucać kiszonkom to że nie nauczyły się że jak administracja coś mówi to mówiSmile
Kiedyś ludzie kliknęli "Nieodwracalną przemianę w Potępionego" którą później można było odwrócić kilkoma kliknięciamiSmile

G. prawda. Właśnie powinno być tak, że zmiany w balansie (w tym duże) powinny być co dwa tygodnie...

Mimo tego, że kiedyś gracz nie wiedział co będzie w przyszłości, to podejmował ŚWIADOME decyzje.
Chomikuje przedmioty w zbrojowni (trochę specjalnie, trochę nie chce mi się ich sprzedawać). Sushi pisze, że może będą pokasowane. I co, mam jęczeć bo stracę przedmioty? Oczywiście nie mylić jęczenia (które ma miejsce w tym temacie, hurtowo) z udziałem w dyskusji. Przecież każdego dnia mogę je sprzedać. Mój wybór. Mogę wbić to ewo, tamto ewo, żadne ewo. Mój wybór. I tak ze wszystkim. Jedni kisili, drudzy nie kisili, jedni grali na tym serwie, drudzy się przenieśli. Każdy dokonał swoich wyborów i tyle. Co najważniejsze nadal nie wiadomo co będzie za pięć lat. Jak dodadzą jakiś zasób z przeliczenia wieku postaci, to te młode serwery mają jęczeć a stare będą mówić o sprawiedliwości? Dziecinada.
01-09-2018 09:41 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
guess_who?
Member


Data rejestracji: 23-09-2016
Postów: 48
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by Kaagular
cytat:
Albano napisał(a)
up
Niedojrzałe to jest właśnie takie podejście do graczy które periodycznie wywraca wszystko do góry nogami. Do tej pory wywracano balans ras, eq, ewo, talizmanów czy arkan. Były to zmiany które można było jakoś nadrobić (zmienić rasę, szukać nowych umagów itd). To co się stanie za kilka dni jest zmianą nieodwracalną!
Nikt kto postanowił zakisić się 5 lat temu nie mógł przewidzieć że w przyszłości przeliczą mu trenig.
Gdyby było info ze strony adminstracji że coś takiego nastąpi to żale i płacze byłyby oznaką niedojrzałości

Jedyne co można zarzucać kiszonkom to że nie nauczyły się że jak administracja coś mówi to mówiSmile
Kiedyś ludzie kliknęli "Nieodwracalną przemianę w Potępionego" którą później można było odwrócić kilkoma kliknięciamiSmile

G. prawda. Właśnie powinno być tak, że zmiany w balansie (w tym duże) powinny być co dwa tygodnie...

Mimo tego, że kiedyś gracz nie wiedział co będzie w przyszłości, to podejmował ŚWIADOME decyzje.
Chomikuje przedmioty w zbrojowni (trochę specjalnie, trochę nie chce mi się ich sprzedawać). Sushi pisze, że może będą pokasowane. I co, mam jęczeć bo stracę przedmioty? Oczywiście nie mylić jęczenia (które ma miejsce w tym temacie, hurtowo) z udziałem w dyskusji. Przecież każdego dnia mogę je sprzedać. Mój wybór. Mogę wbić to ewo, tamto ewo, żadne ewo. Mój wybór. I tak ze wszystkim. Jedni kisili, drudzy nie kisili, jedni grali na tym serwie, drudzy się przenieśli. Każdy dokonał swoich wyborów i tyle. Co najważniejsze nadal nie wiadomo co będzie za pięć lat. Jak dodadzą jakiś zasób z przeliczenia wieku postaci, to te młode serwery mają jęczeć a stare będą mówić o sprawiedliwości? Dziecinada.



Mysle , ze nikt by nie jeczal jak by zmiany byly co 2 tyg pod warunkierm , ze drop i zbieranie umagow byly by dostosowane do ciaglych zmian

zbieram umagi 1,5r lokacje cytadele mecze ponad 4mc i wiesz co wielkie G tam znalazlem
teraz biorac pod uwage zmiany , balans czy jak to tam czlowiek nazwie to o end game moze czlowiek zapomniec. zmiany w eq talizmanach itd ok ale co z tego by dobrac umagi do tego predzej zlapie mnie kolejna zmiana w BW ...to jest najgorsze
01-09-2018 11:30 guess_who? jest offline Szukaj postów użytkownika: guess_who? Dodaj guess_who? do Listy kontaktów
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
Albano napisał(a)
up
Niedojrzałe to jest właśnie takie podejście do graczy które periodycznie wywraca wszystko do góry nogami. Do tej pory wywracano balans ras, eq, ewo, talizmanów czy arkan. Były to zmiany które można było jakoś nadrobić (zmienić rasę, szukać nowych umagów itd). To co się stanie za kilka dni jest zmianą nieodwracalną!
Nikt kto postanowił zakisić się 5 lat temu nie mógł przewidzieć że w przyszłości przeliczą mu trenig.
Gdyby było info ze strony adminstracji że coś takiego nastąpi to żale i płacze byłyby oznaką niedojrzałości

