Przejdź do strony głównej Zarejestruj się Kalendarz Lista użytkowników Członkowie Teamu Szukaj Często Zadawane Pytania
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Spam - prowokowanie do kłótni » Witamy gościa [Zaloguj się|Zarejestruj się]
Ostatni Post | Pierwszy Nieczytany Post Drukuj | Dodaj Temat do Ulubionych
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Przeskocz na dół strony Spam - prowokowanie do kłótni 3 Ankieta - średnia ocena: 4,003 Ankieta - średnia ocena: 4,00
Autor
Post « Poprzedni Temat | Następny Temat »
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Spam - prowokowanie do kłótni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Witam
"COŚ" o nicku Falconrid Zasypuje spamem moją skrzynke wiadomości pomimo tego iż nic do tego czegoś nie piszę .
Id zgłaszane = 10090
id zgłaszającego = 10235

https://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=4565421&type=1
https://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=4575757&type=1
https://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=4589498&type=1

Jest to jawne prowokowanie do wywiązania nieprzyjemnej wymiany zdań gdzie to "Coś" mogłoby pisać kolejne skargi na mnie jakobym to "Coś" obrażała .
Proszę o zwrócenie uwagi szanownej Pani ? Panu ? nie wiem czym to jest Smile )

Pozdrawiam
Madzia

Ten post był edytowany 2 raz(y), ostatnio edytowany przez kalosz: 25-10-2017 11:46.

25-10-2017 11:34 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I kolejne prowokacje oraz zaśmiecanie PW

https://r3.bloodwars.interia.pl/?a=msg&d...=4590612&type=1
25-10-2017 12:01 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Myślę że administracja ma jasny obraz sprawy po tym


Nick: Wredota

I wie kto tutaj jest osobą zaczepiającą Smile dodatkowo ja w przeciwieństwie do ciebie nie wyzywam nikogo Smile

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
25-10-2017 12:14 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

RE: Spam - prowokowanie do kłótni Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kalosz
Witam
"COŚ" o nicku Falconrid

Jest to jawne prowokowanie do wywiązania nieprzyjemnej wymiany zdań gdzie to "Coś" mogłoby pisać kolejne skargi na mnie jakobym to "Coś" obrażała .
Proszę o zwrócenie uwagi szanownej Pani ? Panu ? nie wiem czym to jest Smile )

Pozdrawiam
Madzia



Nawet na forum nie umiesz się zachować I nazywasz mnie "czymś".

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
25-10-2017 12:15 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Pisałam wcześniej - NIE chce z czymś takim jak ty rozmaiwać na żadne tematy .
Nie życzę sobie wiadomości od ciebie i tyle Smile znajdz sobie "kolegów" twojego pokroju i orientacji .. Odemnie WARA :*
25-10-2017 12:17 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kalosz
Pisałam wcześniej - NIE chce z czymś takim jak ty rozmaiwać na żadne tematy .
Nie życzę sobie wiadomości od ciebie i tyle Smile znajdz sobie "kolegów" twojego pokroju i orientacji .. Odemnie WARA :*

Od moich kolegów i orientacji to akurat tobie WARA Smile
Chcesz pouczać innych zacznij od zachowywania się samemu wporządku, robisz na mnie najazd z niewiadomego przyczyny, wyzywasz mnie a potem masz żal że dostałaś bana, więc piszesz dalej i prowokujesz.
w żadnej wiadomości na forum, w bw, ani na czacie serverowym nie zostałaś przeze mnie obrażona.

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3

Ten post był edytowany 1 raz(y), ostatnio edytowany przez Falconrid: 25-10-2017 12:26.

25-10-2017 12:25 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Proszę moderatora o posprzątanie wątku ze śmieci , jak widać wielu pomyliło dział "skargi" z czaterią na onecie xD

TO jest dział "Skargi" a nie "DLACZEGO JA"
25-10-2017 12:29 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

I ty zakładasz post, że ja cie prowokuje po czym ewidentnie MNIE w nim prowokujesz?

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
25-10-2017 12:37 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prosze o ukaranie ostrzeżeniem usera Falconrid za zaśmiecanie wątku , przypominam jest to dział skargi ...
25-10-2017 12:38 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Falconrid
Junior Member


Data rejestracji: 19-10-2017
Postów: 24
Klan: Krwawy Zwierzyniec
Kraina: Necropolia II

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

cytat:
Originally posted by kalosz
Prosze o ukaranie ostrzeżeniem usera Falconrid za zaśmiecanie wątku , przypominam jest to dział skargi ...


Nick: Wredota
Poczytaj sobie jaki spam tam robiłaś Smile

__________________
Woof woof! No bo co tu więcej mówić :3
25-10-2017 12:47 Falconrid jest offline Szukaj postów użytkownika: Falconrid Dodaj Falconrid do Listy kontaktów
kalosz
Junior Member


Data rejestracji: 21-09-2017
Postów: 18

Autor tematu Temat rozpoczęty przez kalosz
Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Bardzo proszę moderatora o ukaranie ostrzeżeniem Falcoronid za zaśmiecanie działu skargi ..
25-10-2017 13:07 kalosz jest offline Szukaj postów użytkownika: kalosz Dodaj kalosz do Listy kontaktów
Szeszej
Pogromca serwerów R3+R6, R17+R11, EN i TR


images/avatars/avatar-25351.jpg

Data rejestracji: 16-10-2006
Postów: 6.534
Klan: Teh 0perat0rz
Kraina: Necropolia III
Skąd: Patrząca Otchłań

Odpowiedź na Posta Odpowiedź z cytatem Edytuj/Usuń Posty Zgłoś Posta do Moderatora       Przeskocz na górę strony

Prowokacji nie widzę, ale jeśli będzie więcej wiadomości, proszę zgłaszać. Dodatkowo proponuję nie kontaktować się już z graczem Falconrid w żaden sposób.

__________________
Operator serwerów R3, R7
Skargi na działanie operatorów należy zgłaszać do C47

25-10-2017 13:40 Szeszej jest offline Strona domowa Szeszej Szukaj postów użytkownika: Szeszej Dodaj Szeszej do Listy kontaktów
Struktura drzewiasta | Struktura tablicy
Przejdź do:
Zamieść nowy temat Wątek jest zamknięty
Oficjalne Forum Blood Wars » Różne » Skargi » R3+R6 » WULGARNA WIADOMOŚĆ / GROŹBY Spam - prowokowanie do kłótni

Oprogramowanie Forum: Burning Board 2.3.6, Opracowane przez WoltLab GmbH