Jedyne co można zarzucać kiszonkom to że nie nauczyły się że jak administracja coś mówi to mówiSmile
Kiedyś ludzie kliknęli "Nieodwracalną przemianę w Potępionego" którą później można było odwrócić kilkoma kliknięciamiSmile

G. prawda. Właśnie powinno być tak, że zmiany w balansie (w tym duże) powinny być co dwa tygodnie...

Mimo tego, że kiedyś gracz nie wiedział co będzie w przyszłości, to podejmował ŚWIADOME decyzje.
Chomikuje przedmioty w zbrojowni (trochę specjalnie, trochę nie chce mi się ich sprzedawać). Sushi pisze, że może będą pokasowane. I co, mam jęczeć bo stracę przedmioty? Oczywiście nie mylić jęczenia (które ma miejsce w tym temacie, hurtowo) z udziałem w dyskusji. Przecież każdego dnia mogę je sprzedać. Mój wybór. Mogę wbić to ewo, tamto ewo, żadne ewo. Mój wybór. I tak ze wszystkim. Jedni kisili, drudzy nie kisili, jedni grali na tym serwie, drudzy się przenieśli. Każdy dokonał swoich wyborów i tyle. Co najważniejsze nadal nie wiadomo co będzie za pięć lat. Jak dodadzą jakiś zasób z przeliczenia wieku postaci, to te młode serwery mają jęczeć a stare będą mówić o sprawiedliwości? Dziecinada.


Jesteś ciekawą postacią na forum, zawsze jak napiszesz "g prawda, głupota, debilizm" etc. to wiem, że człowiek do którego te słowa odnosisz, ma świętą rację.

W sumie ciężko ci odpisać bo nie zawarłeś żadnego argumentu. Zmiany co 2 tygodnie? W grze, której zdobycie jednego umagu trwa rok? Ciekawe, ciekawe. Kasowanie 1000 przedmiotów? Mówisz też o Morii? Chyba nie [chyba Roll Eyes ]. Gracze podejmują świadome decyzje nie wiedząc jaki będzie ich skutek? [No to chyba podałeś definicję nieświadomej decyzji... Roll Eyes ]. Masz wybór? Tak, masz wybór, możesz grać, możesz nie grać, możesz płacić premkę, możesz jej nie płacić. Sushi też ma wybór, może skasować BW, cały kod, może tak nazmieniać, że ludzie nie połapią się w ogóle co się dzieje, może też posłuchać ludzi, którzy wybrali dyskusję i dzięki temu np. zrobić dobre zmiany zamiast złych. Ty miałeś też wybór by nie silić się na konfrontację wypowiedzi bez żadnych argumentów. Niestety, wybrałeś inaczej Wink

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Hornet87: 01-09-2018 12:06.

01-09-2018 12:02 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W sumie to może mi ktoś coś wyjaśnić? Dlaczego taki płacz odnośnie przeliczenia jest związany z jakimś rzekomym "nie fair" dla kiszonek czy innych tam sfermentowanych postaci, jeśli przeliczenie ma obejmować postacie 100 poziom+? Chyba że ja coś pomyliłem?
A nawet jeśli to osoby zakiszone... na jakiej zasadzie mają być stratne przy przeliczeniu treningu? Rozumiem, jeśli metoda przeliczenia się nie podoba... ale głównie widać pretensje odnośnie samej idei przeliczenia.


Nie widzę też sensu w porównywaniu jakie możliwości (expienia czy ogólnie bicia mobów) mieli gracze sprzed ery ubijania Anubisów itd. do sytuacji z jaką zaczynali gracze na serwerach, gdzie Kronki bije się dość szybko duo/solo. Dziwne, że jakoś nikt nie ma podobnych pretensji w związku z wprowadzaniem aktu 2, aktu 3, kw, run. Bo przecież np. na takim r7, tego nie było jak ludzie zaczynali, więc serwery po wprowadzeniu aktu 2 czy 3, miały już ułatwienie. Ale jakoś nie widzę, żeby ktoś coś pisał o X latach w plecy czy innych takich.
01-09-2018 17:53 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jesteś ciekawą postacią na forum, zawsze jak napiszesz "g prawda, głupota, debilizm" etc. to wiem, że człowiek do którego te słowa odnosisz, ma świętą rację.

W sumie ciężko ci odpisać bo nie zawarłeś żadnego argumentu. Zmiany co 2 tygodnie? W grze, której zdobycie jednego umagu trwa rok? Ciekawe, ciekawe. Kasowanie 1000 przedmiotów? Mówisz też o Morii? Chyba nie [chyba Roll Eyes ]. Gracze podejmują świadome decyzje nie wiedząc jaki będzie ich skutek? [No to chyba podałeś definicję nieświadomej decyzji... Roll Eyes ]. Masz wybór? Tak, masz wybór, możesz grać, możesz nie grać, możesz płacić premkę, możesz jej nie płacić. Sushi też ma wybór, może skasować BW, cały kod, może tak nazmieniać, że ludzie nie połapią się w ogóle co się dzieje, może też posłuchać ludzi, którzy wybrali dyskusję i dzięki temu np. zrobić dobre zmiany zamiast złych. Ty miałeś też wybór by nie silić się na konfrontację wypowiedzi bez żadnych argumentów. Niestety, wybrałeś inaczej Wink

Oho. "Pan Argument"!
Znamy się nie od dziś i na szczęście nie musimy się zgadzać.
Wszystkie moje decyzje podejmuję świadomie w danym momencie. Co przyniesie przyszłość nie wiem i nie ma sensu analizować przeszłych decyzji przez pryzmat już zmienionego stanu rzeczy. To tak jakby kupić instalację gazową do samochodu a za trzy lata polecieć do sprzedawcy, żeby ją sobie zabrał bo trzy lata temu nie wiedziałem, że gaz będzie dwa razy droższy od benzyny (oczywiście odpukać). Nikt tak nie robi to czemu to tak popularne w BW? No bo pewnie "zmienić coś w kodzie" to kwestia decyzji, a w realu jak byśmy poszli do sprzedawcy to by nas na badania psychiatryczne wysłali.
Częste zmiany to zupełnie inny temat niż dynamika gry. Zresztą jedno i drugie trochę posysa, każdy to wie. A posysa dlatego, że administracja od chyba zawsze ma jakiś tajemniczy problem ze zmianami i nowym contentem. A potem jak już coś tam zaproponują to jak święto lasu i gracze wpadają w amok.

Tyle dobrego, że w przeciwieństwie do płaczków nie tracę nerwów. No bo czym tu się denerwować... Przeliczą tak czy śmak i gramy dalej.
01-09-2018 18:41 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
ill2
Lord


Data rejestracji: 01-06-2015
Postów: 337

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Kaagular napisał(a)
cytat:
Hornet87 napisał(a)
Jesteś ciekawą postacią na forum, zawsze jak napiszesz "g prawda, głupota, debilizm" etc. to wiem, że człowiek do którego te słowa odnosisz, ma świętą rację.

W sumie ciężko ci odpisać bo nie zawarłeś żadnego argumentu. Zmiany co 2 tygodnie? W grze, której zdobycie jednego umagu trwa rok? Ciekawe, ciekawe. Kasowanie 1000 przedmiotów? Mówisz też o Morii? Chyba nie [chyba Roll Eyes ]. Gracze podejmują świadome decyzje nie wiedząc jaki będzie ich skutek? [No to chyba podałeś definicję nieświadomej decyzji... Roll Eyes ]. Masz wybór? Tak, masz wybór, możesz grać, możesz nie grać, możesz płacić premkę, możesz jej nie płacić. Sushi też ma wybór, może skasować BW, cały kod, może tak nazmieniać, że ludzie nie połapią się w ogóle co się dzieje, może też posłuchać ludzi, którzy wybrali dyskusję i dzięki temu np. zrobić dobre zmiany zamiast złych. Ty miałeś też wybór by nie silić się na konfrontację wypowiedzi bez żadnych argumentów. Niestety, wybrałeś inaczej Wink

Oho. "Pan Argument"!
Znamy się nie od dziś i na szczęście nie musimy się zgadzać.
Wszystkie moje decyzje podejmuję świadomie w danym momencie. Co przyniesie przyszłość nie wiem i nie ma sensu analizować przeszłych decyzji przez pryzmat już zmienionego stanu rzeczy. To tak jakby kupić instalację gazową do samochodu a za trzy lata polecieć do sprzedawcy, żeby ją sobie zabrał bo trzy lata temu nie wiedziałem, że gaz będzie dwa razy droższy od benzyny (oczywiście odpukać). Nikt tak nie robi to czemu to tak popularne w BW? No bo pewnie "zmienić coś w kodzie" to kwestia decyzji, a w realu jak byśmy poszli do sprzedawcy to by nas na badania psychiatryczne wysłali.
Częste zmiany to zupełnie inny temat niż dynamika gry. Zresztą jedno i drugie trochę posysa, każdy to wie. A posysa dlatego, że administracja od chyba zawsze ma jakiś tajemniczy problem ze zmianami i nowym contentem. A potem jak już coś tam zaproponują to jak święto lasu i gracze wpadają w amok.

Tyle dobrego, że w przeciwieństwie do płaczków nie tracę nerwów. No bo czym tu się denerwować... Przeliczą tak czy śmak i gramy dalej.



Zainstalowales instalacje gazowaw aucie a tydzien pozniej rzad uchwala decyzje, ze mozna miec tylko auta elektryczne. Nie masz pretensi do siebie, nie czepiasz sie mechanika ktory ci to instalowal, ani sprzedawcy. Czepiasz sie rzadu, ze ingeruje w twoje prawo wyboru i narzuca swoja wole i wszystkie zwiazane z tym konsekfencje bez znaczenia czy ci sie to podoba czy nie.

Teraz rozumiesz?
01-09-2018 22:50 ill2 jest offline Szukaj postów użytkownika: ill2 Dodaj ill2 do Listy kontaktów
A Jednak Arrt
Lord


Data rejestracji: 04-05-2018
Postów: 281
Kraina: Necropolia IV
Skąd: takie naruszanie prywatności?

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
Apeluję, aby iść zaproponowaną drogą rozwoju gry (przeliczenia) i zignorowania płaczliwych kastratów. Nie można odrzucić przeliczenia tylko dlatego, że pewna grupa typów jara się tym, że kiszą się na 80lvl od 5 lat i bija tych, którzy 80lvl wbili w 1,5 roku. Można zostawić im jeden nierozwijany serwer i niech tam się ekscytują. Niech zgniją w swoim wąskim gronie.

Piszę to, żeby nie było, że wszyscy są przeciwni przeliczeniu.
Pozdrawiam.


się bym podpisał Smile Będą mieli to co lubią i niech się bawią oddzielnie Smile

__________________
Piszę co myślę bywam grzeczny - mam AS
01-09-2018 23:35 A Jednak Arrt jest offline Szukaj postów użytkownika: A Jednak Arrt Dodaj A Jednak Arrt do Listy kontaktów
Albano
Emperor


images/avatars/avatar-20615.jpg

Data rejestracji: 03-02-2011
Postów: 1.348
Klan: Legion_Immortal
Kraina: Necropolia IX
Skąd: Waszawa

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
A Jednak Arrt napisał(a)
cytat:
Asmiran123456 napisał(a)
Apeluję, aby iść zaproponowaną drogą rozwoju gry (przeliczenia) i zignorowania płaczliwych kastratów. Nie można odrzucić przeliczenia tylko dlatego, że pewna grupa typów jara się tym, że kiszą się na 80lvl od 5 lat i bija tych, którzy 80lvl wbili w 1,5 roku. Można zostawić im jeden nierozwijany serwer i niech tam się ekscytują. Niech zgniją w swoim wąskim gronie.

Piszę to, żeby nie było, że wszyscy są przeciwni przeliczeniu.
Pozdrawiam.


się bym podpisał Smile Będą mieli to co lubią i niech się bawią oddzielnie Smile


Się też pod tym podpisujęBig Grin
Kto chce przyspieszyć niech przeniesie postać na speed serwer. Kto chce zostać na slow niech zostanie.
Ciekawe czy wielu amatorów kastrowania trenu byście zwerbowali do tego Waszego speedaBig Grin

__________________
R14 : Brzydall
01-09-2018 23:51 Albano jest offline Szukaj postów użytkownika: Albano Dodaj Albano do Listy kontaktów
vroeN
Ex-Team


images/avatars/avatar-25634.jpg

Data rejestracji: 11-09-2010
Postów: 444
Klan: DM
Kraina: Moria V
Skąd: Kraków

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Ile razy CM ma pisać, ze cala ta akcja z koszeniem to po prostu głupia rzecz? Ze owszem, do pewnego poziomu daje to jakas tam przewagę, ale na poziomach 100+ różnica sie zaciera, więc w zasadzie po co to?

No ale po co słuchać argumentów, lepiej ciągle jęczeć, ze zle.

Z jednej strony chcecie zmiany, ale z drugiej nie.
Z jednej - za mało paczy, z drugiej - administracja chce ujednolicić silniki, zeby szybciej wprowadzać jakiekolwiek pacze - zle.
Z jednej strony marudzenie, ze ciągle tylko apka, z drugiej - próbują robic cos równolegle, to zle, bo za długo, a w ogole to zmiany nie takie.

Nie znacie szczegółów przeliczenia. Nie wiemy przecież jaki będzie nowy wzór na trening, jaki będzie wzór na poziom, jak będzie wyglądało zdobywanie poziomów i rozwijanie statystyk. Nic nie wiemy w zasadzie, poza tym, ze beda zmiany.


Zapadła decyzja, ze kiszonki sa zle, wypaczają idee gry, i co innego jeden gosc, który pomyślał, ze spróbuje inaczej, a co innego jak idea nie-ekspienia zaczyna sie szerzyć jak zaraza, i staje sie 'oficjalnym' sposobem na gre. Czerwoni stwierdzili, ze zmierza to w złym kierunku, i trzeba to ukrócić. I my, jako klienci, możemy oczywiście wyrazić swoje zdanie na ten temat (po to z resztą jest to forum), ale nie w taki sposób! Teksty w stylu 'place to wymagam' dość mocno zalatują wąsatymi Polakami na 'ol inkluziw'.

Apeluje (!) o wytrzymanie fo jutra - wejdzie PTR, zobaczymy co i jak, i wtedy będzie mozna KONSTRUKTYWNIE proponować zmiany.

I pamiętajcie, ze administracja to tez ludzie, i tez mogą popełnić jakis błąd.

__________________


r15
r19
- ODDANE


T-Moderator - Kupię ;
Wyceny - Necropolia VII, IX, XI, Moria


02-09-2018 07:40 vroeN jest offline Szukaj postów użytkownika: vroeN Dodaj vroeN do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
vroeN napisał(a)
Ile razy CM ma pisać, ze cala ta akcja z koszeniem to po prostu głupia rzecz? Ze owszem, do pewnego poziomu daje to jakas tam przewagę, ale na poziomach 100+ różnica sie zaciera, więc w zasadzie po co to?

No ale po co słuchać argumentów, lepiej ciągle jęczeć, ze zle.

Z jednej strony chcecie zmiany, ale z drugiej nie.
Z jednej - za mało paczy, z drugiej - administracja chce ujednolicić silniki, zeby szybciej wprowadzać jakiekolwiek pacze - zle.
Z jednej strony marudzenie, ze ciągle tylko apka, z drugiej - próbują robic cos równolegle, to zle, bo za długo, a w ogole to zmiany nie takie.

Nie znacie szczegółów przeliczenia. Nie wiemy przecież jaki będzie nowy wzór na trening, jaki będzie wzór na poziom, jak będzie wyglądało zdobywanie poziomów i rozwijanie statystyk. Nic nie wiemy w zasadzie, poza tym, ze beda zmiany.


Zapadła decyzja, ze kiszonki sa zle, wypaczają idee gry, i co innego jeden gosc, który pomyślał, ze spróbuje inaczej, a co innego jak idea nie-ekspienia zaczyna sie szerzyć jak zaraza, i staje sie 'oficjalnym' sposobem na gre. Czerwoni stwierdzili, ze zmierza to w złym kierunku, i trzeba to ukrócić. I my, jako klienci, możemy oczywiście wyrazić swoje zdanie na ten temat (po to z resztą jest to forum), ale nie w taki sposób! Teksty w stylu 'place to wymagam' dość mocno zalatują wąsatymi Polakami na 'ol inkluziw'.

Apeluje (!) o wytrzymanie fo jutra - wejdzie PTR, zobaczymy co i jak, i wtedy będzie mozna KONSTRUKTYWNIE proponować zmiany.

I pamiętajcie, ze administracja to tez ludzie, i tez mogą popełnić jakis błąd.





Jak nie wiemy ? Przeliczanie poziomów jest znane https://docs.google.com/spreadsheets/d/1.../htmlview#gid=0

Brzydal ma racje , przyzwyczailiśmy sie do zmian takie skorpiony niedawno zyskały 18% do kryta ale sory czy sie komuś to podoba lub nie inna broń nie będąca skorpionami może nadrobić róznice w krycie np umagami jednym czy dwoma jest to jeszcze do przyjęcia

ale jak sobie bije gości który są ode mnie o 5lvl większych , mam obecnie 136lvl to po speedzie wg tabelki ile będą mieć poziomów więcej 60 ? ile to im daje sumki z parzystych ? o 100 więcej ? tego się nie da w żaden sposób nadgonić , to jest niesprawiedliwie ! Dlaczego ? Bo skad ja mogłem kuzwa wiedzieć że wprowadzicie takie zmiany i strategia która sobie wczesniej obralem i ktora miezy innymi doprowadzila mnie do topki w takich arenach pvp pójdzie sie jeb$%&&
02-09-2018 10:32 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
sanczezz
Double Ace


images/avatars/avatar-12965.jpg

Data rejestracji: 04-06-2008
Postów: 117
Klan: Anal Terror,WDN
Kraina: Necropolia II
Skąd: Necro II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:



Jak nie wiemy ? Przeliczanie poziomów jest znane https://docs.google.com/spreadsheets/d/1.../htmlview#gid=0

Brzydal ma racje , przyzwyczailiśmy sie do zmian takie skorpiony niedawno zyskały 18% do kryta ale sory czy sie komuś to podoba lub nie inna broń nie będąca skorpionami może nadrobić róznice w krycie np umagami jednym czy dwoma jest to jeszcze do przyjęcia

ale jak sobie bije gości który są ode mnie o 5lvl większych , mam obecnie 136lvl to po speedzie wg tabelki ile będą mieć poziomów więcej 60 ? ile to im daje sumki z parzystych ? o 100 więcej ? tego się nie da w żaden sposób nadgonić , to jest niesprawiedliwie ! Dlaczego ? Bo skad ja mogłem kuzwa wiedzieć że wprowadzicie takie zmiany i strategia która sobie wczesniej obralem i ktora miezy innymi doprowadzila mnie do topki w takich arenach pvp pójdzie sie jeb$%&&


A wg mnie to ze sobie bijesz gosci o 4 levele wiekszych ktorzy na ta roznice pracowali x lat dluzej od ciebie to jest wg mnie nie sprawiedliwe. Bo przy zalozeniu ze maja wszystko tak samo level w niczym im nie pomaga. Czyli mozesz sie dwoic i troic i miec postac 10lat a przyjdzie taki pogra 3 i cie leje.... hehe. Mam postac na r3 teraz niecale 3 lata a a nie daje rady jednej osobie, wszystkich leje i nie mam nawet wwzystkich run na 5 poziom. To jest balans. LOL
Wreszcie level zacznie miec jakies znaczenie... i dobrze.

__________________
R3: sanczez

Wszystkie moje aukcje trwają 24h od cm (chyba ze jest napisane inaczej).
02-09-2018 10:58 sanczezz jest offline Szukaj postów użytkownika: sanczezz Dodaj sanczezz do Listy kontaktów
Kaagular
Forum Legend


Data rejestracji: 25-12-2008
Postów: 1.614
Kraina: Necropolia III

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
ill2 napisał(a)

Zainstalowales instalacje gazowaw aucie a tydzien pozniej rzad uchwala decyzje, ze mozna miec tylko auta elektryczne. Nie masz pretensi do siebie, nie czepiasz sie mechanika ktory ci to instalowal, ani sprzedawcy. Czepiasz sie rzadu, ze ingeruje w twoje prawo wyboru i narzuca swoja wole i wszystkie zwiazane z tym konsekfencje bez znaczenia czy ci sie to podoba czy nie.

Teraz rozumiesz?

Ależ oczywiście, że rozumiem. Jakbym nie rozumiał, to bym nie nazwał tego dziecinadą. I powtórzę, nie mówię o braniu udziału w dyskusji, nawet silnie emocjonalnego udziału, ale bezsensownego jęczenia i grillowania administracji.

PS. argument z rządem tak nietrafiony, że zęby bolą. "Codziennie" się coś zmienia o czym wcześniej nie miałeś pojęcia (lub miałeś ale olałeś jak każdy normalny człowiek) i właśnie rzecz w tym, że nie jęczysz. Albo co najwyżej przy piwku.


cytat:
Mydło napisał(a)

Jak nie wiemy ? Przeliczanie poziomów jest znane https://docs.google.com/spreadsheets/d/1.../htmlview#gid=0

Brzydal ma racje , przyzwyczailiśmy sie do zmian takie skorpiony niedawno zyskały 18% do kryta ale sory czy sie komuś to podoba lub nie inna broń nie będąca skorpionami może nadrobić róznice w krycie np umagami jednym czy dwoma jest to jeszcze do przyjęcia

ale jak sobie bije gości który są ode mnie o 5lvl większych , mam obecnie 136lvl to po speedzie wg tabelki ile będą mieć poziomów więcej 60 ? ile to im daje sumki z parzystych ? o 100 więcej ? tego się nie da w żaden sposób nadgonić , to jest niesprawiedliwie ! Dlaczego ? Bo skad ja mogłem kuzwa wiedzieć że wprowadzicie takie zmiany i strategia która sobie wczesniej obralem i ktora miezy innymi doprowadzila mnie do topki w takich arenach pvp pójdzie sie jeb$%&&


Po pierwsze to, że się bije większych jest właśnie tym, co administracja chce zmienić (tak to odbieram). No bo faktycznie, trochę jest to niewłaściwe. Żadnym zaskoczeniem jest w BW pokonanie kogoś kto ma 30 poziomów więcej. Z jednej strony taka możliwość jest atrakcyjna (zresztą dlatego kiszenie jest tak popularne), pociągająca, z drugiej "kto to widział". Dodam tylko, że to pokazuje, że w obecnej sytuacji poziom to tylko kwiatuszek do kożucha i trochę szkoda, że administracja zamiast nad tym popracować to zmusza do bezmyślnego levelowania czyli do jazdy autostradą z opaską na oczach.
Powiem ci tylko jeszcze tyle, że jak wprowadzali drugą mapę, to wyraźnie informowali, że gracz będzie miał wybór czy leci z expem, czy z runami. Wywoływało to zresztą skrajne emocje (również moje bo do tej pory się na taki wybór nie zgadzam). Można było lecieć z ekspem a nie teraz jakiś popłoch nastąpił.
02-09-2018 11:21 Kaagular jest offline Szukaj postów użytkownika: Kaagular Dodaj Kaagular do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
sanczezz napisał(a)
cytat:



Jak nie wiemy ? Przeliczanie poziomów jest znane https://docs.google.com/spreadsheets/d/1.../htmlview#gid=0

Brzydal ma racje , przyzwyczailiśmy sie do zmian takie skorpiony niedawno zyskały 18% do kryta ale sory czy sie komuś to podoba lub nie inna broń nie będąca skorpionami może nadrobić róznice w krycie np umagami jednym czy dwoma jest to jeszcze do przyjęcia

ale jak sobie bije gości który są ode mnie o 5lvl większych , mam obecnie 136lvl to po speedzie wg tabelki ile będą mieć poziomów więcej 60 ? ile to im daje sumki z parzystych ? o 100 więcej ? tego się nie da w żaden sposób nadgonić , to jest niesprawiedliwie ! Dlaczego ? Bo skad ja mogłem kuzwa wiedzieć że wprowadzicie takie zmiany i strategia która sobie wczesniej obralem i ktora miezy innymi doprowadzila mnie do topki w takich arenach pvp pójdzie sie jeb$%&&


A wg mnie to ze sobie bijesz gosci o 4 levele wiekszych ktorzy na ta roznice pracowali x lat dluzej od ciebie to jest wg mnie nie sprawiedliwe. Bo przy zalozeniu ze maja wszystko tak samo level w niczym im nie pomaga. Czyli mozesz sie dwoic i troic i miec postac 10lat a przyjdzie taki pogra 3 i cie leje.... hehe. Mam postac na r3 teraz niecale 3 lata a a nie daje rady jednej osobie, wszystkich leje i nie mam nawet wwzystkich run na 5 poziom. To jest balans. LOL
Wreszcie level zacznie miec jakies znaczenie... i dobrze.





Super gościu, ci ktorzy mają te 4-5 lvl więcej ode mnie i ktorzy zaczną być nieosiągalni pochadzą ze starego serwera , o rok starczego bo obecnie jesteśmy w fuzjii

Co jest niesprawiedliwe ? Nie kisze lvl, goscie zaczeli grać duzo wczesniej ponad rok , gdzie ja tu zawiniłem i dlaczego mam być z tego powodu stratny ? Bo mój serwer otworzyli pózniej ? Nie wszyscy mają równy start i o to chodzi ! I co na to powiesz ??

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Mydło: 02-09-2018 12:19.

02-09-2018 12:18 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Hornet87
Emperor


Data rejestracji: 11-05-2014
Postów: 1.238

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Mydło napisał(a)
cytat:
sanczezz napisał(a)
cytat:



Jak nie wiemy ? Przeliczanie poziomów jest znane https://docs.google.com/spreadsheets/d/1.../htmlview#gid=0

Brzydal ma racje , przyzwyczailiśmy sie do zmian takie skorpiony niedawno zyskały 18% do kryta ale sory czy sie komuś to podoba lub nie inna broń nie będąca skorpionami może nadrobić róznice w krycie np umagami jednym czy dwoma jest to jeszcze do przyjęcia

ale jak sobie bije gości który są ode mnie o 5lvl większych , mam obecnie 136lvl to po speedzie wg tabelki ile będą mieć poziomów więcej 60 ? ile to im daje sumki z parzystych ? o 100 więcej ? tego się nie da w żaden sposób nadgonić , to jest niesprawiedliwie ! Dlaczego ? Bo skad ja mogłem kuzwa wiedzieć że wprowadzicie takie zmiany i strategia która sobie wczesniej obralem i ktora miezy innymi doprowadzila mnie do topki w takich arenach pvp pójdzie sie jeb$%&&


A wg mnie to ze sobie bijesz gosci o 4 levele wiekszych ktorzy na ta roznice pracowali x lat dluzej od ciebie to jest wg mnie nie sprawiedliwe. Bo przy zalozeniu ze maja wszystko tak samo level w niczym im nie pomaga. Czyli mozesz sie dwoic i troic i miec postac 10lat a przyjdzie taki pogra 3 i cie leje.... hehe. Mam postac na r3 teraz niecale 3 lata a a nie daje rady jednej osobie, wszystkich leje i nie mam nawet wwzystkich run na 5 poziom. To jest balans. LOL
Wreszcie level zacznie miec jakies znaczenie... i dobrze.





Super gościu, ci ktorzy mają te 4-5 lvl więcej ode mnie i ktorzy zaczną być nieosiągalni pochadzą ze starego serwera , o rok starczego bo obecnie jesteśmy w fuzjii

Co jest niesprawiedliwe ? Nie kisze lvl, goscie zaczeli grać duzo wczesniej ponad rok , gdzie ja tu zawiniłem i dlaczego mam być z tego powodu stratny ? Bo mój serwer otworzyli pózniej ? Nie wszyscy mają równy start i o to chodzi ! I co na to powiesz ??


To mogłeś za wczasu słuchać się starszych i mądrzejszych, którzy ostrzegali i nawoływali do głosowania PRZECIWKO przeliczeniu. Wszystkie argumenty przeciwko przeliczeniu nigdy nie zostały zbite przez kogokolwiek, wszelkie wyliczenia i pokazywanie, że tego nie da się zrobić bez krzywdzenia wielu graczy - wyśmiane. Każdy uważał, że ktoś tam straci, ale na pewno nie on.

I teraz ci, którzy będą nie tyle stratni co zdewastowani nagle podnoszą płacz wniebogłosy, że GEWAŁT! Skoro śmieszkowanie i spędzanie 5 godzin dziennie na czacie sb w grze było ważniejsze od dyskusji z administracją o przeliczeniu, to teraz zbierasz tego owoce. Tyle.

__________________
masz dalej o 20% lepszy trening od średniego taboretu pod zagrzybioną ścianą na zapleczu obskurnego baru w zaułku podrzędnej części szemranej dzielnicy biednego miasta
02-09-2018 12:27 Hornet87 jest offline Szukaj postów użytkownika: Hornet87 Dodaj Hornet87 do Listy kontaktów
Mydło
Forum Ace


Data rejestracji: 04-01-2018
Postów: 90
Klan: Miśki
Kraina: Necropolia X

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

W głosowaniu brało udział r1 ktorych to nie dotyczy i moria , Jakie to ma znaczenie że teraz zabrałem głos a wcześniej nie brałem udziału w dyskusji ? Jeszcze nic nie wprowadzono a do tego czasu powinno się uwzględniać zdanie każdego , co cię boli rozen? czy wczesniej tylko 1 os krzyczala w wniebogłosy a teraz robi to masa jakoś różnicy nie widać

Inna sprawa dlaczego link do przeliczenia nie można znalezc w pierwszym poście tego tematu ? pytanie zadane precyzyjnie ale w ciemno bo ludzie głosujący w ankiecie nei wiedzieli dokładnie jak przeliczenie będzie wyglądać

Speed serwer może być super ale nei na takim przeliczeniu nie na takich zasadach

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez Mydło: 02-09-2018 12:54.

02-09-2018 12:47 Mydło jest offline Strona domowa Mydło Szukaj postów użytkownika: Mydło Dodaj Mydło do Listy kontaktów AIM Screen Name of Mydło: kjkklkl YIM Account Name of Mydło: lkklkl Zobacz profil MSN Mydło
Miros503409
Forum Ace


Data rejestracji: 25-01-2018
Postów: 85

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

@Mydło, ale co ten link ma z przeliczeniem poziomów wspólnego? Chyba że czegoś nie widzę tam?

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Miros503409: 02-09-2018 13:57.

02-09-2018 13:57 Miros503409 jest offline Szukaj postów użytkownika: Miros503409 Dodaj Miros503409 do Listy kontaktów
Strony (37): « pierwszy ... « poprzednie 34 35 [36] 37 następny » Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Nowości i ogłoszenia » Nowości » Przeliczenie poziomów i statystyk na speed serwery - ANKIETA!

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH